21

Re: Nederamas vyro elgesys

Buvo kalbeta, kazkada maniau, kad laukiuosi, tai labai jis dziaugesi smile

22

Re: Nederamas vyro elgesys

Puiku. smile Tuomet gero tolesnio gyvenimo kartu. smile

23

Re: Nederamas vyro elgesys

Odeta parašė:

Bulvyte, suprantu, kad norisi izvelgti ir kita medalio puse, bet nemanau, jog savo moters vadinimas ziurke ir pan. yra kritika. jei pasakytu, jog neskaniai gaminu ar pan, galbut taip butu galima traktuoti smile labiau cia kalba eina apie jo nepagarba man, nora pasirodyt, taip pat juk gyresi, kad "varo pas kitas" arba sedi tinderyje:) tad labiau norejau suzinoti, ar vyrai taip daro... meluoja vienas kitam apie kitas moteris, jog pakeltu savo ego.

Odeta, suprantu tave. Mano vyras darydavo atvirksciai noredamas pekelti savo ego. Jis gyre mane visiems savo draugams (pagal mane, ne visada pelnytai), taciau jis norejo gal, kad jam pavydetu...ar kazkas panasaus.
Jei jis atsiprase, jei Tu atleidai - puiku. Gyvenk su juo ir niekada jam sito nepriekaistauk. Tu geriau ji pazisti ir zinai koks jis. Mylek ji. Gal jis dar iesko saves jusu santykiuose, bet jei jauti, kad jis tave myli, pasistenk tai pamirsti. Sekmes Jums abiems smile

24

Re: Nederamas vyro elgesys

FB yra interneto erdvė, tiesiog kai kurie nori pasirodyti kieti ir pradeda tokias nesąmones rašinėtis tad sunku tai laikyti kažkokiu labai rimtu dalyku. Viskas labiau priklauso nuo jo pačio realaus elgesio nei tokių rašinėjimų.

25

Re: Nederamas vyro elgesys

Odeta parašė:

Sveikos. Su draugu gyvenu virš metų. Viskas buvo gerai, beveik nesipykome, buvome meilūs, negailėjom vienas kitam gražių žodžių... Bet vakar įsilaužiau į jo fb. Jis turi bendra chatą su draugais. Tai pakraupau, pamačiusi, kokias žinutes rašinėjo apie mane. Kai pradėjome bendrauti, kalbėdavo, kokia esu žiurkė, kad „papis“ ir ieškos kitos ir pan. Nors man tuo metu kalbėdavo, kaip patinku, jog nori įsipareigoti, bet aš dar nebuvau apsisprendusi. Vėliau sutikau draugauti, apsigyvenome kartu nes buvo pastabus, geras... Tačiau, tuo metu, jis draugams rašinėjo, jog jam tiesiog naudinga su manimi gyventi, jo artimieji apie mus nieko nežino (šiuo metu žino, dažnai su jais susitinku). Tada draugai pasakė, jog negali varinėti pas kitų, nes trukdau aš, jis atsakė, kad varo... Ir šiaip buvo daug negražių dalykų rašoma, buvau žeminama tikrąja ta žodžio prasme. Vis apibūdindavo, kaip žiurke, čiulpike ir t.t. Net gėda rašyti viską smulkiai, ko ten prisiskaičiau. Nufotografavau tas žinutes ir jam nusiunčiau, tai teisinosi, jog „visi vyrai taip kalba“, „čia noras pasirodyti prieš draugus“, „neieškok čia prasmės, šitas chatas nesąmonės, viską išsigalvojau, pats nežinau kodėl“.  Tokios žinutės tęsėsi kokius 3 mėnesius nuo mūsų pradėjimo gyventi kartu.
P.S. buvo žinučių, jog kai manęs nėra, naršo tindery ir pan. ir teisinosi, jog vyrai, prisigalvodami apie nebūtas moteris, taip kelia vienas prieš kitą ego.
Norėčiau pasidomėti, galbūt susidūrėte su panašia situacija? Galbūt esate „prigavusios“ savo vyrus, taip bendraujančius su draugais? Galbūt iš tikrųjų mažai žinau apie vyrų pasaulį, bet norėčiau viską išsiaiškinti, ar tikrai vyrai už nugaros tokie bjaurybės, kai į akis auksiniai... Dabar nežinau, kokių veiksmų imtis toliau. Mėginti pamiršti, palaukti, kol skausmas atslūgs ar įsitikinti, kad tikrai mane išdavinėjo ir jį palikti.

Nuo minčių iki veiksmų, vienas žingsnis, šiuo atveju tai negali buti vienareikšmiškai pateisinta jokiais bųdais, jai ji susiataikys su juo tada galės kaltinti tik save ir nieka kita kaip ja paliks, o kad tai tik laiko klausimas tai akivaizdu, ir to nematyti, kad yra mergina išnaudojama tai čia visiškai aklu reikia būti. Žodžiu bernui paeisinimo jokio nėra ir būti net negali. Čia tie kurie megina pateisinti, kad tipo virtuali erdve ir panašiai tai totali nesamonė, tai yra jo veiksmų planas ateičiai ir nieko daugiau

26 (redagavo Sugalvok 2018-01-18 03:27)

Re: Nederamas vyro elgesys

Blem nesuprantu aš tų merginu kurios tokius veiksmus bando kažkuo pateisinti, tai akivaizdus netik, kad negerbimas, visumoje tos merginos ateitis su tokiu išsigimeliu neimanoma tokiais atvejais VIENAREIKŠMIŠKAI. Ir nuo tokiu kurie megina tokius veiksmus pateisinti kuo toliau tuo geriau ir ramiau gyvensite. Nes vagis irgi apvokdamas banka gali teisintis: man trūksta pinigų, Tik va teisėsaugai nusišvilpti, kad jam trūksta pinigų, taip ir tokį elgesį reikia vertinti, nekitaip. Tik kažkodel niekas vagių neteisina, kad va gerai padarė apvogė banką, kad gautų pinigų. Taip ir čia jokiu pateisinamų priežasčių neįmanoma sugalvoti nė per kur, kai bernas taip padarė, ypač kai tai slėpė nuo jos. Kitaip tokiu būdu ir žmogžudyste galima pateisinti, jis man maišė gyventi todėl aš jį nužudžiau, koks aš va vargšas.

27

Re: Nederamas vyro elgesys

Sugalvok parašė:

Blem nesuprantu aš tų merginu kurios tokius veiksmus bando kažkuo pateisinti, tai akivaizdus netik, kad negerbimas, visumoje tos merginos ateitis su tokiu išsigimeliu neimanoma tokiais atvejais VIENAREIKŠMIŠKAI. Ir nuo tokiu kurie megina tokius veiksmus pateisinti kuo toliau tuo geriau ir ramiau gyvensite. Nes vagis irgi apvokdamas banka gali teisintis: man trūksta pinigų, Tik va teisėsaugai nusišvilpti, kad jam trūksta pinigų, taip ir tokį elgesį reikia vertinti, nekitaip. Tik kažkodel niekas vagių neteisina, kad va gerai padarė apvogė banką, kad gautų pinigų. Taip ir čia jokiu pateisinamų priežasčių neįmanoma sugalvoti nė per kur, kai bernas taip padarė, ypač kai tai slėpė nuo jos. Kitaip tokiu būdu ir žmogžudyste galima pateisinti, jis man maišė gyventi todėl aš jį nužudžiau, koks aš va vargšas.

Įdomu...:::008

28

Re: Nederamas vyro elgesys

Marina parašė:
Sugalvok parašė:

Blem nesuprantu aš tų merginu kurios tokius veiksmus bando kažkuo pateisinti, tai akivaizdus netik, kad negerbimas, visumoje tos merginos ateitis su tokiu išsigimeliu neimanoma tokiais atvejais VIENAREIKŠMIŠKAI. Ir nuo tokiu kurie megina tokius veiksmus pateisinti kuo toliau tuo geriau ir ramiau gyvensite. Nes vagis irgi apvokdamas banka gali teisintis: man trūksta pinigų, Tik va teisėsaugai nusišvilpti, kad jam trūksta pinigų, taip ir tokį elgesį reikia vertinti, nekitaip. Tik kažkodel niekas vagių neteisina, kad va gerai padarė apvogė banką, kad gautų pinigų. Taip ir čia jokiu pateisinamų priežasčių neįmanoma sugalvoti nė per kur, kai bernas taip padarė, ypač kai tai slėpė nuo jos. Kitaip tokiu būdu ir žmogžudyste galima pateisinti, jis man maišė gyventi todėl aš jį nužudžiau, koks aš va vargšas.

Įdomu...:::008

kas įdomaus?

29

Re: Nederamas vyro elgesys

Tai, kaip aš tai pavadinčiau "ieškojimas priežasčių ir pateisinimų, kodėl neišsiskirti". Retkarčiais ir apgauti žmonės taip elgiasi, bando surasti kažkokių pateisinimų, pvz. sau, kad ne viskas taip blogai. Beje, per šį patį svertą žmonės sunkiai priima ir kažkokią šokiruojančią juos informaciją. Pvz. fizikas, praleidęs n metų universitete, sunkiai priims kitų fizikų stovyklų teorijas, kurios neprasimuša į mokslinį mainstreamą ar universitetų studijų medžiagą, kurios prieštarauja dominuojančių stovyklų dogmoms. Nes kitaip turėtų pripažinti, kad jis visus tuos metus veltui švaistė laiką ir mokėsi pseudomokslo. Žmonėms yra sunku pripažinti, kad jie padarė klaidą ir tada jiems būna lengviau patikėti pvz. saldžiu melu, vietoj karčios tiesos... Panašiai ir su medicina, egiptologija ar kitomis korumpuotomis mokslo sritimis...  Žmonėms būna sunku priimti, kad juos visą gyvenimą pvz. maitino melu ir jie geriau patikės saldžiu melu, nei karčia tiesa...

Nors gal čia ir kitas atvejis. Kadangi ši situacija gali įvairiai išsispręsti. Reikėtų gal tik atkreipti dėmesį į subjekto amžių, kad jam virš 30 ir labai daug merginų paskui jį jau nebėgios... Nors jis gali veikti pagal įprastą sau iš seniau elgesio modelį, gyvendamas pvz. iliuzijoje ir galvodamas, kad visoms mergoms dar jo vis reikia. Bet vieną dieną, viskas pasikeičia... smile Bet ar tai jis įvertina ar ne... Čia didelis klausimas... Pagal sąmoningumo lygį, kokį jis demonstruoja savo draugų kompanijoje, labai abejotina... O nuo to gali priklausyti kaip pakryps santykiai. Kaip ir taip pat lygiai, tie visi požymiai gali rodyti ir jo surimtėjimą...

Tai loterija beveik, kaip bus toliau...

30 (redagavo Sugalvok 2018-01-18 11:44)

Re: Nederamas vyro elgesys

Aš niekada nerasiu pateisinamos priežasties,tiek tokiems išgamoms kurie taip elgiasi su merginomis, tiek moteru gyvenančiu su smurtautojais,nėra tam jokio pateisinimo visiškai.

31

Re: Nederamas vyro elgesys

Sugalvok parašė:

Aš niekada nerasiu pateisinamos priežasties,tiek tokiems išgamoms kurie taip elgiasi su merginomis, tiek moteru gyvenančiu su smurtautojais,nėra tam jokio pateisinimo visiškai.

Sutinku, ir man tokie dalykai atrodo nepriimtini, kaip ir jums. Tačiau visi gyvena savus gyvenimus... Kaip sako, nebūna namų be dūmų. Jeigu ne vienos, tai kitos problemos.

32

Re: Nederamas vyro elgesys

Moteriške, tave vyras kartą apgavo... Tiksliau, sistemingai apgaudinėjo... O dabar tu ateini į gyvenimo užribio forumą patarimų prašyti... Ar tu per visą tą laiką bent ko nors išmokai? Ar gali galvoti savo galva? Ieškai internete atsakymo, kaip spręsti šeimynines problemas su milijonu niuansų..?
Galvok savo galva.

33

Re: Nederamas vyro elgesys

Breinas parašė:

Moteriške, tave vyras kartą apgavo... Tiksliau, sistemingai apgaudinėjo... O dabar tu ateini į gyvenimo užribio forumą patarimų prašyti... Ar tu per visą tą laiką bent ko nors išmokai? Ar gali galvoti savo galva? Ieškai internete atsakymo, kaip spręsti šeimynines problemas su milijonu niuansų..?
Galvok savo galva.

Jeigu ji jau čia, tai savo galva jau galvojo...:::008

34

Re: Nederamas vyro elgesys

Ji čia todėl, kad nesugalvojo kur geriau paprašyti patarimo...

35

Re: Nederamas vyro elgesys

Autorė jau išsiregistravo iš portalo, tad galima baigti diskusijas - jau nebeperskaitys

36

Re: Nederamas vyro elgesys

koks nederamas? Ar vyrai turi rybas??? Manau.kas kaip nori elgiąs! Aš juk.ne paukštis ar žiurkėnas narve!

37

Re: Nederamas vyro elgesys

Jeigu išsiregistravo, reiškiasi nusprendė nesiskirti smile kitaip nebūtų prasmės tokiai konspiracijai smile

38

Re: Nederamas vyro elgesys

Nesuprantu, ką jūs čia pilstot. Tas molis yra debilas. Ir viskas.

39

Re: Nederamas vyro elgesys

Saulius parašė:

Nesuprantu, ką jūs čia pilstot. Tas molis yra debilas. Ir viskas.

Žmonės su proto negalia nepasitiki savimi, dažniausiai, yra bailūs ir priklausomi nuo kitų nuomonės. Gal jūs ir teisus.

40

Re: Nederamas vyro elgesys

Gal ir ne proto invalidas, bet bestuburis minkštakūnis.