1

Tema: Slidinėjimas savo malonumui...

Kokiomis slidėmis geriausia naudotis norint slidinėti miške laukais ? :::008...

2

Re: Slidinėjimas savo malonumui...

Marina parašė:

Kokiomis slidėmis geriausia naudotis norint slidinėti miške laukais ? :::008...

paprasčiausiomis, turiu tokias kaip mokykloje :-) dabar mandriai vadinamos  country stiliaus :-)
iš praktikos patarčiau miške šliuožti tik keliukais, nes arba purisme sniege įklimpsite, arba į nematomą jelmuką slidė atsirems ir suluš...

och, kaip smagu :-)

3

Re: Slidinėjimas savo malonumui...

Anna parašė:
Marina parašė:

Kokiomis slidėmis geriausia naudotis norint slidinėti miške laukais ? :::008...

paprasčiausiomis, turiu tokias kaip mokykloje :-) dabar mandriai vadinamos  country stiliaus :-)
iš praktikos patarčiau miške šliuožti tik keliukais, nes arba purisme sniege įklimpsite, arba į nematomą jelmuką slidė atsirems ir suluš...

och, kaip smagu :-)

Ačiū, Anna...:::008

4

Re: Slidinėjimas savo malonumui...

jei sniego nedaug, labai smagu šliuožti ežerais :-)

5

Re: Slidinėjimas savo malonumui...

Nebent ežeras gerai užšalęs...:::008

6

Re: Slidinėjimas savo malonumui...

Marina parašė:

Nebent ežeras gerai užšalęs...:::008

aišku, kad užšalęs - šalo juk be sniego. ir dar - slidžių plotas juk didesnis nei pėdų :-) žinoma, pakraįčių geriau vengti, gali būti šaltinėlių, o šiaip - jau bus kas nors ežeru keliavę :-)

7

Re: Slidinėjimas savo malonumui...

Marina parašė:

Kokiomis slidėmis geriausia naudotis norint slidinėti miške laukais ? :::008...

medinemis, issidrozi is sakalio sau pagali, atsistoji ir ciuozi jai kas tave stumia uz ruros suemes big_smile

8 (redagavo Marina 2018-01-22 19:57)

Re: Slidinėjimas savo malonumui...

Bjaurusis parašė:
Marina parašė:

Kokiomis slidėmis geriausia naudotis norint slidinėti miške laukais ? :::008...

medinemis, issidrozi is sakalio sau pagali, atsistoji ir ciuozi jai kas tave stumia uz ruros suemes big_smile

Jau kas stūmė patį taip, kad ir kitiems patariat. Kvepia Sergio stilium. Aš daviau sau žodį, jo niekad nekalbinti. Tad, Bjaurusis, gero jums vakaro ir gero apetito srebiant savo bjaurią košę čia, sado - mazo...:::941

9

Re: Slidinėjimas savo malonumui...

Marina parašė:
Bjaurusis parašė:
Marina parašė:

Kokiomis slidėmis geriausia naudotis norint slidinėti miške laukais ? :::008...

medinemis, issidrozi is sakalio sau pagali, atsistoji ir ciuozi jai kas tave stumia uz ruros suemes big_smile

Jau kas stūmė patį taip, kad ir kitiems patariat. Kvepia Sergio stilium. Aš daviau sau žodį, jo niekad nekalbinti. Tad, Bjaurusis, gero jums vakaro ir gero apetito srebiant savo bjaurią košę čia, sado - mazo...:::941

as ne savizudis slidineti nemoku tongue tai tik maciau kaip tai daro paskui traumpunkte sedi su kojom palauzytom isnarom visokiom big_smile

10

Re: Slidinėjimas savo malonumui...

Man tai klausimas kyla, kokie slidinėjimo akiniai geriausi? Daug jų yra, nesuprantu, pagal ką rinktis smile

11 (redagavo Oazė 2020-02-28 20:09)

Re: Slidinėjimas savo malonumui...

Sveiki, toks va klausimas kilo, ar ruošetės kažkaip prie pradėdami slidinėti? Mane pasikvietė kovą į alpes keliauti, bet aš nesportavus apskritai, bijau, kad kokia girnelė neiššoktų big_smile Ar yra kažkokie pratimai, kad pasiruošt fiziškai? Įsivaizduoju, kad pagrinde kojoms krūvis tai takelis/dviratukas? Draugė padovonojo narystę peoples fitness https://www.panorama.lt/paslaugos/people-fitness/ tai bandau susidėlioti kažkokią treniruotę, kad pasiruošt geriau. Patarkit !

12

Re: Slidinėjimas savo malonumui...

Oazė parašė:

Sveiki, toks va klausimas kilo, ar ruošetės kažkaip prie pradėdami slidinėti? Mane pasikvietė kovą į alpes keliauti, bet aš nesportavus apskritai, bijau, kad kokia girnelė neiššoktų big_smile Ar yra kažkokie pratimai, kad pasiruošt fiziškai? Įsivaizduoju, kad pagrinde kojoms krūvis tai takelis/dviratukas? Draugė padovonojo narystę peoples fitness https://www.panorama.lt/paslaugos/people-fitness/ tai bandau susidėlioti kažkokią treniruotę, kad pasiruošt geriau. Patarkit !

nespauskit ant jos nuorodos) tegu bankrutuoja jie visi