61

Re: pas mane depresija

ne damoje esmė... esmė, kad psichiatras lengva ranka rašo pažymas, nors gal prieš jį sėdi maniakė smile

62

Re: pas mane depresija

gytis parašė:
Anna parašė:
Laimute parašė:

paklauskit kekvieno depresuojancio, is kur cia depresija pas tave, kas issauke ja, nuo ko prasidejo???? nei vienas negales i sita klausima atsakyt. nezino patys ko jiems truksta.
tie, kurie zino...nelaukit kol suicidas griebs. kreipkites profesionalios pagalbos.

kokia profesionali pagalba... va, neseniai teko praeidinėti medicininę komisiją. vienas iš taškų - psichiatras. bent jau būtų pažiūrėjęs į mane, jau net nekalbu apie elementarų klausimą "kaip jaučiatės?"... pasėdėjau 5 minutes tyloje, kol parašė ilgiausią išvadą, kad esu sveika ir tiek...
na, nebent mano psichinė sveikata profesionalui psichiatrui persiduoda vos peržengus slenkstį smile
o jei rimčiau - ką aš žinau, gal jis ir teisus, kad negaišta laiko. teko matyti ten žmones, kurie iš išorės lyg ir adekvatūs, bet jei išgirsti bent kelis sakinius, ką ir kaip jie sako registratūroj ar gydytojui - klaiku...

Na,Anna,truputeli prajuokinot.Kazkos vargsas psichiatras neparode damai reikiamo demesio...Taip moteriska del to isizeisti...Ir veliau isvystyti diskusija,kokia nedemesinga visa sistema...

Čia prisijungė gytis...:::008

63

Re: pas mane depresija

Anna parašė:

ne damoje esmė... esmė, kad psichiatras lengva ranka rašo pažymas, nors gal prieš jį sėdi maniakė smile

Maniakė būtų išsitraukus daiktą panašų į pistoletą ir sušukus : Pažyma arba tau galas !
Gal ir po to būtų parašęs, tik dar greičiau...:::008

64

Re: pas mane depresija

Marina parašė:
Anna parašė:

ne damoje esmė... esmė, kad psichiatras lengva ranka rašo pažymas, nors gal prieš jį sėdi maniakė smile

Maniakė būtų išsitraukus daiktą panašų į pistoletą ir sušukus : Pažyma arba tau galas !
Gal ir po to būtų parašęs, tik dar greičiau...:::008

:::044:::044:::044

65

Re: pas mane depresija

Marina parašė:
Anna parašė:

ne damoje esmė... esmė, kad psichiatras lengva ranka rašo pažymas, nors gal prieš jį sėdi maniakė smile

Maniakė būtų išsitraukus daiktą panašų į pistoletą ir sušukus : Pažyma arba tau galas !
Gal ir po to būtų parašęs, tik dar greičiau...:::008

tik tuo atveju, jei maniakė - cholerikė :-)

bet jei flegmaaaatikė...

66

Re: pas mane depresija

Anna parašė:
Marina parašė:
Anna parašė:

ne damoje esmė... esmė, kad psichiatras lengva ranka rašo pažymas, nors gal prieš jį sėdi maniakė smile

Maniakė būtų išsitraukus daiktą panašų į pistoletą ir sušukus : Pažyma arba tau galas !
Gal ir po to būtų parašęs, tik dar greičiau...:::008

tik tuo atveju, jei maniakė - cholerikė :-)

bet jei flegmaaaatikė...

Gal tokia atseit pamirštų maximos krepšelį prie kėdutės su bombyte savadarbe...:::008

67

Re: pas mane depresija

o jei sangvinikė? :-)

68 (redagavo Marina 2018-02-05 20:48)

Re: pas mane depresija

Anna parašė:

o jei sangvinikė? :-)

Sangvinikė, tai koketiškai šypsotųsi, o už tokį paslaugumą paliktų švirkštu prisodrintų nuodukais asorti saldainiukų dėžutę...:::008
Melanholikė apsimestų , kad bloga ir pradėtų alpėti, daktarėlis pasilenktų pažiūrėt, kas čia vyksta, tai ji griebtų jį į glėbį ir... smaugimo veiksmas...:::008
Dabar jau galiu registruotis pas psichiatrą...

69

Re: pas mane depresija

Marina parašė:
Anna parašė:

o jei sangvinikė? :-)

Sangvinikė, tai koketiškai šypsotųsi, o už tokį paslaugumą paliktų švirkštu prisodrintų nuodukais asorti saldainiukų dėžutę...:::008
Melanholikė apsimestų , kad bloga ir pradėtų alpėti, daktarėlis pasilenktų pažiūrėt, kas čia vyksta, tai ji griebtų jį į glėbį ir... smaugimo veiksmas...:::008
Dabar jau galiu registruotis pas psichiatrą...

Vat matyt todel daktarai ir raso pazymas nepakeldami akiu-nenori provokuoti moteryje maniakes...

70

Re: pas mane depresija

Ech, Marina, mažai žiūrite filmų ir laidų ta tema :-)
Manau, kad patyrusios maniakės patyrusiose rankose patyręs psichiatras yra galinga neuroninė nematoma bomba... Bent jau taip atrodo, kai pabandai gilintis žmonių elgesį...

71

Re: pas mane depresija

Anna parašė:
Laimute parašė:

paklauskit kekvieno depresuojancio, is kur cia depresija pas tave, kas issauke ja, nuo ko prasidejo???? nei vienas negales i sita klausima atsakyt. nezino patys ko jiems truksta.
tie, kurie zino...nelaukit kol suicidas griebs. kreipkites profesionalios pagalbos.

kokia profesionali pagalba... va, neseniai teko praeidinėti medicininę komisiją. vienas iš taškų - psichiatras. bent jau būtų pažiūrėjęs į mane, jau net nekalbu apie elementarų klausimą "kaip jaučiatės?"... pasėdėjau 5 minutes tyloje, kol parašė ilgiausią išvadą, kad esu sveika ir tiek...
na, nebent mano psichinė sveikata profesionalui psichiatrui persiduoda vos peržengus slenkstį smile
o jei rimčiau - ką aš žinau, gal jis ir teisus, kad negaišta laiko. teko matyti ten žmones, kurie iš išorės lyg ir adekvatūs, bet jei išgirsti bent kelis sakinius, ką ir kaip jie sako registratūroj ar gydytojui - klaiku...


Šito per daug nereikia sureikšminti, psichinės buklės patikra med. komisijose, eilinėse srityse yra tik formalus procesas. Nišinėse pareigose kur konvencijos ir kodeksai numato velniškai dideles rizikas, tiesiogiai susijusias su kitų gyvybėmis, poveikiu aplinkai ar dideliu turtu geriausias ekspertas nustatantis psichine buklę yra apsišlifaves darbo kolektyvas su vadovybei artimiausiais pavaldiniais nes rimtesnėse pareigybėse visada esi stebimas per padidinamajį stiklą, kompetencijos ir psichinės būklės vertinamos tik per darbuotojo patirti, o ne kažkokį med. komisijos darbuotojo parašą.

72

Re: pas mane depresija

aleks parašė:

Sveiki gyvi pas mane dipresija nezinou kodel bet sako kad buna kai pavasaris

O kaip jus miegat? Man drauge sake kad kai jai buvo mentaliskai blogai, tai ir negalejo miegoti normaliai hmm