1

Tema: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Vis svarstau vieną dilemą, ar per pasimatymus dovanoti gėles yra gera idėja? smile Na iš vienos pusės žiūrint, tai romantiškas žestas, kuris tikrai manau vyrui moters alyse priduos svorio. Bet iš kitos pusės, jeigu vyras pasimatymo pradžioje dovanoja moteriai gėlę, tai jai visą likusį pasimatymo laiką teks ją su savimi tampyti, nešiotis ir t.t...  O jeigu tai ne gėlė, o pvz. visa gėlių puokštė ar dar kažkas didesnio, tai iš viso...

Iš pragmatiško požiūrio taško, tai ne praktiška, papildomas rūpestis, beveik kito žmogaus įpareigojimas, apkrovimas papildomu svoriu, nešuliu, jo mobilumo sumažinimas, pvz. jeigu ketinama eiti pasivaikščioti (panašiai lyg kariškį apkrautų kuprinėmis ir ginklais, prieš žygį). ir mastau, kaip realiai geriau ar kas svarbiau... Ar vis tik pasigailėti merginos, neapkrauti jos tokia našta ar vis tik svarbiau gėlė, kaip žestas.

Kita vertus, galbūt geresnis variantas, jai padovanoti gėlę pasimatymo gale, pvz. pakeliui kokiame nors kioskelyje ją nupirkti, prieš palydint iki pvz. autobuso, automobilio ar dar kažkur. Tada gautųsi praktiška ir romantiška, gražus prisiminimas apie pasimatymą, kas išbrauktų niūrius prisiminimus apie vargą su savimi tąsyti gėlę.

Tačiau, tas ir vėl turi minusą, nes tada ji matytų ar girdėtų, kiek kainavo gėlė, kas jau įjungia materialistinį situacijos ir potencialaus partnerio vertinimą, svertą, kiek jis linkęs skirti pinigų jai, kas savotiškai gali ir pabloginti ir pagerinti situaciją. Na nebent ji palauktų tolėliau, bet jeigu tai pirmas pasimatymas, tokio dalyko mergina gali ir nesuprasti. Ypač jeigu šlubuoja pasitikėjimas savimi, gali suvokti tai kaip jos vengimą, vyro norą ištrūkti greičiau nuo jos šalin ir t.t...

Įdomu jūsų nuomonės, ypač moterų ar merginų, ką apie tai manote.

2

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Man tai geriausia patiktų šokoladas ar skanių ledų porcija:) O jeigu rimtai - turbūt viskas turėtų priklausyti nuo situacijos, kur bus pasimatymas, ką veiksite, netgi kokia tai bus aplinka - romantiška ar buitinė, ar dar kokia kitokia.

3

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

puokštę galima palikti mašinoje :-)

4

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

o jei pasimatymas vyksta kavinėje, puokštė jokių problemų nekelia, net atvirkščiai  :-)
kai iš anksto paruošta puokštė buvo įteikta pasimatymo pabaigije, pasijutau tarsi gavusi atlygį už mandagų elgesį pasimatymo metu. tai nebuvo malonu.

5

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

sexa, ir vaika su.ligu puokšte jom dabar geriau prie širdies, geliu jau nebereik

6 (redagavo Arvydas 2018-01-06 14:24)

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Labai įdomios mintys ir jaučiuosi dėkingas už jas ir dar tikiuosi, kad jų bus ir daugiau. Įdomu įvairios nuomonės.

Jeigu planuojama pasivaikščioti, tai šokoladas ar ledai, gali priduoti pakankamai angliavandenių ir energijos kelionei smile Nors aš pvz. nevalgau nei cukraus, nei ledų ar pieno produktų. Cukrus sukelia priklausomybę ir šiaip jį vadina baltąją mirtimi, kaip ir cukraus perteklius organizme virsta alkoholiu, kaip kiti tai laiko net alkoholizmo forma. Iš saldumynų tik vaisiai ir visokios datulės, dar medus ir viskas. Bet žinoma, kiekvieno žmogaus reikalas, ką jam valgyti.

O dėl automobilio, ne visi jį turi smile ir nebūtinai dėl to, kad neturi teisių ar jo neįperka, kaip pvz. man tai būtų prisidėti prie planetos ekologijos bloginimo, morališkai nepriimtinas dalykas...

7

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Neinvestuok daugiau negu ji i tave investuoja.

8

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

jeigu tai rozes, gvazdikai ar zibutes, dovanokit pasitaikius maziausiai progai.nes vakar man buvo tikra dilema iskilus, dovanoti lelijas ar vainika

9

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

kas dar... geriau viena šviežia puiki rožė negu penkiis vidutinės ar puokštė iš likvidų :-)
bet jei užsukus į kavinę ir moteriai panorus ledų, užlietų romu, ji išgirs paskaitą apie angliavandenių ir alkoholio žalą, tai jokia puokštė nebepadės :-)

10

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

jokių puokščių nereikia, ne kartą esu gavusi gėlių bet manau tai yra kvaila, kam kažką dovanoti jei nežinai ar pabendravus patiksi ir ar eisis bendrauti. Tą pati gali padaryti ir mergina, padovanoti pvz šokolado vaikinui, nes kodėl gi kažkuris turi ateiti su dovanomis ne mano galvai suprasti

11

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Kristina parašė:

jokių puokščių nereikia, ne kartą esu gavusi gėlių bet manau tai yra kvaila, kam kažką dovanoti jei nežinai ar pabendravus patiksi ir ar eisis bendrauti. Tą pati gali padaryti ir mergina, padovanoti pvz šokolado vaikinui, nes kodėl gi kažkuris turi ateiti su dovanomis ne mano galvai suprasti

Pradėkim nuo to ar pasimatymas tikras ar žvalgyba (išgert kavos ar pan.). Antru atveju yra nemažai rizikos smile O dėl pirmo žinoma geriau jei moterys pasisakys, asmeniškai aš manau kad jos nesupyks pasinešioti tą gėlę, jausis maloniai prieš aplinkinius kad va, jai dovanojo, ją vertina ir panašiai

12

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

tos geles isipareigojimas pagal vaikinus, nes jei gauni gele tai turi priimti, na ir isizeidzia po to vaikinai kam tau ta gele dovanojau jei nesibendravo ir pns, nu cia toks dalykas kad kiekvienam skirtingai. Jie teikdami gele tikisi kad ir bendravimas bus viskas liuks

13

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Gėlės yra lygiavertės moters pasipuošimui prieš pasimatymą - tiek išoriškai, tiek vidujai. Aišku, jei moteris ateina į pasimatymą tiesiai iš rūsio, susiraukusi, kritikuojanti ir tik su noru save realizuoti, tada tai ne pasimatymas ir gėlės keistai atrodytų, nes pasimatyme nebūtų moteriško prado :-)

14

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Viskas priklauso nuo aplinkybių, bet gėlės, manau, yra ta geroji klasika...:::008

15

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Kristina, vaikuti, jeigu dovanoja, reiskia be isipareigojimu. isipareigojimai buna tada, kai priimi uzmokesti. gal dar kuri laika paskaityk, ka suauge tetos ir dedes raso.

16

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Tiek žmoniū tiek nuomonių, bet aš tik už gėles per pasimatymą.Įdomu, Bet vis įdomu man, ar tai kartais neatgrąso merginų nuo tolimesnių pasimatymų, jeigu jis ne toks vyęs koks noėtųsi? Mergina irgi gali pradėti galvoti, kad per daug jis deda į ją pastangų?

17 (redagavo The Sephardic Brotherhood 2018-02-20 18:10)

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Jei norisi dovanoti - tada gera. Jokios dilemos tame nėra. Tik nereikia sugalvoti. To turi reikėti.

18

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Raimondas parašė:

Tiek žmoniū tiek nuomonių, bet aš tik už gėles per pasimatymą.Įdomu, Bet vis įdomu man, ar tai kartais neatgrąso merginų nuo tolimesnių pasimatymų, jeigu jis ne toks vyęs koks noėtųsi? Mergina irgi gali pradėti galvoti, kad per daug jis deda į ją pastangų?

tai tada kuriems galams ta merga išvis eina į pasimatymą? Nueina į tą vieną pasimatymą, koks jau gaunasi, toks...

19

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Manau kartais spontaniškumas nepakenktų. Tiesiog reikia būti savimi ir per pasimatymą daryti viską kaip norisi, natūraliai, nes anksčiau ar vėliau yla išlys iš maišo.Tik tokiu būdu rasim žmogų, su kuriuo gera būti kartu...:::008

20

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Marina parašė:

Manau kartais spontaniškumas nepakenktų. Tiesiog reikia būti savimi ir per pasimatymą daryti viską kaip norisi, natūraliai, nes anksčiau ar vėliau yla išlys iš maišo.Tik tokiu būdu rasim žmogų, su kuriuo gera būti kartu...:::008

Faktas, kad būti savimi, bet esmė vistiek, dilema kaskart nesikeičia - ar įteikti gėlių ar ne. Bet manau einant į kokią kavinę, o ne šiaip susitikus prie fontano ir po miestą pavaikštinėti, gėlės gražus atributas. Kitu atveju nei merginai patogu gėles nešioti, nei gėlėms gerai smile)