21

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

DavaiVaromKurnors parašė:

Man irgi vyresnės moterys labiau patinka. Tik bėda, kad aš neatrodau, kaip svajonių princas. Todėl konkretesnių pasiūlymų sulaukiu labai retai smile Plius toli gražu ne visoms patinka jaunesni, o jei patinka, tai dažniausiai drovisi prieš gimines, draugus, pažįstamus, kaimynus...

Vat būtent dėl tokių priežasčių aš irgi save sumenikinu prieš vyresnes moteris.. Gal tai pasitikėjimo stoka, bet realiai atsistoji prieš viedrodį ir žiūri, kad nekažin ką iš to veido smile) Juk vistik pirmiausia sutinkama akimis, o palydima širdimi... smile
Tad todėl save nuvertindami manau daug prarandam smile

22

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

nu bet, vaikinai, jūs ir... keistai mąstot smile
brandžios moterys tuo ir skiriasi nuo jaunučių, kad vertina ne išvaizdą smile maža ką jos rašo ar sako, baikit čia verkti, o eikit kalbinti savo kaimynes, koleges ir kitas moteris realybėje smile tik jau neieškokit čia smile

23

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Čia ir labai patinka taip bandyti suvilioti, kaip toji moteris reaguoja, ar atsako tuo pačiu... Bet šypsena jau geras atsakas smile Teisinga Tavo mintis, Anna, kad mes kitaip žiūrim irgi į viską, per daug savikritiškai smile

24 (redagavo Marina 2018-02-21 17:40)

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Laimute parašė:
DavaiVaromKurnors parašė:

Man irgi vyresnės moterys labiau patinka. Tik bėda, kad aš neatrodau, kaip svajonių princas. Todėl konkretesnių pasiūlymų sulaukiu labai retai smile Plius toli gražu ne visoms patinka jaunesni, o jei patinka, tai dažniausiai drovisi prieš gimines, draugus, pažįstamus, kaimynus...

...na jau Tau tai tikrai neturetu buti problemu susirasti. Atrodai kaip dievaitis. Ir ugio pakanka ir grozio....vien uz Tavo grazius dantukus Tave galima butu isimyleti. Turbut aklas moteris kalbini? wink

Užėjus buvau pas dievaitį, išprovokavot, Laimute. Šypsena tikrai nepakartojama...:::008

25

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

rast vyresne internete ,-mision impossible,ju realiai mazai belike

26

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Aš lengvai radau. Bet ne tame esmė, o ar tuo metu yra ieškanti tinkama turėti vaikų.

27

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

dimetiltrifosfosulfatas parašė:

rast vyresne internete ,-mision impossible,ju realiai mazai belike

Na taip, jau virš aštuoniasdešimt - mažai belikę...:::043

28 (redagavo gedukasas 2018-02-21 20:30)

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Anna parašė:

nu bet, vaikinai, jūs ir... keistai mąstot smile
brandžios moterys tuo ir skiriasi nuo jaunučių, kad vertina ne išvaizdą smile maža ką jos rašo ar sako, baikit čia verkti, o eikit kalbinti savo kaimynes, koleges ir kitas moteris realybėje smile tik jau neieškokit čia smile

Na ne būkite tokia kategoriška ir leiskite mums ieskoti čia na prašau gi jūsų......:::b52:::b52

29

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

gedukasas parašė:
Anna parašė:

nu bet, vaikinai, jūs ir... keistai mąstot smile
brandžios moterys tuo ir skiriasi nuo jaunučių, kad vertina ne išvaizdą smile maža ką jos rašo ar sako, baikit čia verkti, o eikit kalbinti savo kaimynes, koleges ir kitas moteris realybėje smile tik jau neieškokit čia smile

Na ne būkite tokia kategoriška ir leiskite mums ieskoti čia na prašau gi jūsų......:::b52:::b52

Gera juoko dozė vakare. Ačiū...:::008

30

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Anna parašė:

nu bet, vaikinai, jūs ir... keistai mąstot smile
brandžios moterys tuo ir skiriasi nuo jaunučių, kad vertina ne išvaizdą smile maža ką jos rašo ar sako, baikit čia verkti, o eikit kalbinti savo kaimynes, koleges ir kitas moteris realybėje smile tik jau neieškokit čia smile

Vistiek Annos žodžiai kolkas geriausi ir labiausiai motyvuojantys wink

31

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Vyresnes ismire

32 (redagavo Anna 2018-02-23 10:29)

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

vakar netikėtai užsukau į biblioteką. peržvelgusi knygas, sudėliotas pagal amžiaus grupes ir jų atitinkamas aktualijas, supratau, kad nuo bendraamžių esu beviltiškai atsilikusi....
nes man iki dabar įdomu idealai, pasakos, pasaulio gerovė, žinios, tikėjimas, kad viskas bus gerai, o ne... sveikatos problemos, kitų žmonių pinigų ir nuodėmių skaičiavimas,  aksioma, kad valdžia ir pasaulis yra blogi ir neteisingi, priešingos lyties narstymas po kauliuką siekiant įrodyti savosios lyties pranašumą, pensijų skaičiuoklė ir pan. smile

33

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Anna parašė:

vakar netikėtai užsukau į biblioteką. peržvelgusi knygas, sudėliotas pagal amžiaus grupes ir jų atitinkamas aktualijas, supratau, kad nuo bendraamžių esu beviltiškai atsilikusi....
nes man iki dabar įdomu idealai, pasakos, pasaulio gerovė, žinios, tikėjimas, kad viskas bus gerai, o ne... sveikatos problemos, kitų žmonių pinigų ir nuodėmių skaičiavimas,  aksioma, kad valdžia ir pasaulis yra blogi ir neteisingi, priešingos lyties narstymas po kauliuką siekiant įrodyti savosios lyties pranašumą, pensijų skaičiuoklė ir pan. smile

Vadinasi, reikėtų pradėti dairytis į ...niolikmečius.

34

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

kristė parašė:

Vadinasi, reikėtų pradėti dairytis į ...niolikmečius.

ir kokiu tikslu į juos dairytis? smile jei padiskutuoti - tai šito ir taip netrūksta, būtent -niolikemčiai, kaip kad sakote, yra komunikabilūs, jie mielai diskutuoja su įvairaus amžiaus pašnekovais, nėra susivaržę, kavinėje tokia diskusija maloni gali tęstis kad ir porą valandų smile retas mano bendraamžis puola dalintis savo žiniomis prieš tai neįvertinęs išvaizdos, socialinio statuso, amžiaus ir galimos naudos smile o gal tai kartų skirtumas, gal vyresniems visą laiką buvo būdingas toks elgesys...

kalbu apie tai, kad su savo metais man sunku rasti bendraamžį laisvą vyrą, kuris nebūtų cinikas, besirūpinantis tik savo kūno ir įskaudintos sielos problemomis, o kad dar jis norėtų vėl lipti į tą pačią balą smile

bet vėlgi, kaip sako mano draugė - jei moteriai lemta ištekėti, tai ji ir per karą ištekės, nors 100 moterų teks 1 vyras, o jei nelemta - ji būdama 1 tarp 100 vyrų taip ir liks vienišauti smile

35

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Anna parašė:
kristė parašė:

Vadinasi, reikėtų pradėti dairytis į ...niolikmečius.

ir kokiu tikslu į juos dairytis? smile jei padiskutuoti - tai šito ir taip netrūksta, būtent -niolikemčiai, kaip kad sakote, yra komunikabilūs, jie mielai diskutuoja su įvairaus amžiaus pašnekovais, nėra susivaržę, kavinėje tokia diskusija maloni gali tęstis kad ir porą valandų smile retas mano bendraamžis puola dalintis savo žiniomis prieš tai neįvertinęs išvaizdos, socialinio statuso, amžiaus ir galimos naudos smile o gal tai kartų skirtumas, gal vyresniems visą laiką buvo būdingas toks elgesys...

kalbu apie tai, kad su savo metais man sunku rasti bendraamžį laisvą vyrą, kuris nebūtų cinikas, besirūpinantis tik savo kūno ir įskaudintos sielos problemomis, o kad dar jis norėtų vėl lipti į tą pačią balą smile

bet vėlgi, kaip sako mano draugė - jei moteriai lemta ištekėti, tai ji ir per karą ištekės, nors 100 moterų teks 1 vyras, o jei nelemta - ji būdama 1 tarp 100 vyrų taip ir liks vienišauti smile

Jūs fatalistė, Anna? Mano manymu, vyresnei moteriai, kuri neplanuoja turėti vaikų, nebūtina tekėti. Juo labiau, kad šansų susirasti svajonių jaunikį - mažai. Visi bendraamžiai vyrai, juo labiau laisvi arba išsiskyrę, kaip jūs ir sakote, - cinikai arba sužalotomis sielomis, arba turintys žalingų įpročių, ar charakterio ydų. Draugystė - tai kas kita. Čia tu gali pasirinkti žmoguje, tik tai kas tau patinka, ignoruojant blogus dalykus. O ištekėti - tai rizikuoti savo gerbūviu ir net sveikata. Kam to reikia? Na, o jeigu dar sutiksi šitame gyvenime savo sielos draugą, tau likimo skirtąjį tokį, kokio visą gyvenimą laukei - tai bus stebuklas. Na, bet stebuklų gyvenime būna labai mažai. Mes, moterys, galim to stebuklo pralaukti visą gyvenimą...Mes kantrios.

36

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

"O ištekėti - tai rizikuoti savo gerbūviu ir net sveikata. Kam to reikia?"

Siekiant bent truputėlį patobulėti kaip moteriai smile nes kitaip - koks tikslas gyventi? Juk ne dėl to, kad nusipirkčiau dar vienus auskarus, su draugu eičiau 2 kartus per savaitę vakarieniauti  ar išmokčiau užsienio kalbą smile

37

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

kristė parašė:
Anna parašė:
kristė parašė:

Vadinasi, reikėtų pradėti dairytis į ...niolikmečius.

ir kokiu tikslu į juos dairytis? smile jei padiskutuoti - tai šito ir taip netrūksta, būtent -niolikemčiai, kaip kad sakote, yra komunikabilūs, jie mielai diskutuoja su įvairaus amžiaus pašnekovais, nėra susivaržę, kavinėje tokia diskusija maloni gali tęstis kad ir porą valandų smile retas mano bendraamžis puola dalintis savo žiniomis prieš tai neįvertinęs išvaizdos, socialinio statuso, amžiaus ir galimos naudos smile o gal tai kartų skirtumas, gal vyresniems visą laiką buvo būdingas toks elgesys...

kalbu apie tai, kad su savo metais man sunku rasti bendraamžį laisvą vyrą, kuris nebūtų cinikas, besirūpinantis tik savo kūno ir įskaudintos sielos problemomis, o kad dar jis norėtų vėl lipti į tą pačią balą smile

bet vėlgi, kaip sako mano draugė - jei moteriai lemta ištekėti, tai ji ir per karą ištekės, nors 100 moterų teks 1 vyras, o jei nelemta - ji būdama 1 tarp 100 vyrų taip ir liks vienišauti smile

Jūs fatalistė, Anna? Mano manymu, vyresnei moteriai, kuri neplanuoja turėti vaikų, nebūtina tekėti. Juo labiau, kad šansų susirasti svajonių jaunikį - mažai. Visi bendraamžiai vyrai, juo labiau laisvi arba išsiskyrę, kaip jūs ir sakote, - cinikai arba sužalotomis sielomis, arba turintys žalingų įpročių, ar charakterio ydų. Draugystė - tai kas kita. Čia tu gali pasirinkti žmoguje, tik tai kas tau patinka, ignoruojant blogus dalykus. O ištekėti - tai rizikuoti savo gerbūviu ir net sveikata. Kam to reikia? Na, o jeigu dar sutiksi šitame gyvenime savo sielos draugą, tau likimo skirtąjį tokį, kokio visą gyvenimą laukei - tai bus stebuklas. Na, bet stebuklų gyvenime būna labai mažai. Mes, moterys, galim to stebuklo pralaukti visą gyvenimą...Mes kantrios.

Pritariu 100%...:::008

38

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

gal aš paprasčiausiai per gerai gyvenu smile bet tiksliai žinau vieną gyvenimo dėsnį - už VISKĄ reikia mokėti. ir kuo anksčiau, tuo pigiau smile

o atsižvelgiant į tai, kad čia dauguma ieško patogios savo gerbūviui  periodiškai pasikartojančios draugystės su pastoviu  žmogumi (gal) - atsiprašau, bet praleidus čia beveik porą metų susidaro būtent toks įspūdis - tuomet absoiučiai nesuprantu, kodėl dar taikomi kažkokie ribojimai amžiui, išvaizdai, statusui, ištikimybei, pomėgiams ir pan. smile

39

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Dėl amžiaus ribos, tai aišku, kad kitos kartos žmonės kitokie, taip pat dėl galėjimo turėti vaikų moterims irgi yra riba, o visa kita - kažkiek ir paslaptinga, kaip aš jau ir rašiau kažkada, arba yra ta chemija, arba jos nėra, o vėliau cheminei reakcijai įvykus, gaunasi naujas produktas, kartais ir nuosėdos iškrinta ir žmonės apsisprendžia, ar liks tame produkte, ar vėl vykdys naują cheminę reakciją, kol išseks ir išgaruos...:::008

40

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Įdomu paskaitinėti Jūsų nuomones ir mintis, kokių plačių pažiūrų esate.
Taip Anna, laikai keičiasi, taipogi ir kartos, tad kuo toliau, tuo labiau viskas taps atvira ir ribos kokios nors tarp amžių, šiuo atveju ir panašiai, taps visiškai nereikšmigos. Tai kas buvo tabu ar ne norma, taps naturalu ir nieko neįprasta.
Panasšu, kad taip darbar ir vyksta persivertimas į tai smile