41

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Anna parašė:

vakar netikėtai užsukau į biblioteką. peržvelgusi knygas, sudėliotas pagal amžiaus grupes ir jų atitinkamas aktualijas, supratau, kad nuo bendraamžių esu beviltiškai atsilikusi....
nes man iki dabar įdomu idealai, pasakos, pasaulio gerovė, žinios, tikėjimas, kad viskas bus gerai, o ne... sveikatos problemos, kitų žmonių pinigų ir nuodėmių skaičiavimas,  aksioma, kad valdžia ir pasaulis yra blogi ir neteisingi, priešingos lyties narstymas po kauliuką siekiant įrodyti savosios lyties pranašumą, pensijų skaičiuoklė ir pan. smile

vadinasi viskas dar prieš akis .pozityvas ir afrikoje pozityvas.

42

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Labas vakaras.As manau, kad vyras gali buti jaunesnis nuo 3 iki 5 metu.Cia tik mano nuomone.

43

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Anna parašė:

vakar netikėtai užsukau į biblioteką. peržvelgusi knygas, sudėliotas pagal amžiaus grupes ir jų atitinkamas aktualijas, supratau, kad nuo bendraamžių esu beviltiškai atsilikusi....
nes man iki dabar įdomu idealai, pasakos, pasaulio gerovė, žinios, tikėjimas, kad viskas bus gerai, o ne... sveikatos problemos, kitų žmonių pinigų ir nuodėmių skaičiavimas,  aksioma, kad valdžia ir pasaulis yra blogi ir neteisingi, priešingos lyties narstymas po kauliuką siekiant įrodyti savosios lyties pranašumą, pensijų skaičiuoklė ir pan. smile

Mažai tokių pažiūrų moterų belikę.
Žaviuosi.

44

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Kaip tik šiandien laida buvo per LNK šia tema, įdomu pažiūrėti. Kokios Jums mintys kilo po šios laidos? smile
http://www.lnkgo.lt/visi-video/yra-kaip-yra-17/ziurek-yra-kaip-yra-533

45

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

aš tai visai įmčiau vyresnę moterį, tiksliau, su mielu noru imčiau ;DD na arba, norėčiau, kad mane paimtų vyresnė moteris ;DD tik, svarbu, kad spėtų man bent porą trejetą beibikų padovanoti smile visgi giminės pratęsims irgi kažkiek svarbu smile)))

46

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

vietoj taves ,taip ir daryciau

47

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Raimundas parašė:

Kaip tik šiandien laida buvo per LNK šia tema, įdomu pažiūrėti. Kokios Jums mintys kilo po šios laidos? smile
http://www.lnkgo.lt/visi-video/yra-kaip-yra-17/ziurek-yra-kaip-yra-533

gera laida....padrasinanti smile

48

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Laimute parašė:
Raimundas parašė:

Kaip tik šiandien laida buvo per LNK šia tema, įdomu pažiūrėti. Kokios Jums mintys kilo po šios laidos? smile
http://www.lnkgo.lt/visi-video/yra-kaip-yra-17/ziurek-yra-kaip-yra-533

gera laida....padrasinanti smile

Visiškai pritariu, abiejoms pusėms tinkanti, taip kad manau nebėra tie laikai, kai kažko reikėtų bijoti, aš nebijau ir tik noriu pažinti smile

49

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Stereotipu lauzymas LT jau prasidejo. sveikintina  smile

50

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Gal Stašaitytė kabins jaunesnį, nes gal jau išsiskyrė su Masalskiu...:::008

51

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Laimute parašė:

Stereotipu lauzymas LT jau prasidejo. sveikintina  smile

Na, jauna šalis ir keičiasi karta po to truputį, tad ir jaunimas žiūri kitiap, jei randa paprastesnes vyresnes merginas smile

52

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

manau, kad skirtumas iki 10 metų - išvis ne skirtumas smile

53

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Raimondas parašė:

Sveiki,
Jos labiau brandžios, žinančos ko nori ir aišku - patyrusios visomis prasmėmis.

Cha. Cha. Cha.

54

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Raimondas parašė:

Sveiki,

įdomu, ką mano moterys apie jaunesnius vyrus, tarkim -10 metų? Ar užmegstumėte rimtus/nerimtus sąntykius su juo? O gal apskritai teko turėti tokios patirties ir kokie įspūdžiai?

Asmeniškai mane be galo traukia vyresnės moterys, noriu joms rodyti dėmesį, bendrauti ir jas pažinti. Jos labiau brandžios, žinančos ko nori ir aišku - patyrusios visomis prasmėmis.

55

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Jei tinka turėti vaikų - traukia ir mane.

56

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Visas temos nagrinėjimas - viltis išplėsti galimų kandidatų ratą... Ir tiek... Nesvaikit ir nesvaičiokit. Moteris turi būti jaunesnė už vyrą. Jūs labai gerai žinot  ir patys...
Kai moteris vyresnė, nieko gero ir rimto nebus.

57

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Iš dalies teisus - praplėsti pažintis. Tik tiek esi teisus..
O dėl viso kito, yra nemažai pavyzdžių, kaip žmonės laimingai kartu būna. Niekad negali žinoti.

58

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Breinas parašė:

Visas temos nagrinėjimas - viltis išplėsti galimų kandidatų ratą... Ir tiek... Nesvaikit ir nesvaičiokit. Moteris turi būti jaunesnė už vyrą. Jūs labai gerai žinot  ir patys...
Kai moteris vyresnė, nieko gero ir rimto nebus.

Blogai užsiciklint, užsiblokuot. Kartais įšokti nuogam į dilgėles ne taip jau ir blogai, p. Breinai...:::008

59

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

Marina parašė:
Breinas parašė:

Visas temos nagrinėjimas - viltis išplėsti galimų kandidatų ratą... Ir tiek... Nesvaikit ir nesvaičiokit. Moteris turi būti jaunesnė už vyrą. Jūs labai gerai žinot  ir patys...
Kai moteris vyresnė, nieko gero ir rimto nebus.

Blogai užsiciklint, užsiblokuot. Kartais įšokti nuogam į dilgėles ne taip jau ir blogai, p. Breinai...:::008

Taigi: jaunesnė, protinga, padori, rašanti išmintingas karštasias žinutes. O jeigu tokios baigėsi, o naujų dar nepadavė. Kol Breinas tokios sulauks, tai ji gali būti ir septyniasdešimties. Bet -  jaunesnė wink
Breinai, manau ne tokiais kriterijais vadovaujiesi ieškodamas. Kad būna jaunų merginų, kurios irgi renkasi būsimuosius kaip parduotuvėje (pvz. vyresnis dviem metais, su aukštojo diplomu, madinga šukuosena, su baltu mersu), tai suprantu, bet čia - jau vyras, atrodo, metuose...

60

Re: Amžių skirtumas - jaunesnis vyras

jau ne pirmą kartą, paskaičiusi Breiną, pamanau, kad turbūt jam lemta vesti 20 metų vyresnę, todėl jis taip... aršiai  bėga pas jaunesnes, kol dar laisvas :-)