141

Re: Vyresnes moteris

Hahahahah!
Na taip, kažkada poruosimėms su ateiviais  big_smile
Nors kita vertus, aš ir prieš genų inžineriją nieko prieš t.y. gebėti matyti dar daugiau šviesos spektrų, girdėti daugiau dažnių, užuosti bei lyteti daugiau, regeneruoti savaime kūną bei atgimti ir t.t Jau ir telepatija nebeneigtinas jutiminis faktorius, tad ir tai perduoti genais būtų gera investicija į bendrą žmonijos DNR.

142

Re: Vyresnes moteris

nepergyvenkit, jau ateina  ...kaip cia pavadinus, kad i kalejima nepasodintu?... na, patys zinot, kas ir tuoj isnaikins europiecius, nespesim del savo tingejimo net issigimti

143

Re: Vyresnes moteris

Antanas Patamsis parašė:

nepergyvenkit, jau ateina  ...kaip cia pavadinus, kad i kalejima nepasodintu?... na, patys zinot, kas ir tuoj isnaikins europiecius, nespesim del savo tingejimo net issigimti

gresme labai reali .

144 (redagavo Armandas 2018-03-19 22:02)

Re: Vyresnes moteris

Antanas Patamsis parašė:

nepergyvenkit, jau ateina  ...kaip cia pavadinus, kad i kalejima nepasodintu?... na, patys zinot, kas ir tuoj isnaikins europiecius, nespesim del savo tingejimo net issigimti

Tu čia smarkiai big_smile
Reikia kažko imtis.
https://i.imgflip.com/q3xh9.jpg

145

Re: Vyresnes moteris

gal ir padetu...tik nebereikia delsti  big_smile

146 (redagavo Armandas 2018-03-19 22:25)

Re: Vyresnes moteris

Teisingai, sugrįžus į akmens amžių viskas stotų atgal į savo vietas. Tik vyriški vyrai išliktų ir vėl būtų maitintojai, o moterys nepergrąžiausios, bet galinčios susilaukti daug vaikų (pakankamai raumeningos ir riebios, kad pabėgų reikalui esant, ir išgyventų šaltas žiemas).

147

Re: Vyresnes moteris

Armandas parašė:

Teisingai, sugrįžus į akmens amžių viskas stotų atgal į savo vietas. Tik vyriški vyrai išliktų ir vėl būtų maitintojai, o moterys nepergrąžiausios, bet galinčios susilaukti daug vaikų (pakankamai raumeningos ir riebios, kad pabėgų reikalui esant, ir išgyventų šaltas žiemas).

Tai jau statysim viską į savo vietas ar paliksim, kaip yra dabar ? :::008

148 (redagavo Armandas 2018-03-28 20:00)

Re: Vyresnes moteris

Negaliu atsakyt. Nenoriai suvokiu tikimybę, jog kažkam kils ranka pradėti atominį WWIII.

O taikos metais akivaizdžai visas diapozonas keistenybių po truputį ryškėja ir plečiasi. Liberalėjant net moralinėms normoms, visi keliai atviri. Tikrai negaliu pasakyti kokią tiesą išpažins žmonės po 100 ar 200 metų nuo dabar esant tokiai technologijų vystymosi spartai.

Vienas toks filosofinis pastebėjimas manau yra labai tikslus: žmogus visą laiką siekė sunaikinti emociją, nors yra jos įkvepiamas t.y. net ir idėja-esybė turi rėmus, be kurių jos tiesiog nebūtų.

149

Re: Vyresnes moteris

nebus emociju, nebus ir karo. idomus filosofinis pastebejimas.. oi, Anna, atsiprasau, kad aplenkiau

150

Re: Vyresnes moteris

Antanas Patamsis parašė:

nebus emociju, nebus ir karo. idomus filosofinis pastebejimas.. oi, Anna, atsiprasau, kad aplenkiau

lenkite, aplenkite, mėgstu stebėti vyrus iš nugaros - nugara niekad nemeluoja ir išduoda, koks vyras yra iš tikro :-)
p.s. ar gerai pafilosofavau? :-)

151

Re: Vyresnes moteris

as tai megstu moteris stebeti is nugaros. ir tatuiruotes matosi. del vyru neturiu nuomones

152 (redagavo Paslaptis 2018-03-28 21:03)

Re: Vyresnes moteris

Antanas Patamsis parašė:

as tai megstu moteris stebeti is nugaros. ir tatuiruotes matosi. del vyru neturiu nuomones

Su moterim, tai prisiminiau tokį taiklų pastebėjimą, kad s zadi pionierka, a ... Man irgi patinka prieš veidrodi į save iš nugaros žiūrėti...:::008

153

Re: Vyresnes moteris

ką gi, jei stebėčiau Antano nugarą, kai jis seka paskui tatuiruotos moters nugarą, tai jau būtų kažkoks tatuiruotas vojerizmas..
tiek to, Antanai, nebestebėsiu, toli mane aplenkėte, nebepasiekiamas, nebeįžiūrimas savo proto aukštumose ir žingsnių platume :-)

154

Re: Vyresnes moteris

Anna, tu mano muza, be taves nebus man ikvepimo.. Gal kas Annos tatuiruote man gali padaryti?

155

Re: Vyresnes moteris

Antanai, sprendžiant iš tavo pasisakymų kitoje temoje, tatuiruotė bus virtuali ? :-)

156

Re: Vyresnes moteris

Kažkaip labai staigiai ir labai toli į lankas nusivažiavote nuo temos.

157

Re: Vyresnes moteris

vo, blyn.. butinai kazkoks nuoboda turi isiterpti.. ikalk alaus, issisiepk iki ausu ir prisijunk prie gyvenimo

158

Re: Vyresnes moteris

Antanas Patamsis parašė:

vo, blyn.. butinai kazkoks nuoboda turi isiterpti.. ikalk alaus, issisiepk iki ausu ir prisijunk prie gyvenimo

:::024

159

Re: Vyresnes moteris

Apie marijampoliečius prašom tik gerai rašyti...:::008

160

Re: Vyresnes moteris

Egidijus parašė:

Kažkaip labai staigiai ir labai toli į lankas nusivažiavote nuo temos.

buna, bet tuo ir zavingos tokios diskusijos