1

Tema: Ieskok vaikinai

Merginos, koki ivaizdi susidarete apie ieskok.lt vaikinus? Kas jums labiausiai patinka, nepatinka? Gal turejot neigiama patirti su kai kuriais is ju, pasidalinkite?

2

Re: Ieskok vaikinai

Na, jeigu aš būčiau mergina, tai pasakyčiau tik tiek, kad visi vaikinai yra vienodi!! Visiems rūpi tik seksas.

3

Re: Ieskok vaikinai

https://cdn.someecards.com/someecards/usercards/MjAxMi00NWRjYzY1M2E1YzZiYzgx.png

4 (redagavo Jurate 2017-07-11 22:17)

Re: Ieskok vaikinai

Ar Ieskoke, ar kur kitur - visi panasus . Net nuotraukos tos pacios, o gudriausi seseliauja..:::008

5

Re: Ieskok vaikinai

Na daznai is jusu puses kyla problemu... esate per daug uzsisvajojusios, kad esate tobulos ir ieskote to  svajoniu princo....

6

Re: Ieskok vaikinai

Deimantėlis parašė:

Na, jeigu aš būčiau mergina, tai pasakyčiau tik tiek, kad visi vaikinai yra vienodi!! Visiems rūpi tik seksas.

7

Re: Ieskok vaikinai

Kiek daug merginu issake savo nuomone net kraupu

8 (redagavo Jurate 2017-07-15 23:29)

Re: Ieskok vaikinai

Super !!! :::035
Cia gedukui.

9

Re: Ieskok vaikinai

ieškoko merginos turi ką veikti - rašo vaikinams neigiamus atsakymus smile
p.s. moterų nuomonės niekas ir neklausė. o ir ką jos galėtų apie vaikinus pasakyti? nebent apie vyrus smile

10

Re: Ieskok vaikinai

jo, jos tikrai turėjo patirti su čia esančiais. Arba čia esantys— jas paturejo... big_smile sedi čia, oppa dingsta, ir vel jos atsiranda... ir virš 7 metu jau kaikurios net big_smile laikas— tik tak, tik tak wink

11

Re: Ieskok vaikinai

Deimantele, tikrai nesi mergina?

12

Re: Ieskok vaikinai

Deimantėlis parašė:

Na, jeigu aš būčiau mergina, tai pasakyčiau tik tiek, kad visi vaikinai yra vienodi!! Visiems rūpi tik seksas.

As cia labai senai , bet  niekada niekam nesiuliau usiimti seksu. Taigi pirma pries sakydamas "visi" nemanai kad truputi pasikarsiciavai? Cia tikrai yra keletas su keturiom astuoniom anketom kurie siulo pokeleta kartu kiekvienai ieskoko merginai ikisti pempe ten giliau.Tai tikrai be abejoniu .Bet abeioju kad visi vat taip ir siulo...

13

Re: Ieskok vaikinai

AGne parašė:

Merginos, koki ivaizdi susidarete apie ieskok.lt vaikinus? Kas jums labiausiai patinka, nepatinka? Gal turejot neigiama patirti su kai kuriais is ju, pasidalinkite?

Pacituosiu vieną susirašymą, kuris atspindi mano mintis apie daugumą (yra puikių išimčių)

X (53 m.)  Labas gal neįpareigojantys pasimatymai domina
Aš             Labas. Ne
X (53 m.)  Na jei ne paslaptis kas domina
Aš             Žmonių smegenys  :::920
X (53 m.)  Eik tu **** durne čiulpk šikną vafliste pati nežinai ko nori :::028

14

Re: Ieskok vaikinai

o as manau, kad merginos tiesiog nemoka atskirti, kas yra kas. as tikrai matau cia keleta padoriu vyru, pats irgi niekada nesu nieko poslo parases. todel prasom nesuabsoliutinti. nors siaip tai man vienodai. kas ko iesko, tas ta ir randa

15

Re: Ieskok vaikinai

Gi rašiau, kad yra puikių išimčių. Nesakiau, jog visi tokie. Tik žmonės, ieškodami "meilės visam gyvenimui", o rasdami vien tokius/-ias... Va taip ir atsiranda absoliutinimas

16

Re: Ieskok vaikinai

dar viena tema moterims isreiksti nepasitenkinima kokie blogi vyrai kad jie nenori lepinti moteru. Daiva pradziai nuotrauka ikelk sedi anonimiskai ir vyrus kritikuoji) nuo to vyras greiciau neatsiras o jeigu as isreiksciau savo nuomone apie moteris tai butu vien keiksmazodziai ir nei vieno gero zodzio

17

Re: Ieskok vaikinai

kolkas gera nuomone. visi, kurie parase, labai mandagus, kulturingi, geri pasnekovai, moka graziai flirtuoti, neikyrus...grazus smile

18

Re: Ieskok vaikinai

T3mos tai kąskart vis geresnes...

19

Re: Ieskok vaikinai

Vincentas parašė:

mires saitas, daugiausia vyr. amziaus vienises, ar fake profiliai kur kaliuznikai susikuria, ir bando zmones ivilioti i problemas ir apvogti.

Cia kokybe ir kiekybe palyginus su kitais saitas tikrai prasta bet cia desrynas ispucia moteru ego, narcicizma ir saviverte.

prasom pateikti kitu saitu pavyzdzius kur kokybe ir kiekybe geresne) ir kiek tu pazynciu saitu Lt? flirtas.lt draugas.lt darnipora.lt ir rusiskas mamba.ru  nu dar one.lt kazkada buvo   ir nori pasakyti kad ten kokybe geresne? ten sedi tokie patys zmones ir kai kurie anketas susikure per kelis saitus. taip kad kokibe ir kiekybe visur vienoda.

20

Re: Ieskok vaikinai

Daiva parašė:
AGne parašė:

Merginos, koki ivaizdi susidarete apie ieskok.lt vaikinus? Kas jums labiausiai patinka, nepatinka? Gal turejot neigiama patirti su kai kuriais is ju, pasidalinkite?

Pacituosiu vieną susirašymą, kuris atspindi mano mintis apie daugumą (yra puikių išimčių)

X (53 m.)  Labas gal neįpareigojantys pasimatymai domina
Aš             Labas. Ne
X (53 m.)  Na jei ne paslaptis kas domina
Aš             Žmonių smegenys  :::920
X (53 m.)  Eik tu **** durne čiulpk šikną vafliste pati nežinai ko nori :::028

dar paziuresim....isdavike