21

Re: Ieskok vaikinai

Vykes pokstas...)))

22

Re: Ieskok vaikinai

dimetiltrifosfosulfatas parašė:
Daiva parašė:
AGne parašė:

Merginos, koki ivaizdi susidarete apie ieskok.lt vaikinus? Kas jums labiausiai patinka, nepatinka? Gal turejot neigiama patirti su kai kuriais is ju, pasidalinkite?

Pacituosiu vieną susirašymą, kuris atspindi mano mintis apie daugumą (yra puikių išimčių)

X (53 m.)  Labas gal neįpareigojantys pasimatymai domina
Aš             Labas. Ne
X (53 m.)  Na jei ne paslaptis kas domina
Aš             Žmonių smegenys  :::920
X (53 m.)  Eik tu **** durne čiulpk šikną vafliste pati nežinai ko nori :::028

dar paziuresim....isdavike

:::044

23

Re: Ieskok vaikinai

Laimute parašė:

:::044

Manau, kad čia cheminio pokštas. Nemanau, kad jis galėjo tai parašyti :::159

24

Re: Ieskok vaikinai

Daiva parašė:
Laimute parašė:

:::044

Manau, kad čia cheminio pokštas. Nemanau, kad jis galėjo tai parašyti :::159

jo, as is jo poksto ir juokiuosi...kaip paraso ka...taip sausai ir taikliai. griunu is juoko aukstielninka big_smile

25

Re: Ieskok vaikinai

AGne parašė:

Merginos, koki ivaizdi susidarete apie ieskok.lt vaikinus? Kas jums labiausiai patinka, nepatinka? Gal turejot neigiama patirti su kai kuriais is ju, pasidalinkite?

26 (redagavo Laimute 2018-03-28 20:24)

Re: Ieskok vaikinai

virtualus bendravimas su jais cia puikus tik labai daznai ju virtualus pavyduliavimas viska sugriauna.

27

Re: Ieskok vaikinai

Paslaptis parašė:
AGne parašė:

Merginos, koki ivaizdi susidarete apie ieskok.lt vaikinus? Kas jums labiausiai patinka, nepatinka? Gal turejot neigiama patirti su kai kuriais is ju, pasidalinkite?

Forumo valdzia,vietoje to,kad kurtu ka nauja,vel maitina liaudi senais dekretais....

28 (redagavo Laimute 2018-03-28 20:27)

Re: Ieskok vaikinai

man tai patinka atgaivintos seneses temos smile

29

Re: Ieskok vaikinai

Laimute parašė:

virtualus bendravimas su jais cia puikus tik labai daznai ju virtualus pavyduliavimas viska sugriauna.

ne su tais vyrais bendrauji) ir isvis tavo anketoje parasyta kad turi drauga) o gal vieno per mazai ir reikia daugiau?

30

Re: Ieskok vaikinai

Konstantinas parašė:
Laimute parašė:

virtualus bendravimas su jais cia puikus tik labai daznai ju virtualus pavyduliavimas viska sugriauna.

ne su tais vyrais bendrauji) ir isvis tavo anketoje parasyta kad turi drauga) o gal vieno per mazai ir reikia daugiau?

o...kap miela, kad mano anketos turini paviesini. aciu. smile
todel su tais ir nebenbrauju, kurie pavyduliauja. tureti drauga ir cia bendrauti su visais, nepriestarauja vienas kitam, mielas Konstantinai wink

31

Re: Ieskok vaikinai

Laimute parašė:

virtualus bendravimas su jais cia puikus tik labai daznai ju virtualus pavyduliavimas viska sugriauna.

Oho, dar ir taip būna. Virtualus pavyduliavimas...:::008

32

Re: Ieskok vaikinai

Paslaptis parašė:
Laimute parašė:

virtualus bendravimas su jais cia puikus tik labai daznai ju virtualus pavyduliavimas viska sugriauna.

Oho, dar ir taip būna. Virtualus pavyduliavimas...:::008

jo...tikrai buna big_smile

33

Re: Ieskok vaikinai

Laimute parašė:
Paslaptis parašė:
Laimute parašė:

virtualus bendravimas su jais cia puikus tik labai daznai ju virtualus pavyduliavimas viska sugriauna.

Oho, dar ir taip būna. Virtualus pavyduliavimas...:::008

jo...tikrai buna big_smile

Ir kaip tai reiškiasi ? :::008

34

Re: Ieskok vaikinai

visas gyvenimas jau virtualus, su visais jo privalumais. net sexas saugus virtualioj erdvej, pasaka :::035

35

Re: Ieskok vaikinai

Paslaptis parašė:
Laimute parašė:
Paslaptis parašė:

Oho, dar ir taip būna. Virtualus pavyduliavimas...:::008

jo...tikrai buna big_smile

Ir kaip tai reiškiasi ? :::008

pav. moterys smeizto zinutes raso apie ieskokus...pagal dovaneles mano anketoje susekusios big_smile big_smile

36

Re: Ieskok vaikinai

Antanas Patamsis parašė:

visas gyvenimas jau virtualus, su visais jo privalumais. net sexas saugus virtualioj erdvej, pasaka :::035

flirtas ok, bet virtualus seksas? man neuztenka tam fantazijos big_smile

37

Re: Ieskok vaikinai

pacituosiu filosofa.. moterys niekada nepasizymejo fantazija. mano zmona, pvz. niekaip nesupranta, kaip per viena vakara galima pragerti visa alga:::854

38

Re: Ieskok vaikinai

Antanas Patamsis parašė:

pacituosiu filosofa.. moterys niekada nepasizymejo fantazija. mano zmona, pvz. niekaip nesupranta, kaip per viena vakara galima pragerti visa alga:::854

sita isivaizduoti nera sunku...galima ir metu pajamas per vakara pragerti wink

39

Re: Ieskok vaikinai

matyt, su vyrais laika leisdama ne sexu uzsiiminejai, kad tiek fantazijoj igijai :::024

40

Re: Ieskok vaikinai

Antanas Patamsis parašė:

matyt, su vyrais laika leisdama ne sexu uzsiiminejai, kad tiek fantazijoj igijai :::024

nezinau ka atsakyt...asaroju is juoko :::044:::044