1

Tema: Padėkite pabaigti studijas

Paprašysiu visų prisiminti gerus laikus, kai studijavote universitete ar kolegijoje. Tikriausiai visi prisimenate, kad buvo reikalinga kitų žmonių pagalba rašant baigiamąjį darbą. Šiuo metu tai man reikalinga Jūsų „KIEKVIENO ŽMOGAUS“ pagalba. Kviečiu sudalyvauti įdomiame tyrime, kurio tikslas yra išsiaiškinti sąsajas tarp partnerystės statuso, psichologinės gerovės ir suvokiamos socialinės paramos. Jums reikės:
-    parašyti man asmeninę žinutę, kad gauti apklausos nuorodą ir slaptažodį;
-    užpildyti gana ilgą apklausą sad kurioje nėra teisingų ar klaidingų atsakymų!!!
Vienintelis kriterijus kandidatams yra amžius: 25m. ir daugiau.
Su nekantrumu laukiu Jūsų laiškų! AČIŪ!

2 (redagavo Konstantinas 2018-03-24 18:47)

Re: Padėkite pabaigti studijas

kai studijavau universitete ir reikejo rasyti diplomini darba as specialiai praktineje dalyje panaudojau tokius tyrimo metodus kurie nenumato anketavimo. nes anketavimaui reikia sugaisti labai daug laiko. kokybiskai tu anketavimo neatliksi o pavirsutiniskai man buvo geda daryti nes buvau saziningas studentas. jeigu labai jau truksta laiko gali isvis nieko neanketuoti o suklastoti anketavimo duomenis ir prirasyti rezultatus is lempos. vis tiek niekas netikrins anketavimo duomenu.  nes kiek zinau tau niekas negali nurodyti kokius metodus rinktis praktineje dalyje tau gali nurodyti tik diplominio darbo tema o jau pats darbas tai tavo pasirinkimo laisve. isvis nesuprantu kodel visi uzsiima tuo anketavimu. man buvo daug idomiau dirbti su matematiniais paketais ir koreliacinius rysius skaiciuoti

3

Re: Padėkite pabaigti studijas

geriau pasiimk kokius nors skaicius apibudinancius socialine gerove paskui skaicius apibudinancius socialine parama tuos skaicius galima paimti is kokios duombazes ir isvedinek rysius tarp tu skaiciu. kad padidejus gerovei sumazejo parama arba padidejo. prirasyk kruva protingu formuliu viska pateik graziai su grafikais ir gausis lietuviskas diplominis darbas.
dar gali pagooglinti svetimus diplominius darbus panasia tema geriau uzsienyje kad neapkaltintu plagijavimu. pvz rusiskam internete labai daug tinklapiu su diplominiais ir kursiniais kuriuos galima nemokamai parsisiusti. parsisiunti svetima diplomini panasia tema isverti i lietuviu kalba siek tiek perrasai savo zodziais ir gaunasi autentiskas diplominis kurio tekstas praeis plagijavimo patikra. nes dabar daug programu i kuria ivedi teksto atkarpa ir jos iskarto rodo is kur buvo nukopintas tekstas

4

Re: Padėkite pabaigti studijas

Tai kur dėsis dėstytojų armija ? :::008

5

Re: Padėkite pabaigti studijas

as padesiu. diploma laistyt

6

Re: Padėkite pabaigti studijas

galiu padeti bet surasom pas notara sutarti kad temos autore isidarbinusi pagal diploma atidavines man 50% savo algos kiekviena menesi iki pat pencijos)

7

Re: Padėkite pabaigti studijas

teisingai, Konstantinai, socializmas baigesi. dabar net miegamuosiuose zmonos savo paslaugu ikainius prie lovos pakabina

8

Re: Padėkite pabaigti studijas

Antanas Patamsis parašė:

teisingai, Konstantinai, socializmas baigesi. dabar net miegamuosiuose zmonos savo paslaugu ikainius prie lovos pakabina

Super idėja...:::008