41

Re: Ieskok vaikinai

Laimute parašė:
Paslaptis parašė:
Laimute parašė:

jo...tikrai buna big_smile

Ir kaip tai reiškiasi ? :::008

pav. moterys smeizto zinutes raso apie ieskokus...pagal dovaneles mano anketoje susekusios big_smile big_smile

Aišku. Iš moterų, tai nieko nuostabaus. Maniau, kad vyrai taip elgiasi...:::008

42

Re: Ieskok vaikinai

tikiuosi, tai dziaugsmo asaros :::037

43

Re: Ieskok vaikinai

Antanas Patamsis parašė:

tikiuosi, tai dziaugsmo asaros :::037

jo...tik dziaugsmo
be to, siandien , galeciau puse pasaulio apkabinti smile

44

Re: Ieskok vaikinai

Paslaptis, vyrai elgiasi ne kitaip, kaip ir realybej. kann hier nicht erzählen smile

45

Re: Ieskok vaikinai

kovo 28 ieis i ieskoko istorija.. nei pilnatis nesviecia, o vistiek linksmiausias tusas

46

Re: Ieskok vaikinai

istorija tesiasi smile

47

Re: Ieskok vaikinai

Vaikinai- tai ne vyrai!

48

Re: Ieskok vaikinai

Antanas Patamsis parašė:

pacituosiu filosofa.. moterys niekada nepasizymejo fantazija. mano zmona, pvz. niekaip nesupranta, kaip per viena vakara galima pragerti visa alga:::854

Tai kad fantazijos tu neturi o ne žmona tavo juk ji nesupranta kaip galima per viena vakara pragerti šeimos pajamas o ne tavo atlyginima.

49

Re: Ieskok vaikinai

95% čia esančių moterų/merginų neieško nei vaikinų nei vyrų smile joms to tiesiog nereikia smile joms reikia teigiamų anketos įvertinimų, dovanėlių ir šiaip porą gražių žodelių, neva, kokios jos simpatiškos ir fainos smile sėdi, svajoja, paskęsta fantazijose, prisigalvoja pasakų, o po to pyksta, jog nėra vyrų normalių smile mielosios mažiau filmų ir serialų žiūrėkit smile atsimerkit, ir pasidomėkit, kas realiai pasaulyje darosi, apsidairkyit, kokie vyrai aplink Jus yra,,,, ir nepriekaištaukit, jog realūs vyrai, neatitinka Jūsų fantastinio idealo, bo idealių nėra smile stora, su vaikais, bedarbė, ligota ir šiaip pikta ant viso pasaulio princo laukia... pffff... taip nebūna ;DDD

50

Re: Ieskok vaikinai

Ir stori ir ploni, ir protingi ir kvaili, ir plaukuoti ir pliki, ir dideli ir maži - visi nori meilės...gaila tik , kad ne visi patys moka ją dovanoti. Taigi mokinkimės ir nepavarkim. Su artėjančia švente ! :::008

51

Re: Ieskok vaikinai

Pūkis Baisuolis parašė:

95% čia esančių moterų/merginų neieško nei vaikinų nei vyrų smile joms to tiesiog nereikia smile joms reikia teigiamų anketos įvertinimų, dovanėlių ir šiaip porą gražių žodelių, neva, kokios jos simpatiškos ir fainos smile sėdi, svajoja, paskęsta fantazijose, prisigalvoja pasakų, o po to pyksta, jog nėra vyrų normalių smile mielosios mažiau filmų ir serialų žiūrėkit smile atsimerkit, ir pasidomėkit, kas realiai pasaulyje darosi, apsidairkyit, kokie vyrai aplink Jus yra,,,, ir nepriekaištaukit, jog realūs vyrai, neatitinka Jūsų fantastinio idealo, bo idealių nėra smile stora, su vaikais, bedarbė, ligota ir šiaip pikta ant viso pasaulio princo laukia... pffff... taip nebūna ;DDD

pritariu)
+1

52

Re: Ieskok vaikinai

Paslaptie, savaime suprantama, jog visi nori meilės, manau netgi beveik didžioji dauguma yra verti meilės smile turėjau ką kitką omeny... kai neišvaizdūs, tingūs, egoistai, nori labai simpatiškų, darbščių samariečių smile laaaaabai laaaaaaabai retas atvejis, kai neišvaizdi moteris būna su išvaizdžiu vyru, arba atvirkščiai išvaizdi moteris su neišvaizdžiu vyru... smile  mano manymu, kiekvienas turėtų rinkitis pagal savo lygį smile taip aš irgi norėčiau turėti merginą kaip iš žurnalo viršelio, bet žinau, kad tokios niekada neturėsiu, nes tokios tiesiog niekada nežiūri į tokius baisuoklius kaip aš ;DD

53

Re: Ieskok vaikinai

O mano patirtis yra priešinga...Priešybės traukia ir papildo viena kitą. Šiaip jau žurnalo viršeliuose visos nuotraukos pagražintos...Nesuprantu, ko tai jūsų išvaizdai trūksta...O šiaip svarbiausia žmogaus charakteris, būdas...tikrai, patikėkit ! :::008

54

Re: Ieskok vaikinai

Baisuokli, paieskok kito zurnalo

55

Re: Ieskok vaikinai

Paslaptie smile taip sutinku su Jumis, jog svarbiausia charakteris ir t.t. taip turėtų būti, bet deja, realybėje taip nėra smile gan dažnai gaunu laiškų iš moterų, jog va, jog esu storas, kad turiu nusikirpti barzdą, pradėti sportuoti ir t.t. ;DD suprantu, kai tai rašo jaunos mergaitės, bet panašių laiškų gaunu ir iš pagal metus išties brandžių moterų smile tad... na... tiesiog pasikartosiu, kad mes galvojame vienaip bet dažniausiai realybė visai kitokia būna smile p.s. aš tikrai nesiskundžiu, pasaulį priimu toks koks jis yra, o jei ko ir nepriimu, tai stengiuos bent jau savo aplinką  apsitvarkyti pagal savo poreikius smile  tiesiog dalinuosi savo patirtimi kokią pavyko sukaupti per savo metelius ;D

56

Re: Ieskok vaikinai

Pūkis Baisuolis parašė:

Paslaptie smile taip sutinku su Jumis, jog svarbiausia charakteris ir t.t. taip turėtų būti, bet deja, realybėje taip nėra smile gan dažnai gaunu laiškų iš moterų, jog va, jog esu storas, kad turiu nusikirpti barzdą, pradėti sportuoti ir t.t. ;DD suprantu, kai tai rašo jaunos mergaitės, bet panašių laiškų gaunu ir iš pagal metus išties brandžių moterų smile tad... na... tiesiog pasikartosiu, kad mes galvojame vienaip bet dažniausiai realybė visai kitokia būna smile

Man pvz. niekada nepatiko gražuoliai, patinkantys visoms. Žiūrėdavau į tuos, kurie savo išvaizda būdavo įdomūs ir  originalūs. Visada atrodydavo kiek įtartinai žmonės be jokių trūkumų smile O nuo narcizų išvis darydavosi bloga. Na, labai didelis nevalyvumas - tai, aišku atstumia.
Gal  tos moterys tiesiog motiniškai  tau patarinėjo?.. smile

57

Re: Ieskok vaikinai

na, motiniški patarimai dažniausiai skamba ne taip, be žemininmo ir mėginimo įskaudinti smile tad, neee... tai nebuvo motiniški patarimai smile

58

Re: Ieskok vaikinai

Pastebėjau, kad dalis čia esančiųjų pamažu keičia savo įvaizdį, nuotraukas. Manau, tai natūralu, nes nori patikti ne tik sau, bet ir kitiems. Jeigu žmogus lb.brangus, tai galima kažkiek pakeisti išvaizdą, nes įpročius keisti jau žymiai sudėtingiau. :::008

59

Re: Ieskok vaikinai

jei nepakeisi įpročiu tai išvaizdos nepakeisi juo labiau.O nuotraukos daugelis geriau iš vis ju nedėtu nes neturi žalio supratimo kokios nuotraukos turėtu būti.ir tokiu didžioji dauguma.

60

Re: Ieskok vaikinai

Negi įpročiams turės įtakos, kad pakeisiu plaukų spalvą ? O kokios turėtų būti nuotraukos ? Jos , mano galva, įvaizdžio dalis ir parodo, kas žmogui aktualu...