1

Tema: Automatine vs. mechanine pavaru deze

as pvz. nekeisciau savo masiniuko su paprasta pavaru deze i automata.nors kazkodel uz tokia nuomone kai kas is manes pasisaipe:((((bet juk su automatu kai vaziuoji -jokio cinkelio-tik tiek kad minkai pedalus.o kaip jums?

2

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Vilija, 33 parašė:

as pvz. nekeisciau savo masiniuko su paprasta pavaru deze i automata.nors kazkodel uz tokia nuomone kai kas is manes pasisaipe:((((bet juk su automatu kai vaziuoji -jokio cinkelio-tik tiek kad minkai pedalus.o kaip jums?

jokio cinkelio? nesąmonė:) o kas yra tas cinkelis? be to, pažiūrėčiau, kaip lengva būtų išjudinti į kalniuką iš vietos pvz. 2 tonų septintuką su mechanine dėže:) apskritai, kol nebuvau važinėjęs su automatu, tol irgi keikiau, kiek ilgėliau pabandžius - nelabai norisi jau tos mechaninės:) pavažinėkite porą mėnesių su automatu, pakeisit ir jūs nuomonę (bent jau dauguma)

3

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

aisku, kad mechanine geriau, nors siaip visos panikes ir bobikes tik tu automatu dazniausiai nori.. wink Vilius isimtis big_smile

4

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

o as turejau ir automata-man nepatiko.man malonu kai "jauciu" kaip mano masina dirba.nuomones nepakeiciau:)

5

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

na aš neesu nusiteikęs prieš nei prieš mechaninę, nei prieš automatinę dėžę, tačiau pasakymai, kad su automatu mol "nejauti mašinos" (gal kas nors gali man paaiškinti, ką tai reiškia?) yra nieko verti:).  automato privalumus net ir didžiausiems skeptikams galima įvertinti kamščiuose "sėdint". ne ne, ne kauno ar vilniaus "kamščiuose", o kokiam amsterdame, paryžiuj ar kitam kokiam didesniam europos mieste strigus 2-3 valandoms, amerikiečiai taip pat mėgsta automatus (nors ten ir dėl kitų priežasčių juos renkasi). beje, techniškai (pats principas) automatinė dėžė yra daug patikimesnis agregatas, nei mechaninė, keista, ar ne:)? išvada: kiekvienas renkasi tą, kas jam patinka arba koks automobilis tvarkingesnis pakliūna:)

6

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

na kadangi i paryziu ar i amerika nesiruosiu-tai musu kamsciuose kuo puikiausiai apsieinu ir su mechanine:))

7

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Tai as irgi panasiai manau..Kad reikia ir tos ir tos..Mieste beabejo automatas patogiau (Nors kai reikia staigiai aplenkt ilyst ar panasiai tai nepasakyciau)..Kaip ir autostradoj irgi automatas + cruise control idealus variantas..Bet tik neman!:D Cia konkreciai priklauso nuo zmogaus..Manau tas kuriam auto nera tik priemone nusigauti is tasko i taska nelabai rinxis automata..(as turiu galvoje sportiskesnio vaziavimo megejus)..Juk kas gali buti geriau uz ta jausma kai isimetus zemesni begi gali pajusti sukimo momenta (trauka)..Cia panasiai kaip ir su pakaba..Man pvz patinka kieta kai jauti visus kelio nelygumus, bet kitas sakys ****, barskalas ir t.t..Taip kad kiekvienam savo..:D

8

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Na, man teko ir automatu, ir rankinuku vazinetis, tai turiu pasakyt abu atvejai turi savu privalumu.. beje, apie sportiskesni vaziavima - automatai (nzn ar visi smile) turi toki sport rezima, kuriam veikiant, pavara perjungiama prie aukstesniu apsuku.. londone vazinejau su automatu, tai kamsciuose super daiktas, o ir seip buvo ir pasilakstymu neblogu.. ejo nuo sankryzos kartu su rankinukais, ir su tikrai neblogais rankinukais.. big_smile seip dabar, jeigu butu galimybe rinkciaus automata - maziau problemu gatveje..

9

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Jo siuolaikiniai automatai galbut gerokai geresni..Arba pusiauautomotai..Ivairiausi bmw smg audi triptronic ir t.t..As ju nebandes tai nieko negaliu pasakyti..As kalbejau apie senesnius automatus su pastoviais "lagais"..

10

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

tas senesni, tai kaip smarkiai? 90 metu? 96? 98? 2000? big_smile

11

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

As tai tik uz mechanine, kazkaip man labiau patinka kai gali permest begi kada pats nori.

ir kamsciuose man kazkaip dideliu nepatogumu nesukelia tai kad deze ne automatine:V

12

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

seip geras dalykas yra CVT dezes.. gaila, retas daiktas.. big_smile na, gal po metu, kitu, galbut desimties.. big_smile

13

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Tomas, 26 parašė:

audi triptronic

Pats sugalvojai tokia?

Del visu automatu - neverta ju det nebent tik i variklius silpnesnius nei 1.8 l. Kodel? Kartais gali prireikti gerokai zemesnes pavaros nei automatas parinks. O siaip - apie tai kad jie nepatogus ir t.t. gali kalbeti tik tie, kurie nera jo isbande.


14

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Gintaras, 23 parašė:

O siaip - apie tai kad jie nepatogus ir t.t. gali kalbeti tik tie, kurie nera jo isbande.

O isbande kodel negali kalbeti kad jie nepatogus?:?

15

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Todel, kad isbande rimtai, o ne 15min vaziavimo, zmones ne taip piktai i tuos automatus ziuri.. smile sakiau, viskas turi savu privalumu bei trukumu..

16

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Gintaras, 23 parašė:
Tomas, 26 parašė:

audi triptronic

Pats sugalvojai tokia?

Tu gal durnas?:D Ka as sugalvojau?:D Cia ne audi modelis o joje ir kituose auto naudojami automatai su triptronic funkcija..****..pastoviai kabinejies prie zodziu ligoni tu..:D

17

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

automatine ar mechanine pavaru deze dazniausiai priklauso nuo vairavimo budo. asmeniskai dabar turiu Sport Shift honda (pusiau automatas) tai savybemis dziaugiusi nes galiu naudoti ir kaip mechanine draguose ir kaip komfortiska vaziavima mieste su automatu. tiesa 0.7s yra letesnis isibegejimas, tad automobilis automatas jau tiesiog privalo tureti pakankamai arkliu (asmeniskai 200Hp kartais per mazai) o del patikimumo automatai patikimesni zymiai, antra draginant sankaba nenukencia (na automatas dar ne vienas neparejo) na daugumai mergu ir moteru tai tik automatus vairuot, kad sankryzose kamsciu nedarytu:)

18

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

19

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

a man ir tokia ir tokia gera...

20

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Tomas, 26 parašė:

..Juk kas gali buti geriau uz ta jausma kai isimetus zemesni begi gali pajusti sukimo momenta (trauka)..

matai, jei auto ne 80 metų gamybos, praktiškai visos automatinės dėžės tuti vadinamąjį kick-down režimą, spiri per tapkę - automatas žemina pavarą, kartais net per dvi:) mažiau patyrusius vairuotojus galiu visiškai tvirtai patikinti - geriau ir tiksliau nei automatinė dėžė, jūs pavarų tikrai neperjungsite:) (kalbame apie geros buklės, protingai suprojektuotą automatinę dėžę)