1 (redagavo Evelina 2018-04-03 10:21)

Tema: 7 Benedikto Gylio verslo ir sėkmės paslaptys !!!

Sveiki visi. Galbūt kažkas iš Jūsų jau girdėjo apie internetinio verslo multimilijonierių, debiutinės knygos BITONOMIJA autorių Benediktą Gylį ??? Naršiau ir atradau, jog gegužės 8 dieną Kaune vyks jo seminaras - 7 verslo ir sėkmės paslaptys. Seminaro kaina apie 27 e.. Bet rašo, jog perkant didesnį kiekį bilietų pritaikoma nebloga nuolaida. Ką manote ?? Ar verta ? Pasidalinkite savo nuomone smile  p.s. aš įtemptai svarstau big_smile.. pps... pasirodo jis dar ir kylanti Instagramo žvaigždutė wink)

2

Re: 7 Benedikto Gylio verslo ir sėkmės paslaptys !!!

Sudomino...o gerb. Benediktas gal del impotencijos galetu padarima koki man duot,ar vaistuku...liga isisenejusi apleista,ekstrasensai jau nepadeda.Dar veida beria,zasies oda pas mane...ir kosejimas mano keistas-gaiduku..Uzrasykite,uzsisakau viena vieta..

3

Re: 7 Benedikto Gylio verslo ir sėkmės paslaptys !!!

Gerb. Romai, liguisti komentarai neįdomūs smile)

4

Re: 7 Benedikto Gylio verslo ir sėkmės paslaptys !!!

Jums gal neidomus o gerb.daktara gal sudomins....as gi ne veltui-atsinesiu ir pinigu uz konsultacija,ne kiaule as...

5

Re: 7 Benedikto Gylio verslo ir sėkmės paslaptys !!!

Tai cia ne tas profesorius Benediktas Gylys kur burokeliu sultim gydo isisenejusias ligas....?Ir akim gali uzhipnotizuoti pasiutuse kate?Cia apsisaukelis kazkoks pasirodo naudojasi zinomu vardu....manau policija pasidomes,issiaiskins ir skirs atitinkama bauda uz akiu dumima rimtiems ligoniams...

6

Re: 7 Benedikto Gylio verslo ir sėkmės paslaptys !!!

Aš išleidau knyga- lopu šalys, ir kaip juos paturėt. Knygos kaina dabar- tik 50 euru. Rasit puikia info, kuri padės jum gyvenime

7

Re: 7 Benedikto Gylio verslo ir sėkmės paslaptys !!!

Keletas zodziu apie gerb.prof.Benedikta Gyli...Jis gyvena atsiskyrelio gyvenima Labanoro Girioj ir garseja savo netradicine medicina....jo izymieji ikandimai moterims i intymias kuno vietas daro stebuklus ir zinomi net uz Lietuvos ribu...po ikandimu seanso moterys pasijunta kitaip-sutvirteja nagai,buve silpnuciai sviesus plaukai patamseja,pradeda garbanotis.....akys ziba.Buvo pastebeta moteru,kurios buve irzlios staiga tapdavo dosnioms net svetimiems vyrams.. .Vyrai gi paragave jo nuoviro is rujojancio elnio rago tampa ramesni,darbstesni,mazeja potraukis alkoholiui,kai kuriais atvejais pradeda rasyt eiles....

8

Re: 7 Benedikto Gylio verslo ir sėkmės paslaptys !!!

Turiu gerb.prof.Benedikto tevuko,sviesios atminties paprasto valstieciu sunaus Kosto[Konstantino]Gylio plona knygute,brosiurele....skaitau pats,paskaitau jaunimui...Kiek ten gerumo ir paprastos liaudiskos isminties,ko taip truksta musu dabartiniams intelektualams....jis sako[citata]-,,...neteisk ir nebusi teisiamas....,,arba-,,.. jei sudave per desini zanda,atsuk ir kairyji...,,Kostas droze Rupintojelius,state juos ant kaimo keliuku kryzkeliu,tase akmeninius kryzius....gal darbas,o gal mintys neleido sukurt seimos....Gerb.prof. Benediktas nesantuokinis jo sunus..kurio jis nepripazino iki pat mirties...

9

Re: 7 Benedikto Gylio verslo ir sėkmės paslaptys !!!

Is Kosto[Konstantino] atsiminimu....
Bunkery sedejom tryse ir taip  visa nakti,tik austant kada pakilau pakurent mazycio metalinio peciuko man atejo Nusvitimas-Benas,kas jis?...Tas nekalto pradejimo vaikas,tas mazas turejes buti angelelis atejes is dangaus,mano kunas ir kraujas pavirtes tokiu gyvuliu...Viskas kas yra blogiausia Zemeje isikunijo i sita maza padareli,todel prakeikiu ji....Gaila,kad priesas man neleidzia iseiti is po zemiu,o tai pasmaugciau as ji savo rankomis,slepkis mazas suski tu....kanibalizmas?Kas tai-geris ar blogis....Sviezia mesyte,mmmmmh...,,
Toliau rankrastis nutruksta,jo tesinys tik po triju dienu[kai kurie zodziai neiskaitomi]...
,,....smikis,na tavo virsus tu greitesnis...bet palauk,...versiukas...pieno puta...Tevyne..vienas..du..trys..penki..du...

10

Re: 7 Benedikto Gylio verslo ir sėkmės paslaptys !!!

ROMAS parašė:

"Jis gyvena atsiskyrelio gyvenima Labanoro Girioj ir garseja savo netradicine medicina..."

Tik dar noriu pridurti ir papildyti, kad garseja dar ir netradicine seksualine orientacija. Del to prie jo trobeles nesutiksi jokio gyvo padaro kilometro spinduliu.
Is to, ka perskaiciau ir pats zinojau, jums, Evelinute, patarciau itemptai nesvarstyti, pkrkti bilietu didesni kieki ir gauti nebloga nuolaida.
Tegyvuoj Bender... Oi... Tegyvuoja Benediktas Gylys! Benediktas Gylys - pranasas ir tautos isvaduotojas! Benedikta Gyli - i prezidentus! Uraaaa!!!

11

Re: 7 Benedikto Gylio verslo ir sėkmės paslaptys !!!

Benediktas kunigu seminarijoje Kaune turejo nekoki varda...ir jei ne sviesios atminties tevuko[Kosto] pavarde,kuria jis beja pasisavino neteisetai,jis turejo buti pasalintas rektoriaus mons. isaku jau po dvieju menesiu....paskaitas lanke nereguliariai,ateidavo su kvapu...mesa valge net naktimis,buvo du kartus pastojes..veliau kazkaip susitupejo,gere jau maziau...per Kovo 11-taja stovejo prie boksto su trispalve..atsiaugino plaukus,laiku prazilo....zodziu tapo tuo tramplinu nuo kurio kuresi valstybe...Atnese tevo[Kosto] tautini kostiuma prie Parlamento,bande susideginti....

12

Re: 7 Benedikto Gylio verslo ir sėkmės paslaptys !!!

Čia jums jau povelykinis - potrauminis sindromas...Ir dar Kultūros skyrelyje. Gėdykitės ! :::008

13

Re: 7 Benedikto Gylio verslo ir sėkmės paslaptys !!!

Paslaptis parašė:

Čia jums jau povelykinis - potrauminis sindromas...Ir dar Kultūros skyrelyje. Gėdykitės ! :::008

Gerai gerai.....uzleidziam jums sita kulturini skyreli.Idomu bus paskaityt,ka sia tema turit pasakyt jus asmeniskai...vel pamokanciu tonu su moterims budinga kandzia ironija mokysit kaip gyvent reikia. Tuos,kurie kitokie negu jusu arklio akiniai uzdeti ant nosies matyt leidzia..

14

Re: 7 Benedikto Gylio verslo ir sėkmės paslaptys !!!

Geriau arklio akiniai ant nosies, negu ant smegenų. Beje čia buvo tik juokelis apie tuos sindromus...Lb.jau užaštrintas ir ne visai adekvatus suvokimas kai kurių ponų...:::008

15

Re: 7 Benedikto Gylio verslo ir sėkmės paslaptys !!!

Romai , Breinai....jus  nemirtingi. senei taip juokiausi :::024:::024:::024

16

Re: 7 Benedikto Gylio verslo ir sėkmės paslaptys !!!

Ot tai tau... O Marina mus užsipuolė. Ji mano, kad sveika kritika blogiau už klaidingą reklamą kultūros skyrelyje...

17

Re: 7 Benedikto Gylio verslo ir sėkmės paslaptys !!!

Breinas parašė:

Ot tai tau... O Marina mus užsipuolė. Ji mano, kad sveika kritika blogiau už klaidingą reklamą kultūros skyrelyje...

manau, ji pajuokavo wink

18

Re: 7 Benedikto Gylio verslo ir sėkmės paslaptys !!!

Ačiū, Laimute, kad paguodei mano užsipultus berniukus...:::008

19

Re: 7 Benedikto Gylio verslo ir sėkmės paslaptys !!!

Ačiū chebra, kad pralinksminot iš ryto. Šarlatanų ir dovanų karalių Era dar nesibaigė. Valio!