141

Re: Ieskok vaikinai

Čia jau bendravimo kultūra...:::008

142

Re: Ieskok vaikinai

Anna parašė:
kristė parašė:

smile)Vaikystėje dėl spalvų vis ginčydavomės su pusbroliu. Vieną kartą, atsimenu, net vos nesusimušėme: ar ta spalva yra mėlynai žalia, ar žaliai mėlyna... Niekas mums nepasakė, kad žmonių spalvų matymas gali būti skirtingas:)
Manau, kad čia esančių vyrų tikslai taip pat skiriasi nuo moteriškų tikslų. Vyrai ieško sekso su draugystės atspalviu, o moterys - draugystės su sekso atspalviu...:))

va va... kuo žmogus labiau skiria spalvas ir jų atspalvius, tuo jam sunkiau... ir šiaip regėjimas skirtingas... taip, dažniausiai tai riba tarp žalios ir mėlynos. teko dar susidurti su labai keistu atveju - skirtumas tarp rudos ir violetinės.... į violetinį megztuką buvo įmegzta truputį rudai oranžinių siūlų ir kitas žmogus (moteris) matė TIK rudą spalvą... tas pats ir garsuose, kvapuose.. jei dėl to žmonės beveik susimuša, tai galima tik įsivaizduoti, kaip tas pats objektas interpretuojamas žmonių santykiuose smile

tad gerų santykių viena iš paslapčių - suvokti tai. todėl ir nereikalauti, kad kitas matytų taip kaip tu... ir lygiai taip pat, gerbti, kito kitokį matymą. kol ai nepaliečia kažko esminio. Sutikit, koks skirtumas kokios spalvos megztukas. svarbiausia, kaip elgiasi tuo megztuku vilkintis žmogus smile

Išvertus iš simbolių kalbos - koks skirtumas, kokie poreikiai ir vertybės vyrauja žmoguje - svarbu suvokti tai, ir nereikalauti, kad kitas jaustų ir matytų tai, ką jauti ir matai tu...:) Bet dažniausia tos vertybės ir pasaulio suvokimas atsispindi elgesyje. Todėl esminis klausimas ir yra apie tai, kiek tu toleruoji vienokį ar kitokį elgesį.

143 (redagavo Anna 2018-04-13 09:56)

Re: Ieskok vaikinai

taip, Kristina,
būtent - iki kokios ribos ką nors toleruojame. todėl, net grįžtant prie ankstesnės temos, manau, yra normalu iškart tas ribas sau išsiaiškinti ir jas paviešinti ... Todėl jei man dzin, kaip ten vyras mato žaliai mėlyną ar ,mėlynai žalią, o svarbu, kad jis nebūtų vagis, manipuliatorius ir agresyvus, tad labai normaliai priimu vyro reikalavimus dėl mano išvaizdos ir materialinės padėties smile Nes kiekvienas prioritetus savaip šiame pasaulyje susidėliojame. Aišku, kai kas gali atrodyti keistai, nesuvokiamai, bet iš tiesų svarbu tik tai, kas iš tiesų nepriimtina ir kelia pasibjaurėjimą, atmetimą ar baimę.

144 (redagavo Gedukas 2018-04-13 11:16)

Re: Ieskok vaikinai

kristė parašė:

Manau, kad čia esančių vyrų tikslai taip pat skiriasi nuo moteriškų tikslų. Vyrai ieško sekso su draugystės atspalviu, o moterys - draugystės su sekso atspalviu...:))

paskaičius jūsų mintis iškyla retorinis klausimas kas veidmainiauja ir kam yra svarbiau gyvuliški instinktai moterims ar vyrams?jei moteris deklaruoja kad jei svarbiau draugystė o paskui tik seksas tai vyras turi tai suprasti kad draugystės pagrindas arba kištuko pririšimas prie rozetės yra draugystė.Deja bet iš tikro aš manau kad yra priešingai dažniausiai kištuko atitikimas rozetei yra ilgalaikiu santykiu pagrindas.Galiu sutikti tik su tuom kad visraktis raktas ir visiems raktams tinkanti spyna nepatinka nei vienai pusei.

145

Re: Ieskok vaikinai

Dar čia yra daug tokių, kurie seka savo buvusias meiles, žmonas ir nieko neieško. Taip pat nieko neieško, bet pastoviai online tie, kurie įsimylėjo be atsako ir seka savo jausmų objektą smile. Ir ypač man patinka rašantys į karštąją linija, paskaitai ir aišku, kas per tipas.

146

Re: Ieskok vaikinai

Laimute parašė:

OLA, na , as tokiu laisku taip pat gaunu, bet mandagiai parasau, kad tas nedomina ir viskas. vieni nieko nebeatsako, kiti atsipraso... tuo ir baigiasi. nematau reikalo del to pykti ir apsaukti visu negerieciais. nelabai supratau, kuo tau dabar mano paziuros uzkliuvo ( beje , jau ne pirma karta ), bet tu su savo supratimeliu prasovei gerokai pro sali. tuo labiau, tau neturetu rupeti mano emocinis ir meterialinis gerbuvis. tikiuosi, man nebereiks dar karta nusileisti iki tavo lygio, atsakinejant i panasias banalybes.

Atsipraso...ha, ha kaip idomu  tai jai tave iskeikdami ir pasiusdami tau tai atsiprasymas tai reiskia tu kiaura kaip kiauriasamtis. Tu kaip LT vyriausybe kuri vis tvirtina, kad Lt viskas gerai, viskas puiku krize baigesi, o realiai bedarbystes mastai dideja kaip ir emigracijos. Jai seimo narius galima suprast nes jie siekia atstatyti ankstesnes  prieskirizines algas o tavo siekiai aiskinant, kad cia visi faini ir mandagus tai visai neaiskus ypac aki kokia moteriskaite pasiguodzia kai jai cia nesiseka, slykstu skaityti kaip tu tokias uzsipuoli lyg tau cia tik uzjurio milionieriai rasytu, kai pati tuo tarpu cia apsvaigus nuolatos kiurksai tai jai tokia nuostabi ir nepakartojama tai ko tie milonieriai taves neuzima ko cia naktimis baladojies.

147

Re: Ieskok vaikinai

OLA parašė:
Laimute parašė:

OLA, na , as tokiu laisku taip pat gaunu, bet mandagiai parasau, kad tas nedomina ir viskas. vieni nieko nebeatsako, kiti atsipraso... tuo ir baigiasi. nematau reikalo del to pykti ir apsaukti visu negerieciais. nelabai supratau, kuo tau dabar mano paziuros uzkliuvo ( beje , jau ne pirma karta ), bet tu su savo supratimeliu prasovei gerokai pro sali. tuo labiau, tau neturetu rupeti mano emocinis ir meterialinis gerbuvis. tikiuosi, man nebereiks dar karta nusileisti iki tavo lygio, atsakinejant i panasias banalybes.

Atsipraso...ha, ha kaip idomu  tai jai tave iskeikdami ir pasiusdami tau tai atsiprasymas tai reiskia tu kiaura kaip kiauriasamtis. Tu kaip LT vyriausybe kuri vis tvirtina, kad Lt viskas gerai, viskas puiku krize baigesi, o realiai bedarbystes mastai dideja kaip ir emigracijos. Jai seimo narius galima suprast nes jie siekia atstatyti ankstesnes  prieskirizines algas o tavo siekiai aiskinant, kad cia visi faini ir mandagus tai visai neaiskus ypac aki kokia moteriskaite pasiguodzia kai jai cia nesiseka, slykstu skaityti kaip tu tokias uzsipuoli lyg tau cia tik uzjurio milionieriai rasytu, kai pati tuo tarpu cia apsvaigus nuolatos kiurksai tai jai tokia nuostabi ir nepakartojama tai ko tie milonieriai taves neuzima ko cia naktimis baladojies.

Karinga mergaite Ola, siūlyčiau kandidatuotis į profesinių sąjungų lyderes, tada būsim tikrai demokratiška šalis ir jos demokratiški piliečiai...Čia aš rimtai.

148

Re: Ieskok vaikinai

Raimonda parašė:

Dar čia yra daug tokių, kurie seka savo buvusias meiles, žmonas ir nieko neieško. Taip pat nieko neieško, bet pastoviai online tie, kurie įsimylėjo be atsako ir seka savo jausmų objektą smile. Ir ypač man patinka rašantys į karštąją linija, paskaitai ir aišku, kas per tipas.

Tu iš kurio būrio..?

149

Re: Ieskok vaikinai

Paslaptis parašė:
OLA parašė:
Laimute parašė:

OLA, na , as tokiu laisku taip pat gaunu, bet mandagiai parasau, kad tas nedomina ir viskas. vieni nieko nebeatsako, kiti atsipraso... tuo ir baigiasi. nematau reikalo del to pykti ir apsaukti visu negerieciais. nelabai supratau, kuo tau dabar mano paziuros uzkliuvo ( beje , jau ne pirma karta ), bet tu su savo supratimeliu prasovei gerokai pro sali. tuo labiau, tau neturetu rupeti mano emocinis ir meterialinis gerbuvis. tikiuosi, man nebereiks dar karta nusileisti iki tavo lygio, atsakinejant i panasias banalybes.

Atsipraso...ha, ha kaip idomu  tai jai tave iskeikdami ir pasiusdami tau tai atsiprasymas tai reiskia tu kiaura kaip kiauriasamtis. Tu kaip LT vyriausybe kuri vis tvirtina, kad Lt viskas gerai, viskas puiku krize baigesi, o realiai bedarbystes mastai dideja kaip ir emigracijos. Jai seimo narius galima suprast nes jie siekia atstatyti ankstesnes  prieskirizines algas o tavo siekiai aiskinant, kad cia visi faini ir mandagus tai visai neaiskus ypac aki kokia moteriskaite pasiguodzia kai jai cia nesiseka, slykstu skaityti kaip tu tokias uzsipuoli lyg tau cia tik uzjurio milionieriai rasytu, kai pati tuo tarpu cia apsvaigus nuolatos kiurksai tai jai tokia nuostabi ir nepakartojama tai ko tie milonieriai taves neuzima ko cia naktimis baladojies.

Karinga mergaite Ola, siūlyčiau kandidatuotis į profesinių sąjungų lyderes, tada būsim tikrai demokratiška šalis ir jos demokratiški piliečiai...Čia aš rimtai.

Rimtai tik po vestuviu o vestuves nenusimato.

150

Re: Ieskok vaikinai

...niu kartais reikia reikia nuleisti gara ir susikaupusia nevilti. manes tai neliecia ir nezeidzia . nelaimingi zmones dazniausiai yra pikti.

151

Re: Ieskok vaikinai

Raimonda parašė:

Ir ypač man patinka rašantys į karštąją linija, paskaitai ir aišku, kas per tipas.

esu i karštaja linija parašes viena karta žinute ir jus ja skaitėte ir koks gi aš tipas o gal potipis.

152 (redagavo Raimonda 2018-04-14 07:22)

Re: Ieskok vaikinai

Gedukas parašė:
Raimonda parašė:

Ir ypač man patinka rašantys į karštąją linija, paskaitai ir aišku, kas per tipas.

esu i karštaja linija parašes viena karta žinute ir jus ja skaitėte ir koks gi aš tipas o gal potipis.

Tai, kad ne vieną esate parašęs smile

153

Re: Ieskok vaikinai

nebent kažko pats apie save nežinau bet kiek prisimenu save šiame gyvenime tikrai tik karta rašiau.

154

Re: Ieskok vaikinai

OLA parašė:

Atsipraso...ha, ha kaip idomu  tai jai tave iskeikdami ir pasiusdami tau tai atsiprasymas tai reiskia tu kiaura kaip kiauriasamtis. Tu kaip LT vyriausybe kuri vis tvirtina, kad Lt viskas gerai, viskas puiku krize baigesi, o realiai bedarbystes mastai dideja kaip ir emigracijos. Jai seimo narius galima suprast nes jie siekia atstatyti ankstesnes  prieskirizines algas o tavo siekiai aiskinant, kad cia visi faini ir mandagus tai visai neaiskus ypac aki kokia moteriskaite pasiguodzia kai jai cia nesiseka, slykstu skaityti kaip tu tokias uzsipuoli lyg tau cia tik uzjurio milionieriai rasytu, kai pati tuo tarpu cia apsvaigus nuolatos kiurksai tai jai tokia nuostabi ir nepakartojama tai ko tie milonieriai taves neuzima ko cia naktimis baladojies.

OLA si tema apie ieskok vaikinus o ne apie ekonomine krize) be to zmones jaucia poreiki myletis ir daugintis nepriklausomai nuo krizes algos dydzio ir kitu veikniu) o tau reikia vyro tada ir krizes baigsis)

155

Re: Ieskok vaikinai

ai....tegu raso ka nori ir kur nori. nuomones laisve galioja visiems. gal pelengves zmogui.

156

Re: Ieskok vaikinai

Gedukas parašė:

nebent kažko pats apie save nežinau bet kiek prisimenu save šiame gyvenime tikrai tik karta rašiau.

....yra cia ne vienas Gedukas, Gedukasas smile be nuotrauku lengva supainioti.

157

Re: Ieskok vaikinai

gedukas ir gedukasas kažkada buvo  ta pati persona. bet gedukas tikrai yra daugiau tik amžiaus kategorija skiriasi.

158

Re: Ieskok vaikinai

Laimute parašė:

...niu kartais reikia reikia nuleisti gara ir susikaupusia nevilti. manes tai neliecia ir nezeidzia . nelaimingi zmones dazniausiai yra pikti.

O pas pacia tai laimes pilnos kelnes nesamones rasinejant.

159

Re: Ieskok vaikinai

Yra tokie žodžiai iš lb.gražioooooos lietuviškos dainos : Aš iš meilės...išprotėjau...:::008

160

Re: Ieskok vaikinai

OLA parašė:

O pas pacia tai laimes pilnos kelnes nesamones rasinejant.

visi iskaitant ir tave žinome ko čia esame susirinke. todėl manau nebūtina tu rožiniu akiniu nuiminėti  nes nesate ta kuri galite dalintis patirtimi jūsų istorija ligiai tokia pat vienoda.