21

Re: Aferistas ieškok`e

patyrinejus moteru apgautu vyru ir atvirksciai santyki, statistikoje vyru aferistu skaicius artetu i absoliutu nuli. ne moterim sita tema verkslenti

22

Re: Aferistas ieškok`e

hentan parašė:

man tai rupi merginos aferistes, ar cia ju yra? nu tai kiek paziuriu tai aisku kad yra

Eik tu verciau liemenuka uzsidek sarmatos cia nedarius aferiste tu. Ne eina suprasti ar tu boba be peruko ar vyras su papais:::745

23

Re: Aferistas ieškok`e

Gediminas parašė:

Galiu pasakyt, kad bobos pačios kaltos, kad taip įvyko.

Tai zinoma, vyrai silpnavaliai 100m. nuo namu ir jau ne tavo

24 (redagavo Konstantinas 2016-05-09 19:46)

Re: Aferistas ieškok`e

OLA parašė:
Gediminas parašė:

Galiu pasakyt, kad bobos pačios kaltos, kad taip įvyko.

Tai zinoma, vyrai silpnavaliai 100m. nuo namu ir jau ne tavo

as busiu tik tavo)

25

Re: Aferistas ieškok`e

Roberta parašė:

Sveiki! Noriu parašyti, kaip vienas vyras, užsiregistravęs ieškok`e, apgavo mano vieną pažįstamą. Paprašiau jos, kad leistų forume papasakoti šią istoriją. Susipažino ji su 36-erių metų vyruku, pasivadinusiu Artūru (žinoma, vardas bus išgalvotas) iš Vilniaus. Stambokas, apie 1,80 m ūgio, juodais, trumpais plaukais.

Istoriją ištryniau, nes taip norėjo mano pažįstama. Žmonės skaudžiais komentarais užgaudinėja.

26

Re: Aferistas ieškok`e

Gaila kad taip nutiko, apgailestauju.

27

Re: Aferistas ieškok`e

Roberta parašė:

Sveiki! Noriu parašyti, kaip vienas vyras, užsiregistravęs ieškok`e, apgavo mano vieną pažįstamą. Paprašiau jos, kad leistų forume papasakoti šią istoriją. Susipažino ji su 36-erių metų vyruku, pasivadinusiu Artūru (žinoma, vardas bus išgalvotas) iš Vilniaus. Stambokas, apie 1,80 m ūgio, juodais, trumpais plaukais.

Istoriją ištryniau, nes taip norėjo mano pažįstama. Žmonės skaudžiais komentarais užgaudinėja.

si tema tai visiskas moteru bukumo pavizdys) viena drauge paprase kita tokia pati vista puole rasyti ieskoke apie visiskai nepazistama vyra kuris net ne ja apgavo ir paskui visi trys issigando ir issitryne) na visiskas bukumas. o blogiausia kad moterys is pradziu ka nors daro o tik paskui galvoja apie pasekmes

28

Re: Aferistas ieškok`e

as dabar jusu paprsysiu kad parasytumet ieskoke ka nors blogo apie jums nepazistama zmogu ar jus pradesyte rasyti?

29

Re: Aferistas ieškok`e

Konstantinas parašė:

as dabar jusu paprsysiu kad parasytumet ieskoke ka nors blogo apie jums nepazistama zmogu ar jus pradesyte rasyti?

net ir apie pazistama nerasyciau. cia tam ne vieta. jei ir kas butu buve, tam yra atitinkamos instancijos, kur galima informuoti uzkertant kelia tolimesniems negatyviems veiksmams. o cia tokiais pletkais uzsiimti kvaila ir zema.

30

Re: Aferistas ieškok`e

O vargeli, čia būna aferistų !!! Tai bent naujiena ! Ačiū, ačiū už info...:::008