161

Re: Ieskok vaikinai

Gedukas parašė:
OLA parašė:

O pas pacia tai laimes pilnos kelnes nesamones rasinejant.

visi iskaitant ir tave žinome ko čia esame susirinke. todėl manau nebūtina tu rožiniu akiniu nuiminėti  nes nesate ta kuri galite dalintis patirtimi jūsų istorija ligiai tokia pat vienoda.

Buvo aktyvus vyrukas ir tas nusiplovė...:::008

162

Re: Ieskok vaikinai

Paslaptis parašė:

Buvo aktyvus vyrukas ir tas nusiplovė...:::008

nu va matai nebeturi is ko rinktis visi vyrai nusiplauna

163

Re: Ieskok vaikinai

Konstantinas parašė:
Paslaptis parašė:

Buvo aktyvus vyrukas ir tas nusiplovė...:::008

nu va matai nebeturi is ko rinktis visi vyrai nusiplauna

niekur jis nepasiplove. greitu laiku vel diskutuosim apie viska ir apie nieka wink

164

Re: Ieskok vaikinai

Tai matyt keis kailį, kaip koks žaltys išsiners iš senos odos...:::008

165

Re: Ieskok vaikinai

Paslaptis parašė:

Tai matyt keis kailį, kaip koks žaltys išsiners iš senos odos...:::008

gal zmonems sis zaidimas patinka...
man tai linksma tai stebeti. nori nenori jie issiduoda savo stiliumi, minciu destymu....
tingeciau as taip reinkarnuotis. buvau pradzioj metus pasikeitusi del idomumo, bet pastebejau, kad demesio nei daugiau nei maziau del to.
man svabu minys, nuomones... as uz diskusijas smile

166

Re: Ieskok vaikinai

Ola manai esi tokia protinga o kas i tave ziuri ytatena tokia , amziais kiurksai forumuose, graziu komentaru kiek yra is tavo puses galima ant vienos rankos pirstu suskaiciuoti

167

Re: Ieskok vaikinai

Vitalija parašė:

Ola manai esi tokia protinga o kas i tave ziuri ytatena tokia , amziais kiurksai forumuose, graziu komentaru kiek yra is tavo puses galima ant vienos rankos pirstu suskaiciuoti

kas prakalbo - pati/pats isvis fake anketa su vogta nuotrauka, o dar vienas virsuj virs taves parases krane irgi toks pagerintas tik pasitycioti is ieskoko vartotojo keliant dalyviu nuotraukas. Ziuriu cia tokie vien rinktiniai vienas uz kita geresni renkasi paskutiniu metu megstantis lyti anketoje is vyro i moters pasikeisti :::960

168

Re: Ieskok vaikinai

Vitalija parašė:

Ola manai esi tokia protinga o kas i tave ziuri ytatena tokia , amziais kiurksai forumuose, graziu komentaru kiek yra is tavo puses galima ant vienos rankos pirstu suskaiciuoti

OLA yra nuostabi ji man patinka) nors megsta visus alfonsais ir nevykeliais isvadinti bet vis tiek patinka) megstu laukines moteris) taip kad nevarykite ant olos be jos siam forume bus isvis nuobodu ir liks tik nuobodziaujancios senmerges) OLA savo pasisakymais inesa gyvybes i si foruma

169

Re: Ieskok vaikinai

Konstantinas parašė:
Vitalija parašė:

Ola manai esi tokia protinga o kas i tave ziuri ytatena tokia , amziais kiurksai forumuose, graziu komentaru kiek yra is tavo puses galima ant vienos rankos pirstu suskaiciuoti

OLA yra nuostabi ji man patinka) nors megsta visus alfonsais ir nevykeliais isvadinti bet vis tiek patinka) megstu laukines moteris) taip kad nevarykite ant olos be jos siam forume bus isvis nuobodu ir liks tik nuobodziaujancios senmerges) OLA savo pasisakymais inesa gyvybes i si foruma

nu va...pagaliau ir mano vaikas nusiziurejo gazia, jauna moteri. tai ko lauki, kokl kitas pagriebs ? smile

170

Re: Ieskok vaikinai

o man šis puslapis turbūt labiausiai iš visų patinka, čia tikrai fainų žmonių yra smile

171

Re: Ieskok vaikinai

Aiste, pasimatuok temperatura... Kakta ne karsta..?

172

Re: Ieskok vaikinai

Jeigu nepatiktų, tai čia nebūtų nei vieno...:::008

173

Re: Ieskok vaikinai

Paslaptis parašė:

Jeigu nepatiktų, tai čia nebūtų nei vieno...:::008

į 10 :-)

174

Re: Ieskok vaikinai

svarbu laiku kojas patraukt, kai kas nors cia  pamazgu kibira , atejes papila. kuo grazesnis oras, tuo piktesni vienisiai big_smile

175

Re: Ieskok vaikinai

Laimute parašė:

svarbu laiku kojas patraukt, kai kas nors cia  pamazgu kibira , atejes papila. kuo grazesnis oras, tuo piktesni vienisiai big_smile

tikrai nepiktesni) nematau del ko pikti)

176

Re: Ieskok vaikinai

OLA parašė:
Paslaptis parašė:
OLA parašė:

Atsipraso...ha, ha kaip idomu  tai jai tave iskeikdami ir pasiusdami tau tai atsiprasymas tai reiskia tu kiaura kaip kiauriasamtis. Tu kaip LT vyriausybe kuri vis tvirtina, kad Lt viskas gerai, viskas puiku krize baigesi, o realiai bedarbystes mastai dideja kaip ir emigracijos. Jai seimo narius galima suprast nes jie siekia atstatyti ankstesnes  prieskirizines algas o tavo siekiai aiskinant, kad cia visi faini ir mandagus tai visai neaiskus ypac aki kokia moteriskaite pasiguodzia kai jai cia nesiseka, slykstu skaityti kaip tu tokias uzsipuoli lyg tau cia tik uzjurio milionieriai rasytu, kai pati tuo tarpu cia apsvaigus nuolatos kiurksai tai jai tokia nuostabi ir nepakartojama tai ko tie milonieriai taves neuzima ko cia naktimis baladojies.

Karinga mergaite Ola, siūlyčiau kandidatuotis į profesinių sąjungų lyderes, tada būsim tikrai demokratiška šalis ir jos demokratiški piliečiai...Čia aš rimtai.

Rimtai tik po vestuviu o vestuves nenusimato.

Nu jei cia milijonieriu ieskosite,tai tikrai nieko rimto nenusimato....

177

Re: Ieskok vaikinai

Bijau, kad nera  net vidutiniskai pasiturinciu, bet galima rasti viena kita, kuriems reikes primoket.

178

Re: Ieskok vaikinai

...ir prasidejo...papyle viena pamazgu ir braidot visi iki alkuniu...:::003

179

Re: Ieskok vaikinai

Breinas parašė:

Bijau, kad nera  net vidutiniskai pasiturinciu, bet galima rasti viena kita, kuriems reikes primoket.

gal galima konkreciau kiek euru i menesi reikia uzdirbti kad buti vidutiniskai pasiturinciu?

180

Re: Ieskok vaikinai

Žmonėms, kurie ruošiasi turėti vaikų, pajamų dydis tikrai aktualus dalykas. Na, o vėliau, kai vaikai jau suaugę, tai, manau nėra lemiamas faktorius, nes tuomet pajamas didesnes ar mažesnes turi visi. Žinoma gaila, kai žmonės alfonsauja ar barahudauja, bet tokių , manau, vienetai...:::008