181

Re: Ieskok vaikinai

niekas ten pas jus LT nepasikeite. kaip rupejo visiems kaip kiti gyvena, ka turi, ko neturi, ka veikia, kuom kvepuoja...taip ir teberupi. susimate kam kas netaip, ir pirmyn su priekaistais, itarinejimais, primetimais...prifantazuojama ko net pats neisivaizduotum. net koktu , kiek cia negatyvo.
kaip gerai, kad man del tokiu dalyku  neskada galvos. islaisvekit, zmones, pagaliau.

182

Re: Ieskok vaikinai

Laimute parašė:

niekas ten pas jus LT nepasikeite. kaip rupejo visiems kaip kiti gyvena, ka turi, ko neturi, ka veikia, kuom kvepuoja...taip ir teberupi. susimate kam kas netaip, ir pirmyn su priekaistais, itarinejimais, primetimais...prifantazuojama ko net pats neisivaizduotum. net koktu , kiek cia negatyvo.
kaip gerai, kad man del tokiu dalyku  neskada galvos. islaisvekit, zmones, pagaliau.

viska mes cia turim ir viskas cia gerai) emigravai tai ir tupek uzsienyje) o mes LT kaip nors isgyvensim)

183

Re: Ieskok vaikinai

Reikėtų ne išgyventi, bet gyventi...:::008

184

Re: Ieskok vaikinai

Konstantinai, Tu esi malonus pasnekovas. siek tiek panasus i mano sunu. nekvailas, nespetnas, mokantis gyventi ir uztariantis bei apginantis moteris . tik as nelabai suprantu, kodel visa laika bandai mano zodziuose surasti kazka blogo. pabandyk nieko i juos neinterpretuoti. bus paprasciau.

185

Re: Ieskok vaikinai

Laimute parašė:

Konstantinai, Tu esi malonus pasnekovas. siek tiek panasus i mano sunu. nekvailas, nespetnas, mokantis gyventi ir uztariantis bei apginantis moteris . tik as nelabai suprantu, kodel visa laika bandai mano zodziuose surasti kazka blogo. pabandyk nieko i juos neinterpretuoti. bus paprasciau.

todel kad tu turi vyra) o jeigu moteris turi vyra su ja nera jokiu perspektyvu todel tokia moteri galima ir uzpulti)   va jeigu neturetum vyro tada su tavim visi forumieciai graziai bendrautu ir noretu tave suvyliuoti)

186

Re: Ieskok vaikinai

Laimute parašė:

niekas ten pas jus LT nepasikeite. kaip rupejo visiems kaip kiti gyvena, ka turi, ko neturi, ka veikia, kuom kvepuoja...taip ir teberupi. susimate kam kas netaip, ir pirmyn su priekaistais, itarinejimais, primetimais...prifantazuojama ko net pats neisivaizduotum. net koktu , kiek cia negatyvo.
kaip gerai, kad man del tokiu dalyku  neskada galvos. islaisvekit, zmones, pagaliau.

Tu emigravai ir del to tu dabar gali mus pamokyti. Ismokyk mus islaisveti, nes patys mes cia toj musu Lietuvoj nieko nesuprantam, pirsto pajudinti nemokam be emigrantu vertingu patarimu... O jus tai visko mate ir patyre, tai nusizeminkit, skirkit brangaus savo demesio ir atveskit mus i prota..
Mes tokie, kaip jus, tai tikrai niekada nebusim, bet bent akis mums atverkit, kad suvoktume savo menkuma ir atsilikima...

187

Re: Ieskok vaikinai

Breinai, ir vel negatyvas ir sarkazmas.
as tokiu lygiu nenoriu bendrauti. neisprovokuosi.
tai ne pamokymai, o faktu konstatavimas ir mano pastebejimai.
islaisveti patariu, kad butu lengviau bendrauti. islaisveti, tai rupintis savaomis problemomis, o ne kitu.
leben und leben lassen...kap cia sakoma.

188

Re: Ieskok vaikinai

be to...as niekam konkreciai savo minciu netaikau, bet jei kazkas jauciasi tuo prakalbintas, ir mano minciu paliestas, tai jau ne mano rupestis. kalbu apskritai. is ispudziu ir is bendravimo su ivairiais zmonemis cia.
as neprivalau teisintis, kad kitur gyvenu. tik tas, kas yra ilgiau pagyvenes uzsienyje, gali mane suprasti ... te nesijaucia niekas uzgautas ar dar kitaip izeistas ar pazemintas.
mano intonacija draugiska ir ne pikta.

189

Re: Ieskok vaikinai

Aš irgi nesiruošiu leistis į diskusijas šita tema. Jūs ten savo laisvėje paskendę, ariat po dešimt penkiolika valandų per parą, trinatės barakuose ir mokot likusius gyvenimo tiesų...)))
Aš gal geriau pabūsiu be tokių laisvių ir liksiu tamsuoliu su savo požiūriu. Man kažkaip gyvenimas tėviškėj priimtinesnis pagal primityvias, nevakarietiškas ir nesąmoningas  tradicijas.
Aš nieko nelaukiu, aš nekaupiu, aš neinu miegoti ir nesikeliu su tais, kurie gyvena greta ir taip pat stengiasi užkalti, užsikonservavę stand-by režime ar jau pamiršę, ko laukti ir siekti...  Aš gyvenu.

190

Re: Ieskok vaikinai

Laimute parašė:

be to...as niekam konkreciai savo minciu netaikau, bet jei kazkas jauciasi tuo prakalbintas, ir mano minciu paliestas, tai jau ne mano rupestis. kalbu apskritai. is ispudziu ir is bendravimo su ivairiais zmonemis cia.
as neprivalau teisintis, kad kitur gyvenu. tik tas, kas yra ilgiau pagyvenes uzsienyje, gali mane suprasti ... te nesijaucia niekas uzgautas ar dar kitaip izeistas ar pazemintas.
mano intonacija draugiska ir ne pikta.

isvaziavai ir mes visi draugiskai pasakysime tau ate ate)
o pas mane visai kitokia patirtis) man Lt daug laisviau gyvenasi negu Vokietijoje) man patinka kad Lt neveikia jokie istatymai kad cia gali daryti ka nori o jeigu turi pinigu tai gali isvis savivaliauti ir tame ir yra tikroji laisve) ir dar patinka kad Lt mazai apgyvendinta cia taip ramu daug gamtos ir mazai zmoniu)

bet jus cia nukripot nuo temos juk tema apie ieskok vaikinus)

191

Re: Ieskok vaikinai

na, tie, kurie tokiomis salygomis gyvena ir tiek valandu dirba, turbut irgi ne is gero gyvenimo isvyko taip vargti. cia aiskus zomniu teisiu ir darbo istatymu pazeidimas, jei taip kur yra. musu mieste, cia to nesu girdejusi.
buvo atvejis, kai Lietuvos firma , turinti fiktyvu adresa Vilniuje, veze ukrainos piliecius su suklastotais lietuviskais dokumentais ( zinoma uz atitinkama mokesti) i Vokietija dirbti ir gyventi nepalankiomis salygomis.
bet tuos vergu prekeivius jau sueme. tik zmoniu gaila. patkejo, somokejo uz dokumentu klastojima ir viskas veltui. dar ir baudos gavo ir uzdraude isvis i Vokietija ivaziuoti tokiems.

192

Re: Ieskok vaikinai

Konstantinai, Tu teisus...nukrypom nuo temos kaip reikiant. bet , kad nezinau dabar ar ieskoku vaikinus girti ar peikti...buvau pagyrusi, tai OLA su zemem sumaise big_smile

193

Re: Ieskok vaikinai

Konstantinas parašė:
Laimute parašė:

be to...as niekam konkreciai savo minciu netaikau, bet jei kazkas jauciasi tuo prakalbintas, ir mano minciu paliestas, tai jau ne mano rupestis. kalbu apskritai. is ispudziu ir is bendravimo su ivairiais zmonemis cia.
as neprivalau teisintis, kad kitur gyvenu. tik tas, kas yra ilgiau pagyvenes uzsienyje, gali mane suprasti ... te nesijaucia niekas uzgautas ar dar kitaip izeistas ar pazemintas.
mano intonacija draugiska ir ne pikta.

isvaziavai ir mes visi draugiskai pasakysime tau ate ate)
o pas mane visai kitokia patirtis) man Lt daug laisviau gyvenasi negu Vokietijoje) man patinka kad Lt neveikia jokie istatymai kad cia gali daryti ka nori o jeigu turi pinigu tai gali isvis savivaliauti ir tame ir yra tikroji laisve) ir dar patinka kad Lt mazai apgyvendinta cia taip ramu daug gamtos ir mazai zmoniu)

bet jus cia nukripot nuo temos juk tema apie ieskok vaikinus)

big_smile big_smile nu prajuokinai...galima pagalvot, kad Lietuvoj absoliuti anarchija. aisku, kad Lietuvoje gera gyventi, bet ir cia neblogai. per 21 metus gyvenimo cia, as jau gal perdaug nutolau nuo LT gyvenimo ir cia man vistiek saugiau. kai istatymu nepazeidineju, tai ir as laisvai gyvenu.

194

Re: Ieskok vaikinai

Konstantinai, ar pamirsai, kad OLA mano?? tau jokiu sansu

195

Re: Ieskok vaikinai

Antanas Patamsis parašė:

Konstantinai, ar pamirsai, kad OLA mano?? tau jokiu sansu

gal padalinam ja per puse?) ir visiems uzteks)

196

Re: Ieskok vaikinai

Laimute parašė:

na, tie, kurie tokiomis salygomis gyvena ir tiek valandu dirba, turbut irgi ne is gero gyvenimo isvyko taip vargti. cia aiskus zomniu teisiu ir darbo istatymu pazeidimas, jei taip kur yra. musu mieste, cia to nesu girdejusi.
buvo atvejis, kai Lietuvos firma , turinti fiktyvu adresa Vilniuje, veze ukrainos piliecius su suklastotais lietuviskais dokumentais ( zinoma uz atitinkama mokesti) i Vokietija dirbti ir gyventi nepalankiomis salygomis.
bet tuos vergu prekeivius jau sueme. tik zmoniu gaila. patkejo, somokejo uz dokumentu klastojima ir viskas veltui. dar ir baudos gavo ir uzdraude isvis i Vokietija ivaziuoti tokiems.

ne visus sueme) as siuo metu padedu vienai firmelei butent tuom ir uzsiimti)

197

Re: Ieskok vaikinai

Konstantinas parašė:
Laimute parašė:

na, tie, kurie tokiomis salygomis gyvena ir tiek valandu dirba, turbut irgi ne is gero gyvenimo isvyko taip vargti. cia aiskus zomniu teisiu ir darbo istatymu pazeidimas, jei taip kur yra. musu mieste, cia to nesu girdejusi.
buvo atvejis, kai Lietuvos firma , turinti fiktyvu adresa Vilniuje, veze ukrainos piliecius su suklastotais lietuviskais dokumentais ( zinoma uz atitinkama mokesti) i Vokietija dirbti ir gyventi nepalankiomis salygomis.
bet tuos vergu prekeivius jau sueme. tik zmoniu gaila. patkejo, somokejo uz dokumentu klastojima ir viskas veltui. dar ir baudos gavo ir uzdraude isvis i Vokietija ivaziuoti tokiems.

ne visus sueme) as siuo metu padedu vienai firmelei butent tuom ir uzsiimti)

Panašu, kad ponaitis visų galų meistras...:::008

198

Re: Ieskok vaikinai

...koks nusivylimas...:::003