1

Tema: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Savo gyvenime esu gaves labai gera pamoką. Kad visada pradžioje mes pasirenkame iliuzija apie partneri, o ne tikra žmogų. Tikra žmogų mes pamatome tik tada, kai nustojame patis skleisti iliuzija apie save. Ir nustojame tikėti, kad tikrai mes nesuklydome, ji ar ja pasirinkdami. Tad gal nebukime naivus, rinkdamiesi sau partneri pagal išorinius kriterijus. Nes jie visada yra iliuzija kuria mes norime matyti. Tai ka daryti kad mes pasirinktume ne iliuzija, o tai kas yra tikra? Kaip atpažinti kas yra tikra?

2

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

klausyk sirdies

3

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Laimute parašė:

klausyk sirdies

Širdis yra linkusi mylėti. Argi tai visada teisingiausias kelias?

4

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Renaldas parašė:
Laimute parašė:

klausyk sirdies

Širdis yra linkusi mylėti. Argi tai visada teisingiausias kelias?

visada, be isimciu.

5

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Iliuzijos arba lūkesčiai - geriausia be jų gyventi, bet kai visą gyvenimą gyvename su tuo, nėra paprasta atsisakyti smile

6

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Renaldas parašė:

Savo gyvenime esu gaves labai gera pamoką. Kad visada pradžioje mes pasirenkame iliuzija apie partneri, o ne tikra žmogų. Tikra žmogų mes pamatome tik tada, kai nustojame patis skleisti iliuzija apie save. Ir nustojame tikėti, kad tikrai mes nesuklydome, ji ar ja pasirinkdami. Tad gal nebukime naivus, rinkdamiesi sau partneri pagal išorinius kriterijus. Nes jie visada yra iliuzija kuria mes norime matyti. Tai ka daryti kad mes pasirinktume ne iliuzija, o tai kas yra tikra? Kaip atpažinti kas yra tikra?

Renaldai, bet tavo tokios žinutės, kad aš net pajutau dėkingumą. smile Ačiū.

7

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Laimute parašė:
Renaldas parašė:
Laimute parašė:

klausyk sirdies

Širdis yra linkusi mylėti. Argi tai visada teisingiausias kelias?

visada, be isimciu.

Tai gal Laimute gali apšviesti kas tavo nuomone reiškia klausytis savo širdies?

8

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Kęstas parašė:
Renaldas parašė:

Savo gyvenime esu gaves labai gera pamoką. Kad visada pradžioje mes pasirenkame iliuzija apie partneri, o ne tikra žmogų. Tikra žmogų mes pamatome tik tada, kai nustojame patis skleisti iliuzija apie save. Ir nustojame tikėti, kad tikrai mes nesuklydome, ji ar ja pasirinkdami. Tad gal nebukime naivus, rinkdamiesi sau partneri pagal išorinius kriterijus. Nes jie visada yra iliuzija kuria mes norime matyti. Tai ka daryti kad mes pasirinktume ne iliuzija, o tai kas yra tikra? Kaip atpažinti kas yra tikra?

Renaldai, bet tavo tokios žinutės, kad aš net pajutau dėkingumą. smile Ačiū.

Kestai, visada prašom. smile Aš visada rašau iš saves iš savo patirties kokia ji bebūtu. Ir nepergyvenu jei kažkam mano patirtis netinka, arba joje neranda kažka sau. Tai normalu. Kiek žmoniu, tiek asmeniniu keliu.

9

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

pabandysiu.
niu va, pav. tu isimylejai i moteryte, bet ji truputi keistoka, nelabai patinka tavo tevams...nelabai grazi kaimynams..
tavo galva sako..niu , velnias , nelabai kaip...bet myli ja. tai ir klausyk sirdies - griebk ja ir nepaleisk. ve tep va. wink

10

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Rolandas parašė:

Iliuzijos arba lūkesčiai - geriausia be jų gyventi, bet kai visą gyvenimą gyvename su tuo, nėra paprasta atsisakyti smile

Rolandai. Taip. Tu esi visiškai teisus. Nėra lengva atsisakyti savo iliuzijų ir vilčių. Norint jų atsisakyti, reikia giliau i save pažvelgti ir užduoti sau klausimą: Kam manije reikia tu iliuzijų ir vilčių išsipildimui? Ir kodėl aš susitapatinu su tomis iliuzijomis ir viltimis, tarsi tai būtų mano neatskiriama dalis?

11

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Renaldas parašė:
Rolandas parašė:

Iliuzijos arba lūkesčiai - geriausia be jų gyventi, bet kai visą gyvenimą gyvename su tuo, nėra paprasta atsisakyti smile

Rolandai. Taip. Tu esi visiškai teisus. Nėra lengva atsisakyti savo iliuzijų ir vilčių. Norint jų atsisakyti, reikia giliau i save pažvelgti ir užduoti sau klausimą: Kam manije reikia tu iliuzijų ir vilčių išsipildimui? Ir kodėl aš susitapatinu su tomis iliuzijomis ir viltimis, tarsi tai būtų mano neatskiriama dalis?

Nu tu nuostabus. smile

12

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Laimute parašė:

pabandysiu.
niu va, pav. tu isimylejai i moteryte, bet ji truputi keistoka, nelabai patinka tavo tevams...nelabai grazi kaimynams..
tavo galva sako..niu , velnias , nelabai kaip...bet myli ja. tai ir klausyk sirdies - griebk ja ir nepaleisk. ve tep va. wink

Pirma. Jei tavo širdis sako: Ne mano tėvai su ja gyvens, ne mano kaiminai, o aš pats ja priimu tokia kokia ji yra... Tada sutinku kad verta klausytis širdies. Bet jei tavo širdis jaučia kad ta moterytė taves negali ar nenori priimti tokio koks tu esi, Turi sau užduoti sau kita klausima: Kur nuves mane toks aklas širdies klausimas?

13

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Kęstas parašė:
Renaldas parašė:
Rolandas parašė:

Iliuzijos arba lūkesčiai - geriausia be jų gyventi, bet kai visą gyvenimą gyvename su tuo, nėra paprasta atsisakyti smile

Rolandai. Taip. Tu esi visiškai teisus. Nėra lengva atsisakyti savo iliuzijų ir vilčių. Norint jų atsisakyti, reikia giliau i save pažvelgti ir užduoti sau klausimą: Kam manije reikia tu iliuzijų ir vilčių išsipildimui? Ir kodėl aš susitapatinu su tomis iliuzijomis ir viltimis, tarsi tai būtų mano neatskiriama dalis?

Nu tu nuostabus. smile

Rolandai. Mes kituose dažnai pamatome tai, ko mes patis būname pilni. wink

14

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Renaldas parašė:
Laimute parašė:

pabandysiu.
niu va, pav. tu isimylejai i moteryte, bet ji truputi keistoka, nelabai patinka tavo tevams...nelabai grazi kaimynams..
tavo galva sako..niu , velnias , nelabai kaip...bet myli ja. tai ir klausyk sirdies - griebk ja ir nepaleisk. ve tep va. wink

Pirma. Jei tavo širdis sako: Ne mano tėvai su ja gyvens, ne mano kaiminai, o aš pats ja priimu tokia kokia ji yra... Tada sutinku kad verta klausytis širdies. Bet jei tavo širdis jaučia kad ta moterytė taves negali ar nenori priimti tokio koks tu esi, Turi sau užduoti sau kita klausima: Kur nuves mane toks aklas širdies klausimas?

niu tada...paimk ta sirdi uz kalnieriaus ir gerai pakratyk, kad nustotu myleti be atsako...ir dar geriau - skelk jai antausi,  kad iskart nustotu myleti. va ! big_smile

15

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Manau rasti atitikmenį, kad priimtų mus tokius, kokie esam, tai tikimybė 1:1000. Bendraujant turi būti ieškoma kompromisų, sprendimų, priimtinų abiems pusėms, be pagiežos ar užslėpto pykčio, nes praėjus euforijos fazei, pamatai , kiek tos tikros, žmogiškos meilės yra iš tikrųjų. Šlifuojamės ir šlifuojamės, kol galim, kol gyvi...O kai jau nebegalim, tai arba mes mirštam arba meilę numarinam. Tai tokia mano patirtis...:::008

16

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Laimute parašė:
Renaldas parašė:
Laimute parašė:

pabandysiu.
niu va, pav. tu isimylejai i moteryte, bet ji truputi keistoka, nelabai patinka tavo tevams...nelabai grazi kaimynams..
tavo galva sako..niu , velnias , nelabai kaip...bet myli ja. tai ir klausyk sirdies - griebk ja ir nepaleisk. ve tep va. wink

Pirma. Jei tavo širdis sako: Ne mano tėvai su ja gyvens, ne mano kaiminai, o aš pats ja priimu tokia kokia ji yra... Tada sutinku kad verta klausytis širdies. Bet jei tavo širdis jaučia kad ta moterytė taves negali ar nenori priimti tokio koks tu esi, Turi sau užduoti sau kita klausima: Kur nuves mane toks aklas širdies klausimas?

niu tada...paimk ta sirdi uz kalnieriaus ir gerai pakratyk, kad nustotu myleti be atsako...ir dar geriau - skelk jai antausi,  kad iskart nustotu myleti. va ! big_smile

Na kas taip su širdimi elgiasi? Širdis kaip moteris. Ji nėra nusipelnusi tokio elgesio koki aprašei. Aš myliu savo širdele ir jei reikia su ja pasikalbu jos kalbą. Ji mane supranta. Ir aš ja suprantu. Todėl mums nereikia tokiu drastišku priemonių. Aš ja saugau nuo bereikalingu iliuzijų ir ji tai supranta bei vertina.

17

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Paslaptis parašė:

Manau rasti atitikmenį, kad priimtų mus tokius, kokie esam, tai tikimybė 1:1000. Bendraujant turi būti ieškoma kompromisų, sprendimų, priimtinų abiems pusėms, be pagiežos ar užslėpto pykčio, nes praėjus euforijos fazei, pamatai , kiek tos tikros, žmogiškos meilės yra iš tikrųjų. Šlifuojamės ir šlifuojamės, kol galim, kol gyvi...O kai jau nebegalim, tai arba mes mirštam arba meilę numarinam. Tai tokia mano patirtis...:::008

Paslaptis. Pilnai su tavimi sutinku dėl tokios tikimybės. Tik ar ne mes patis padarome tokį santykį savo reikalavimais kitiems žmonėms? Suprantu tavo tokia patirti. Nes pas mane ji tokia pati.

18

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Kitam žmogui man natūralūs dalykai atrodo kaip reikalavimai ir atvirkščiai. O dar prieš tai buvę patirtys, tapę stereotipais, o dar ir prisiskaitę visko. Tada vidinis balsas sako , kad daryk taip, o ne kitaip...Viskas lb.sudėtinga ir kartu paprasta, tik reikia tam tikru metu pasielgti kiek kitaip negu įpratę, sureaguoti geranoriškai, parodyti supratingumą...O dar baimė, kad užsisės ant sprando ir pnš. Tada belieka būti sąžiningu sau ir kitam iki galo , o būna kaip būna.:::008

19

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Renaldai, ko Tu tikiesi is atsakymu i klausimus ? negi manai, kad kitu patirtis pades susirasti moteri? man, isviso, keisti tokie klausimai, dar keistesni i juos paruosti atsakymai, todel nesusilaikau kartais, nepaironizavusi.
vystyk diskusija, turetu kazkas gautis.

20

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Laimute parašė:

Renaldai, ko Tu tikiesi is atsakymu i klausimus ? negi manai, kad kitu patirtis pades susirasti moteri? man, isviso, keisti tokie klausimai, dar keistesni i juos paruosti atsakymai, todel nesusilaikau kartais, nepaironizavusi.
vystyk diskusija, turetu kazkas gautis.

Ko tikiuosi iš atsakimu į klausimus? Aiškumo. Kartais užduodami klausima kitiems, galime netikėtai patis savyje surasti į tai atsakimą. Ir nebūtinai toki koks mums patiks. Kartais būna ir nelabai malonus tie atsakimai... mūsų pačiu egui.
Kitu patirtis gali padėti, gali ir nepadėti. Viskas priklauso tik nuo mano sugebėjimu įžvelgti tai, ka aš dar nepastebėjau.
Kartais keisti  klausimai mums gali pasirodyti todėl, kad mes nebūname pasiruoše jiems. O jei būname jiems nepasiruoše, tai ka jie iškelia, gali būti tikra mumise. Nebent mes vengiame tikrumo, tada suprantama, kad vengsime ir tokiu klausimu kuriems nebusime pasiruoše.
Norint paruošti atsakimus, turi žinoti kokie klausimai bus užduoti. O kadangi, yra beveik neimanoma žinoti, kokius klausimus užduos jūsų amžiaus moteris, Tai ir neimanoma paruošti atsakimu. O jei žmogus žino ne atsakimus o dalyku esme, tai kas čia smerktina jei jis sugeba atsakyti i daugeli klausimų?
Kartais žmogus pradeda ironizuoti, jei nesamoningai pasijaučia nesaugus. Ironizavimas tai ginibinė naturali žmogaus reakcija.