41

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Laimute parašė:
Renaldas parašė:
Laimute parašė:

...jau vien ta fraze < priimk mane koks esu > rodo, koks nelankstus yra vyras. net nesiruosiantis ieskoti kompromisu. kuo toliau nuo tokiu, tuo geriau.

Laimute. Niekas nekaltas kad tu nesugebi giliau suvokti tos frazės. Primti žmogų toįi koks jis yra sunkiausia. Nes tam trukdo mūsų pačiu egoizmas. Jei žmogus dirba su savimi, jis keičiasi. Jei žmogus nedirba su savimi su savo egoizmu ir panašiai, reiškia jis bijo pokyčiu, nes mano kad su jais nesusitvarkys. O jei žmogus nesugeba susitvarkyti su pokyčiais, jis daro klaidas ir taip griauna savo ir kitu gyvenimus. 
    Ir aš kalbu apie kompromisu ieškojima. Jei nesugebi pamatyti ką aš rašau, tai nesugebėsi ir išgirsti ką tau bus sakoma.

gal tu jau man palik spresti, ka as sugebu, o ko ne. man nera prasmes gilintis i tavo klaidziojimus.

Tu pati atsakai už savo sprendimus, kas ka sugeba. Kaip ir kiti gali daryti tokius pačius sprendimus. Niekam negali uždrausti daryti savus sprendimus ir patiems atsakyti už ju pasekmes. Jei nėra tau prasmės toliau gilintis į mano klaidžiojimus, tai niekas tau ir netrukdo čia daugiau neužeiti.

42

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Armandas parašė:

Keistas klausimas. Gyveni savo pasirinkimais ir negaišti laiko su tais, kas tavęs nevertina.
O renkiesi ne tu vienas t.y. tas pats galioja tavo antrajai pusei kaip ir žmonėms tavo aplinkoje.
Tiek moterys tiek vyrai jau nuo senoves turi priemonių patikrinti tą tikrumą t.y. bet kokio tipo įskaudinimas išprovokuoti tų vertybių laikymosi, kurių pagrindu ir buvai pasirinktas.
https://st.depositphotos.com/1029230/2462/i/950/depositphotos_24622223-stock-photo-man-and-woman-having-a.jpg

Jei tikslas būna įskaudinti artima, vien dėl savo egoistiniu tikslu, kad sužinoti tiesa. Tai tokį veiksmą galima traktuoti kaip sadizmą artimoje aplinkoje. Baisus tas reiškinis.

43

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Paslaptis parašė:

Armandai, manau tyčinis skaudinimas, tai jau polinkis į sadizmą ir manipuliavimą...Tai neturi nieko bendro su meile ir tyrais jausmais...:::a55

Bet kone faktas, kaip rutuliojasi santykiai. Hormonai slopina protą porai metų .t.y. ta besąlygiškoji meilė. Po to ima viršų protas ir kivirčai kyla net dėl banalių dalykų kaip paliktas atidarytas tualeto dangtis ir t.t.
Dresūra gerai, bet faktiškai tokie menki dalykai perauga ir į kurkas skaudesnius komentarus, o tai ir yra dažniausiai tie kompromisai, kurios užgožė hormonai pirmus pora metų.

Gi teigiama, jog nepažinęs blogio, nevertinsi gėrio. Taip ir meilėje turi būti tas balansas ir tikrai retas atvejis, jei abu absoliučiai suderinami net ir po 20 metų kartu. Santuoka be intrigų, kaip be parako ar dinkties vėl taikytis. :::m01

44

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Tai kvepia užkulisiniais žaidimais. Lb.suprantama situacija dėl to dangčio ar pnš. Galima išmokti pasakyti , kas trukdo,ir išmokti normaliai sureaguoti, kai tau ką nors pasako. Čia tiesiog bendravimo kultūra ir prielankumas, kuris kyla iš meilės.To turėtume išmokti jau vaikystėje namuose, bet yra kaip yra...Visada galima prieiti ir apsikabinti arba leistis apkabinamam. Tai nuima įtampą...:::008

45

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Armandai, su sia mintimi sutinku.
<Gi teigiama, jog nepažinęs blogio, nevertinsi gėrio. Taip ir meilėje turi būti tas balansas ir tikrai retas atvejis, jei abu absoliučiai suderinami net ir po 20 metų kartu. Santuoka be intrigų, kaip be parako ar dinkties vėl taikytis.>
tai neisvengiama ir nereikia to vengti ir bijoti.
tik , zinoma, kaip raso Paslaptis, daryti tai reikia aukstam bendravimo kulturos lygyje.

46

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Armandas parašė:
Paslaptis parašė:

Armandai, manau tyčinis skaudinimas, tai jau polinkis į sadizmą ir manipuliavimą...Tai neturi nieko bendro su meile ir tyrais jausmais...:::a55

Bet kone faktas, kaip rutuliojasi santykiai. Hormonai slopina protą porai metų .t.y. ta besąlygiškoji meilė. Po to ima viršų protas ir kivirčai kyla net dėl banalių dalykų kaip paliktas atidarytas tualeto dangtis ir t.t.
Dresūra gerai, bet faktiškai tokie menki dalykai perauga ir į kurkas skaudesnius komentarus, o tai ir yra dažniausiai tie kompromisai, kurios užgožė hormonai pirmus pora metų.

Gi teigiama, jog nepažinęs blogio, nevertinsi gėrio. Taip ir meilėje turi būti tas balansas ir tikrai retas atvejis, jei abu absoliučiai suderinami net ir po 20 metų kartu. Santuoka be intrigų, kaip be parako ar dinkties vėl taikytis. :::m01

tik ateina toks laikas kai pavargsti nuo viso to muilo operos scenu ir norisi tarpusavio pagarbos bei supratimo.

47

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Paslaptis parašė:

Tai kvepia užkulisiniais žaidimais. Lb.suprantama situacija dėl to dangčio ar pnš. Galima išmokti pasakyti , kas trukdo,ir išmokti normaliai sureaguoti, kai tau ką nors pasako. Čia tiesiog bendravimo kultūra ir prielankumas, kuris kyla iš meilės.To turėtume išmokti jau vaikystėje namuose, bet yra kaip yra...Visada galima prieiti ir apsikabinti arba leistis apkabinamam. Tai nuima įtampą...:::008

Manau kad dar reikia suprasti ir tai, kad vyrai ir moteris yra skirtingi. Nesitenkti vyrui iš moters tikėtis tai ko jis tikisi iš kitu vyru, o leisti jai likti moterimi. Kaip ir moteris turi priimti vyrą, kaip vyrą ir nesitikėti kad jis bus toks supratingas moteriškuose dalykuose kaip moteris. Pavizdžiui: Jei moteri apkabina jos mylimas vyras, ji taip gali nusiimti įtampa. O vyrui, tai gali nepadėti. Kartais jis turi įlisti į savo ola ar i savo dežute su niekuo.

48

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Laimute parašė:

Armandai, su sia mintimi sutinku.
<Gi teigiama, jog nepažinęs blogio, nevertinsi gėrio. Taip ir meilėje turi būti tas balansas ir tikrai retas atvejis, jei abu absoliučiai suderinami net ir po 20 metų kartu. Santuoka be intrigų, kaip be parako ar dinkties vėl taikytis.>
tai neisvengiama ir nereikia to vengti ir bijoti.
tik , zinoma, kaip raso Paslaptis, daryti tai reikia aukstam bendravimo kulturos lygyje.

Nesutinku. Kaip tik intrigu turime vengti. Intrigos šeimoje yra bereikalingos. Jei tarpusavio santikiai paremti dorumų, sažiningumu, pagarba ir supratingumu, tai intringos tikrai nesustiprins tarpusavio santiku. Jei trokštama intrigų, žiurėkite muilo operas ir pergyvenkite kad koks Hulijo Igansijus velia intrigas su savo Pančita.

49

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

:::b11

50

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Laimute parašė:

:::b11

Ko išsigandai?

51 (redagavo Anna 2018-04-24 12:51)

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Renaldas parašė:

Savo gyvenime esu gaves labai gera pamoką. Kad visada pradžioje mes pasirenkame iliuzija apie partneri, o ne tikra žmogų. Tikra žmogų mes pamatome tik tada, kai nustojame patis skleisti iliuzija apie save. Ir nustojame tikėti, kad tikrai mes nesuklydome, ji ar ja pasirinkdami. Tad gal nebukime naivus, rinkdamiesi sau partneri pagal išorinius kriterijus. Nes jie visada yra iliuzija kuria mes norime matyti. Tai ka daryti kad mes pasirinktume ne iliuzija, o tai kas yra tikra? Kaip atpažinti kas yra tikra?

Manau, kad visada, ypač kai mums tai nepatinka, gauname tai kas tikra smile nes tuo metu gauname tik tai, kokie esame mes patys. O kai patys sau susikuriame, kad esame - nuoširdūs, mylintys, ištikimi, atsidavę, pozityvūs, pasirengę mylimajam atiduoti viską, kas geriausia, manome, kad esame gražūs, protingi, šmaikštūs ir pan. - visada atgal gauname lygiai tokius pačius mylimuosius smile)))))))))
Taip kad ne aplinkiniai kalti, kad įsimylime jų iliuziją sukurtą (kurią susikuriame apie juos patys), o esame kalti patys, kad sėdėdami šiltoje ir minkštoje mėšlo krūvelėje, manome, kad sėdime prabangiame pasaulio valdytojo soste ant pūkų pagalvėlės smile ir labai įsižeidžiame, jei vietoj mūsų karališkosios esybės garbinimo sulaukiame "ei, tu kvepi š..., gal eik laukus patręšti, vis naudos bus" smile

52

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Anna parašė:
Renaldas parašė:

Savo gyvenime esu gaves labai gera pamoką. Kad visada pradžioje mes pasirenkame iliuzija apie partneri, o ne tikra žmogų. Tikra žmogų mes pamatome tik tada, kai nustojame patis skleisti iliuzija apie save. Ir nustojame tikėti, kad tikrai mes nesuklydome, ji ar ja pasirinkdami. Tad gal nebukime naivus, rinkdamiesi sau partneri pagal išorinius kriterijus. Nes jie visada yra iliuzija kuria mes norime matyti. Tai ka daryti kad mes pasirinktume ne iliuzija, o tai kas yra tikra? Kaip atpažinti kas yra tikra?

Manau, kad visada, ypač kai mums tai nepatinka, gauname tai kas tikra smile nes tuo metu gauname tik tai, kokie esame mes patys. O kai patys sau susikuriame, kad esame - nuoširdūs, mylintys, ištikimi, atsidavę, pozityvūs, pasirengę mylimajam atiduoti viską, kas geriausia, manome, kad esame gražūs, protingi, šmaikštūs ir pan. - visada atgal gauname lygiai tokius pačius mylimuosius smile)))))))))
Taip kad ne aplinkiniai kalti, kad įsimylime jų iliuziją sukurtą (kurią susikuriame apie juos patys), o esame kalti patys, kad sėdėdami šiltoje ir minkštoje mėšlo krūvelėje, manome, kad sėdime prabangiame pasaulio valdytojo soste ant pūkų pagalvėlės smile ir labai įsižeidžiame, jei vietoj mūsų karališkosios esybės garbinimo sulaukiame "ei, tu kvepi š..., gal eik laukus patręšti, vis naudos bus" smile

Labai labai labai prieštarauju.

53

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Gytis parašė:
Anna parašė:
Renaldas parašė:

Savo gyvenime esu gaves labai gera pamoką. Kad visada pradžioje mes pasirenkame iliuzija apie partneri, o ne tikra žmogų. Tikra žmogų mes pamatome tik tada, kai nustojame patis skleisti iliuzija apie save. Ir nustojame tikėti, kad tikrai mes nesuklydome, ji ar ja pasirinkdami. Tad gal nebukime naivus, rinkdamiesi sau partneri pagal išorinius kriterijus. Nes jie visada yra iliuzija kuria mes norime matyti. Tai ka daryti kad mes pasirinktume ne iliuzija, o tai kas yra tikra? Kaip atpažinti kas yra tikra?

Manau, kad visada, ypač kai mums tai nepatinka, gauname tai kas tikra smile nes tuo metu gauname tik tai, kokie esame mes patys. O kai patys sau susikuriame, kad esame - nuoširdūs, mylintys, ištikimi, atsidavę, pozityvūs, pasirengę mylimajam atiduoti viską, kas geriausia, manome, kad esame gražūs, protingi, šmaikštūs ir pan. - visada atgal gauname lygiai tokius pačius mylimuosius smile)))))))))
Taip kad ne aplinkiniai kalti, kad įsimylime jų iliuziją sukurtą (kurią susikuriame apie juos patys), o esame kalti patys, kad sėdėdami šiltoje ir minkštoje mėšlo krūvelėje, manome, kad sėdime prabangiame pasaulio valdytojo soste ant pūkų pagalvėlės smile ir labai įsižeidžiame, jei vietoj mūsų karališkosios esybės garbinimo sulaukiame "ei, tu kvepi š..., gal eik laukus patręšti, vis naudos bus" smile

Labai labai labai prieštarauju.

normali savisaugos reakcija smile

54

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Anna parašė:
Gytis parašė:
Anna parašė:

Manau, kad visada, ypač kai mums tai nepatinka, gauname tai kas tikra smile nes tuo metu gauname tik tai, kokie esame mes patys. O kai patys sau susikuriame, kad esame - nuoširdūs, mylintys, ištikimi, atsidavę, pozityvūs, pasirengę mylimajam atiduoti viską, kas geriausia, manome, kad esame gražūs, protingi, šmaikštūs ir pan. - visada atgal gauname lygiai tokius pačius mylimuosius smile)))))))))
Taip kad ne aplinkiniai kalti, kad įsimylime jų iliuziją sukurtą (kurią susikuriame apie juos patys), o esame kalti patys, kad sėdėdami šiltoje ir minkštoje mėšlo krūvelėje, manome, kad sėdime prabangiame pasaulio valdytojo soste ant pūkų pagalvėlės smile ir labai įsižeidžiame, jei vietoj mūsų karališkosios esybės garbinimo sulaukiame "ei, tu kvepi š..., gal eik laukus patręšti, vis naudos bus" smile

Labai labai labai prieštarauju.

normali savisaugos reakcija smile

Nebūtinai.

55

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

O tai kur jūsų nuomonė, Gyti ?

56

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Paslaptis parašė:

O tai kur jūsų nuomonė, Gyti ?

Mano nuomonė panaši, tik nesutinku, kad visada gauname tai, kokie patys esame. Būna gi, kad auksinis žmogus, o gyvena su alkoholiku - sadistu. Ir dar, mes vis tiek turime lūkesčius bei savo požiūrį. Ir galbūt aš pagal vienus "standartus" būsiu tobulas, bet kažkam tai bus atgrasu, nes jų lūkesčiuose yra visai kitos savybės. Taigi, apibendrinant, mes esame skirtingi ir vis tiek kažko tikimės iš kitų. Jeigu tai, ką aš galiu duoti yra tai, ko reikia kitam žmogui, o tas kitas žmogus duoda tai, ko reikia man, tai ryšys labai tvirtas.

Atrodytų paprasta, bet labai nemaža dalis nori tik gauti. Na, gal kartais duoti, jeigu žinos, kad gaus atgal. Ir labai maža tų, kurie laimingi vien duodami. Gerai, jei susiduria abu, kurie duoda, blogai, kai viena pusė duoda, o kita parazituoja. Ir dargi, už viso to slypi mažas kabliukas. Turbūt ne kartą teko girdėti ar pačiai sakyti, kad "aš gi daviau viską, visą save, ko tau dar reikia"? Atsakymas į tai yra "o ko, iš to, kas duota, reikėjo?". Pagaunat mintį? smile

57

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

zmones yra bjaurus ir savanaudziai, bet megsta gera, kai ta gera daro kiti. klasiko citata

58

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

"Turbūt ne kartą teko girdėti ar pačiai sakyti, kad "aš gi daviau viską, visą save, ko tau dar reikia"? Atsakymas į tai yra "o ko, iš to, kas duota, reikėjo?". Pagaunat mintį? smile"
Iš tiesų, jei tu kažką duodi kitam - reiškia ir tu to paties norėtum sulaukti iš kito - tau - tai vertybė. Jeigu grąžos nesulauki, tai turėtum suprasti, kad reikia ieškoti kito asmens, kuriam tai irgi vertybė. Arba prisitaikyti ir nustoti teikti tas dovanas, kad ir koks būtų davimo poreikis. Jeigu tas žmogus parazitas - jis tada atšoks, jeigu ne - tiesiog jis turi savas vertybes ir tavųjų nevertina.

59

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

< Mano nuomonė panaši, tik nesutinku, kad visada gauname tai, kokie patys esame. Būna gi, kad auksinis žmogus, o gyvena su alkoholiku - sadistu. >
Gyti, manau, netgi tada "auksinis zmogus" gauna tai ko noro ir ko jam reikia.

60

Re: Kaip pasirinkti tai kas yra tikra?

Gytis parašė:
Paslaptis parašė:

O tai kur jūsų nuomonė, Gyti ?

Mano nuomonė panaši, tik nesutinku, kad visada gauname tai, kokie patys esame. Būna gi, kad auksinis žmogus, o gyvena su alkoholiku - sadistu. Ir dar, mes vis tiek turime lūkesčius bei savo požiūrį. Ir galbūt aš pagal vienus "standartus" būsiu tobulas, bet kažkam tai bus atgrasu, nes jų lūkesčiuose yra visai kitos savybės. Taigi, apibendrinant, mes esame skirtingi ir vis tiek kažko tikimės iš kitų. Jeigu tai, ką aš galiu duoti yra tai, ko reikia kitam žmogui, o tas kitas žmogus duoda tai, ko reikia man, tai ryšys labai tvirtas.

Atrodytų paprasta, bet labai nemaža dalis nori tik gauti. Na, gal kartais duoti, jeigu žinos, kad gaus atgal. Ir labai maža tų, kurie laimingi vien duodami. Gerai, jei susiduria abu, kurie duoda, blogai, kai viena pusė duoda, o kita parazituoja. Ir dargi, už viso to slypi mažas kabliukas. Turbūt ne kartą teko girdėti ar pačiai sakyti, kad "aš gi daviau viską, visą save, ko tau dar reikia"? Atsakymas į tai yra "o ko, iš to, kas duota, reikėjo?". Pagaunat mintį? smile

Jūs labai išmintingas jaunuolis. Sėkmės jums.:::001