61

Re: Ar mokam gerbti savo ir kitu seksualuma ?

Armandas parašė:
Laimute parašė:

patiko. nurodyk straipsnio saltini.

©Armandas

oh...nuostabu. gerai rasai. saunuolis :::305

62

Re: Ar mokam gerbti savo ir kitu seksualuma ?

O kas nustatė 100 žmonių, irgi Armandas?

63 (redagavo Armandas 2018-04-22 21:48)

Re: Ar mokam gerbti savo ir kitu seksualuma ?

Rolandas parašė:

O kas nustatė 100 žmonių, irgi Armandas?

Rašinys mano tongue
O tą limitą išsamiai nagrinėjo Robin'as Dunbar'as.

64

Re: Ar mokam gerbti savo ir kitu seksualuma ?

Paskaičius ką rašėte apie seksualumą ir pamačiau kad nesupratote seksualumo esmės. Aš ne vienerius metus asmeniškai studijavau šita reikalą ir man per kančias atsiskleidė tiesą. Aišku daug kam ji nepatiks. Ipač tiems kurie jau tūrį susiformavusi iškreipta jo vaizdą. Taigi. Seksualumas yra ne kas kita kaip Dieviškoji kuribinė energiją, skirta kūrybai. Ir nuo žmogaus sąmoningumo lygio priklauso per kurią vietą pasireiškia. Todėl ir nėra vieningos nuomonės kas tai yra. Nes visi mato tik per tą prizmę,per kuria ir pasireiškia tą Dieviškoji kuribinė energiją. Ir kuo labiau žmogaus sąmonė iškreiptą, tuo per nešvaresni savo požiūrio stiklą ir mato. Daugiau nesiplėsiu, nes kai kas sunkiai skaito daugiau nei tris sakinius.

65

Re: Ar mokam gerbti savo ir kitu seksualuma ?

atleisk man Viespatie uz nuodemingas mintis

66

Re: Ar mokam gerbti savo ir kitu seksualuma ?

Renaldas parašė:

Paskaičius ką rašėte apie seksualumą ir pamačiau kad nesupratote seksualumo esmės. Aš ne vienerius metus asmeniškai studijavau šita reikalą ir man per kančias atsiskleidė tiesą. Aišku daug kam ji nepatiks. Ipač tiems kurie jau tūrį susiformavusi iškreipta jo vaizdą. Taigi. Seksualumas yra ne kas kita kaip Dieviškoji kuribinė energiją, skirta kūrybai. Ir nuo žmogaus sąmoningumo lygio priklauso per kurią vietą pasireiškia. Todėl ir nėra vieningos nuomonės kas tai yra. Nes visi mato tik per tą prizmę,per kuria ir pasireiškia tą Dieviškoji kuribinė energiją. Ir kuo labiau žmogaus sąmonė iškreiptą, tuo per nešvaresni savo požiūrio stiklą ir mato. Daugiau nesiplėsiu, nes kai kas sunkiai skaito daugiau nei tris sakinius.

Labai gražios mintys, negaliu nepritarti.

67

Re: Ar mokam gerbti savo ir kitu seksualuma ?

Laimute parašė:

atleisk man Viespatie uz nuodemingas mintis

Ir vėl ironzuoji...

68

Re: Ar mokam gerbti savo ir kitu seksualuma ?

Renaldas parašė:
Laimute parašė:

atleisk man Viespatie uz nuodemingas mintis

Ir vėl ironzuoji...

tamstai vaidenasi, ar matai tik tai, ka nori matyt?

69

Re: Ar mokam gerbti savo ir kitu seksualuma ?

Rolandas parašė:

O kas nustatė 100 žmonių, irgi Armandas?

Rolandas - pastabusis big_smile

70 (redagavo Armandas 2018-04-25 22:33)

Re: Ar mokam gerbti savo ir kitu seksualuma ?

Laimute parašė:
Rolandas parašė:

O kas nustatė 100 žmonių, irgi Armandas?

Rolandas - pastabusis big_smile

Skeptiškas.

Dėka ego diskujsijose kaip visada išlošia auditorija, nes tenka abiem atskleisti savo šaltinius :::822

71

Re: Ar mokam gerbti savo ir kitu seksualuma ?

Ar aš čia viena nesuprantu temos klausimo "Ar mokam gerbti savo ir kitų seksualumą"???? O kodėl nepaklausus ar mokate gerbti savo ir kitų gerą apetitą? Arba ar mokame gerbti savo ir kitų senėjimą?

72

Re: Ar mokam gerbti savo ir kitu seksualuma ?

Armandas parašė:
Laimute parašė:
Rolandas parašė:

O kas nustatė 100 žmonių, irgi Armandas?

Rolandas - pastabusis big_smile

Skeptiškas.

Dėka ego diskujsijose kaip visada išlošia auditorija, nes tenka abiem atskleisti savo šaltinius :::822

nesvarbu, svarbu, kad rasai...ir visai gerai rasai.