1

Tema: Ko/kiek verta neištikimybė?

Dėl ko verta būti neištikimam? Ir ar išvis verta? Kur prasideda neištikimybės ribos? Ar jau galima būti neištikimu be sekso? Už kiek ar dėl ko drįstumėt būti neištikimi? Žodžiu apšvieskit kaip jūs suprantat neištikimybę ;D

2

Re: Ko/kiek verta neištikimybė?

DavaiVaromKurnors parašė:

Dėl ko verta būti neištikimam? Ir ar išvis verta? Kur prasideda neištikimybės ribos? Ar jau galima būti neištikimu be sekso? Už kiek ar dėl ko drįstumėt būti neištikimi? Žodžiu apšvieskit kaip jūs suprantat neištikimybę ;D

Kadangi dabar visi dažniausiai skuba susimesti į porą, dažnai net visiškai nepažinę savo antros pusės tai iš to ir pareina neištikimybė. Kodėl? Nes nusivilia, nes yra per daug įtarūs ar per daug pavydūs arba tiesiog todėl ,kad kai kuriems žmonėms neištikimybė yra tiesiog asmenybės bruožas.
Aš asmeniškai esu prieš neištikimybę ir nematau tame nieko verto, I mean, kam būtų neištikimu jeigu gali tiesiog išsiskirti ir tada sau gyventi ir daryti ką tik nori, simple as that.
Klausi, ar įmanoma būti neištikimu be sekso, taip, įmanoma, akivaizdus flirtas, slapti susitikinėjimai, slapti ir nuslepiami pokalbiai ir pnš.

3

Re: Ko/kiek verta neištikimybė?

Neištikimybė prasideda peržengus padorumo ribas. Tai yra blogis vienareikšmiškai.
Nėra čia apie ką diskutuot.

4

Re: Ko/kiek verta neištikimybė?

Jeigu iš pat pradžių susitaria, kas bus abiems priimtina, o kas ne, tai ir laikosi to susitarimo. Nusižengimas jam ir bus neištikimybė.

5

Re: Ko/kiek verta neištikimybė?

Paslaptis parašė:

Jeigu iš pat pradžių susitaria, kas bus abiems priimtina, o kas ne, tai ir laikosi to susitarimo. Nusižengimas jam ir bus neištikimybė.

Tai jeigu jau susitaria, tai čia vadinamas open relationship

6

Re: Ko/kiek verta neištikimybė?

Paslaptis parašė:

Jeigu iš pat pradžių susitaria, kas bus abiems priimtina, o kas ne, tai ir laikosi to susitarimo. Nusižengimas jam ir bus neištikimybė.

ir kiek dienų reikėtų tartis, tiksliau, aiškintis kas priimtina vienam, o kitam - jau ne? smile žmonės skirtingi, požiūriai - irgi...

ir dabar tiek galimybių pateisinti savo egoizmą ir elgesį... net ir apsikakojęs gali surasti daug argumentų, kodėl jis tai padarė gatvėje, o ne tam skirtoje vietoje - toli eiti, ilgai kentėti, keršto forma ar net galima apkaltinti kitus sustabarėjusiu mąstymu bei jumoro jausmo neturėjimu smile

7

Re: Ko/kiek verta neištikimybė?

Žmonės kalbasi ir išsiaiškina, ko kiekvienas siekia. Yra toks dalykas kaip duoto žodžio laikymasis , garbės ir , kaip Breinas sako, padorumo supratimas. Tačiau esam silpni ir, jeigu žmogų mylim, kai ką ir atleidžiam iki tam tikros, kiekvienam priimtinos ribos...:::008

8

Re: Ko/kiek verta neištikimybė?

neieskok zmogaus kad rasti zmogu
ieskok zmogaus su kuriuo butu gera/linksma leisti laika
niekas nera amzina.
Nera TAVO zmogaus ir toks zmogus neegzistuoja smile bet yra daug zmoniu kurie vertins tavo buvima salia, supratima, dalinimasi gyvenimo patirtimi. Bent jau kazkuri laika

9 (redagavo Paslaptis 2018-05-03 07:38)

Re: Ko/kiek verta neištikimybė?

juLijus parašė:

neieskok zmogaus kad rasti zmogu
ieskok zmogaus su kuriuo butu gera/linksma leisti laika
niekas nera amzina.
Nera TAVO zmogaus ir toks zmogus neegzistuoja smile bet yra daug zmoniu kurie vertins tavo buvima salia, supratima, dalinimasi gyvenimo patirtimi. Bent jau kazkuri laika

Pritariu 100%...:::008

10

Re: Ko/kiek verta neištikimybė?

juLijus parašė:

neieskok zmogaus kad rasti zmogu
ieskok zmogaus su kuriuo butu gera/linksma leisti laika
niekas nera amzina.
Nera TAVO zmogaus ir toks zmogus neegzistuoja smile bet yra daug zmoniu kurie vertins tavo buvima salia, supratima, dalinimasi gyvenimo patirtimi. Bent jau kazkuri laika

Taip sako tik tie, kurie nesutiko savo žmogaus. O tai, kad linksma.. Man su draugais linksma, bet nei į lovą gulu, nei ženytis einu. Primeni vieną pažįstamą, kuri niekaip negali surasti rimtų santykių.. Bet esmė tame, kad viskas, ko ji pati ieško, yra labai paviršutiniška. Į rimtus pati nežiūri smile

11

Re: Ko/kiek verta neištikimybė?

Paslaptis parašė:
juLijus parašė:

neieskok zmogaus kad rasti zmogu
ieskok zmogaus su kuriuo butu gera/linksma leisti laika
niekas nera amzina.
Nera TAVO zmogaus ir toks zmogus neegzistuoja smile bet yra daug zmoniu kurie vertins tavo buvima salia, supratima, dalinimasi gyvenimo patirtimi. Bent jau kazkuri laika

Pritariu 100%...:::008

Taip, negerai savintis kitą žmogų - jis negali būti TAVO. Taigi, o kur tada ta riba, nuo kurios baigiasi TAVO ir prasideda IŠTIKIMYBĖ? Gal gi ištikimasis nori priklausyti tau, o tu nenori jo savintis - kaip tada? smile

12

Re: Ko/kiek verta neištikimybė?

Ištikimybė ir priklausomybė - skirtingi dalykai.

13

Re: Ko/kiek verta neištikimybė?

DavaiVaromKurnors parašė:

Dėl ko verta būti neištikimam? Ir ar išvis verta? Kur prasideda neištikimybės ribos? Ar jau galima būti neištikimu be sekso? Už kiek ar dėl ko drįstumėt būti neištikimi? Žodžiu apšvieskit kaip jūs suprantat neištikimybę ;D

be sekso galima buti lojaliu, bet istikimu ar ne ...nezinau.
kai kam yra dvasine istikimybe svarbiau, nei pasukimas karta i sali.
as drisciau buti neistikima, bet nenoriu, nes man yra paprasciau kai nereikia meluoti ir slepti akiu. atvirai ziureti i akis, nieko nesigaileti ir nesigedyti - puikus jausmas.

14

Re: Ko/kiek verta neištikimybė?

Laimute parašė:
DavaiVaromKurnors parašė:

Dėl ko verta būti neištikimam? Ir ar išvis verta? Kur prasideda neištikimybės ribos? Ar jau galima būti neištikimu be sekso? Už kiek ar dėl ko drįstumėt būti neištikimi? Žodžiu apšvieskit kaip jūs suprantat neištikimybę ;D

be sekso galima buti lojaliu, bet istikimu ar ne ...nezinau.
kai kam yra dvasine istikimybe svarbiau, nei pasukimas karta i sali.
as drisciau buti neistikima, bet nenoriu, nes man yra paprasciau kai nereikia meluoti ir slepti akiu. atvirai ziureti i akis, nieko nesigaileti ir nesigedyti - puikus jausmas.

Labai taikliai pasakyta, būtent, kad pati jaučiuosi geriau...:::008

15

Re: Ko/kiek verta neištikimybė?

Taip ir nesupratau kas daro didesnę įtaką čia pasisakiusiems: moraliniai principai ar sąžinės priekaištai. Ar iš vieno gimsta kitas...?

16

Re: Ko/kiek verta neištikimybė?

Būtent, moraliniai principai tapę asmenybės savastimi veda prie sąžinės priekaištų, nes tada nusižengiam sau ir blogai jaučiamės iki depresijų. Todėl ir apsisprendžiam kaip gyventi, jeigu sugebam mokytis iš savo paklydimų...:::008

17

Re: Ko/kiek verta neištikimybė?

DavaiVaromKurnors parašė:

Taip ir nesupratau kas daro didesnę įtaką čia pasisakiusiems: moraliniai principai ar sąžinės priekaištai. Ar iš vieno gimsta kitas...?

pav. kai man taip atsitiko, nebuvo sazines priekaistu, nes jis nesuzinojo ir jam del to nebuvo skaudu. kadangi as jo neiskaudinau, nebuvo man ko apgeilestauti, bet morale labai kentejo todel taip daugiau nebedarau. nors tai buvo labai senei, dar ir dabar negeras jausmas tai prisiminus. geriau nenusizenkim savo moralei smile

18

Re: Ko/kiek verta neištikimybė?

jeigu su tavim einantis zmogus,praejus 10 zingsniu tau nesumelavo 7 kartus,vadinasi jis ne zmogus

19

Re: Ko/kiek verta neištikimybė?

Laimute parašė:
DavaiVaromKurnors parašė:

Taip ir nesupratau kas daro didesnę įtaką čia pasisakiusiems: moraliniai principai ar sąžinės priekaištai. Ar iš vieno gimsta kitas...?

pav. kai man taip atsitiko, nebuvo sazines priekaistu, nes jis nesuzinojo ir jam del to nebuvo skaudu. kadangi as jo neiskaudinau, nebuvo man ko apgeilestauti, bet morale labai kentejo todel taip daugiau nebedarau. nors tai buvo labai senei, dar ir dabar negeras jausmas tai prisiminus. geriau nenusizenkim savo moralei smile


Aha - sakiau! As apie Laimute buvau butent tokios nuomones. Nei geresnes, nei blogesnes.

20

Re: Ko/kiek verta neištikimybė?

Mantė parašė:
DavaiVaromKurnors parašė:

Dėl ko verta būti neištikimam? Ir ar išvis verta? Kur prasideda neištikimybės ribos? Ar jau galima būti neištikimu be sekso? Už kiek ar dėl ko drįstumėt būti neištikimi? Žodžiu apšvieskit kaip jūs suprantat neištikimybę ;D

Kadangi dabar visi dažniausiai skuba susimesti į porą, dažnai net visiškai nepažinę savo antros pusės tai iš to ir pareina neištikimybė. Kodėl? Nes nusivilia, nes yra per daug įtarūs ar per daug pavydūs arba tiesiog todėl ,kad kai kuriems žmonėms neištikimybė yra tiesiog asmenybės bruožas.
Aš asmeniškai esu prieš neištikimybę ir nematau tame nieko verto, I mean, kam būtų neištikimu jeigu gali tiesiog išsiskirti ir tada sau gyventi ir daryti ką tik nori, simple as that.
Klausi, ar įmanoma būti neištikimu be sekso, taip, įmanoma, akivaizdus flirtas, slapti susitikinėjimai, slapti ir nuslepiami pokalbiai ir pnš.

Kas liečia neištikimybe, tai pilnai tamstai pritariu. Ir aš esu tokios pačios nuomonės, kad neištikimybė yra ne kas kita kaip poros nuodas. Ir kaip kiekvienas nuodas jis žudo. Šiuo atveju žudo santykius. Sutinku, kad kartais žmonės puola į neištikimybe vien todėl kad toks jų būdas. Kiti bando kažka sau įrodyti. Tai labai būdingas laikotarpis vyrams kurie prieina vidurio amžiaus krize. Vieniems ji pasireiškia vienaip, kitiems kaip neištikimybe. Bet kokiu atveju, neištikimybė kyla iš neišmanimo savo vietos savo paties gyvenime.