21

Re: noriu

Anna parašė:

o, Gytis lėlių gamintojams pamėtėjo super idėją - šildančios pripučiamos lėlės smile Ir miegoti šilčiau, ir vėlesniame amžiuje visgi pravers - vietoj tos šildomosios pūslės ar kaip ji vadinasi smile

Rimtai! Čia verslo idėja visame gražume. Jei dar valgyt darytų, tai išvis...

Paslaptis parašė:

Termoforas...
Gytis lb.gražus jaunuolis, ras pačią tikriausią sau tinkamą merginą...:::008

:::856
Einu pažiūrėt per akutę, ar už durų dar nesirikiuoja šniūrais big_smile

22

Re: noriu

Gytis parašė:
Anna parašė:

o, Gytis lėlių gamintojams pamėtėjo super idėją - šildančios pripučiamos lėlės smile Ir miegoti šilčiau, ir vėlesniame amžiuje visgi pravers - vietoj tos šildomosios pūslės ar kaip ji vadinasi smile

Rimtai! Čia verslo idėja visame gražume. Jei dar valgyt darytų, tai išvis...

na, tiesiog viduje reiktų pridėti visokių šokoladukų, sausainių - toks maisto ir gėrimų automatatas, pripučiamas, paspaudi .. mygtuką, iškrenta saldainiukas smile

23

Re: noriu

Paslaptis parašė:

Gytis lb.gražus jaunuolis, ras pačią tikriausią sau tinkamą merginą...:::008

na, žiūrint kokia mergina... kai kurioms vyro grožis - kaip tik minusas smile

bet lai taip bus, kaip linki Paslaptis smile

24

Re: noriu

Anna parašė:
Gytis parašė:
Anna parašė:

o, Gytis lėlių gamintojams pamėtėjo super idėją - šildančios pripučiamos lėlės smile Ir miegoti šilčiau, ir vėlesniame amžiuje visgi pravers - vietoj tos šildomosios pūslės ar kaip ji vadinasi smile

Rimtai! Čia verslo idėja visame gražume. Jei dar valgyt darytų, tai išvis...

na, tiesiog viduje reiktų pridėti visokių šokoladukų, sausainių - toks maisto ir gėrimų automatatas, pripučiamas, paspaudi .. mygtuką, iškrenta saldainiukas smile

Imituoto orgazmo metu prasivers galva ir išsiredens alaus skarbonkė bei čipsų/riešutų pakelis big_smile

Anna parašė:
Paslaptis parašė:

Gytis lb.gražus jaunuolis, ras pačią tikriausią sau tinkamą merginą...:::008

na, žiūrint kokia mergina... kai kurioms vyro grožis - kaip tik minusas smile

bet lai taip bus, kaip linki Paslaptis smile

Amm.. Kaip tai minusas?

25

Re: noriu

Gytis parašė:
Anna parašė:

na, žiūrint kokia mergina... kai kurioms vyro grožis - kaip tik minusas smile

bet lai taip bus, kaip linki Paslaptis smile

Amm.. Kaip tai minusas?

jei vyras labai gražus, dažniausiai jis moterų padidinto dėmesio dėka elgiasi it išlepusi mergaitė - moterų jam reikia daug ir jis turi jam pataikauti, pernelyg daug dėmesio skiria savo išvaizdai, pratęs, kad moterus būtų it tarnaitė, o jis - visagalis. o iš tiesų retai net vinį moka įkalti.
aišku, yra labai malonių išimčių :-)

26

Re: noriu

Anna parašė:
Gytis parašė:
Anna parašė:

na, žiūrint kokia mergina... kai kurioms vyro grožis - kaip tik minusas smile

bet lai taip bus, kaip linki Paslaptis smile

Amm.. Kaip tai minusas?

jei vyras labai gražus, dažniausiai jis moterų padidinto dėmesio dėka elgiasi it išlepusi mergaitė - moterų jam reikia daug ir jis turi jam pataikauti, pernelyg daug dėmesio skiria savo išvaizdai, pratęs, kad moterus būtų it tarnaitė, o jis - visagalis. o iš tiesų retai net vinį moka įkalti.
aišku, yra labai malonių išimčių :-)

Mat kaip.. Aš galvojau, kad tai tik moterims galioja smile

27

Re: noriu

moterims tai yra įgimta, normos ribose moterų koketavimas yra labai žavus, o rūpinimasis savo išvaizda - privalomas :-)
iš vyro gi tikimasi visų pirma proto, atsakingumo ir mokėjimo gražiai išvinguriuoti tarpvmoteriškų koketavimų :-)

28

Re: noriu

Anna parašė:

moterims tai yra įgimta, normos ribose moterų koketavimas yra labai žavus, o rūpinimasis savo išvaizda - privalomas :-)
iš vyro gi tikimasi visų pirma proto, atsakingumo ir mokėjimo gražiai išvinguriuoti tarpvmoteriškų koketavimų :-)

Annuška, manau tai klasika, 1 atvejis iš tūkstančio. Viskas juk reliatyvu, taip pat ir grožio supratimas. Man patinka, kas man patinka, kai pamačius tam tikrą vyrą, keliukai dreba...:::008
O tos vinys ir pnš.- visiškai neturi reikšmės, arba pati pasidarau arba meistrulį pasisamdau.

29

Re: noriu

Paslaptis parašė:
Anna parašė:

moterims tai yra įgimta, normos ribose moterų koketavimas yra labai žavus, o rūpinimasis savo išvaizda - privalomas :-)
iš vyro gi tikimasi visų pirma proto, atsakingumo ir mokėjimo gražiai išvinguriuoti tarpvmoteriškų koketavimų :-)

Annuška, manau tai klasika, 1 atvejis iš tūkstančio. Viskas juk reliatyvu, taip pat ir grožio supratimas. Man patinka, kas man patinka, kai pamačius tam tikrą vyrą, keliukai dreba...:::008
O tos vinys ir pnš.- visiškai neturi reikšmės, arba pati pasidarau arba meistrulį pasisamdau.

O man atrodo labai seksualu, kai vyras stengdamasis dėl moters padaro kokį nors vyrišką darbą, kurio moteris pati nesugebėtų. O moteriai patinka pradžiuginti vyrą skaniu patiekalu:) Ir tai žymiai vertingiau negu flrtas ir koketavimai. Beje, tie visi dalykai vieni kitiems netrukdo;)
O grožio supratimas, kaip ir sako Paslaptis, - labai individualus. Net ir grožio standartų neatitinkimas gali būti labai mielas.

30

Re: noriu

Pvz.man lb.patinka, kai ryte ar vakare sako, kraunamės ir važiuojam...į gamtą, ar prie jūros ar pavalgyt, ar pasišokt...taip tarsi nei iš šio, nei iš to...Aš planuotoja, bet kai nukrinta kokia staigmena, tai lb.patinka...Arba turiu tau staigmenėlę ir tai gali būti kokia nors miela smulkmenėlė...:::008

31

Re: noriu

o pripuciamu vyru irgi buna?  kazkaip reklama tyli tuo klausimu..

32

Re: noriu

Antanas Patamsis parašė:

o pripuciamu vyru irgi buna?  kazkaip reklama tyli tuo klausimu..


O kaip gi - žinoma, kad būna. Moterys vairuodamos nuošaliuose keliuose juos sodina į keleivio vietą - kad visokie bandiūgos ir prievartautojai nestabdytų smile.

33

Re: noriu

na...sustoti ir vienai vaziuojant nebutina, tegu kiek nori stabdo.
"venus" mugeje buvo tokiu leliu. is silikono. galima netgi kuno temperatura reguliuoti. atrodo kaip tikri, net paciupinejau big_smile

34

Re: noriu

kuria vieta ciupinejai?

35

Re: noriu

Tomas parašė:

kuria vieta ciupinejai?

visa ciupinejau...viskas ok, viskas savose vietose smile rimtai. japonu gamyba. juos perka ne vien del..na, dar , kad silciau miegoti butu, kad nesijaustu moteris viena lovoje, kad turetu ka apkabinti. japonai jau senei baigia surobotet big_smile

36 (redagavo Gediminas aš 2018-05-06 07:41)

Re: noriu

teko ir man matyti komplimentus į ausį kuždantį ir naturaliai knarkianti robota gali net tona pasirinkti vienu žodžiu išprotėjęs pasaulis.ir šis daiktas pasirodys prekyboje prieš kalėdas į naują dešimtmetį su naujais žaislais.
iš idomesniu virtuvės šefas kuriam paskambinus jis tau paruoš  pietus ar vakariene sutartam laikui.tik kainos tu žaisliuku truputėli kandžiojasi.prasideda kažkur nuo penkiolikos tųkstančių "nedoreliu"ir baigiasi kainos ju ties fantaziju pabaigos riba.

37

Re: noriu

o atrodė, kad japonai tokie protingi...

38

Re: noriu

Jie ne protingi jie pragmatiski.zmonija eina ten kur net pati nezino kur.

39

Re: noriu

Anna parašė:

o atrodė, kad japonai tokie protingi...

jie protingi, bet kazkokie bejausmiai. patys kaip robotai. pasisvente darbui. laisvalaikio nemegsta. megsta vienatve. inrtovertuoti ir atsiskyre. kekvienas sau. seimu nenori kurti...keisti jie man, kaip judancios, besisypsancios ir likciojancios leles

40 (redagavo Gediminas aš 2018-05-06 21:55)

Re: noriu

Laimute parašė:
Anna parašė:

o atrodė, kad japonai tokie protingi...

jie protingi, bet kazkokie bejausmiai. patys kaip robotai. pasisvente darbui. laisvalaikio nemegsta. megsta vienatve. inrtovertuoti ir atsiskyre. kekvienas sau. seimu nenori kurti...keisti jie man, kaip judancios, besisypsancios ir likciojancios leles

Tos vienišumo tendencijos bendros yra gal daugiau tai mada o gal gyvenimo butinybe.Nieko nestebina surogatines mamos ar vyrai ižymus vyrai moterys auginantis tokius vaikus.besielgiantis sakykim gal madingai ar labiau pragmatiškai.idomu tik kokia sekanti tokio išsidirbinejimo gyvenimo norma bus juk tobulejam.