41

Re: noriu vyru nuomones

Sarunas parašė:

Pagrindine klaidos kurias daro vede zmones ir kurios yra skyrybu priezastimi yra dvi:

1. Moteris mano kad vyra pakeis,  vyras mano kad moteris nepasikeis.
2. Zmogus iesko kito zmogaus kad padarytu ji "laimingu".  Taciau realybeje jeigu zmogus nesugeba buti pats su savimi laimingas pirmiausiai, jis visada kaltins kita zmogu.

Visa kita, pridedant charakterius,  socialinius luomus,  issilavinimus ir begalybe kitu faktoriu tik apsunkina vedybas.  Tad kartais pagalvoju ar vedybos aplamai yra naturalus dalykas gamtoje.

Absoliučiai pritariu, ypač kas link antro punkto.

42

Re: noriu vyru nuomones

justina parašė:
Sarunas parašė:

Pagrindine klaidos kurias daro vede zmones ir kurios yra skyrybu priezastimi yra dvi:

1. Moteris mano kad vyra pakeis,  vyras mano kad moteris nepasikeis.
2. Zmogus iesko kito zmogaus kad padarytu ji "laimingu".  Taciau realybeje jeigu zmogus nesugeba buti pats su savimi laimingas pirmiausiai, jis visada kaltins kita zmogu.

Visa kita, pridedant charakterius,  socialinius luomus,  issilavinimus ir begalybe kitu faktoriu tik apsunkina vedybas.  Tad kartais pagalvoju ar vedybos aplamai yra naturalus dalykas gamtoje.

Absoliučiai pritariu, ypač kas link antro punkto.

Aha. Ir man patiko Šarūno nuomone. Jis kaip krepšininkų treneris Šaras, kaip dėjo taip dėjo...:::024

43

Re: noriu vyru nuomones

< 1. Moteris mano kad vyra pakeis,  vyras mano kad moteris nepasikeis. >
aplamai, tokioms mintims iskilus.... neziurint i tai tuoktis yra pati didziausia kvailyste.

44

Re: noriu vyru nuomones

Vienas kito nepakeisim, bet gyvenimas įtakoja  kiekvieno asmenybę. Tas kitimas vyksta lb.pamažu, bet vyksta, nes kitaip sugyvenimas būtų neįmanomas. Ypač kai atsiranda nauji iššūkiai, kaip vaikų gimimas, netikėtos sunkios ligos, po avarijų ir pnš.neįgalumas. Daug įvr.išbandymų...

45 (redagavo Laimute 2018-04-24 21:33)

Re: noriu vyru nuomones

Paslaptis parašė:

Vienas kito nepakeisim, bet gyvenimas įtakoja  kiekvieno asmenybę. Tas kitimas vyksta lb.pamažu, bet vyksta, nes kitaip sugyvenimas būtų neįmanomas. Ypač kai atsiranda nauji iššūkiai, kaip vaikų gimimas, netikėtos sunkios ligos, po avarijų ir pnš.neįgalumas. Daug įvr.išbandymų...

tikrai taip. tie isbandymai arba dar labiau suartina, arba isskiria.

46

Re: noriu vyru nuomones

Banalus, bet tikrai teisingas pasakymas, kad draugą nelaimėje pažinsi.

47

Re: noriu vyru nuomones

Paslaptis parašė:

Banalus, bet tikrai teisingas pasakymas, kad draugą nelaimėje pažinsi.

taciau, tuo draugu, kartais taip sunku buti, kai nori padeti, bet negali... kai nebera vilties. nelinkiu niekam sito patirti.

48

Re: noriu vyru nuomones

Laimute parašė:
Paslaptis parašė:

Banalus, bet tikrai teisingas pasakymas, kad draugą nelaimėje pažinsi.

taciau, tuo draugu, kartais taip sunku buti, kai nori padeti, bet negali... kai nebera vilties. nelinkiu niekam sito patirti.

Pritariu, tai yra pats sunkiausias išbandymas kiekvienam.

49

Re: noriu vyru nuomones

Paslaptis parašė:
Laimute parašė:
Paslaptis parašė:

Banalus, bet tikrai teisingas pasakymas, kad draugą nelaimėje pažinsi.

taciau, tuo draugu, kartais taip sunku buti, kai nori padeti, bet negali... kai nebera vilties. nelinkiu niekam sito patirti.

Pritariu, tai yra pats sunkiausias išbandymas kiekvienam.

Tada belieka užduoti sau klausimą, kai iškila tokia situaciją: Kodėl aš savinuosi draugą tarsi savo nuosavybe? Jis yra laisvas daryti savo klaidas ir už jas atsakyti. Neturime stengtis nugyventi draugo gyvenimo kaip savo. Nes tai jo gyvenimas. jei imsime gyventi už kita jo gyvenimą, mes prarasime ta laiką kuris skirtas nugyventi savo gyvenimą, ir atimsime iš savo draugo galimybe nugyventi savo gyvenimą savaip.

50

Re: noriu vyru nuomones

Renaldas parašė:
Paslaptis parašė:
Laimute parašė:

taciau, tuo draugu, kartais taip sunku buti, kai nori padeti, bet negali... kai nebera vilties. nelinkiu niekam sito patirti.

Pritariu, tai yra pats sunkiausias išbandymas kiekvienam.

Tada belieka užduoti sau klausimą, kai iškila tokia situaciją: Kodėl aš savinuosi draugą tarsi savo nuosavybe? Jis yra laisvas daryti savo klaidas ir už jas atsakyti. Neturime stengtis nugyventi draugo gyvenimo kaip savo. Nes tai jo gyvenimas. jei imsime gyventi už kita jo gyvenimą, mes prarasime ta laiką kuris skirtas nugyventi savo gyvenimą, ir atimsime iš savo draugo galimybe nugyventi savo gyvenimą savaip.

Jūs teisus, bet, jeigu draugas ar sutuoktinis sunkiai serga, užeina nevilties priepuoliai ir piktas, neprognozuojamas, tai juk nepaliksi, nors ir įžeidžia, skaudina, atsiprašo ir vėl, blaškosi. Tuomet nori nenori gyveni ir jo gyvenimą. Taip aš supratau tą Laimutės " nebėra vilties"...Manau čia ir atsiskleidžia mūsų žmoniškumas arba ne...

51

Re: noriu vyru nuomones

Paslaptie, ne tik jo gyvenimu, jo liga ir mirtimi gyvenau, bet jis ir dabar dar manes "nepaleidzia". o gal as jo...?

52 (redagavo Paslaptis 2018-05-08 22:19)

Re: noriu vyru nuomones

Aš to dar nepatyriau...Manau tai vadinama gedėjimu ir kaip banaliai beskambėtų, laikas gydo, bet kartais ir neužgydo tų žaizdų arba lieka lb.gražūs prisiminimai, kurie ir toliau guodžia ir užpildo gyvenimą...

53

Re: noriu vyru nuomones

Paslaptis parašė:
Renaldas parašė:
Paslaptis parašė:

Pritariu, tai yra pats sunkiausias išbandymas kiekvienam.

Tada belieka užduoti sau klausimą, kai iškila tokia situaciją: Kodėl aš savinuosi draugą tarsi savo nuosavybe? Jis yra laisvas daryti savo klaidas ir už jas atsakyti. Neturime stengtis nugyventi draugo gyvenimo kaip savo. Nes tai jo gyvenimas. jei imsime gyventi už kita jo gyvenimą, mes prarasime ta laiką kuris skirtas nugyventi savo gyvenimą, ir atimsime iš savo draugo galimybe nugyventi savo gyvenimą savaip.

Jūs teisus, bet, jeigu draugas ar sutuoktinis sunkiai serga, užeina nevilties priepuoliai ir piktas, neprognozuojamas, tai juk nepaliksi, nors ir įžeidžia, skaudina, atsiprašo ir vėl, blaškosi. Tuomet nori nenori gyveni ir jo gyvenimą. Taip aš supratau tą Laimutės " nebėra vilties"...Manau čia ir atsiskleidžia mūsų žmoniškumas arba ne...

Vėžis tai jau kitas atvejis. Tai dažna lyga kuria suserga nemažai žmonių. Ir sergantiems dažnai iš tikrūju pritrūksta vidinės ramybes ir susitaikimo. Žmogus ir šiaip yra linkes save susitapatinti su kūnų, o tokios lygos atvejų, įpatingai taip daroma.Šiuo atveju reikalingas supratingumas, kad tokias negativias reakcijas kurias aprašėte, daro ne asmenybės sąmonė, o to žmogaus kūno sąmonė. O tai du skirtingi dalykai.

54

Re: noriu vyru nuomones

groja parašė:

noriu vyru nuomones apie ,,nenusisekusias'' vedybas ar ilgalaikius santykius-nenusiseke viena karta,antra karta ir t.t.,si karta pasiseks-??ar kaip??  {cia as apie vyrus,kuriems nesiseka}....

o kaip tu renkiesi vyra ? ir ka padariai kad isaugotum seima ?