161

Re: Vyresnes moteris

Na, vyresnem tiesiog visko mažiau liko, jos link žemes jau arčiau, ir tiek.

162

Re: Vyresnes moteris

Visiems tas gresia nepriklausomai nuo amžiaus šiai laikais. Kiekviena diena gali būti paskutinė...Avarijos ir pnš...

163 (redagavo Anna 2018-03-30 08:21)

Re: Vyresnes moteris

Sergio parašė:

Na, vyresnem tiesiog visko mažiau liko, jos link žemes jau arčiau, ir tiek.

link dangaus, Sergio, link dangaus smile link žemės vyrus traukia... jie žemiškesni, realistai, o moterims gi "sukasi debesys, sukasi debesys" smile

164

Re: Vyresnes moteris

O taip gera tema is tiesu,visu pirma labas vakaras broliai ir seserys.Mano pozicija tai vyresnes moterys yra nuostabu,visu pirma ju isvaizda ,ju uztikrinta laikysena,manieros,gracija,paslaptinga elegancija,veido bruozai,ir sexualinis potencialas neatremiamas derinys,nuteikiantis nusiginkluoti ir eiti su pasiryzimu ekstazes link

165

Re: Vyresnes moteris

Vyresne moteris jaunesnis vaikinas ar atvirksciai  cia jau patiems spresti ko iesot.

166

Re: Vyresnes moteris

Mazena parašė:

Vyresne moteris jaunesnis vaikinas ar atvirksciai  cia jau patiems spresti ko iesot.

tikrai?  matai... o mes laukiam kol tu nuspresi.
tu nepaliauji zaveti savo erudicija:::010

167

Re: Vyresnes moteris

shameless klausyk repa ir viskas bus gerai smile

168

Re: Vyresnes moteris

Frenkas parašė:

shameless klausyk repa ir viskas bus gerai smile


Neklaysssssssssssyytt ooo DARYYYYTTT tongue tongue big_smile

169

Re: Vyresnes moteris

Isgeriam!

170

Re: Vyresnes moteris

Vyresnė jau mane arba į lovą temptusi arba bėgtų nuo manęs) o ikala tai jos visos ir jaunos ir senos tik vaidina per daug

171

Re: Vyresnes moteris

Varykit VISI Welnioooopp Aciuuu Pasakee Begedziukss Man TIK 16m big_smile big_smile big_smile

172

Re: Vyresnes moteris

Shameless parašė:

Varykit VISI Welnioooopp Aciuuu Pasakee Begedziukss Man TIK 16m big_smile big_smile big_smile

Aš tai išvis vaikas)

173

Re: Vyresnes moteris

Vyresnė ar jaunesnė - svarbiausia, kad atitiktų IQ.

174

Re: Vyresnes moteris

Svarbiausia kad vaisingos būtų

175 (redagavo Valdas 2023-04-16 09:24)

Re: Vyresnes moteris

Žiūrint kokio bendravimo reikia. Su nevaisingom malonu bendrauti, nes jos veikia raminančiai, nesikauna. Bendravimas ir poilsis viename.

176

Re: Vyresnes moteris

Raminančiai? Kai jas apima isterija ir pradeda knisti protą? Aš manau kad reikia dar ir laiku pabėgti nuo jų

177

Re: Vyresnes moteris

Aš manau kad vaisingos ir dar seksualiai pasitenkinusios jos kaip tik ramesnės nes joms viskas gyvenime gerai

178

Re: Vyresnes moteris

Manau tik jaunikliai,troksta vyresniu.

179

Re: Vyresnes moteris

Samanta graži

180

Re: Vyresnes moteris

Taip, samanta dar nekalta mergele