61

Re: Linksmieji pasimatymai

Pasimatymas su seseliuku, t.y.nebuvo foto.
Pasitempusi ir kiek drebanciom kinkom arteju prie sutartos vietos. Jau is tolo matau zmoguti, kuris zymiai mazesnis uz mane...ugi buvo sumelaves. Apie 62m.vaikucio figura, plaukuciai su kirpciukais...Veidas nesugadintas intelekto raukslemis. Istiesem vienas kitam ranka ir atsisedom ant suolelio. Ziuri skersai i mane ir prikale zvilgsni prie mano raudonai dazytu koju nagu. Jis, atseit,ukininkauja. Niekad nebuvo vedes, gali buti, kad dar nekaltas. Nejauki tyla. Paklausiau kazko formaliai, o galvoju, kaip cia issisukti is padeties. Vis dar tyli...Tuomet ir sakau : " Atleiskite, bet man rodos, kad tarp musu cia niekas nevyksta, nei chemijos , nei kibirksciu. Taigi, gal jau eisiu."Ir nuejau neatsisukdama...:::008

62

Re: Linksmieji pasimatymai

Marina, ūkininkas, ko gero, pažiūrėjo į Jūsų raudonus kojų nagus ir pamanė "gali būti, kad kalta,,," smile

63

Re: Linksmieji pasimatymai

Aciu, prajuokinot. Tada pakeliui nuejau i kavinuke, pasiemiau Latte ir pasiguodziau... :::010

64

Re: Linksmieji pasimatymai

Marina parašė:

Pasimatymas su seseliuku, t.y.nebuvo foto.
Pasitempusi ir kiek drebanciom kinkom arteju prie sutartos vietos. Jau is tolo matau zmoguti, kuris zymiai mazesnis uz mane...ugi buvo sumelaves. Apie 62m.vaikucio figura, plaukuciai su kirpciukais...Veidas nesugadintas intelekto raukslemis. Istiesem vienas kitam ranka ir atsisedom ant suolelio. Ziuri skersai i mane ir prikale zvilgsni prie mano raudonai dazytu koju nagu. Jis, atseit,ukininkauja. Niekad nebuvo vedes, gali buti, kad dar nekaltas. Nejauki tyla. Paklausiau kazko formaliai, o galvoju, kaip cia issisukti is padeties. Vis dar tyli...Tuomet ir sakau : " Atleiskite, bet man rodos, kad tarp musu cia niekas nevyksta, nei chemijos , nei kibirksciu. Taigi, gal jau eisiu."Ir nuejau neatsisukdama...:::008

Na va Marina-pasitaike sutikti bemaz nenaudota antikvarine relikvija,o jus taip lengvai paleidot is ranku.Gal gerai parestauravus butu kas nors grazaus iseje...

65

Re: Linksmieji pasimatymai

idomu butu Marinos pasimatymo herojaus versija suzinoti.
Marina, neturi kontakto? paklaustum, gal prisimena..

66

Re: Linksmieji pasimatymai

Tegu gyvena zmogutis taikoje su savimi ir pasauliu ir toliau skaptuoja medinius krokodilus..:::008.

67

Re: Linksmieji pasimatymai

dėl Marinos pasimatymo herojaus nežinau, bet labai panašų vyrą esu mačiusi. na, iš tos serijos vyrų, kurie netrivoja, kaip nori pasigirti savo pasiekimais lytinių santykių erdvėje - jei yra tie, kurie giriasi kiekybe, tai šis giriasi, kad taip ir nesutiko tos, kuri būtų verta paaukoti savo pirmąjį kartą. metų jam jau virš 60. kiek pastebėjau, žiūri tik į itin gražias, figūringas, jaunas ir prabangias savo apranga moteris. kaip sakoma, nori gauti tokią ant lėkštutės mainais už savo šešiasdešimties metų nekaltybę. kiekvienam savo - pakankamai originalu smile

68

Re: Linksmieji pasimatymai

naturalu, kad visi ziuri i  tik į gražias, figūringas, jaunas, net ir nekaltas sesiasdesimtmetis. kitaip butu psichiatrines ligonines pacientas

69

Re: Linksmieji pasimatymai

žiūrėkite į sveikatą ir būkite laimingas smile

70

Re: Linksmieji pasimatymai

Antanas Patamsis parašė:

naturalu, kad visi ziuri i  tik į gražias, figūringas, jaunas, net ir nekaltas sesiasdesimtmetis. kitaip butu psichiatrines ligonines pacientas

Manau kad stereotipiska nuomone.Nes kitaip visos kitos neisteketu.O tas kas vaikosi etalono tai nuo tokio reikia begti toli toli net neatsisukus.Santykiuose turi kazkas kabinti ir tai turetu buti ne lova nors be jos santykiu irgi nebuna.Vistiek santykiuose pirmiausia vieta uzima darna paskui visi kiti pasikutenimai.

71

Re: Linksmieji pasimatymai

Etalonas kaip ir kiekvienas fetisas veda i niekur...:::008

72

Re: Linksmieji pasimatymai

kaip lengva su tavim susitarti, gedukas. ok, as liksiu su savo nuomone, o tau tegu lieka ''visos kitos''

73

Re: Linksmieji pasimatymai

Elena parašė:

Dar vieną nutikimą prisiminiau- laukiu stotelėje autobuso,jis vėluoja, aš nervinuosi.. Netikėtai prieina puošniai apsirengęs vyras ir taip nedrąsiai klausia "ar ne su jumis kartais susitarėme susitikti čia? " big_smile Matyt, vyrukas išsiruošė į aklą pasimatymą, mat ir gėlytę rankoje turėjo smile

Kas čia juokingo? Žmogus juk pirko kate maiše. Todėl jo ne drąsumas visai pateisinimas.

74

Re: Linksmieji pasimatymai

Mane apskritai stebina, kad yra tokiu drąsiu moterų kuriuos vaikšto į pasimatimus. Tokios tikrai vertos gėlytės ir normalaus elgesio.

75

Re: Linksmieji pasimatymai

Renaldas parašė:

Mane apskritai stebina, kad yra tokiu drąsiu moterų kuriuos vaikšto į pasimatimus. Tokios tikrai vertos gėlytės ir normalaus elgesio.

Šaunu, kad dar yra džentelmenų...:::008

76

Re: Linksmieji pasimatymai

aklas pasimatymas 2005 metu vasara. patingejau eiti tu keliu kvartalu ir isokusi i troleibusa ( Straßenbahn ) vaziuoju. sekancioje stoteleje ilipo vyrukas ir atsisedo priesais mane. nuzvelgiau...zvairas , apsepes 3 dienu barzdele, apsirenges netvarkingai....sedziu ir galvoju : nu ar as kvaisa, ar per daug drasi, kad i akla pasimatyma susiruosiau... o jeigu va toks ateitu??? ir nuvijusi sia slogia minti nuskubejau i sutarta vieta.
atspekit, kas atejo? ...taip, butent tas zvairiukas is troleibuso :::305
tai buvo mano pirmas ir paskutinis  aklasis pasimatymas.

77

Re: Linksmieji pasimatymai

Laimute parašė:

aklas pasimatymas 2005 metu vasara. patingejau eiti tu keliu kvartalu ir isokusi i troleibusa ( Straßenbahn ) vaziuoju. sekancioje stoteleje ilipo vyrukas ir atsisedo priesais mane. nuzvelgiau...zvairas , apsepes 3 dienu barzdele, apsirenges netvarkingai....sedziu ir galvoju : nu ar as kvaisa, ar per daug drasi, kad i akla pasimatyma susiruosiau... o jeigu va toks ateitu??? ir nuvijusi sia slogia minti nuskubejau i sutarta vieta.
atspekit, kas atejo? ...taip, butent tas zvairiukas is troleibuso :::305
tai buvo mano pirmas ir paskutinis  aklasis pasimatymas.

Čia jau kiečiau negu man su nekaltu ūkininku...:::008

78

Re: Linksmieji pasimatymai

Laimute parašė:

aklas pasimatymas 2005 metu vasara. patingejau eiti tu keliu kvartalu ir isokusi i troleibusa ( Straßenbahn ) vaziuoju. sekancioje stoteleje ilipo vyrukas ir atsisedo priesais mane. nuzvelgiau...zvairas , apsepes 3 dienu barzdele, apsirenges netvarkingai....sedziu ir galvoju : nu ar as kvaisa, ar per daug drasi, kad i akla pasimatyma susiruosiau... o jeigu va toks ateitu??? ir nuvijusi sia slogia minti nuskubejau i sutarta vieta.
atspekit, kas atejo? ...taip, butent tas zvairiukas is troleibuso :::305
tai buvo mano pirmas ir paskutinis  aklasis pasimatymas.

na ir kas? užtat kokie prisiminimai ir dabar tai jau nuotykis smile
Kitas dalykas - negi reikėjo kelias valandas su žmogumi būti, juk galima gražiai atsiprašyti ir išeiti po pusvalandžio (jei labai jau jis agresyvus, neįdomus ar pan.). O jeigu tik išvaizda kllūva, tai galima į ją nežiūrėti. žmonės, kurių išvaizda nėra labai reprezentatyvi, dažnai tai žino ir stengiasi būti įdomūs ir patrauklūs kažkuo kitu smile
va, paskaitau tokius atsiliepimus, užkompleksuoju ir išvis neinu į pasimatymus smile o vyrai irgi kompleksuoja ir nekviečia...

Laimut, Laimut, prašom dabar paagituoti už akluosius pasimatymus smile Juk tai iššūkis ir nuotykis smile

79

Re: Linksmieji pasimatymai

Anna, as ne pabegau. isgerem kavos, paplepejom, bet labai sunku buvo jo neaprekti, nes  kai pies tai kalbejom  telefonu, nei vienu zodzi neuzsimine, kad zvairas, kad ruko ir , kad bedarbis...nu kaip su tokiu? savo melu ar teisybes nutylejimu, jis ateme mano pasirinkimo laisve, eiti i pasimatyma, ar ne? atsiprasyti turejo jis - ne as....o graziai atsisveikinti as nepamirsau.

80

Re: Linksmieji pasimatymai

Laimute parašė:

Anna, as ne pabegau. isgerem kavos, paplepejom, bet labai sunku buvo jo neaprekti, nes  kai pies tai kalbejom  telefonu, nei vienu zodzi neuzsimine, kad zvairas, kad ruko ir , kad bedarbis...nu kaip su tokiu? savo melu ar teisybes nutylejimu, jis ateme mano pasirinkimo laisve, eiti i pasimatyma, ar ne? atsiprasyti turejo jis - ne as....o graziai atsisveikinti as nepamirsau.

Va šitą pasisakymą reiktų atspausdinti didelėmis raidėmis ir įteikti visoms, kurios nekelia nuotraukų, nes "jos nori rinktis, o ne kad jas" smile