1

Tema: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Dabar žiūriu per LNK karališkas vestuves tiesiogine transliacija. Todėl iškilo klausimas: Kaip jus žiūrite i vedybas ar santuoką. Ir kas buvo gražaus per jūsų vestuves jei tokias turėjote? Per mano pirmas vestuves, su savo buvusia žmoną, prie ąžuolo, man skambinant vargonais, savo sukurta melodija, davėme vienas kitam priesaika prieš visatą kad visada mes busime kartu tol kol gyvuos visata....

2

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Oho priesaika. smile Nu aš dar tokios šventės neturėjau.

3

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Kęstas parašė:

Oho priesaika. smile Nu aš dar tokios šventės neturėjau.

Turėsi. Nepergyvenk. Viskam savas laikas. :::001 O taip ir neparašei ka tau tai reiškia.

4 (redagavo Kęstas 2018-05-19 14:55)

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Renaldas parašė:
Kęstas parašė:

Oho priesaika. smile Nu aš dar tokios šventės neturėjau.

Turėsi. Nepergyvenk. Viskam savas laikas. :::001 O taip ir neparašei ka tau tai reiškia.

Nu... nežinau. Kažką reiškia. Kažkas švento. Negaliu to įvardinti.

Čia prieš kurį laiką, gal prieš mėnesį ar panašiai, ėjau namo iš parduotuvės, grįžinėjau link savo buto balkono, o gretimais yra kito buto balkonas, prie kurio auga vyšnia. Eidamas link savo buto, žiūrėjau į tą pražydusią vyšnią ir iš vidaus tiesiog sakėsi - kokia graži nuotaka. Ir mačiau ją kaip nuotaką.

5

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Vedybos - rimtas žingsnis, savotiškas civilizuotumo ir kultūrinės brandos išbandymas. Vestuvės - šventė, susibūrimas, kad nebūtų taip baisu, tokį žingsnį žengti, su tam tikrais ritualais, kad įprasmint tokį pasiryžimą. Tuo metu, tai atrodo lb.rimta ir svarbu. Ir pasakos dažniausiai tuom baigiasi, kad liktų bent pasakų...
Gyvenime prasideda tikras žmogiškosios brandos išbandymas, kurį ne visi atlaikom. Yra kaip yra...:::528

6

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Renaldas parašė:

Dabar žiūriu per LNK karališkas vestuves tiesiogine transliacija. Todėl iškilo klausimas: Kaip jus žiūrite i vedybas ar santuoką. Ir kas buvo gražaus per jūsų vestuves jei tokias turėjote? Per mano pirmas vestuves, su savo buvusia žmoną, prie ąžuolo, man skambinant vargonais, savo sukurta melodija, davėme vienas kitam priesaika prieš visatą kad visada mes busime kartu tol kol gyvuos visata....

Vadinasi ta priesaika buvo bereikšmė?:::043

7 (redagavo Renaldas 2018-05-19 17:08)

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

kristė parašė:
Renaldas parašė:

Dabar žiūriu per LNK karališkas vestuves tiesiogine transliacija. Todėl iškilo klausimas: Kaip jus žiūrite i vedybas ar santuoką. Ir kas buvo gražaus per jūsų vestuves jei tokias turėjote? Per mano pirmas vestuves, su savo buvusia žmoną, prie ąžuolo, man skambinant vargonais, savo sukurta melodija, davėme vienas kitam priesaika prieš visatą kad visada mes busime kartu tol kol gyvuos visata....

Vadinasi ta priesaika buvo bereikšmė?:::043

Viskas yra prasminga. Tiesiog tuo gyvenimo momentu mus išskirė kito žmogaus, kuri laikiau geriausiu draugu juodoji magija, nukreipta išskirti mus. Juodoji magija atliko savo darbą. Po metu tas žmogus kentėjo po to dešimteriopai, kai ji paliko mano buvusi žmona.  Kiek žinau iki šiol taip kenčia ir ieško jos. O ji slapstosi kad jis nežinotu net kurioje šalyje gyvena.

8

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Tapatipaslaptis parašė:

Vedybos - rimtas žingsnis, savotiškas civilizuotumo ir kultūrinės brandos išbandymas. Vestuvės - šventė, susibūrimas, kad nebūtų taip baisu, tokį žingsnį žengti, su tam tikrais ritualais, kad įprasmint tokį pasiryžimą. Tuo metu, tai atrodo lb.rimta ir svarbu. Ir pasakos dažniausiai tuom baigiasi, kad liktų bent pasakų...
Gyvenime prasideda tikras žmogiškosios brandos išbandymas, kurį ne visi atlaikom. Yra kaip yra...:::528

Na taip. Visos pasakos baigiasi vestuvėm. Po vestuvių pasibaigia visos pasakos.

9

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Renaldas parašė:
kristė parašė:
Renaldas parašė:

Dabar žiūriu per LNK karališkas vestuves tiesiogine transliacija. Todėl iškilo klausimas: Kaip jus žiūrite i vedybas ar santuoką. Ir kas buvo gražaus per jūsų vestuves jei tokias turėjote? Per mano pirmas vestuves, su savo buvusia žmoną, prie ąžuolo, man skambinant vargonais, savo sukurta melodija, davėme vienas kitam priesaika prieš visatą kad visada mes busime kartu tol kol gyvuos visata....

Vadinasi ta priesaika buvo bereikšmė?:::043

Viskas yra prasminga. Tiesiog tuo gyvenimo momentu mus išskirė kito žmogaus, kuri laikiau geriausiu draugu juodoji magija, nukreipta išskirti mus. Juodoji magija atliko savo darbą. Po metu tas žmogus kentėjo po to dešimteriopai, kai ji paliko mano buvusi žmona.  Kiek žinau iki šiol taip kenčia ir ieško jos. O ji slapstosi kad jis nežinotu net kurioje šalyje gyvena.

panasu, kad ta "juodoji magija" ir yra tavo buvusi zmona...nieko sau moteryte. tapu-tapu-tapu..nuo vieno... prie kito. idomu, kiek dar jos beieskanciu big_smile

10

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Laimute parašė:
Renaldas parašė:
kristė parašė:

Vadinasi ta priesaika buvo bereikšmė?:::043

Viskas yra prasminga. Tiesiog tuo gyvenimo momentu mus išskirė kito žmogaus, kuri laikiau geriausiu draugu juodoji magija, nukreipta išskirti mus. Juodoji magija atliko savo darbą. Po metu tas žmogus kentėjo po to dešimteriopai, kai ji paliko mano buvusi žmona.  Kiek žinau iki šiol taip kenčia ir ieško jos. O ji slapstosi kad jis nežinotu net kurioje šalyje gyvena.

panasu, kad ta "juodoji magija" ir yra tavo buvusi zmona...nieko sau moteryte. tapu-tapu-tapu..nuo vieno... prie kito. idomu, kiek dar jos beieskanciu big_smile

Nereikia apie ja blogai kalbėti. Ji tikrai ne tokia. Nors mes išsiskyrėme, tačiau išlikome gerais draugais. Dabar ji serga vėžių ketvirta stadija ir aš ja palaikau morališkai kad nebijotu mirties. Nes pats esu būves anapus ir sugrąžintas.

11

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Be to moteriai yra svarbiau kad ji būtu kažkam reikalinga tokia kokia ji yra, nei nereikalinga. Gal todėl moteris ir išteka už tokiu vyru, kurie sugeba įrodyti tai. O kartais palieka kitus vyrus, tik tam kad sau pačios įrodytu ko yra vertos.

12 (redagavo Renaldas 2018-05-19 17:38)

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Bet kokiu atveju, aš matau, kad čia yra labai mažai žmoniu kurie vertina santuoka ar vedybas. Ir kol bus toks požiūris, tie kurie čia atėjo, tiek pat turės šansu susirasti sau porą. Net jei ir bus žmoniu kurie savo anketoje pažymės kad ieško sau vyro ar žmonos. Todėl ir neverta čia skirti tiems laiko daugiau, kurie rimtai ieško sau poros tolimesniam gyvenimui. Tokia mano įžvalga.

13

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Renaldas parašė:
Laimute parašė:
Renaldas parašė:

Viskas yra prasminga. Tiesiog tuo gyvenimo momentu mus išskirė kito žmogaus, kuri laikiau geriausiu draugu juodoji magija, nukreipta išskirti mus. Juodoji magija atliko savo darbą. Po metu tas žmogus kentėjo po to dešimteriopai, kai ji paliko mano buvusi žmona.  Kiek žinau iki šiol taip kenčia ir ieško jos. O ji slapstosi kad jis nežinotu net kurioje šalyje gyvena.

panasu, kad ta "juodoji magija" ir yra tavo buvusi zmona...nieko sau moteryte. tapu-tapu-tapu..nuo vieno... prie kito. idomu, kiek dar jos beieskanciu big_smile

Nereikia apie ja blogai kalbėti. Ji tikrai ne tokia. Nors mes išsiskyrėme, tačiau išlikome gerais draugais. Dabar ji serga vėžių ketvirta stadija ir aš ja palaikau morališkai kad nebijotu mirties. Nes pats esu būves anapus ir sugrąžintas.

Labai greita žmogų pasmerkti. Bet gražu girdėti, kai viskas baigiasi va taip.

14

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

As, kaip jaunas galbut pilnas iliuziju zmogus galvoju kad vestuves yra kazkas labai stebuklingo. Siaip jaunimas dabar labai gerai apgalvoja pries tuokiantis, tai daro budami kartais 30 metu ir vyresni. Tuo tarpu mano tevai tuokesi budami kokiu 21 ar 22 metu. Ir tuo metu jau mano mamai sake kad jei iki tokio laiko neistekejai tai greiciausiai senmerge liksi. O as priesingai negu mano bendraamziai norejau vesti ne veliau o anksciau ir aplenkti teva. Bet nepavyko, 23 man, bet dar nesu rimtos merginos turejes haha. Is tiesu to norejau nes as galvoju, kad tos vieninteles ar vienintelio apskritai niekam nėra ir numatyti ateities 100 % neimanoma. Viskame yra rizikos. Taciau zmona, vaikai, bustas atrodo man ne kaip jaunystės suzlugdymas, laisves atemimas, gyvenimo pabaiga, o kaip tik kaip didelis turtas, kaip vyriskumo ir brandumo irodymas. Zinoma nereiketu i ta santuoka nerti stačia galva, bet nepatinka man merginos kurios sako "as apie tai negalvoju, man dar reikia pasilakstyti". Santuoka ir bet kuri kita šventė is esmes gali buti tokia svarbi ir ypatinga kokia mes patys is jos padarom. Jei vertinsim tai ir bus vertinga, jei i vestuves ziurima tik kaip i ceremonija tai tokia ir bus.

15

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Deivi, tai tiesiog fantastiska. niekam neleisk taves itikinti priesingai.

16

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Aš irgi jį giriu. Šaunuolis Deivis, vyriškai rašo.

17

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Dekoju jums. Norėtųsi kad ir bendraamzes girtu haha

18

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Deivis parašė:

Dekoju jums. Norėtųsi kad ir bendraamzes girtu haha

Parašykit į Karštąją liniją.

19

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Nemanau, kad pades. Po paskutinio pasimatymo su ieskok.lt mergina isvis nuleidau rankas bent jau kuriam laikui

20

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Deivis parašė:

Nemanau, kad pades. Po paskutinio pasimatymo su ieskok.lt mergina isvis nuleidau rankas bent jau kuriam laikui

Deivi. Man yra teke kalbėti su patirusiais ir dvasingais vyrias bei vaikinais. Ir pastebėta viena tendencija. Mes galime surasti tokia moteri kokia mes isivaizduojame kad mums reikia. Tačiau prie to pačio savo noru išsipildimo, mes gauname ir tokius tos moters bruožus kuriu mes nenorėtume. Todėl geriausiai neturėti kažkokiu konkrečiu lukesčiu, o trokšti ir svajoti apie tokia, kuri tave supras ir priims toki koks tu esi ir kuria tu suprasi ir priimsi tokia kokia ji yra. O jei pasiduosi savo svajonėms, jos tau išsipildys, bet tuo pačiu atneš nemažai ir vidinio skausmo.