1

Tema: Žmonės su sveikatos problemomis

Esu 30 metų, aukštojo išsilavinimo, darbą ir hobius išlaikiusi mergina. Turiu sveikatos problemų. Norėčiau susipažinti su panašioje situacijoje esančiu žmogumi. Pageidautina 30-40 metų, be žalingų įpročių.
Su manimi galite susisiekti: egle.amway@gmail.com

2

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Gerb. Egle,

Pirmas sakinys skamba kaip google translate šedevras. El. pašto adresas - multilevel marketingo kompanijos, kuri užsiima (sutapimas!) sveikatai ir grožiui skirtų produktų pardavimui. Gal galite tai pakomentuoti? smile

3

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Nematau, ką čia komentuoti. Pagal mane, viskas gerai smile.

4

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Na, šis atsakymas nepanaikino abejonės, kad ieškomas ne žmogus, o klientas.

5

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Gytis nedurnas, jo taip lengvai nepaimsi ;D

6

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

DavaiVaromKurnors parašė:

Gytis nedurnas, jo taip lengvai nepaimsi ;D

O kam imt? Ne tavo - neriuš! :::838

7

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Kas čia keisto, kad sergantis žmogus domisi vitaminais? Dėl to jam nereikia žmonių?

8

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Gytis, kiek stebiu jo pasisakimus, visada logiškai ir gana gerai pastebi įvairius dalykus. O mergina kuri paskelbė tokio turinio tema, tikrai sukelia nepasitikėjimą. Jei ta pačia žinute parašytu kitaip, tai neskambėtu kaip netikra ir nesukeltu įtarimu.

9

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Eglė parašė:

Kas čia keisto, kad sergantis žmogus domisi vitaminais? Dėl to jam nereikia žmonių?

Čia nieko keisto. Keista ir įtartina kai paskelbiamas savo elektroninis paštas. Jei ieškote žmogaus, ar žmoniu turinčiu tokiu pačiu problemų kaip ir jus, galite tiesiog forume sukurti temą su konkrečia iškilusia problemą ir paskui atsiradus tinkamiems žmonėms, su jais čia bendrauti per asmenines žinutes.

10

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Eglė parašė:

Kas čia keisto, kad sergantis žmogus domisi vitaminais? Dėl to jam nereikia žmonių?

Tai prašom, ieškokit į sveikatą. Tiesiog, aš pasakiau, kur man kliūna, bet kažkokio argumentuoto paneigimo negavau, dėl to tik dar labiau abejoju paieškos tikslu.

11

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Sveiki,man 29m.Pries du metus presirgau sunke lyga (smegenu augliai) Turiu neigaluma,ir man idomu ar yra cia merginu (moteru) norinciu su tuokeis bendrauti ir susitikineti?

12

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Jura parašė:

Sveiki,man 29m.Pries du metus presirgau sunke lyga (smegenu augliai) Turiu neigaluma,ir man idomu ar yra cia merginu (moteru) norinciu su tuokeis bendrauti ir susitikineti?

Jūra. Tu pirma sau atsakyk i klausymą: Kam moteriai reikalingas iš esmės vyras? Atmetus tai kad moterims visai nėra įdomus tavo vidinis pasaulis.

13

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Aš pažįstu porą, kur abu susipažino reabilitacijoj sanatorijoj su panašia į Juros problematika ir sėkmingai bendrauja, nors ji gyvena sostinėje, o jis Kaune. Šiais laikais su interneto galimybėm jokių problemų, o aplankyti vienas kitą irgi gali laikas nuo laiko.

14

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Tapatipaslaptis parašė:

Aš pažįstu porą, kur abu susipažino reabilitacijoj sanatorijoj su panašia į Juros problematika ir sėkmingai bendrauja, nors ji gyvena sostinėje, o jis Kaune. Šiais laikais su interneto galimybėm jokių problemų, o aplankyti vienas kitą irgi gali laikas nuo laiko.

Miela Paslaptis. Jei internetas toks visagalis, tai kodėl tiedu surado vienas kita ne tokioje galingoje realybėje, o mes turėdami visagali interneta kartais metu metais nerandame? Mmm? smile

15

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Mielas Renaldai, visagalis yra tik Viešpats Dievas. Kas ieško, tas randa...Kas beldžia, tam atidaroma...Išvada peršasi savaime...:::528

16

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Tapatipaslaptis parašė:

Mielas Renaldai, visagalis yra tik Viešpats Dievas. Kas ieško, tas randa...Kas beldžia, tam atidaroma...Išvada peršasi savaime...:::528

Kokia išvada? Kad reikia belsti į savo monitoriaus ekraną? big_smile Labai jau banalu. smile Juo labiau kad čia ne tik vyrai ieško sau meilužiu, bet ir moteris daro ta pati. Todėl kartais ateina mintis, kad tik tos moteris kurios turi kažkokia negalia, rimtai žiuri į galimus santikius, o sveikoms moterims nerupi tai kas rūpi toms kurios turi negalia.

17

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Neapsimetinėkit. Čia beldimas perkeltine prasme. Nemoka ieškoti, jeigu neranda. Meilužius turi santuokoje esantys žmonės. Laisvi ieško partnerių, draugų. Žmonės su negalia nesiskiria niekuo nuo kitų ir jų ieškojimas kaip ir visų.
Tie, kurie neranda, patys kalti, nes nežinia ko nori. Reikia paprasčiausiai išmokti bendraut, štai ir viskas...:::528

18 (redagavo Renaldas 2018-05-27 07:38)

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Tapatipaslaptis parašė:

Neapsimetinėkit. Čia beldimas perkeltine prasme. Nemoka ieškoti, jeigu neranda. Meilužius turi santuokoje esantys žmonės. Laisvi ieško partnerių, draugų. Žmonės su negalia nesiskiria niekuo nuo kitų ir jų ieškojimas kaip ir visų.
Tie, kurie neranda, patys kalti, nes nežinia ko nori. Reikia paprasčiausiai išmokti bendraut, štai ir viskas...:::528

Jei atsižvelgtume į tavo parašytus žodžius... smile Gautusi kad tu irgi nemoki ieškoti ir esi pati kalta, kad nežinai ko nori, nes iki šiol ieškai sau partnerio. smile

19

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Renaldas parašė:
Tapatipaslaptis parašė:

Neapsimetinėkit. Čia beldimas perkeltine prasme. Nemoka ieškoti, jeigu neranda. Meilužius turi santuokoje esantys žmonės. Laisvi ieško partnerių, draugų. Žmonės su negalia nesiskiria niekuo nuo kitų ir jų ieškojimas kaip ir visų.
Tie, kurie neranda, patys kalti, nes nežinia ko nori. Reikia paprasčiausiai išmokti bendraut, štai ir viskas...:::528

Jei atsižvelgtume į tavo parašytus žodžius... smile Gautusi kad tu irgi nemoki ieškoti ir esi pati kalta, kad nežinai ko nori, nes iki šiol ieškai sau partnerio. smile

Aš partnerio neieškau, aš čia tik bendrauju. Anketoje viskas yra, p.Renaldai...:::a37:::528

20

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Tapatipaslaptis parašė:
Renaldas parašė:
Tapatipaslaptis parašė:

Neapsimetinėkit. Čia beldimas perkeltine prasme. Nemoka ieškoti, jeigu neranda. Meilužius turi santuokoje esantys žmonės. Laisvi ieško partnerių, draugų. Žmonės su negalia nesiskiria niekuo nuo kitų ir jų ieškojimas kaip ir visų.
Tie, kurie neranda, patys kalti, nes nežinia ko nori. Reikia paprasčiausiai išmokti bendraut, štai ir viskas...:::528

Jei atsižvelgtume į tavo parašytus žodžius... smile Gautusi kad tu irgi nemoki ieškoti ir esi pati kalta, kad nežinai ko nori, nes iki šiol ieškai sau partnerio. smile

Aš partnerio neieškau, aš čia tik bendrauju. Anketoje viskas yra, p.Renaldai...:::a37:::528

Tačiau taip nurašyti dauguma žmonių nėra brandus poelgis. smile Reikia į situacija žvelgti plačiau.