21

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Plačiau man jau neįmanoma...:::008

22

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Tapatipaslaptis parašė:

Plačiau man jau neįmanoma...:::008

ką Paslaptėlė turi, tai turi - puiku jumoro jausmą laiku ir vietoj :-)

23

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Anna parašė:
Tapatipaslaptis parašė:

Plačiau man jau neįmanoma...:::008

ką Paslaptėlė turi, tai turi - puiku jumoro jausmą laiku ir vietoj :-)

Ačiū, jūs lb.miela, kaip ir visada...:::008

24

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Renaldas parašė:
Tapatipaslaptis parašė:

Aš pažįstu porą, kur abu susipažino reabilitacijoj sanatorijoj su panašia į Juros problematika ir sėkmingai bendrauja, nors ji gyvena sostinėje, o jis Kaune. Šiais laikais su interneto galimybėm jokių problemų, o aplankyti vienas kitą irgi gali laikas nuo laiko.

Miela Paslaptis. Jei internetas toks visagalis, tai kodėl tiedu surado vienas kita ne tokioje galingoje realybėje, o mes turėdami visagali interneta kartais metu metais nerandame? Mmm? smile

Cituoju: Kam moteriai reikalingas iš esmės vyras? Atmetus tai kad moterims visai nėra įdomus tavo vidinis pasaulis.

25

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Žmogus žmogui, manau, visada reikalingas, o jeigu dar vyksta mainai dvasiniame lygmenyje, tai nuostabu, ta broliška ir seseriška meilė. Erotika, seksualinė trauka irgi Dievo dovana ir, jeigu viską turim viename, tai nuostabu ir tikra laimė. Bet nieko nėra amžino ir tai reikia priimti ir susitaikyti su realybe. Džiaukimės, jeigu tai  turim.

26

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Shameless parašė:

SAKYCIAUU VISI MES Tie TRENKTII CRAZYY suu Savaa Problemss tongue tongue tongue big_smile Man Pvz Sakoo Tuu TOKS .......  big_smile big_smile  Bet AS Drauguu Kompanijhoj VISTIEK BUNU BUSIUU VIENAS tongue tongue tongue  Kas Nesupratoo Manee KILL Mee Please tongue tongue tongue

Kodėl vienas? Vienas be poros ar kompanijoje, bet vienišas ?

27

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Laimute nu tu nieko nesupranti

28

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Konstantinas parašė:

Laimute nu tu nieko nesupranti

Nu tai paaiškink, aš tikrai daug ko nesuprantu. Ypač kai bendraujama lietuvišku žargonu ir gatvės jaunimo kalba. smile Не в курсе, taip sakant.

29

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Vienas, nes jam taip patogiau. Daugiau lieka.

30

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

smile tongue tongue Ieva bloke sedi jau big_smile big_smile Kodel Man taip Neiseina Padaryt big_smile big_smile Begedziukas tongue smile

31

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Shameless parašė:

smile tongue tongue Ieva bloke sedi jau big_smile big_smile Kodel Man taip Neiseina Padaryt big_smile big_smile Begedziukas tongue smile

Jin pati išsiregistravo.

32

Re: Žmonės su sveikatos problemomis

Labas