1

Tema: Apie tai kas gražu

Kaip esu pastebėjęs ne viena karta, per masines informacines priemones tiesiog liejasi neigiama informacija. Ateini čia į forumą ir pamatai kad dauguma žmoniu tarsi tapo negatyvumo skleidėjai. Įžeidinėjimai, smerkimai, pajuokos ir net patyčios ant tu žmoniu kuriu net ne pažįsta liejasi laisvai. Ir tik vienetai šviesiu žmoniu, dar bando skleisti savo vidine šviesa. O juk kuo daugiau skleisime savo vidine šviesą, tuo bus lengviau bus kvėpuoti ne tik kitiems, bet patiems. Todėl šioje temoje, kviečiu rašyti viska kas yra šviesiausia jūsų viduje. Jūsų širdyse ir mintyse. Prisiminkime kas mūsų gyvenime nutiko šviesaus. Nes tie prisiminimai sušildo ir sustiprina mūsų širdis. Išvalo protus nuo pagiežos, nuoskaudų ir pykčio tvaiko. Aš pats turiu daug šviesiu prisiminimu, o neigiamus stengiuosi pamiršti. Nes jie kaip nuodai nuodija gyvenimo džiaugsmą ir negali juo dalintis su kitais. Tad kas su manimi norės panirti į ta savo vidine šviesą?

2

Re: Apie tai kas gražu

As manau, kad geris nugaletu uzliejus sita asaru pakalne napalmu.

3

Re: Apie tai kas gražu

Breinas parašė:

As manau, kad geris nugaletu uzliejus sita asaru pakalne napalmu.

Čia tavo šviesiausia mintis? Kagi. Ir alkanam duonos riekė atrodo kaip pyragas. smile

4

Re: Apie tai kas gražu

Breinas parašė:

As manau, kad geris nugaletu uzliejus sita asaru pakalne napalmu.

:::024:::024:::024

5

Re: Apie tai kas gražu

Ne, ne sviesiausia. Pragmatiskiausia - globalioms permainoms. Sviesiausiu minciu as cia rasyti negaliu. Netinkama auditorija. Ir ja butu gerai pakeisti. Ir mes net turim iseiti... Bent jau utopine...

6

Re: Apie tai kas gražu

Breinas parašė:

Ne, ne sviesiausia. Pragmatiskiausia - globalioms permainoms. Sviesiausiu minciu as cia rasyti negaliu. Netinkama auditorija. Ir ja butu gerai pakeisti. Ir mes net turim iseiti... Bent jau utopine...

Supratau; Aspera de astra.

7 (redagavo Renaldas 2018-05-28 20:12)

Re: Apie tai kas gražu

Nors mes ir mirtingi, neturime paklusti laikiniems dalykams, bet kiek įmanoma turime kilti iki nemirtingumo ir gyventi vedami to, kas mumyse yra geriausia. (Filosofas Aristotelis) https://www.youtube.com/watch?v=58GQx4xEdlY

8

Re: Apie tai kas gražu

Palietė širdies kertelę... "Sykį gyveno berniukas, kuris eidamas į mokyklą ir joje būdamas visada laikydavo sugniaužtą kairės rankos kumštį. Kai mokytoja jį pakviesdavo atsakinėti, jis atsistodavo, bet kumštis likdavo sugniaužtas. Vaikas rašydavo dešine ranka, o kairiojo kumščio nieku gyvu neatleisdavo. Vieną dieną mokytoja, norėdama patenkinti savo pačios ir vaikų smalsumą, paklausė, kodėl jis taip elgiasi. Berniukas nenorėjo atsakyti, bet po to, primygtinai mokytojos ir klasės draugų raginamas, nusprendė atskleisti paslaptį: - Kai kas rytą išeinu iš namų į mokyklą, mama stipriai pabučiuoja mano kairįjį delną, o paskui, gniauždama mano pirštus, šypsodamasi sako: „Mano vaikeli, tvirtai laikyk saujoje mamos bučinį!" Todėl visada laikau sugniaužtą kumštį: ten, viduje, - mano mamos bučinys." (Bruno Ferrero)

9

Re: Apie tai kas gražu

Breinas parašė:

As manau, kad geris nugaletu uzliejus sita asaru pakalne napalmu.

Kaip ten sako? Pradėk nuo savęs wink

10

Re: Apie tai kas gražu

Renaldas parašė:

Palietė širdies kertelę... "Sykį gyveno berniukas, kuris eidamas į mokyklą ir joje būdamas visada laikydavo sugniaužtą kairės rankos kumštį. Kai mokytoja jį pakviesdavo atsakinėti, jis atsistodavo, bet kumštis likdavo sugniaužtas. Vaikas rašydavo dešine ranka, o kairiojo kumščio nieku gyvu neatleisdavo. Vieną dieną mokytoja, norėdama patenkinti savo pačios ir vaikų smalsumą, paklausė, kodėl jis taip elgiasi. Berniukas nenorėjo atsakyti, bet po to, primygtinai mokytojos ir klasės draugų raginamas, nusprendė atskleisti paslaptį: - Kai kas rytą išeinu iš namų į mokyklą, mama stipriai pabučiuoja mano kairįjį delną, o paskui, gniauždama mano pirštus, šypsodamasi sako: „Mano vaikeli, tvirtai laikyk saujoje mamos bučinį!" Todėl visada laikau sugniaužtą kumštį: ten, viduje, - mano mamos bučinys." (Bruno Ferrero)

Vaikai  - visada šviesos spinduliukai, ypač kai juos apšviečia motino, tėvo meilė. Ir mes visi vaikystėje buvome tokie. Tik vėliau, jau suaugus tenka susidurti su tamsa, ir tuomet gyvenimas tampa panašus į miško takelį - ruožas saulės nutviekstas, ruožas - tamsus. Jeigu nebūtų šešėlių, nesuprastum kokia maloni saulės šviesa. Manau, kad ir teigiamų, ir neigiamų savo gyvenimo akimirkų neverta užmiršti.

11

Re: Apie tai kas gražu

Gytis parašė:
Breinas parašė:

As manau, kad geris nugaletu uzliejus sita asaru pakalne napalmu.

Kaip ten sako? Pradėk nuo savęs wink

Super !!! :::008

12

Re: Apie tai kas gražu

kristė parašė:
Renaldas parašė:

Palietė širdies kertelę... "Sykį gyveno berniukas, kuris eidamas į mokyklą ir joje būdamas visada laikydavo sugniaužtą kairės rankos kumštį. Kai mokytoja jį pakviesdavo atsakinėti, jis atsistodavo, bet kumštis likdavo sugniaužtas. Vaikas rašydavo dešine ranka, o kairiojo kumščio nieku gyvu neatleisdavo. Vieną dieną mokytoja, norėdama patenkinti savo pačios ir vaikų smalsumą, paklausė, kodėl jis taip elgiasi. Berniukas nenorėjo atsakyti, bet po to, primygtinai mokytojos ir klasės draugų raginamas, nusprendė atskleisti paslaptį: - Kai kas rytą išeinu iš namų į mokyklą, mama stipriai pabučiuoja mano kairįjį delną, o paskui, gniauždama mano pirštus, šypsodamasi sako: „Mano vaikeli, tvirtai laikyk saujoje mamos bučinį!" Todėl visada laikau sugniaužtą kumštį: ten, viduje, - mano mamos bučinys." (Bruno Ferrero)

Vaikai  - visada šviesos spinduliukai, ypač kai juos apšviečia motino, tėvo meilė. Ir mes visi vaikystėje buvome tokie. Tik vėliau, jau suaugus tenka susidurti su tamsa, ir tuomet gyvenimas tampa panašus į miško takelį - ruožas saulės nutviekstas, ruožas - tamsus. Jeigu nebūtų šešėlių, nesuprastum kokia maloni saulės šviesa. Manau, kad ir teigiamų, ir neigiamų savo gyvenimo akimirkų neverta užmiršti.

Pritariu kristei 100% :::008

13

Re: Apie tai kas gražu

Nuo savęs galiu pasakyti, kad nuo tos akimirkos, kai atmerkiam ryte akis mus pasitinka visokiariopos dovanos ir daug gėrio. Tik reikia mokytis ir išmokti jį pamatyti...:::528