321

Re: Vyriškumas

Renaldas parašė:
Anna parašė:
Tapatipaslaptis parašė:

Super. Vadovėlis vyriškumo ugdymui...:::008

taigi...
jei vyrai tyli, vadinasi, sutinka. o jei sutinka ir tokie nėra, tai būdami adekvatūs ir protingi ( o bent jau forume visi tokie) suvokia, kad jei toks nesi, tai ir nesvaik apie moterišką moterį, švelnumą, meilę ir pan. smile
telieka tenkintis.. partneryste. Asmeniškai man tai nuo vadinamosios partnerystės net bloga darosi, taip ir įvardyrtų - dviejų egoistų laikina sąjunga, kol tenkinami abiejų poreikiai. bet tai čia tik man asmeninė nuomonė, gal jau tapusi kokiu tai reliktu ar antikvaru smile

Kartojau ir kartosiu kol suvoksite. Nėra tobulo vyro kaip ir tobulos moters. Kiekvienas asmuo, gauna sau toki partnerį koks pats yra savo viduje, net jei jis to nepastebi. Nes galioja dėsnis, kad panašus pritraukia panašų, plius savo baimes.

Oba! Taip iseina, kad as - tobulas. Nors... Seniai tai itariau...

322

Re: Vyriškumas

Belieka pasveikinti p. Breiną...:::008

323

Re: Vyriškumas

O man pradeti kopijuoti Tobulo kasdiene litanija i "KL"...

324 (redagavo Tapatipaslaptis 2018-06-07 19:51)

Re: Vyriškumas

Breinas parašė:

O man pradeti kopijuoti Tobulo kasdiene litanija i "KL"...

Kaip kad liaudies išmintis sako, jog niekad neišsižadėk terbos, turmos ir ubago lazdos, o mes, Ieškoke, KL...:::008

325

Re: Vyriškumas

kada paskutinį kartą matėte vyrišką vyrą?

326

Re: Vyriškumas

Sulamita parašė:

kada paskutinį kartą matėte vyrišką vyrą?

vyras tai ir vyriskas...cia pagal lyti ar elgesi klausimas? savaji kasdien matau.... ir ne tik matau...kadangi gyvename drauge tai beveik viska darome kartu.

327

Re: Vyriškumas

Kas vienai vyriškas, kitai gali būti visai nevyriškas. Viskas sąlygiška.

328

Re: Vyriškumas

pagal elgesį :-) ne pagal išvaizdą.

329

Re: Vyriškumas

Sulamita parašė:

pagal elgesį :-) ne pagal išvaizdą.

Visai nesvarbu. Vienoms patinka džentelmenai, kitoms "zekavi", trečioms "seksovi" ir t.t. ir pnš.

330

Re: Vyriškumas

taip ir nesupratau, kada Gerutė matė vyrišką vyrą...

331

Re: Vyriškumas

Sulamita parašė:

taip ir nesupratau, kada Gerutė matė vyrišką vyrą...

Man patiktų džentelmenas, bet mano kelyje tokio nebuvo...Visi kiti turėjo vieną kitą džentelmn.savybę...

332

Re: Vyriškumas

Gerutė parašė:
Sulamita parašė:

taip ir nesupratau, kada Gerutė matė vyrišką vyrą...

Man patiktų džentelmenas, bet mano kelyje tokio nebuvo...Visi kiti turėjo vieną kitą džentelmn.savybę...

manau, kad po kurio laiko atsibostu. man svarbu, kad butu geru manieru, demesingas ir rupestingas. kaip tik toki ir radau. :::305

333

Re: Vyriškumas

...o Sulamita, kada? smile

334

Re: Vyriškumas

beveik kiekvieną darbo dieną - vienas kolegas labai vyriškas. dar autoservise smile ir dar keletas pažįstamų vyrų, kai iš užsienio grįžta ir susitinkam smile tai tiek iš pastaraisiais mėnesiais matytų. jie labai skirtingi, bet apie kiekvieną galiu pasakyti - vyriškas smile

335

Re: Vyriškumas

Žynių parašė:

http://www.amtonline.org/images/userContent/F-35EAFBArrival018.jpg

Manau ir kai kurios moterys galėtų.

336

Re: Vyriškumas

Galima ir taip įšsireikšti, arba drąsa ir pnš.Čia tiesiog istoriškai apspręsta kalbinė raiška.

337

Re: Vyriškumas

Informacija apie buitį dar niekam nepamaišė. Kaip jūs kovojat su savim buities problemose? Kartais nuo jos kvailų poelgių atrodo išprotėsiu, bet man padeda sportas išlaisvinti visus blogus toxinus.

338

Re: Vyriškumas

Lukas parašė:

Informacija apie buitį dar niekam nepamaišė. Kaip jūs kovojat su savim buities problemose? Kartais nuo jos kvailų poelgių atrodo išprotėsiu, bet man padeda sportas išlaisvinti visus blogus toxinus.

...kvaili poelgiai, spotras , toxinai...? koks nekonkretus "kratinys" :::a31

339

Re: Vyriškumas

Mindaugas parašė:

Kokios savybės jums vyrą padaro vyrišku?

Pvz., fizinis tvirtumas, mokėjimas pastovėti už save, agresyvumas ar šaltas protas, džentelmeniškumas ar mačizmas, dominantiškumas ar pasyvumas, seksizmas ar pro-feminizmas ir t.t.?

Ar turit vyriškio idealą? Kuo jis skiriasi nuo kitų vyrų?

Kai turi teti ir seneli seimoje gali buti vyrisku vyru. Zinoma ir mama be kiausiu.