21

Re: Kokia muzika patinka...

nuo 80tuju roko iki kaikurio siu dienu metalo big_smile bet galvos nedauzau i siena ;DDDDDD geriau salei va uzsimeti ir varai big_smile man asmeniskai jis labai idomiai veikia,galiu pagalvot apie daug ka ir dainos man kazkaip gilesnes nei daugumos stiliu smile gal ir garsas megstamas smile

22

Re: Kokia muzika patinka...

Anna parašė:

manau, kad kiekvienam patinka tokia muzika, kuri atspindi (įgyvendina, realizuoja, paryškina, sustiprina) klausančiojo tuomet išgyvenamus jausmus. O laikui bėgant, tai bus muzika, kuri prikelia atsiminimus apie kažkada patirtą laimę smile
todėl daugumai agresyviai nusiteikusių žmonių (nori kažką griauti, sunaikinti, kovoti bet kokiomis priemonės) patiks metalas ar pan. destruktyvi muzika.Romantiškai nusiteikusiems - dar kita.i r pan.
tačiau visada labai patartina paklausyti kitų mėgstamą ar rekomenduojamą muziką. Už ką ir labai vertinu šią svetainę. Nes pastoviai virti savo sultyse - sąstingio požymis (tai tik mano nuomonė).

23 (redagavo Paslaptis 2018-06-19 09:18)

Re: Kokia muzika patinka...

Marina ll parašė:

Dabar klausausi...

Paolo Nutini - Numpty...:::008

24

Re: Kokia muzika patinka...

pagal nuotaiką :-)
vakar žiūrėjau rusų filmą apie 1963 ar pan. ir ten skambėjo tuometinis popsas. toks nerūpestingas, esmė - balse, šlovinantis lengvą paprastą gyvenimą, o žinant, kad tais laikais įrašai buvo natūralūs - kaip malonu klausytis tikro neperdirbto balso ir muzika be elektronikos :-)

25

Re: Kokia muzika patinka...

Anna parašė:

pagal nuotaiką :-)
vakar žiūrėjau rusų filmą apie 1963 ar pan. ir ten skambėjo tuometinis popsas. toks nerūpestingas, esmė - balse, šlovinantis lengvą paprastą gyvenimą, o žinant, kad tais laikais įrašai buvo natūralūs - kaip malonu klausytis tikro neperdirbto balso ir muzika be elektronikos :-)

koks  filmo pav. ?

26

Re: Kokia muzika patinka...

Edvinas parašė:

nuo 80tuju roko iki kaikurio siu dienu metalo big_smile bet galvos nedauzau i siena ;DDDDDD geriau salei va uzsimeti ir varai big_smile man asmeniskai jis labai idomiai veikia,galiu pagalvot apie daug ka ir dainos man kazkaip gilesnes nei daugumos stiliu smile gal ir garsas megstamas smile

27

Re: Kokia muzika patinka...

Patinka įvairi muzika.
Pvz., tango smile gamtoje smile
https://fb.watch/hU8ZlV7usI/

28

Re: Kokia muzika patinka...

Andre parašė:

Patinka įvairi muzika.
Pvz., tango smile gamtoje smile
https://fb.watch/hU8ZlV7usI/

Mano sodo kaimynas argentinietis, tango treneris. Panašiai šoka kaip tas šerniukas big_smile

29

Re: Kokia muzika patinka...

Sode???

30 (redagavo Laimutė 2023-01-06 23:03)

Re: Kokia muzika patinka...

Andre parašė:

Sode???

Nea, sode rodė mums pora žingsnelių, bet ten juk nepašoksi normaliai. Jo tango šokių mokykloje buvom, norėjosi išmokti Argentinos tango, bet ta muzika man depresiją varo. Nepatinka. Labai nuobodus šokis. Kaktos suglaustos, užpakaliai atkišti... Juokingai atrodo. big_smile big_smile

31

Re: Kokia muzika patinka...

Visokia išskyrus reeeepąąą big_smile big_smile