21

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

nuo sios svetaines ispudziai teigiami) kad daug moteru iesko remeju tai man visai netrukdo gyventi

22

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Konstantinas parašė:

nuo sios svetaines ispudziai teigiami) kad daug moteru iesko remeju tai man visai netrukdo gyventi

būtent, negi dabar imsim auklėti suaugusius svetomus žmones :-)

moterys dažnai ieško rėmėjų, vyrai - guodėjų. jei viens kitą sutinka ir yra laimingi - tai ne tik netrukdo, bet ir lengvina gyvenimą, nes tokie žmonės niekam nereiškia pretenzijų :-)

23

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Paslaptis parašė:

Čia išlenda p.Renaldo mąstymo klišės ir senos nuoskaudos...Taip patogu pateisint savo sustabarėjimą, nenorą bendrauti ir atsiverti, gal net ir savotišką baimę. Gyvenam tik vieną kartą, tad gyvenkim...:::008

Rado kas aiškinti apie nenora bendrauti ir atsiverti... Tą kuri nei vienos nuotraukos neįdėjo į savo anketą. Įdomu pas kurį čia daugiausia yra baimės ir senos nuoskaudos, ar pas tą kurio anketą informatyvi ar tos kuri net nuotraukos savo neikelia, nes labai kompleksuoja ką kiti pasakys apie jos išvaizda nuotraukoje? Jau nekalbant kad anketą ne karta būvo ištrinusi ir bėgusi nuo kitų ir iki šiol savo anketoje nieko apie save neparašė. Tad Paslaptis tavo toks komentaras mažu mažiausiai yra juokingas. :DDD

24

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Anna parašė:
Konstantinas parašė:

nuo sios svetaines ispudziai teigiami) kad daug moteru iesko remeju tai man visai netrukdo gyventi

būtent, negi dabar imsim auklėti suaugusius svetomus žmones :-)

moterys dažnai ieško rėmėjų, vyrai - guodėjų. jei viens kitą sutinka ir yra laimingi - tai ne tik netrukdo, bet ir lengvina gyvenimą, nes tokie žmonės niekam nereiškia pretenzijų :-)

Vis dėl to prisipažinai kad moterys dažnai ieško rėmėjų. Nustojai neigti tiesą prieš kitą žmogų, nors su manimi ginčijais. Kam tas vaidmeniavimas būvo tau reikalingas? Tam kad pasirodyti geresnėje šviesoje paniekinus kito nuomone apie akivaizdžią tiesą. Be to. Kol čia stebėtis. Jeigu žmogus nesugeba atvyrai parodyti savo nuotrauką, tai apie koki atvirumą žmogaus iš viso galima kalbėti?

25

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

va todel as ir apsimetu valkata kad moteros ieskancios remeju nesurastu manes)

26

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Konstantinas parašė:

va todel as ir apsimetu valkata kad moteros ieskancios remeju nesurastu manes)

Mecenavimas rodo tikrąjį turtuolį, o be to tai dar ir reklama...:::008

27 (redagavo Paslaptis 2018-06-24 21:21)

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

"Čia išlenda p.Renaldo mąstymo klišės ir senos nuoskaudos...Taip patogu pateisint savo sustabarėjimą, nenorą bendrauti ir atsiverti, gal net ir savotišką baimę. Gyvenam tik vieną kartą, tad gyvenkim...:::008
Rado kas aiškinti apie nenora bendrauti ir atsiverti... Tą kuri nei vienos nuotraukos neįdėjo į savo anketą. Įdomu pas kurį čia daugiausia yra baimės ir senos nuoskaudos, ar pas tą kurio anketą informatyvi ar tos kuri net nuotraukos savo neikelia, nes labai kompleksuoja ką kiti pasakys apie jos išvaizda nuotraukoje? Jau nekalbant kad anketą ne karta būvo ištrinusi ir bėgusi nuo kitų ir iki šiol savo anketoje nieko apie save neparašė. Tad Paslaptis tavo toks komentaras mažu mažiausiai yra juokingas. :DDD"**********
Smagu, kai žmonėms suteikiu galimybę pasijuokti...
Neįdėta nuotrauka tikrai dar nėra nenoras bendrauti, nes galima keistis nuotraukomis ir privačiai...
Informatyvi anketa tikrai dar ne viską pasako...
Visa kita turi savas priežastis...
O tokia tamstos reakcija rodo, kad užkabinau skaudžią vietą...:::008

28

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Renaldai,
provokuojate atlikti Jūsų lomentarų ir mano išsakytų nuomonių detalią analizę? geriau nereikia :-)

29

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Konstantinas parašė:

va todel as ir apsimetu valkata kad moteros ieskancios remeju nesurastu manes)

Tik dabar išsidavei kad gali būti rėmėjų. smile Tik čia moterų požiūris į rėmėjus toks paniekinantis, kad apskritai neaiškų ko jos pačios nori. O kadangi jos pačios nežino ko nori, tai jų norus nėra reikalo sureikšminti. smile

30

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Anna parašė:

Renaldai,
provokuojate atlikti Jūsų lomentarų ir mano išsakytų nuomonių detalią analizę? geriau nereikia :-)

Aš neturiu ko bijoti. Galite atlikti jeigu jums pačiai to reikia. Tad nesiprašykite kad neatlykčiau savo analizės su kuria Jūs galite nesutikti, nes ji jums nepatiks. smile

31

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Paslaptis parašė:

"Čia išlenda p.Renaldo mąstymo klišės ir senos nuoskaudos...Taip patogu pateisint savo sustabarėjimą, nenorą bendrauti ir atsiverti, gal net ir savotišką baimę. Gyvenam tik vieną kartą, tad gyvenkim...:::008
Rado kas aiškinti apie nenora bendrauti ir atsiverti... Tą kuri nei vienos nuotraukos neįdėjo į savo anketą. Įdomu pas kurį čia daugiausia yra baimės ir senos nuoskaudos, ar pas tą kurio anketą informatyvi ar tos kuri net nuotraukos savo neikelia, nes labai kompleksuoja ką kiti pasakys apie jos išvaizda nuotraukoje? Jau nekalbant kad anketą ne karta būvo ištrinusi ir bėgusi nuo kitų ir iki šiol savo anketoje nieko apie save neparašė. Tad Paslaptis tavo toks komentaras mažu mažiausiai yra juokingas. :DDD"**********
Smagu, kai žmonėms suteikiu galimybę pasijuokti...
Neįdėta nuotrauka tikrai dar nėra nenoras bendrauti, nes galima keistis nuotraukomis ir privačiai...
Informatyvi anketa tikrai dar ne viską pasako...
Visa kita turi savas priežastis...
O tokia tamstos reakcija rodo, kad užkabinau skaudžią vietą...:::008

Kliedite. Kokia dar skaudžią vietą jūs man užkabinote? big_smile Apie mano atvirumą? big_smile Jūs patį negalite arba nenorite atsiverti dėl savo menkavertiškumo komplekso. Keičiates nuotraukomis privačiai? Pilnai gali būti kad ta darote Feisbuke, siųsdami savo nuotraukas savo šeimos nariams. Tą daro visi. Tai dar ne atvirumas. Viešoje erdvėje, jūs kaip ir Ana esate užsidariusios ir neatviros. Jau nekalbant apie kitus dalykus. smile Tos kitos priežastis kurias jūs užsiminėte ir yra nesugebėjimas saves pripažinti tokia kokia esate, nepriklausomai nuo aplinkinių nuomonės. smile

32

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Renaldai,
Jūs irgi neatviras, ką čia slėpti - nei asmens, nei PIN kodų :-)

33

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Anna parašė:

Renaldai,
Jūs irgi neatviras, ką čia slėpti - nei asmens, nei PIN kodų :-)

:::024:::024:::b33

34 (redagavo Paslaptis 2018-06-25 08:46)

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

P.S. Man lb.patinka žodis " kliedėti"...gal nuo "klie" ir "dėti"...:::008
Drįstu teigti, jūs karštas vyrukas, tamsta Renaldai...

35

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Nuomonė apie šią svetainę? Pirmą kartą esu Pažinčių portale ir tokios įvairialypės publikos-moraline, socialine ir pan. prasme dar nesu mačius. Kažkokia "jerunda"

36

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Tuo ir puiki ši svetainė, kad nenuobodi...:::008

37 (redagavo Konstantinas 2018-06-25 12:06)

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Saulė parašė:

Nuomonė apie šią svetainę? Pirmą kartą esu Pažinčių portale ir tokios įvairialypės publikos-moraline, socialine ir pan. prasme dar nesu mačius. Kažkokia "jerunda"

o tau vienlype publika yra geresne?
kokia visuomene tokia ir publika cia tas pats kaip iseiti i gatve ten irgi sutiksi ivairiu zmoniu

38

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Nebent Savanorių pr. ar Naujininkai

39

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Saulė parašė:

Nebent Savanorių pr. ar Naujininkai

labai įdomu būtų išgirsti, kur yra rinktinė vienalytė publika smile gal Didžiojoj su tais naglais pinigų reikalautojais? smile

40

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Užupyje...:::008