61

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Be vertybių, manau, ne vienas nesam. Bet tavo Konstantinai, gyvenimo šūkis anketoje-10 balų. Jis man irgil. tinka, taip stengiuos gyventi.
и пусть игра несправедлива но жизнь игра играй красиво
Įdėsiu į karšt.liniją

62

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Saulė parašė:

Manau, kad dėl iliuzijų ir gadinamės sau gyvenimą, bent man taip atrodo. Turiu omeny tik meilę-emocijas, jausmus... O bendrauti galiu su visais ir įvairiom temom. Tiesiog atrodo, kad vyresnis žmogus-išmintingesnis, o antra-su vyrais, kaip besakytum, vistiek maloniau plepėt

Oi Saulute... Va čia dar viena iliuziją kad vyresni žmonės išmintingesni. Viskas priklauso nuo asmenybės. Pažystu ne vieną jaunuolį kuris irgi būna išmintingasis taip, kaip ne kiekvienas brandaus amžiaus žmogus. Aš žiūriu ne į amžių o į pačią asmenybę.

63

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Antanas Patamsis parašė:

kuo toliau vystosi skleroze, uzsimirsta kas buvo blogo. prarasdamas dantis supranti, kad gyvenime svarbiausia ne maistas. kai ziuri i senutes, del kuriu kazkada prarasdavai prota, supranti, kad neverta per daug uzsiciklinti ant moteru.sanariu  skausmas primena, kad nera del ko begioti ir pergyventi. progresuojantis klausos praradimas vercia dazniau patyleti ir vaidinti susimasciusi.  stai taip su amzium ateina tai, ka aplinkiniai vadina ismintimi..
prasau atleisti, nelabai kokybiskas laisvas vertimas :::010

Aš jūsų mintį pone gerai supratau. Tikrai, mes pradėdami vertinti tai ką ankščiau nevertinome, pasirodome kitiems kitoje šviesoje.

64

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Saulė parašė:

O aš manau (kiek čia teko sutikti) , daugiau vedusių vyrų vietelė, kurie sugeba dar per pietų pertrauką pasismaginti. Laisvų ir turinčių moralines vertybes-vienetai

Tai tavo toks pasaulis kuriame tu gyveni. Ir jis būna kitoks kitoms, kurios kažkuo kitokios nei tu. O aš esu laisvas vyrukas turintis gana aukštas moralines vertybes.

65 (redagavo Audrius 2018-06-27 20:49)

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

truksta zodziu taritum visi isprotejo , net nemate givenimo, nejau niekas negivenote
pavizdingoi seimoje,

66

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Audrius parašė:

truksta zodziu taritum visi isprotejo , net nemate givenimo, nejau niekas negivenote
pavizdingoi seimoje,

O būna tokių, pavyzdingų šeimų, ar tik iš šalies taip rodosi ? :::008

67

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Audrius parašė:

truksta zodziu taritum visi isprotejo , net nemate givenimo, nejau niekas negivenote
pavizdingoi seimoje,

pavyzdingoj seimoj negyvenau todel ir gyvenimo mates)

68

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Renaldas parašė:
Saulė parašė:

Manau, kad dėl iliuzijų ir gadinamės sau gyvenimą, bent man taip atrodo. Turiu omeny tik meilę-emocijas, jausmus... O bendrauti galiu su visais ir įvairiom temom. Tiesiog atrodo, kad vyresnis žmogus-išmintingesnis, o antra-su vyrais, kaip besakytum, vistiek maloniau plepėt

Oi Saulute... Va čia dar viena iliuziją kad vyresni žmonės išmintingesni. Viskas priklauso nuo asmenybės. Pažystu ne vieną jaunuolį kuris irgi būna išmintingasis taip, kaip ne kiekvienas brandaus amžiaus žmogus. Aš žiūriu ne į amžių o į pačią asmenybę.

Pritariu. Aš, pvz., pastebiu, kad dar būdamas jaunas, rasdavau bendrą kalbą su gerokai vyresnio amžiaus žmonėmis ir kažkokiu būdu sugebėdavau jiems net patarti kažkokiais gyvenimo klausimais. Ir tie, kas noriai klausydavosi ir klausdavo patarimų, jie man vėliau padėkodavo, o aš nežinojau, ką tokio darau. Aš kalbėjau iš savo išmonės. Tik neturėdavau apie ką kalbėti su bendraamžiais, nes jie man atrodė tokie nebrandūs. Ir tas buvo seniai. Man buvo gal bent 15 metų mažiau.

69

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Liepos 21d. Kaune vyksta ilgalaikio makiažo simpoziumas tongue Jau kuris laikas Lietuvoje šiuo klausimu tylu, o ilgalaikis makiažas mano pagrindinė veikla ir aistra, o aš noriu keltis kvalifikaciją, todėl šios galimybės nenoriu praleisti! Vis dar ieškau bendramintės, kuri vyktų kartu, nes tada taikoma didelė nuolaida :::417 Jei susidomėsite, parašykite man :::242
O čia daugiau informacijos apie rengiamą seminarą: https://www.facebook.com/events/350979835424526/

70

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Eula parašė:

Kaip pažinti atsakingą žmogų?

kuris pasako ir padaro big_smile o ne tik kalba, žarsto pažadus.. pradėkim nuo to