101

Re: Nerealūs vyrai

Anna parašė:

Įdomu, kokius vyrus galėtumėte apibūdinti kaip savo idealus arba bent labai patrauklius, įdomius, svajonių įsikūnijimus ar vaikiškus įsimylėjimus, o gal norėtumėte su juo bent kartą susitikti smile
būtina sąlyga - tai turi būti vyrai, su kuriais realiai niekada nesusitiksite - filmų, netgi serialų ar knygų herojai ir pan. smile arba koks nors labai garsus žmogus ar istorinė asmenybė.
P. S. Vyrų pasisakymai taip pat laukiami, kaipgi kitaip smile

102

Re: Nerealūs vyrai

Svarbiausia nepadaryti gyvenime klaidos ir suprasti, kad kiekvienas nerealus  vyras pagaliau pasidaro net labai realus su realiomis žmogiškosiomis savybėmis ir ydomis. Ir kad tikri nerealiai tobuli vyrai - tik vaizduotės kūriniai:)). O pasvajoti - galima ir būtina!..

103

Re: Nerealūs vyrai

Ir kodėl vaikystėje mums ugdė vaizduotę...:::008

104

Re: Nerealūs vyrai

Anna parašė:

Ką gi, pasirodo, vyrams idealas - Banderasas smile

105

Re: Nerealūs vyrai

O kuo Banderasas blogas, ginklas rankoj, gitara ant peties, grazi moteris pasonej, ko daugiau reikia☺️

106

Re: Nerealūs vyrai

Nerealus buva pries 200m tongue big_smile big_smile  Viskas Tuom pasakyta smile) Labos

107

Re: Nerealūs vyrai

Nerealūs mergaitėm ir berniukam  pasvajot 7-12 metų.

108

Re: Nerealūs vyrai

Nerealūs vyrai užsiima rimtais darbais, dirba su plaktukais, pjūklais ir t.t. https://esbaltic.lt/

109

Re: Nerealūs vyrai

Kai daug idealizuojama, tada ir neranda sau nieko, o jei ir randa, tai tada buna viskas paremta iliuzijomis. Taip, materializmo labai daug, todel ir patys santykiai ir santuokos yra kaip verslo sutartis. Idealizuoti ir svajoti nera blogai, bet ir patiems reikia ivertinti save. O daznai save daug kas pervertina. Pavyzdziui paprastos, visai neisvaizdzios merginos vaizduoja, kad yra princeses kazkokios.

110

Re: Nerealūs vyrai

Eugen parašė:

Kai daug idealizuojama, tada ir neranda sau nieko, o jei ir randa, tai tada buna viskas paremta iliuzijomis. Taip, materializmo labai daug, todel ir patys santykiai ir santuokos yra kaip verslo sutartis. Idealizuoti ir svajoti nera blogai, bet ir patiems reikia ivertinti save. O daznai save daug kas pervertina. Pavyzdziui paprastos, visai neisvaizdzios merginos vaizduoja, kad yra princeses kazkokios.

labai daug nusivylimo. gal ir vyrams reiketu maziau reikalavimu kelti. kai lukesciai nesutampa su gautu rezultatu tai ir gaunasi tokie nusivylimo pilni pasisakymai. visa laime, kad be materialinio isskaiciavimo dar egzistuoja ir meile.

111

Re: Nerealūs vyrai

Laimute parašė:
Eugen parašė:

Kai daug idealizuojama, tada ir neranda sau nieko, o jei ir randa, tai tada buna viskas paremta iliuzijomis. Taip, materializmo labai daug, todel ir patys santykiai ir santuokos yra kaip verslo sutartis. Idealizuoti ir svajoti nera blogai, bet ir patiems reikia ivertinti save. O daznai save daug kas pervertina. Pavyzdziui paprastos, visai neisvaizdzios merginos vaizduoja, kad yra princeses kazkokios.

labai daug nusivylimo. gal ir vyrams reiketu maziau reikalavimu kelti. kai lukesciai nesutampa su gautu rezultatu tai ir gaunasi tokie nusivylimo pilni pasisakymai. visa laime, kad be materialinio isskaiciavimo dar egzistuoja ir meile.

Na jau kokie tie reikalavimai? Jau ko ten is jusu praso tie vyrai? Skalbti patys gali. Gaminti patys gali. O vat jus iskart diktaturas ivedat - jokiu draugu, jokio poilsio kai laisvas laikas, tik dirbk, gyvenk darbe, nesk pinigus. Tiesiog moterims vyrai kaip robotai ir bankomatai. Paprasyk moters smulkmenos, tai jai vos ne tragedija. Per daug ego.
O ir normalu kai zmones nusivylimo turi. Manau iki 30 daug kas turejo karciu patirciu. Retas kas nuo mokyklos laiku turi antraja puse.

112

Re: Nerealūs vyrai

Svarbu daryti išvadas iš buvusių situacijų ir mažiau kaltinti, o daugiau galvoti ir mokytis mylėti nelaukiant kažkokio atpildo, tuomet ir būsim prieš save švarūs ir teisūs.

113

Re: Nerealūs vyrai

Vivrelavita parašė:

Svarbu daryti išvadas iš buvusių situacijų ir mažiau kaltinti, o daugiau galvoti ir mokytis mylėti nelaukiant kažkokio atpildo, tuomet ir būsim prieš save švarūs ir teisūs.

labai teisingai smile

114

Re: Nerealūs vyrai

Ačiū.

115

Re: Nerealūs vyrai

Eugen parašė:
Laimute parašė:
Eugen parašė:

Kai daug idealizuojama, tada ir neranda sau nieko, o jei ir randa, tai tada buna viskas paremta iliuzijomis. Taip, materializmo labai daug, todel ir patys santykiai ir santuokos yra kaip verslo sutartis. Idealizuoti ir svajoti nera blogai, bet ir patiems reikia ivertinti save. O daznai save daug kas pervertina. Pavyzdziui paprastos, visai neisvaizdzios merginos vaizduoja, kad yra princeses kazkokios.

labai daug nusivylimo. gal ir vyrams reiketu maziau reikalavimu kelti. kai lukesciai nesutampa su gautu rezultatu tai ir gaunasi tokie nusivylimo pilni pasisakymai. visa laime, kad be materialinio isskaiciavimo dar egzistuoja ir meile.

Na jau kokie tie reikalavimai? Jau ko ten is jusu praso tie vyrai? Skalbti patys gali. Gaminti patys gali. O vat jus iskart diktaturas ivedat - jokiu draugu, jokio poilsio kai laisvas laikas, tik dirbk, gyvenk darbe, nesk pinigus. Tiesiog moterims vyrai kaip robotai ir bankomatai. Paprasyk moters smulkmenos, tai jai vos ne tragedija. Per daug ego.
O ir normalu kai zmones nusivylimo turi. Manau iki 30 daug kas turejo karciu patirciu. Retas kas nuo mokyklos laiku turi antraja puse.


You attract what you are ir nėra čia ko kaltinti.

116

Re: Nerealūs vyrai

The Woman labai protingai galvoji ,tikriausiai esi iš ne daugelio tokia moteris ,viska realiai matai kaip yra...
aš tai vadinu pilna dvasine ir fizine patirtimi ,tik patyrus ir išgyvenus sudėtingus tam tikrus dalykus verčia galvoti šviesiai ir matyti tikra realybe ir viena tiesa gyvenime ,kurios ne visi nori pripažinti....

kury laiką esu be antros pusės ,bet kiek teko išsiskirti vieni ir tie patys žodžiai ( tu esi geras ir malonus merginai tikrai rasi sau antra puse ,geri vaikinai visada randa ir jie būna pastebimi...)

nepajutau ,kad geros savybės leistų man greičiau surasti ,o pats nemanau ,kad daug reikalauju ...

pas mergina anketose dažnai būna tuščios be info ,arba rašo vos kelis žodžius ,net sakinio nesudaro ,tai jaučiu ,kad nedominu tiek kiek reikia o iš dalies ir pagarbos nėra?

tiek daug noriu atiduoti,padėti,mylėti,gyventi gyvenime santuokoje ,nes užaugau geroje šeimoje ,paprastai tyraširdės ieškau ,kad galėtu iš savo skausmo vidinio išsivaduoti ,nes nesu blogas tikrai savęs auksiniu nepristatinėju visi turime trūkumų,nuosmukių pakylimų....visada kaip vyras pripažįstu savo klaidas,mokausi iš to ir gyvenu , kodėl visada reikia ką įrodinėti ? nesu pasikėlęs ,bet kaip ten bebūtum puikus ,visiems niekada neįtiksi ,tikiu ,kad tavoji pusė tave suras ir tais panašiais žodžiais ,darbais,nuoširdumu suras mano širdy ,niekada nieko daug nereikia siūlyti ,kartais suprasti yra daugiau už viską.

117

Re: Nerealūs vyrai

Valentinas parašė:

The Woman labai protingai galvoji ,tikriausiai esi iš ne daugelio tokia moteris ,viska realiai matai kaip yra...
aš tai vadinu pilna dvasine ir fizine patirtimi ,tik patyrus ir išgyvenus sudėtingus tam tikrus dalykus verčia galvoti šviesiai ir matyti tikra realybe ir viena tiesa gyvenime ,kurios ne visi nori pripažinti....

Ačiū jums už gražius žodžius. Iš tikrųjų esu labai kitokių pažiūrų ir kitokios mąstysenos nei mano bendraamžiai. Daug metų gyvenau užsienyje, įvairiose šalyse su įvairiomis kultūromis ir savitomis problemomis, kas be galo užgrūdino, išmokė vertinti svarbius, mažus dalykus. Kasdien vis galvoju, kad aš čia ne iš to šimtmečio užklydau į šiuos laikus, nes mano vertybės totaliai prasilenkia su šiuolaikinėmis. Aš tikiu, kad kiekvienam žmogui yra skirtas jo žmogus ir man nereikia šimto ten boyfriendų, kad kažkokią dabartinę tuštumą užpildyti, kol jo nėra. Iš viso aš nesu niekada buvusi ritmuose santykiuose, nes aš niekam nesakysiu “Aš tave myliu”, kol nežinosiu, kad tai yra mano žmogus, su kuriuo noriu praleisti visą gyvenimą. Šiuolaikinėje visuomenėje jau čia įprasta po keturis, penkis ir daugiau partnerių turėti, tai negi visus va taip nuoširdžiai mylėjai? Negi meilė vat pykšt vieną dieną ima ir dingsta? Ar jos nuo pradžios tikros ir nebuvo? Apšvieskite mane kvailę labiau patyrę.


Valentinas parašė:

kury laiką esu be antros pusės ,bet kiek teko išsiskirti vieni ir tie patys žodžiai ( tu esi geras ir malonus merginai tikrai rasi sau antra puse ,geri vaikinai visada randa ir jie būna pastebimi...)

Man atrodo, tai yra pats baisiausias dalykas, ką gali išgirsti jaunas žmogus. Ir baisiausia tai, kad mūsų artimieji lyg kažkokį priekaištą va šitaip ištisai sako. Mane psichiškai veikia, kai išgirstu “tikrai rasi” iš artimųjų, lyg butų čia kaip miške grybaujant gali rasti randomly grybą, taip ir gyvenimo partnerį nei iš šio nei iš to. Kažkaip kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad “rasti” neveikia. Ar visgi veikia? Šiuo metu praktikuoju naują straregiją tiesiog gyventi savo gyvenimą, daryti save ir aplinkinius laimingais, augu ir tobulėju, o ne koncentruojuosi į kažkokias “paieškas”, kurios labiau nuvilia, nei duoda džiaugsmo. Visa ta swipinimo kultūra nei pasitikiėjimo, nei laimės neatneša, bet gal yra išimčių?

pas mergina anketose dažnai būna tuščios be info ,arba rašo vos kelis žodžius ,net sakinio nesudaro ,tai jaučiu ,kad nedominu tiek kiek reikia o iš dalies ir pagarbos nėra?

Žinokit same pas vyrus. Aš visuose ten daring appsuose jau buvau, ir vyrai lygiai taip pat nieko neužsirašo ir kažko nori. O po to skundžiasi, kad merginos pirmos nerašo, kad nieko neranda, kad vyrus tik pagal išvaizdą renkasi. Tai po galais pagal ką rinktis, jei tavo profilyje dvi nuotraukos, o aprašyme pūstatą?

tiek daug noriu atiduoti,padėti,mylėti,gyventi gyvenime santuokoje ,nes užaugau geroje šeimoje ,paprastai tyraširdės ieškau ,kad galėtu iš savo skausmo vidinio išsivaduoti ,nes nesu blogas tikrai savęs auksiniu nepristatinėju visi turime trūkumų,nuosmukių pakylimų....visada kaip vyras pripažįstu savo klaidas,mokausi iš to ir gyvenu , kodėl visada reikia ką įrodinėti ? nesu pasikėlęs ,bet kaip ten bebūtum puikus ,visiems niekada neįtiksi ,tikiu ,kad tavoji pusė tave suras ir tais panašiais žodžiais ,darbais,nuoširdumu suras mano širdy ,niekada nieko daug nereikia siūlyti ,kartais suprasti yra daugiau už viską.

Na o visą šitą į savo profilį įsidėjote? Čia auksiniai žodžiai parašyti apie jus. Pabandykite appsuose datingo šitą panaudoti savo aprašyme. Garantuoju ta, kuri tai vertins, prima parašys. Nes jūs jei duosite žinoti, kokios jūsų vertybės, ką vertinate, ko norite iš gyvenimo. Tai rimtai moteriai pasako daugiau nei kokia ten nuotrauka.

118

Re: Nerealūs vyrai

Siemet TOKIUU Nerastaa tongue tongue big_smile big_smile

119

Re: Nerealūs vyrai

Shameless parašė:

Siemet TOKIUU Nerastaa tongue tongue big_smile big_smile

Išskyrus tave smile

120

Re: Nerealūs vyrai

Laimutė parašė:
Shameless parašė:

Siemet TOKIUU Nerastaa tongue tongue big_smile big_smile

Išskyrus tave smile

Spejuu Raideless SHAMELESS Pamirsai Kaip VISAD tongue big_smile big_smile