241

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

- Šiandien bus labai sunki diena.
- Kodėl tau taip atrodo?
- Ji prasidėjo kaip visada.

242 (redagavo Valdas 2018-07-04 11:37)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

When you want women of other ethnicities being on food you are non reproductive from - that's one. And that doesn't lead anywhere. But when you want a woman (and she - even more) of other ethnicity when you are on food you are reproductive from - that's the whole other. That's an inborn compatibility - you can follow.

243

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

kai tu pasivadinęs Valdu, kokia tuomet vyrauja tautybė?
jos metu itin pasireiškia įvaldytas pokalbio menas, retai kas tuo pasižymi :-)

244 (redagavo Valdas 2018-07-04 12:59)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Kol su tavim nesimylėjau - per daug neklausinėk. smile

245

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Prancūzijos katališkojo dvaro Mesje :-)

246

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Jei tau tai patinka - aš neprieštarauju. smile

247 (redagavo Anna 2018-07-04 13:21)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

patinka ar ne, koks skirtumas.
pastovūs forumo dalyviai seniai pažįsta vienas kitą kaip nuluptą, atsibodę kitiems ir sau, pilni kompleksų, bet vis dar norintys bendrauti (tik nesakykit, kad tik Anna viena tokia išskirtinė, kam tie komplimentai).
visgi Mesje, kai turi noro, sugeba žaibiškai keisti savo nuotaikas, įžeidinėti ir tuoj atsiprašyti ne norėdamas kam nors įtikti, o šiaip, manydamas kad taip žaidžia lėlių teatre. Ir dar su geležiniu pastovumu platinti savo tautybių ir maisto teoriją metai iš metų. Kiek forumiečių bandė sunaikinti tą teoriją, kaip liepsningai kovojo mrfake - Mesje su savo teorija kaskart pakildavo it Feniksas.
Taigi, Valdai, manau, kad esi pavojingas žmogus :-)

248

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Nepulk manęs, Anna. Tu man patinki. smile Pavojingesnis nei pats žinau. smile Negali sunaikinti to, kas yra tiesa. smile

249

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Problemos suvokimas jau yra dalinis jos sprendimas. :::528

250 (redagavo Valdas 2018-07-04 13:26)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Ar ne žiurkės metų žmonėms patinka dėmesys? Paskutinį kartą klausiausi Vienos orkestro. Gražiai skambantis teatras. smile

251

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

O tau labai patinka rašyti apie tai, kas patinka man? smile Ar tu susižavėjai? smile

252

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

O kokia problema? smile

253

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Valdas parašė:

Nepulk manęs, Anna. Tu man patinki. smile Pavojingesnis nei pats žinau. smile Negali sunaikinti to, kas yra tiesa. smile

Aš čia matau problemą.

254 (redagavo Valdas 2018-07-04 13:28)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Norėtum, kad mano asteroidas būtų Liūtėje? smile Tai ko lauki? smile

255

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Kokia ji? smile

256

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Pavojingesnis nei pats žinau....

257 (redagavo Valdas 2018-07-04 13:34)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Taip. smile Niekas nežino, kokios gali būti sąlygos, kurių nebuvo, kurioms esant - pasireikštų didesnis ar visas žmogaus pavojingumas. smile Padariau išvadą, kad esu pavojingiausias - ypatingai blogiems žmonėms. Jie myli mane kaip vampyrai myli saulę. smile

258 (redagavo Anna 2018-07-04 13:36)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

man patinka rašyti, faktas :-) labai įdomūs visi žmonės ir bandau analizuoti. tos analizės tai gal ir neturi su tiesa nieko bendro, bet tai mano hobi :-)
kitiems ir kitoms analizių nerašau, kam erzinti žmones?
o tu avansu tiek esi prirašęs man, kad mielai pasidalinau įžvalgomis :-)

259 (redagavo Valdas 2018-07-04 13:36)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Gal todėl mes tinkame būti pora, ko tik dar nežinome, nes nebuvome susitikę? smile

Tavo analizės yra protingos. smile

260 (redagavo Valdas 2018-07-04 13:40)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Aš esu labai linkęs įžeisti moterį, jei ji įžeidžia mane. Man patinka jas auklėti net jei jos ir nepasimoko. smile

Čia apie pasikandžiojimus, nors gal tai rodo kažkurių savybių neatitikimą. smile

Nors grįžtant prie tautybių ir maisto, o prie maisto grįžtame kas dieną - jei du žmonės turi dvi tas pačias tautybes, ir, tarkime jos yra priešiškos, tai vienam pamaitinus vieną, o kitam kitą - jie nesutars. Todėl verta pavalgyti to paties. smile