41

Re: Ar šią vasarą vyksite į festivalį?

Ne, tiesiog sulauksiu. Žydės čia ne prie ko. Nesirūpink dėl to.

42

Re: Ar šią vasarą vyksite į festivalį?

Tau paūmėjimas. Gal dėl to tavo pojūčiai stipresni. Beje, tu ne pirmas toks signalas per mėnesį... Manęs tai nei kiek neguodžia... Net kraupoka... Gal tu numanai, ko man saugotis?

43

Re: Ar šią vasarą vyksite į festivalį?

Savęs.

44

Re: Ar šią vasarą vyksite į festivalį?

O konkrečiau?

45

Re: Ar šią vasarą vyksite į festivalį?

Mane gali nuvaryti į kapus trys dalykai: netektis, "britva", sveikata... Ar kažkas iš šitų? Kuris? Daugiau nesugalvoju.

46

Re: Ar šią vasarą vyksite į festivalį?

Tai sužinosi.

47

Re: Ar šią vasarą vyksite į festivalį?

O ką tu manai? Logiškai mąstant, turėtų būti sveikata... Kitaip tu negalėtum nujausti, jei dar nieko neįvyko...

48

Re: Ar šią vasarą vyksite į festivalį?

Mažiau klausinėk ir galvok. Tiesiog pasidžiaukime Atlaidų festivalio laukimu.

49

Re: Ar šią vasarą vyksite į festivalį?

Galvojau naikinti šitą personažą prasidėjus vasarai. Vis tiek čia neliko auditorijos. Gal tau dėl to taip pasirodė...

50

Re: Ar šią vasarą vyksite į festivalį?

Breinas parašė:

Galvojau naikinti šitą personažą prasidėjus vasarai. Vis tiek čia neliko auditorijos. Gal tau dėl to taip pasirodė...

Tavo pasirinkimas teisingas.Vienintelis sugebedavai kazka originalaus dar parasyt.Foruma jau galutinai uzkariavo trys moterys,kurios verda savo sultyse....netrugdyk jom:::854

51

Re: Ar šią vasarą vyksite į festivalį?

ROMAS parašė:
Breinas parašė:

Galvojau naikinti šitą personažą prasidėjus vasarai. Vis tiek čia neliko auditorijos. Gal tau dėl to taip pasirodė...

Tavo pasirinkimas teisingas.Vienintelis sugebedavai kazka originalaus dar parasyt.Foruma jau galutinai uzkariavo trys moterys,kurios verda savo sultyse....netrugdyk jom:::854

Kaip visada bėgat, vyrukai, ...nuo vilko ant meškos...:::008

52

Re: Ar šią vasarą vyksite į festivalį?

Pergyvenom IRC mirtį, pergyvensim ir "WEB3" "netektį"... Aš - nebėgu... Nesinori būti ten, kur vos keli žmonės ir minios zombių...

53

Re: Ar šią vasarą vyksite į festivalį?

Breinas parašė:

Pergyvenom IRC mirtį, pergyvensim ir "WEB3" "netektį"... Aš - nebėgu... Nesinori būti ten, kur vos keli žmonės ir minios zombių...

Tai ką dabar darysit, jeigu taip nesinori. Pasidalinkit patirtim...:::008

54

Re: Ar šią vasarą vyksite į festivalį?

big_smile labai idomi diskusija big_smile

55

Re: Ar šią vasarą vyksite į festivalį?

Aš praeitą vasarą pirmą kartą buvau "Mėnuo Juodaragis". Šiaip, gal ir nebūčiau ten važiavęs, jei ne draugė. Tik dėl jos važiavau ir turiu pripažinti, kad kažkiek tai patiko. Ji žadėjo, kad važiuosim ir šiais metais, bet jos jau  nebėra.

56

Re: Ar šią vasarą vyksite į festivalį?

Šiais metais važiuoju į didžiausią Čekijos festą - Masters of rock!!
Pagaliau svajonė išsipildė, jeigu kas važiuosit, tai gal netyčia susimatysim big_smile

57

Re: Ar šią vasarą vyksite į festivalį?

O aš bandysiu nusigaut į Rockwerchter. Žiauriai fainas festas, daug įvairios muzikos būna ir daug žinomų bei gerų atlikėjų suvažiuoja kasmet wink

58

Re: Ar šią vasarą vyksite į festivalį?

Baigtuju imbicilu tusai. Purvas, ligos ir visas brudas...

59

Re: Ar šią vasarą vyksite į festivalį?

Į Loftas Fest galvoj varyt. Bus Modeselektro, Solo Ansamblis, Ba., tai manau visai geras laikas nusimato smile

60

Re: Ar šią vasarą vyksite į festivalį?

Nezinai ar vyks siemet festivaliai del susiklosciusios situacijos..