1

Tema: Nuotraukų reikšmė ir mados (įspūdžiai)

Sakoma negalima spręsti pagal nuotraukas arba nespresk apie knygą dėl jos viršelio. Bet, dažniausiai, nuotraukos daug ką gali pasakyti ir jei tokio žmonėms rašant nieko gero bendravime ir vertybių požiūrių, reiškia nuotraukos pasitvirtiną.
Bendravime visada pastebi tą patį su tais žmonemis, kurie įkelia tas pačias nuotraukas.
Ką dabar pastebėjau dėl tam tikros mados. Pamenate buvo madinga selfie su duckface?
Dabar madinga tapo sėdint mašinoje ar už vairo fotkintis su saugos diržu. Čia noras pavaizduoti kaip mane parveža ir turiu būti vežiojama, ar kad kokią aš kietą ir turiu mašiną?

2

Re: Nuotraukų reikšmė ir mados (įspūdžiai)

Eugis parašė:

Sakoma negalima spręsti pagal nuotraukas arba nespresk apie knygą dėl jos viršelio. Bet, dažniausiai, nuotraukos daug ką gali pasakyti ir jei tokio žmonėms rašant nieko gero bendravime ir vertybių požiūrių, reiškia nuotraukos pasitvirtiną.
Bendravime visada pastebi tą patį su tais žmonemis, kurie įkelia tas pačias nuotraukas.
Ką dabar pastebėjau dėl tam tikros mados. Pamenate buvo madinga selfie su duckface?
Dabar madinga tapo sėdint mašinoje ar už vairo fotkintis su saugos diržu. Čia noras pavaizduoti kaip mane parveža ir turiu būti vežiojama, ar kad kokią aš kietą ir turiu mašiną?

nuotrauku mados tokios: demonstruoti kuo prabangesni gyvenima. rodyti visiems ziurekite kokia as prabangi ir sekminga. fotkintis kuo labiau issiraitus butinai apnuoginti krutis kojas ir visas kitas vietas iskeltas pardavimui. o fotkiu esme ir yra parduoti save kad turtinga dieda susirasti. jeigu prie masinu tai butinai salia prabangios masinos nors ta masina ir ne joms priklauso. dar megsta fotkintis uzsienio kurortuose kur atostogavo gal karta per savo gyvenima bet butinai nori parodyti: as cia tokia prabangi ir sekminga as cia visur tusinu ir atostogauju.

bet ne visos tokios. yra ir idomiu merginu su idomiom nuotraukom bet ju ieskoke vienetai

3

Re: Nuotraukų reikšmė ir mados (įspūdžiai)

Gera tema, abu teisingai parašėt.
Asmeninis pastebėjimas - kai vaikinas nuotraukoj nenatūraliai plačiai pražergęs kojas ir dar išmetęs rėmą - jis taip kompensuoja mažą ūgį. smile

4

Re: Nuotraukų reikšmė ir mados (įspūdžiai)

Eugis parašė:

Dabar madinga tapo sėdint mašinoje ar už vairo fotkintis su saugos diržu. Čia noras pavaizduoti kaip mane parveža ir turiu būti vežiojama, ar kad kokią aš kietą ir turiu mašiną?


Čia reiškia kad gyvenu mašinoj.

5

Re: Nuotraukų reikšmė ir mados (įspūdžiai)

Selfies yra kazkas baisaus. nemegstu as ju. o sep, del nuotrauku...tai jau geriau taip, negu, kaip anksciau...fotografas pasodindavo prie kazkokiu puodu su dirbtinem gelem, nurodydavo kur ziureti ir …"klick" ..ir lauk savaite. buvo ir nepigu, palyginus.
skaiciau vakar, kad del selfiu padaugejo nosiu operaciju estetikos klinikose big_smile
labai linksma, kai matau nuotrauka, kur moteryte abu savo nukritusius zandukus rankytem paremusi :::003

nieko tokio, kad norime atrodyti ispudingiau...juk mes moterys, mums galima :::028

6

Re: Nuotraukų reikšmė ir mados (įspūdžiai)

G Reta parašė:

Gera tema, abu teisingai parašėt.
Asmeninis pastebėjimas - kai vaikinas nuotraukoj nenatūraliai plačiai pražergęs kojas ir dar išmetęs rėmą - jis taip kompensuoja mažą ūgį. smile

jo, G Reta, ir man atrodo tai trupti juokingai. arba tiek itempe raumenukus, kad tiesog jauti, jog nekvepuoja tuo momentu big_smile

7

Re: Nuotraukų reikšmė ir mados (įspūdžiai)

Manau, kad ar tai kito daryta nuotrauka, ar selfie - neturi reikšmės. Jeigu žmogus moka, jis gali pasidaryti selfie nuotrauką, kuri būtų daug įdomesnė ir iškalbingesnė, nei kad kažkas kitas tą žmogų nufotografavo. Viskas susiveda į tai, ką žmogus su ta nuotrauka nori papasakoti, perteikti kitiems. Vieni nori dalintis teigiamomis emocijomis, kiti nori sukelti pavydą, pyktį, variantų gali būti daug. smile

8

Re: Nuotraukų reikšmė ir mados (įspūdžiai)

Ignas parašė:

Manau, kad ar tai kito daryta nuotrauka, ar selfie - neturi reikšmės. Jeigu žmogus moka, jis gali pasidaryti selfie nuotrauką, kuri būtų daug įdomesnė ir iškalbingesnė, nei kad kažkas kitas tą žmogų nufotografavo. Viskas susiveda į tai, ką žmogus su ta nuotrauka nori papasakoti, perteikti kitiems. Vieni nori dalintis teigiamomis emocijomis, kiti nori sukelti pavydą, pyktį, variantų gali būti daug. smile

o kartais reikia  dziaugtis, kad is viso nuotrauka parodo big_smile