1

Tema: Meile is pirmo zvilgsnio

As tikiu meile is pirmo zvilgsnio , nes tai hormonai tiesiog , bet nezinau kodel jie vienais atvejais issiskire o kitais ne . Tai yra labai keista juk merginos visos panasios tai kodel i visas skirtingai reguoja kunas

2 (redagavo Tapatipaslaptis 2018-06-06 07:41)

Re: Meile is pirmo zvilgsnio

Gal tai meilė, gal kita kokia trauka iš to pirmo žvilgsnio...Jeigu abiems kibirkščiuoja, tai kibirkščiuoja, o jeigu tik vienam...Man meilė, tai daug gilesni dalykai kaip žvilgsniai ir jie pasirodo po mažiausiai 4m...O tie žvilgsniai ir pnš., tai kaip fejerverkai...sužibo gražu, išsisklaidė, kažkos cheminis dvokelis ore ir tiek...:::008

3

Re: Meile is pirmo zvilgsnio

Man tai atrodo, kad yra be galo daug meilės pavidalų taip pat ir meilės gimimo formų. Būna ir meilė iš pirmo žvilgsnio. Bet tik jaunystėje, manau. Ir tai nuostabu, beveik mistiška. Vėliau iš pirmo žvilgsnio tik nustatome, ar šitas žmogus vertas meilės...Atsiranda patirtis, koks tipažas mums patinka, koks - ne.

4 (redagavo Valdas 2018-07-23 11:07)

Re: Meile is pirmo zvilgsnio

Meilė iš pirmo žvilgsnio yra tikimas turėti vaikų. Stipriausia, tinkant pagal geriausią tautybę, ir kitas savybes. Kuo labiau - tuo stipriau. Todėl ne tik jaunystėje.

5

Re: Meile is pirmo zvilgsnio

Valdas parašė:

Meilė iš pirmo žvilgsnio yra tikimas turėti vaikų. Stipriausia, tinkant pagal geriausią tautybę, ir kitas savybes. Kuo labiau - tuo stipriau. Todėl ne tik jaunystėje.

ka snd valgei? kiauliena ar vistiena?

6

Re: Meile is pirmo zvilgsnio

kristė parašė:

Man tai atrodo, kad yra be galo daug meilės pavidalų taip pat ir meilės gimimo formų. Būna ir meilė iš pirmo žvilgsnio. Bet tik jaunystėje, manau. Ir tai nuostabu, beveik mistiška. Vėliau iš pirmo žvilgsnio tik nustatome, ar šitas žmogus vertas meilės...Atsiranda patirtis, koks tipažas mums patinka, koks - ne.

meile visada yra mistiska) kitos meiles nebuna) as neanaliozuoju is kur ir kodel ji atsiranda as nesusimastau kodel butent cia ir dabar susiradau sita mergina o ne kokia nors kita. as tiesiog priimu tai ka duoda likimas ir tuom miegaujuosi)

7 (redagavo Valdas 2018-07-23 21:09)

Re: Meile is pirmo zvilgsnio

Karštai rūkytas kiaulienos dešreles.

8

Re: Meile is pirmo zvilgsnio

Aš netikiu meile iš pirmo žvilgsnio. Man tai labiau panašu ne į meilę, o į įsimylėjimą, kai žmogus žiūriu į viską pro rožinius akinius. smile O meilę aš taip apibrėžiu: kai tu myli žmogų, tu jam duodi tai, ko jis nori. Paprastai ir suprantamai, plius į tai gali sudėti viską, ką žmonės santykiuose daro, jeigu iš tiesų vienas kita myli. smile

Tad, mano nuomone, meilės iš pirmo žvilgsnio nėra. Tu gali įsimylėti, skraidyti padebesiais. O kai tas praeina, tada tu arba priimi tą žmogų, koks jis yra ir jį myli, arba nepriimi ir nerodai meilės. smile

9

Re: Meile is pirmo zvilgsnio

Manau, kad meile iš pirmo žvilgsnio ir vadina įsimylėjimą.

10 (redagavo Laimute 2018-07-24 22:16)

Re: Meile is pirmo zvilgsnio

Valdas parašė:

Manau, kad meile iš pirmo žvilgsnio ir vadina įsimylėjimą.

ko gero Tu teisus, jaunuoli …. manyciau, kad taip. tai  atspirties taskas tolimesniam jausmu augimui.

11 (redagavo Valdas 2018-07-24 22:24)

Re: Meile is pirmo zvilgsnio

Taip, žinau, kad aš teisus. O ar ne tinkamas seksas ir kokybiškas bendravimas yra tolimesnių jausmų augimo atspirties taškas?

12

Re: Meile is pirmo zvilgsnio

Valdas parašė:

Taip, žinau, kad aš teisus. O ar ne tinkamas seksas ir kokybiškas bendravimas yra tolimesnių jausmų augimo atspirties taškas?

aha, seksas...jei tinka tureti vaiku

13 (redagavo Valdas 2018-07-24 23:12)

Re: Meile is pirmo zvilgsnio

Tikrai? Kas galėjo pagalvoti, kad toliau šūdą malsi. wink

14

Re: Meile is pirmo zvilgsnio

Valdas parašė:

Tikrai? Kas galėjo pagalvoti, kad toliau šūdą malsi. wink

:::044
niu...kai as rimtai..tai jam butinai reikia mane sudirbti wink

15 (redagavo Valdas 2018-07-24 23:18)

Re: Meile is pirmo zvilgsnio

Gerai, mamyte, 'ačiū' už paistalus, bet geriau pačiulpk man, duok pakaišiosiu, ir einam miegoti. wink Ai ne - dar vokiškos kiaulienos ir tada. Juk reikia pasiruošti, jei prabustume. wink

Aš maniau, kad tu šaipaisi. O gal ir dabar. Matai - per čia niekas neaišku. wink

16

Re: Meile is pirmo zvilgsnio

Na, labanakt. wink Nerašyk daugiau man. Man patinka rimtos moterys, o ne papliurpti. wink

17

Re: Meile is pirmo zvilgsnio

Netikiu. Mane įtikintų tik tavo nuogas kūnas. wink Saldžių. wink

18

Re: Meile is pirmo zvilgsnio

...vieno apsilankymo maza

19

Re: Meile is pirmo zvilgsnio

Reiks kraustytis į Vokietiją, kad užtektų. wink

20 (redagavo Valdas 2018-07-24 23:46)

Re: Meile is pirmo zvilgsnio

Mes turime pamėginti. wink