1

Tema: Filmai, serialai.

Klausimas labiau merginoms, bet realiai visų nuomonės įdomios. Kokių žanrų filmus ir serialus ar net knygas skaitote? Papasakokite trumpai apie juos ? wink

2

Re: Filmai, serialai.

Dažniausiai žiūriu rusišką dokumentiką nes patinka subjektyvi nuomonė. Skaitau "gabalais" tas, kurios pagrįstos mokslu. "Nuo iki" esu perskaičiusi vos kelias knygas ir tos pačios beveik visos vaikiškos, skaitytos sulaukus daugiau nei 20-ies metų.

3

Re: Filmai, serialai.

Knygas skaitydavau mokyklos laikais dabar kaip ir internetas tam sukurtas . O filmus tai dokumentika kartais siaubekus arba veiksmo kokius bet turi buti geras siuzetas aisku labiausiai patinka juodas humoras kaip nuogas ginklas arba pats baisiausias filmas siaip jai ne filmus tai discovery arba science ziuriu ten neblogai parodo apie mus supanty pasauly .

4

Re: Filmai, serialai.

do it like they do it in discovery channel  big_smile

5

Re: Filmai, serialai.

ruski filmai geriausi , kariniai , dokumentika arba uzhasy smile

6

Re: Filmai, serialai.

Knygas skaitau biografines, istorines, paremtas tikrais faktais.
Filmai dokumentika, istoriniai, biografiniai. Mistiniai ir siaubo dar geri.
Rusiškų nežiūriu, nepatinka išvis.

7

Re: Filmai, serialai.

Kristina parašė:

...istorines, paremtas tikrais faktais.

Kokios istorinės knygos paremtos tikrais faktais, o ne subjektyvia nuomone? Noriu ir aš paskaityt.

8

Re: Filmai, serialai.

Daiva parašė:
Kristina parašė:

...istorines, paremtas tikrais faktais.

Kokios istorinės knygos paremtos tikrais faktais, o ne subjektyvia nuomone? Noriu ir aš paskaityt.

pradziai perskaityk is naujo mokyklini istorijos vadoveli

9

Re: Filmai, serialai.

Konstantinas parašė:

pradziai perskaityk is naujo mokyklini istorijos vadoveli

Vadovėlius skaitau ir skaitysiu. Mane domina ne vadovėliai. Pateikus tas knygas rimtai besidomintiems istorija ar II-ąjį pas. karą mačiusiems savomis akimis, dauguma tampa bevertėmis.
P.S. Konstantinai, kam skaityti tai, ką rašo žmonės, kurie Jums laaaabai nepatinka, ir dar į tai reaguoti?

10

Re: Filmai, serialai.

Labai gerai, kad domitės istorija, bet įdomu kokius šiuolaikinius serialus ar filmus žiūrite?
Pvz: Serialas-išrinktieji, čia pirmas ir manau paskutinis serialas kurį persisiunčiau į kompą ir vakarais žiūrėjai iki 8 sezono, tai kol žiūrėjau jis man pasirodė įdomus ir įtraukiantis, dėl pagrindinių personažų Semo ir Dyno vaizduojamų charakterių  Semas: geras, racionalus, atsakingas, planuojanti asmenybė ir jo vyresnysis brolis Dynas: jis vaizduojamas, kaip kietas, stiprus, sarkastiškas, bet vidumi labai jautrus vaikinas. Dar yra Bobis kuris jiems, kaip tėvas, krūva demonų, kitų įvairaus plauko būtybių, angelų ir t.t., siužetas aišku man asmeniškai labai nuspėjimas, bet kai nežinai tikslios serijos baigties ir visada sukelia intrigą kitai serijai esi tiesiog privertas savęs žiūrėti toliau. Tai siužetas apie du brolius kovojančius su viso pasaulio negandomis ir mistikomis, jie keliauja per ameriką ieškodami ką galėtų nudobti, pačio veiksmo kovų yra daug, bet ir netrūksta ir jautrių cenų ir humoro.

11

Re: Filmai, serialai.

Tai taip ir sakyk kad neturi ka beziureti arba kad nori pasidalinti su mumis matytu serijalu big_smile.

12

Re: Filmai, serialai.

Andrius parašė:

Labai gerai, kad domitės istorija, bet įdomu kokius šiuolaikinius serialus ar filmus žiūrite?

Jei buvo skirta man, tai pastarasis - This is not my life. Dar teko kelis žiūrėti, tačiau jie tik tam, kad lengviau dirbt būtų. :::200

13

Re: Filmai, serialai.

Dazniausiai ziuriu komedinius filmus, is kuriu butu galima pasijuokt.. Na ir siuolaikinius serijalus pvz kaip 'Laukinis angelas' ir pan...

14

Re: Filmai, serialai.

ačiu

15

Re: Filmai, serialai.

Sabotažas labai geras filmas nesenai žiūrėjau. arba pabėgimo planas

16

Re: Filmai, serialai.

patingejau cia viska skaityt (truputuka nukrypstat nuo temos)bet seip damai parsiunciau seriala raiskyje jabloki,ziurejau kartu (kentejau)vitoge pasirode galima ziuret...

17

Re: Filmai, serialai.

Nusvilusios namų šeimininkės big_smile big_smile big_smile

18

Re: Filmai, serialai.

Breaking Bad serialas is da best.

19

Re: Filmai, serialai.

Citata iš filmo : "Kiaule, tu sparnuota" . Lb.taiklu...:::008

20

Re: Filmai, serialai.

The Addams family *spragt, spragt"