1

Tema: Su kokia izimybe noretumet permiegoti ?

As tai is pasauliniu tai : Kokia Selana gomez ar Ariana grande o is Lietuvisku tai Beatriche . O jus kaip ? Noretumet sekso su izimybe ?

2

Re: Su kokia izimybe noretumet permiegoti ?

Kokia naivi tema...Svarbu, kad įžymybė, tai nors bus apie ką pasigirti...kad įžymybė į tave kojas nusivalė...:::008

3

Re: Su kokia izimybe noretumet permiegoti ?

niekada gyvenime neturejau tokiu minciu. zmogaus kulto netoleruoju ir negarbinu, nedievinu "zvaigzduciu".

...ieskokuose yra , bet tai mano paslaptis. wink

4

Re: Su kokia izimybe noretumet permiegoti ?

O kokie mes big_smile

5

Re: Su kokia izimybe noretumet permiegoti ?

P.S. Gal kas gali paaiškint, kuo skiriasi paleistuvavimas nuo "sekso turėjimo" su atsitiktiniu žmogumi...:::008

6

Re: Su kokia izimybe noretumet permiegoti ?

noreciau su OLA

7

Re: Su kokia izimybe noretumet permiegoti ?

Su Kataro šeicha Al Mayassa.

https://i0.wp.com/www.world-arts.com/wp-content/uploads/2016/12/Sheikha-Al-Mayassa-world-arts-news_web_image.jpg?resize=600%2C334

8

Re: Su kokia izimybe noretumet permiegoti ?

Su Paltiniene big_smile big_smile

9

Re: Su kokia izimybe noretumet permiegoti ?

Viena mergina, kuri buvo viena tyriausiu sutverimu kokias teko pazinoti per visa savo gyvenima yra man pasakius "Tiek daug žmonių su kuriais noretume miegoti, bet tiek nedaug su kuriais norėtume pabusti". Siuos zodzius laikau giliai širdyje. Permiegojimas su izimybe tik prives prie didesnio dvasisko suuabegijimo. Nederetu apie tokius dalykus galvoti.

10

Re: Su kokia izimybe noretumet permiegoti ?

Deivil parašė:

Viena mergina, kuri buvo viena tyriausiu sutverimu kokias teko pazinoti per visa savo gyvenima yra man pasakius "Tiek daug žmonių su kuriais noretume miegoti, bet tiek nedaug su kuriais norėtume pabusti".

cia nebuvo tos merginos zodziai. cia citata isversta is rusu kalbos. merginos tik tiek ir sugeba svetimus zodzius cituoti

11

Re: Su kokia izimybe noretumet permiegoti ?

Konstantinas parašė:
Deivil parašė:

Viena mergina, kuri buvo viena tyriausiu sutverimu kokias teko pazinoti per visa savo gyvenima yra man pasakius "Tiek daug žmonių su kuriais noretume miegoti, bet tiek nedaug su kuriais norėtume pabusti".

cia nebuvo tos merginos zodziai. cia citata isversta is rusu kalbos. merginos tik tiek ir sugeba svetimus zodzius cituoti

Zinau, kad citata, ji parode is kur. Taciau as rusu kalbos nemoku ir be tos merginos nebuciau suzinojes.

12

Re: Su kokia izimybe noretumet permiegoti ?

Kas salciute pistu ?

13

Re: Su kokia izimybe noretumet permiegoti ?

Erika Lisauskienė