81

Re: Geri anekdotai

Stai jums viena jokinga mintis draugai. smile
melos moteris, jei jusu vyras -
Nei ruko..
Nei prestarauja..
Nei piksta..
Nei zaidzia prie kompo zaidimus...
Nei nei vaksto su draugais i bara..
pasimkit pagali ir pajudinkit ji o jei padveso.. wink

82

Re: Geri anekdotai

Jerevano mokslininkai pataria niekados nežiūrėti į kebabo turinį, nes labai realu, jog kažkas iš jo gali žiūrėti į jus. big_smile

83

Re: Geri anekdotai

mama, jeigu busiu gera mergaite, uzaugusi turesiu vyra?
taip, brangioji..
o jeigu busiu bloga?
tada turesi ju daug..

84

Re: Geri anekdotai

Čiukčia ieškosi sau merginos… arba žmonos. Prieina jis prie vienos panelytės ir klausia:
- Mergaite, būtum mano žmona?
– Būčiau, bet su viena sąlyga. Jeigu man padovanosi batus iš krokodilo odos.
– Be problemų, nuvažiuosiu į Afriką, sumedžiosiu krokodilą ir bus tau batai.
Čiukčia išvarė į Afriką, o mergaitė jo laukia. Praėjo pusė metų, čiukčia negrįžta. Praėjo metai, negrįžta. Po pusantrų metų mergaitė pati atvažiuoja į Afriką, vaikšto palei Nilą čiukčios ieškodama, o tas sėdi ant kranto su meškere, sugauna krokodilą, pasižiūri į jį ir išmesdamas atgal į upę sako:
Ne, ir šitas be batų.

85

Re: Geri anekdotai

Petriukas pamirso kvepuoti ir numire big_smile

86

Re: Geri anekdotai

Ne visi supranta, kad alus ryte - tai ne alkoholizmas, o antrasis kvepavimas...Vyras žiuri i neštumo testa ir atmintyje jam sukyla vaikyste, kuomet mama, maudama jam pedkelnes, sakydavo:
- Atmink, sunau, dvi juosteles - tai šikna!
.........................................................
Fraze "Visi vyrai vienodi" sugalvojo kine, pametusi savo vyra minioje
........................................................
Ekstremalaus katapultavimosi iš perpildyto autobuso mygtukas itaisytas ant konduktores liemeneles.
......................................................
Palinkekime sau to, ka turi tie, kas turi mus!
.......................................................
Ar žinote, kaip lietuviu kalbos komisija siulo vadinti prezervatyvus? VARPAINIAIS!!!
.....................................................
7 metai skrandžio opos, 3 metai raižymu pilve, 5 metai viduriu užkietejimo - "MacDonalds" jau 15 metu su jumis!
.....................................................
Žasinas irgi galvojo, kad maudosi... Kol vanduo neužvire...
...............................................................
Vaikai - tai musu geles! Kur isodinsi, iš ten ir ištrauksi!
.........................................................
Ar pastebejote, kad Lietuvoje veisiasi bjaurus žali žmogeliukai? Dažniausiai jie iššoka tiesiog iš niekur,
ir mosuodami dryžuotomis lazdelemis, stabdo pravažiuojancias mašinas.
..............................................................
Pranešimas per radija: "Grupe ginkluotu teroristu užeme masandrijos vyno rusius,
ir jau ketvirta diena negali suformuluoti savo reikalavimu".
...............................................................
Baltijos juros, pakrantes zonos, vandenyje 13% šlapimo. Suknisti delfinai.
...............................................................
Kuo geresnis visureigis, tuo toliau tenka ieškoti traktoriaus.
.................................................................
Rytoj garaže remontuoju mašina, poryt kepenis.

87

Re: Geri anekdotai

Sita tema yra geriausia is visu esamu, nesuprantu kodel zmones cia nerasineja.

88

Re: Geri anekdotai

Puikus anekdotas. :::008

89

Re: Geri anekdotai

isiveskite googlan anekdoty odessa.. galesit tusintis koki menesi

90

Re: Geri anekdotai

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRmN_fGfYOONDRtwvYQfCqCP1RDlH_QyNv_AH4jwbfVdn7koNh_

91 (redagavo Darius 2018-12-29 14:07)

Re: Geri anekdotai

https://scontent.fvno3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35481875_10155708109750292_9060259435334598656_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fvno3-1.fna&oh=341a8b0fc7207517b687c026b7306c09&oe=5C8DA791

92

Re: Geri anekdotai

Nutarė žmona pasiraust vyro telefone, kol šis miega. Rado tris įtartinus kontaktus : "Švelnūs prisilietimai" , " Tyros ašaros" ir "Mano sapnų valdovė". Paskambino visiems. Pasirodė, kad "Švelnūs prisilietimai" -  tai jo mama, "Tyros ašaros" -  sesuo, o kai paskambino kontaktui "Mano sapnų valdovė", suskambo jos mobilus. Susigraudino žmona, kad taip vyru nepasitikėjo, papasakojo viską jo mamai ir sesei. Pati paėmė visus savo pinigus ir padovanojo vyrui, mama padovanojo auksinį laikrodį, o sesė - motociklą. Pasiėmė vyras pinigus, užsidėjo auksinį laikrodį, užsikūrė motociklą ir išvažiavo praleisti aistringos nakties su "Elektrikas Petras" .

93

Re: Geri anekdotai

Vyras po ilgo laiko atsigavo iš komos. Jo žmona nuolat buvo prie jo. Atsimerkęs jis tarė savo žmonai, sėdinčiai greta jo patalo: - Tu buvai su manim pačiu sunkiausiu metu. Kai aš netekau darbo - tu mane palaikei, kai į mane šovė ir sužeidė - tu buvai šalia, kai žlugo mano verslas - tu buvai čia, kai mes netekome savo namo - tu buvai su manimi, kai sušlubavo mano sveikata - tu nepalikai manęs. Tu žinai, Marija, ką aš manau?
- Ką, brangusis? - šypsodamasi švelniai tarė žmona, ir jos širdį užliejo šilti jausmai.
- Aš jau imu manyti, kad tu neši nelaimes.

94

Re: Geri anekdotai

Paryčiais šiltutėlė žmona grįžta namo, atsirakina duris, įeina į kambarį, o ten vyras laukia

-Neklausinėk nei kur buvau , nei ką veikiau, geriau einam į lovą - parodysiu ko išmokau..............

95

Re: Geri anekdotai

Na ir paskutinis....... Nusprendė pora vaiku susilaukti bando mėnesi,du... metus niekas nesigauna.Nusprendė nueiti pas ginekologa.Pasibėdavojo apie savo negandas ginekologas pakelia galva ir sako:Vyrai jus ka rimtai....

96

Re: Geri anekdotai

ramses tevu prisiminimai

97

Re: Geri anekdotai

ramše parašė:

Nutarė žmona pasiraust vyro telefone, kol šis miega. Rado tris įtartinus kontaktus : "Švelnūs prisilietimai" , " Tyros ašaros" ir "Mano sapnų valdovė". Paskambino visiems. Pasirodė, kad "Švelnūs prisilietimai" -  tai jo mama, "Tyros ašaros" -  sesuo, o kai paskambino kontaktui "Mano sapnų valdovė", suskambo jos mobilus. Susigraudino žmona, kad taip vyru nepasitikėjo, papasakojo viską jo mamai ir sesei. Pati paėmė visus savo pinigus ir padovanojo vyrui, mama padovanojo auksinį laikrodį, o sesė - motociklą. Pasiėmė vyras pinigus, užsidėjo auksinį laikrodį, užsikūrė motociklą ir išvažiavo praleisti aistringos nakties su "Elektrikas Petras" .

:::024

98 (redagavo ramše 2019-03-22 21:16)

Re: Geri anekdotai

Budulay parašė:

ramses tevu prisiminimai

Mielai išklausysiu tavo tėvu prisiminimus

Filosofijos profesorius aiškina studentams:
- Vienas kvailys gali užduoti daugiau klausimų, nei atsakytų šimtas išminčių.
Kažkoks studentas replikuoja:
- Nenuostabu, kad mes neįstengiame išlaikyti jūsų egzaminavimo!

Du filosofai kalbasi:
- Žinai, visgi, kokie skirtingi rezultatai būna, kai tą patį darbą daro vyras ir moteris...
- Pasakyk pavyzdį?
- Na, pavyzdžiui, vyras, nusiprausęs, pagražėja... O moteris?

99

Re: Geri anekdotai

nuuuu... jau kurkas geriau.nes jau uzpiso tie anekdotai apie dauginimasi

100

Re: Geri anekdotai

tevas pataria sunui i maudymosi kelnaites isideti banana, kad atkreiptu mergaiciu demesi. pareina sunus namo is baseino... na, kaip ? klausia tevas. - tevai, tu nepasakei, kad bananas turi buti priekyje ! .