1

Tema: noriu atidaryti barą Šakiuose:D, kas daryt?

Trumpai apie savo potencialą - esu "nepriklausomas" asmuo, dėl užsitęsusios paauglystės esu šokių ir muzikos mėgėjas, bene - "ekspertas", turiu prikaupęs profesionalios garso ir šviesų įrangos, dasipirkinėti pradžiai tikrai nieko nereikia, pats  naktiniuose klubuose mielai lankausi, bet man vis tiek retai juose būna pilnai komfortabilu, kogero todėl ir kyla tokie norai...
Galvoje jau kokie 4 metai sukasi mintis apie baro-naktinio klubo atidarymą Šakiuose (galvoju apie centrą)... verta tai daryti ar ne(kiek žinau didelių sėkmės istorijų su naktiniais klubais Šakiuose nebuvo)?su kokiasi iššūkiais, sunkiais ir lengvais susiduria tiek nauji, tiek seni verslininkai verdantys šioje sferoje panašaus potencialo miestuose? Gal ir iš didelių miestų atstovai ką patartų? faktas, kad kažko didelio pradžiai nedarysiu, bet vienas tame nesusitvarkysiu, teks prašyti bent 1 papildomą pagalbininką?
Mano vizija -  ~40m^2 salėje dj leidžia chil muziką, mirksi šviesytės, ekrane gražios blondinės demonstruoja savo kojas...:D kampe stovi sofkute, keli staliukai kas nori iš poblaivių lankytojų "pagalbininko paprašo išimti iš šaldytuvo alučio buteliuką, arba pagaminti kavos, arbatos... aišku salytėje stovėtų stalo futbolo stalas.

O jeigu esate verslininkas kad ir ne šitos sferos, bet gal galėtumėte rekomenduoti žmogų, kuris padėtų susitvarkyti visus reikalingus ir nereikalingus leidimus, licenzijas ar netgi išsamiai pakonsultuotų kaip geriau vykdyti  tokio tipo verslą, kad po visko nebūtų didžiulio nusivylimo. už gerą konsultaciją galėčiau ir susimokėti, ačiū.

2

Re: noriu atidaryti barą Šakiuose:D, kas daryt?

Šakiuose maža vietų pagert ir pasimušt?

3

Re: noriu atidaryti barą Šakiuose:D, kas daryt?

Kas geria ir mušasi, kai kas ir pinigų iš to pasidaro...:::008

4

Re: noriu atidaryti barą Šakiuose:D, kas daryt?

mano baras būtų kitoks, kaip jūs taip mielosios galėjot pagalvoti..?:D

nzn tiksliai ar daug vietų pasimušti Šakiuose yra, tokių vietų pats privengiu. Bet yra bushido klubas, gal ten visai neblogai pavyktų prasilesiti (jeigu labai kam norisi...).
Pats esu šokėjas, ir ne visai tik mėgėjas... naktiniuose klubuose lankausi tik dėl galimybės pašokti ir linksmintis šokant su panašia chebra, ir jeigu dėl to truputį pačiuožęs stogas- alkoholis tam nereikalingas.

Jeigu mano vertybės tokios, tai aš tikrai nesidžiaugsiu turėdamas didelius pelnus pardavus didelius kiekius alkoholio, galima užkelti kainas alkoholiui, kavos ir arbatos piginimo saskaita. tačiau nemanau, kad chill zonoje būtų naudinga neprekiauti bent alumi (iš verslo perspektyvos).
ir ačiū, kad leidota suprasti, kad kolkas apie barus ir naktinius klubus masės žmonių susidarę nuomonę - "skylė" (pats apie pusę iš jų irgi esu tokios nuomonės )tačiau pasuksiu šią nuomonę kitu kampu, paklausdamas kas yra nuostabiausios gyvenimo akimirkos - dideli jubiliejai, vestuvės, kartais netgi krikštynos? per juos žmonės išgeria tiek alkoholio, kad po to atgauti sveikatą reikia ne dienos, o savaičių?

gal ir nieko, kad bandau apginti savo idėją toje vietoje kur kaiptik prašau pagalbos, o ne užsipulti, vadinasi ja tikiu.
Tame ir reikalas, aš norėčiau kelti tokio miestelio kaip Šakiai kultųrą, o nesmugdyti... turiu idėją kaip apjungti gražų šokį, vakarėlį, žaidimus. žodžiu norėčiau, kad iš esmės šitą veiklą stumtų šokiai, muzika ir atsiplaidavimas, o visa kita reikalinga, tam, kad tai palaikytų.

5

Re: noriu atidaryti barą Šakiuose:D, kas daryt?

Turėtumėt padaryti viską viename, kad išsilaikytumėt, pvz.paveikslų, visokių patrauklių niekučių dovanoms įvr.progomis pardavimas -  dieną, knygų pristatymai su autoriais ir pnš., o vakare įvr. pasisėdėjimai, mini komcertėliai, pasišokimai su kviestais šlagerių ar baladžių atlikėjais...Šokių pamokėlės, joga ar pnš. Kuo mažiau darbuotojų, kuo daugiau sponsorių, o dar ir apsauginių reikės. Vien žo...nepavydžiu tiems, kurie tuo užsiima...:::008

6

Re: noriu atidaryti barą Šakiuose:D, kas daryt?

Jei man prireiktų panašių konsultacijų, pabandyčiau surasti "Facebook'e" "Fenix Bar". Tada paprašyčiau galimybės susitikti su Oganes ir nuvažiuočiau pasidairyti, pasikalbėti. Geriau iš anksto pagalvoti, ko klausti.

7

Re: noriu atidaryti barą Šakiuose:D, kas daryt?

verslo planas:
1 zingsnis susirast barmene su patirtim
2 zingsnis apsizenyt
3 zingsnis atidaryt bara, tu rupini muzika, ji gerimais
big_smile

8

Re: noriu atidaryti barą Šakiuose:D, kas daryt?

Matyt, nusprendė pradėti nuo alkoholinių gėrimų įsigijimo... Paskui nusprendė dėl ypatingų kokybės standartų padegustuoti, ką pilstys... Užgėrė, panašu...

9

Re: noriu atidaryti barą Šakiuose:D, kas daryt?

Breinas parašė:

Matyt, nusprendė pradėti nuo alkoholinių gėrimų įsigijimo... Paskui nusprendė dėl ypatingų kokybės standartų padegustuoti, ką pilstys... Užgėrė, panašu...

kas nusprendė, kas prisigėrė ir išvis apie ką šita tema?:D. taip žiūriu gana rimtai į šitą reikala, nes manau, kad tai ką esu suplanaves gali būti įdomu, o gal dar net ir naudinga, aišku tai gali pareikalauti ganėtinau daug resursų...
Taip pusiau į temą pasidalinsiu patirtimi kurią patyriau naktiniame klube prieš keletą metų... Žodžiu kažkoks juodaodis "pacaniukas" leidžia muziką ir pastoviai tokį "pink popsą", nu mane švelniai tariant užkniso ir išreiškiau šitą nepasitenkinimą žodžiu, o kažkokia mergikė išgirdusi, (nzn kodėl, bet pasibjaurėjusi) sako:
-pats negroji, tai ko kabinėjiesi?
kogero jau galėjau susprogti iš pykčio ir atsakyti, kad groju ir geriau groju(aišku per privačias šventes ir tik retkarčiais kur kitur, nes neturiu galimybių), tačiau nesiteisnau, o suglumęs pasišalinau ir netrugdžiau panikei toliau būti surūgusia be manęs... na bet tą patį vakarą kai pasikeitė dj sulaukiau keletos kompimentų kad gerai šoku streetdancus... tad labai viliuosi ėmusis šio reikalo nereikėtų prekiauti kažkokiais niekučiais, o patraukti puikia "šokių, muzikos, ir čill zona", bet kad tai būtų puiku, va ir manau, kad visų kampų vienas neapš... bet vėlgi - Šakių rinka kogero diktuotų savo salygas.

10 (redagavo G Reta 2018-09-25 20:10)

Re: noriu atidaryti barą Šakiuose:D, kas daryt?

Tu mėgsti muziką, šokti, groti etc, bet tu ne verslininkas.
Svajotojas, romantikas, 'massovik-zateinik', bet ne verslininkas.
Trumpai tariant, tu JAU bankrutavęs.

Dailininkai neatidarinėja dailės galerijų. Jie randa arba juos susiranda mecenatai, verslininkai, vadybininkai, žmonės, kurie moka daryti pinigus iš bet ko. Kurie Sacharoj parduotų smėlio dėžę. Tu šitą sugebėsi?
Piešti ir savo piešinius pardavinėti - 2 skirtingi skirtumai, kaip sakoma.

Tavo verslo vizija 1 ir 2 žinutėse gerokai skiriasi.

Tau akivaizdžiai trūksta saviraiškos. Eik i TV šou, kur dainuoja ir šoka, jei/kol dar tokie vyksta; patenkinsi savo meninius poreikius, gausi taip trokštamo dėmesio, gal tai išspirs tave į platesnius vandenius arba parodys, kur tavo vieta gyvenime, bet į verslą tai nelįsk...

11

Re: noriu atidaryti barą Šakiuose:D, kas daryt?

G Reta parašė:

Tu mėgsti muziką, šokti, groti etc, bet tu ne verslininkas.
Svajotojas, romantikas, 'massovik-zateinik', bet ne verslininkas.
Trumpai tariant, tu JAU bankrutavęs.

Dailininkai neatidarinėja dailės galerijų. Jie randa arba juos susiranda mecenatai, verslininkai, vadybininkai, žmonės, kurie moka daryti pinigus iš bet ko. Kurie Sacharoj parduotų smėlio dėžę. Tu šitą sugebėsi?
Piešti ir savo piešinius pardavinėti - 2 skirtingi skirtumai, kaip sakoma.

Tavo verslo vizija 1 ir 2 žinutėse gerokai skiriasi.

Tau akivaizdžiai trūksta saviraiškos. Eik i TV šou, kur dainuoja ir šoka, jei/kol dar tokie vyksta; patenkinsi savo meninius poreikius, gausi taip trokštamo dėmesio, gal tai išspirs tave į platesnius vandenius arba parodys, kur tavo vieta gyvenime, bet į verslą tai nelįsk...

nereik taip nusistatyt. Reik bandyt gyvenime jei tik yra noras ir galimybes. As netikiu kad negalima but ir menininku ir verslininku. Manau pagooglinus galetu rast sekmes istoriju.

O cia ir patarimai:
https://www.quora.com/Is-it-possible-to-be-an-artist-and-a-businessman

"It is possible to do both at the same time. Just understand that in doing so, you are giving up a particular amount of your time when you could be mastering the other. For many people, especially professionals, they usually have something on the side which they are passionate about. Business and art can be an incredibly beneficial mix, especially if you can find a way to combine them."

Jei sedi ir nebandai ir nieko nedarai, o tik kaltini valdzia, tai mazini sansus kazko pasiekt daugiau ir buni vidutiniokas. Verslininkai taip nemasto.

Plius verlsininaki buna nudega ir 10 kartu, tai jei sitas verslas jam nepaeitu, tai cia tik pirmas, nieko net baisaus. TIk pamokos kaip geriau daryt sekanti verlsla.

Daryk - nebuk tas vidutinis pilkas lietuvis kaltinantis visus tik ne save aplinkui kad blogas gyvenimas !

12

Re: noriu atidaryti barą Šakiuose:D, kas daryt?

Na..er mane cituoti nuo A iki Z, kai mano postas čia pat, prieš akis??

Darius parašė:

Plius verlsininaki buna nudega ir 10 kartu, tai jei sitas verslas jam nepaeitu, tai cia tik pirmas, nieko net baisaus. TIk pamokos kaip geriau daryt sekanti verlsla.

Gali sau leisti nudegti, kai turi n kitų verslų, iš kurių išsilaikysi. Čia ne tas atvejis.

13

Re: noriu atidaryti barą Šakiuose:D, kas daryt?

G Reta parašė:

Na..er mane cituoti nuo A iki Z, kai mano postas čia pat, prieš akis??

Darius parašė:

Plius verlsininaki buna nudega ir 10 kartu, tai jei sitas verslas jam nepaeitu, tai cia tik pirmas, nieko net baisaus. TIk pamokos kaip geriau daryt sekanti verlsla.

Gali sau leisti nudegti, kai turi n kitų verslų, iš kurių išsilaikysi. Čia ne tas atvejis.

kokia cia problema del citavimo ?:)

jei neturi n kitu verlsu, galesi eit kitam dirbt jei nepasiseks. Gal but net verslo pradzia su darbu dabartiniu derint geriausia jei tik iseina. Yra tokiu pereina pilnai - pirma padirba laisvalaikiu nuo darbo prie verslo.

14

Re: noriu atidaryti barą Šakiuose:D, kas daryt?

Vytautasvisu  pirma verslui reikia tikslumo. tu pakolkas mastai kaip muzikantas sokejas menininka sbet ne kaip verslinikas. pradek nuo tokiu klausimu:
1) ar turi patalpas? jei neturi jas pirksi ar nuomosi ir uz kiek?
2) jei turesi patalpas ar netrukdysi kaimynams?
3) ar turi nuosava imone kokiu juridiniu pagrindu veiksi? nes vis tiek turesi steigti juridini vieneta
4) ar samdysi kazka ar pats vienas dirbsi

bet svarbiausias klausimas: kokie klientu srautai? kiek Sakiuose is viso yra gyventoju? kiek is ju bus potencialiu lankytoju? ar tavo istaiga atitiks to miestelio klientu poreikius? nes jeigu klientams reikia vietos kur pagert ir pasimust o tu atidarysi aukstesnio lygio vieta tai liksi nesuprastas vietines publikos.  as manyciau tau reikia krasustytis i Kauna arciau didesniu klientu srautu) ten ir zmones ivairesni ir klientu visada turesi. nors tavo norai geri bet tikrai beprasmiskas reikalas bandyti prikelti provincijos kulturini gyvenima. tikrai perkelk savo ideja i Kauna ten bus geriau

15

Re: noriu atidaryti barą Šakiuose:D, kas daryt?

jiai yra toks noras tai paimk ir atidaryk wink

16 (redagavo Vytautas 2018-10-15 23:41)

Re: noriu atidaryti barą Šakiuose:D, kas daryt?

G Reta parašė:

Tu mėgsti muziką, šokti, groti etc, bet tu ne verslininkas.
Svajotojas, romantikas, 'massovik-zateinik', bet ne verslininkas.
Trumpai tariant, tu JAU bankrutavęs.

Dailininkai neatidarinėja dailės galerijų. Jie randa arba juos susiranda mecenatai, verslininkai, vadybininkai, žmonės, kurie moka daryti pinigus iš bet ko. Kurie Sacharoj parduotų smėlio dėžę. Tu šitą sugebėsi?
Piešti ir savo piešinius pardavinėti - 2 skirtingi skirtumai, kaip sakoma.

Tavo verslo vizija 1 ir 2 žinutėse gerokai skiriasi.

Tau akivaizdžiai trūksta saviraiškos. Eik i TV šou, kur dainuoja ir šoka, jei/kol dar tokie vyksta; patenkinsi savo meninius poreikius, gausi taip trokštamo dėmesio, gal tai išspirs tave į platesnius vandenius arba parodys, kur tavo vieta gyvenime, bet į verslą tai nelįsk...

Greičiausiai tamstelė jau turite Šakiuose atidariusi kavinę ar naktinį klubą apie kurį nieko nzn ir dabar bijote konkurencijos?:D
pirmoje žinutėje rašiau viską supaprastintai, kad trumpiau ir aiškiau būtų suprasti kur taikausi, o antroje ir ketvirtose žinutėse kažkodėl teisinuosi(gal parodau savo silpnybę, o gal bandau užpildyti tas demesio stokos prarajas). Šiuo metu sėdžiu Norvegijoje, tampau kabelius ir sukioju antenas... vakar už įėjimą į naktinį klubą susimokėjau 300kr, dar alus ten nepigus... apie dj ir lankytojų kultūrą tyliu, vėliau išsiaiškinau, kad aš vienas susimokėjau kažkodėl už du įėjimo bilietus... tad jeigu neatidarysiu kur nors asmeninio naktinio klubo ir gyvendamas toliau tą patį gyvenimą tik gadinsiuosi nervus ir finansiškai nuostolis bus dar didesnis....:D
Kaip minėjau šokiai reiškia- reiškė labai daug mano gyvenime, turiu nemažai draugų profesionalių šokėjų, tačiau kolkas, o gal jau - jų duona ne man, nors anksčiau kiti mano aplinkos žmonės siūlė eiti į tv projektą "talentai", gal jie taip kalbėjo norėdami paglostyti mano savimeilę ar panašiai. tačiau esu dalyvavęs projekte "būk mano meile":D, va ir ten pagyrė, kad gražiai šokau, nors pamatęs įrašą taip nemaniau, tad ties tuo ir baigėsi reikalai su tv projektais:D.
šiaip apie šokius tai norėčiau kad kiekviena mergina mokėtų šokti taip kaip šitame klipukyje šoka šauni panikė https://www.youtube.com/watch?v=XPmBnnon0Ek , pirma karta pasirodo nuo 00:24. šitie šokiai vadinasi shuffle, gerai kiekviena mergina taip šokti nemokės, tačiau mokyklose visus iki vieno vaikus mokina nuo pradinių klasių rašyti ir skaityti ir tik po ~4m jie išmoksta tai daryti daugiau mažiau pilnavertiškai ir dažniausiai šis procesas vyksta per prievartą, bet tenkinamų rezultatų pasiekia bene visi, nes žino kad tai reikalinga... dabar su muzikos pamokomis, gerai, kad ši pamoka egzistuoja, nors pats pamenu, kad dainuodavom bene tik "plaukė žaselė per ežerėlį", kogero todėl, kad tai atrodė nereikalinga... na bet gerai tikrieji talentai muzikoje, vokaliniuse sugebėjimuose dažnai būna atkapstomi,  vėliau jų sugebėjimai GLOSTO DŪŠĘ IR TURTINA DVASĘ DAUGUMAI.(bet čia iš tikro ne mano sfera). mano sfera yra dj, dance, gimnastika. bet tampydamas kabelius Norvegijoje šių talentų nebeugdau, bet 15m įdirbis šiuose menuose yra, esu šokęs ir tautinius ir visi kiti šokiai man kelia žavesį, graži plastika... Gryžtant apie tą mergikę klipukyje ir kad visos taip šokti nemokės... - taip nemokės, tačiau jeigu turi sveikas kojas, rankas, sveiką emocinį intelektą, mėgsta muziką, ras kitą alternatyvų šokį, kuris neš tiktais naudą. žiūrint į tą šokančią mergikę ji atrodo nepaprastai patraukli, nes šoka ne vien jos kūnas bet ir siela, ir jeigu kažkas mato tame kokią nešvankybę, tegul pirma pats pasižiūri į save... mes su draugais labai dažnai kalbėdavome apie šokio kultūrą, ir anksčiau ar vėliau jeigu žiūri rimtai į tai, atskiri pelus nuo grūdų. bet deja šokio kultūra gal bene aukščiausia ir yra tų pačių tautinių šokių(na kaip mačiau kaip šoka profesionalai tautinius šokius, tai žandikaulis atvėpęs bene dabar - ir sudėtingi breiko, gimnastikos cirko elementai, muzikos instrumentų įvaldymas... tad tie kas laikosi nuomonės kad daryk tik tai kas yra vienoje siauroje sferoje, tegul eina patys su savimi...)... šiaip sutampa vizijos pirmoje ir antroje žinutėse- susirinkę šokėjai rodo numerį, o čill zonoje sėdi kultūringai ir gurkšnoja kavą šokėjų gerbėjai, jeigu kultūringai, tai ir alaus gali atsikimšti buteliuką, dar galbūt kiti tegul žiūri ir pavydi ką moka jaunoji karta jaukioj atmosferoje, o ne skundžiasi kaip prie ruso buvo gerai, plius pajamos barui... vėliau bendras tūsas... pastoviai pasirodymų nebūtų- darbo dienomis įvairių šokių pamokos, dj pamokėlės norintiems mixuoti muziką(baras uždarytas) tik vakare atsidarytų baras, tada galima paleisti per mediją kokias fudbolo varžybas ar panašiai. jeigu būtų klijantūros, tada būčiau kaip inkstas taukuose, saviraiškos gal kokiems 5 gyvenimams...:D Ir jei kas nugvelbs šitą franšizę-idėją iš manęs, aš tik apsidžiaugsiu, bus kur vertai išleisti 30 eu už bileitą...

17 (redagavo Deivil 2018-10-14 14:17)

Re: noriu atidaryti barą Šakiuose:D, kas daryt?

Asmeniskai apie tai nieko nenusimanau, bet labai abejoju ar tau pavyks atidaryti ta bara kazkokiuose Sakiuose..
Ta prasme jau pazvelgus i vieta "Sakiai" jau panasu i bloga strategija.
Ar bus ten tiek zmoniu kad tau ji apsimoketu tureti ir atsipirktu?
O ten kur zmoniu yra, kaip dideli miestai, ten per daug konkurencijos.
Galbut yra racionali priezastis, kodel tikrai taip pavadinkime "galingi" barai/klubai, kurie turi nemazai finansu kuriais gali zongliruoti, neisteigia jokio baro ar ten klubo Sakiuose?
Galbut yra priezastis kodel pries tai buve bankrutavo?

Sakykim valgykla, kavine, toks dalykas greiciausiai surinks klienturos. Bet baras, klubas, dar kazkokias moteris tu ten minejai... Riboji savo tiksline auditorija, butu anksciau buve n18 dabar alkoholis tik nuo kada? 20 ar ten 21? pardavinejamas. Alkoholis irgi branksta....

Tavo vietoj nerizikuociau.
Nebent tu sugalvotum kazkokia super ideja, kuri butu kabliukas/kompromisas ir pan. Daznai tokie dalykai vadinami gimikomis.
Pvz vietovese kurios turi istorija kazkokia, legenda, tai zmones kuria tarkim viduramziu stiliaus uzeiga, tai ten jokios klubines muzikos nerasi, stengias samdyt gyvai grojancius viduramziu muzika zmones, arba leidzia irasus, interjeras visas senove inspiruotas, daugiau zvakiu arba lempu imituojanciu zvakes nei mirganciu spalvotu zibintu..
Tu gimiku gali buti kaip tik atvirksciai, su moksline fantastika. Kiek zinau zmones traukia kultura, tai jei surisi su miesto istorija, kazkaip.. Ta prasme lyg norint susipazinti su Sakiu istorija butu butina nueiti ten, i kazkokia uzeiga nes ji tarsi to miestelio kultura spinduliuoja, tradicijos, vertybes... 
Kazkas i ta puse.
Bet as tai tik fantazuoju cia.

Man atrodo labai .... silpnai taip tas sumanymas.

18 (redagavo Deivil 2018-10-14 14:23)

Re: noriu atidaryti barą Šakiuose:D, kas daryt?

Bet patarimo jei nori tai galiu duoti viena ir tikrai vertinga.
Jis butu toks, kad neieskok cia patarimu.
Cia labai daug prastuomenes ir aplamai zmoniu, kurie tiesiog nenusimano tame.
Tavo sumanymas priklausytu kokiam nors investiciju forumui ar panasiai.
Ieskok ten zmoniu, kurie tau kazka daugiau pasakys.
Ne cia.
Mes nesam sios srities porfai ir galbut visi nusisnekam.

19 (redagavo Vytautas 2018-10-15 23:54)

Re: noriu atidaryti barą Šakiuose:D, kas daryt?

na konkrečiai žinau tiek - Šakiuse mažokai žmonių, bet čia reiktų mažiau investicijų, gal net pavyktų tvarkytis vienam pradžioj ir bonkrutuoti nėra taip baisu(dėl to šitas varijantas"saugesnis"), o Kaune irgi gerai, ten tie patys šokių treneriai lengviau surandami, gal su kokia šokių studija susitart pavyktų dėl kokių reprezentacinių viešų šokių pamokų(čia kaip pvz.) ir abipusė nauda būtų... tačiau patalpų nuoma būtų kur kas didesnė, nes jeigu mastai apie "kultūrinę" viešą veiklą ir dar kolkas siaurokai auditorijai, nesinori daryti miesto pakraštyje, bet čia tik mano dabartinės mintys, kurios tokios pat kaip rudeniniai lapai...
Kodėl Šakiuose bonkrutavo klubai? ten sukosi pastoviai toje pačioje gal keturiais pavadinimais skirtingų savininkų klubai, visi neišsilaikė - patalpos didžiulės, tamsios, retai kada užpildytos, nelabai jaukios(man asmeniškai, kogero ir daugumai kitų), visa aparatūra nuomojama, akustika blogesnė negu kibire, muzika leidžiama ryškiai per garsiai(visi savininkai tai leido) brangus alus, merginos negražios, nemoka šokti, girtutėlės, dj leidžia negražias dainas, tuoletai nejaukūs, nešvarūs, baras tamsus, salės lubos žemos, maistas ir gėrimai neskanūs ir brangūs, viskas rūsyje, o svarbiausia NEBUVO STALO FUDBOLO...:D o kas keisčiausia, viskas ką išvardinau yra tiesa ir mano subjektyvi nuomonė, sumelavau gal tik apie gražias bet girtas merginas...(jeigu kas iš buvusių savinikų skaito šitai ir nujaučia,kad tai būtent jų buvęs klubas, atleskit, pajuokavau, bet jau išsiunčiau žinutę, negaliu ištrinti):D taip jeigu rimtai, tai su vienu savininku kalbėjausi, jis sakė, kad per daug resursų reikalauja suorganizuoti normalų renginį Šakiuose - reklama, nuomos, atlikėjai, etc...

20

Re: noriu atidaryti barą Šakiuose:D, kas daryt?

Imk ir pabandyk. Ir pakviesk zmones is Jurbarko, Luksiu, Pilviskiu-kad visi aplinkiniai zinotu apie toki bara. Blogiausia, kas gali nutikti-tai bankrutuosi ar tiesiog baras neatnes pelno-patalpu remontas nueis velniop, teks isparduoti baldus, i kuriuos daug ikisai. Is esmes anie savininkai teisybe sake-Sakiai gan mazas miestas, plius visi is cia evakuojasi, neaisku, ar projektai atsipirks, nes tieisog per mazai pajamu bus.