1

Tema: nenoriu gyventi.

nezinau kaip ir issireiksti.zlugdau save mintimis apie mirti.atrodo nieko blogo vyras nedaro bet taip skaudu sirdy kad noriu tiesiog isgaruoti.rasinejas feisbuke su kita tokiom imtymiom temom kad net baisu.as ji taip myliu o jam matos dzin kad man blogai.noriu mirti.

2

Re: nenoriu gyventi.

sok nuo tilto

3

Re: nenoriu gyventi.

visai nejuokinga.matosi kad nesuprantat.kai isgyveni 26 metus tai yra baisu.sneka su tavim o tuo tarpu raso kitai.ziauru.

4

Re: nenoriu gyventi.

parasyk cia zinute, kad teiki paslaugas uz parama ir palik, kad vyras pastebetu

5

Re: nenoriu gyventi.

tai kad as netokia negaleciau.kaip nors istversiu

6

Re: nenoriu gyventi.

Nieko konkreciai neparasei. O ir rasai kaip beraste paaugle. Nieko patarti tau negales.

7

Re: nenoriu gyventi.

SONY parašė:

nezinau kaip ir issireiksti.zlugdau save mintimis apie mirti.atrodo nieko blogo vyras nedaro bet taip skaudu sirdy kad noriu tiesiog isgaruoti.rasinejas feisbuke su kita tokiom imtymiom temom kad net baisu.as ji taip myliu o jam matos dzin kad man blogai.noriu mirti.

Nieko nepadarysi. Teks mylėti mažiau. Tik reikia susirasti ir sau kokią nors paguodą - pasidalinti su kuo nors realiu savo pergyvenimais, susirasti irgi su kuo galėtum susirašinėti, ar imti ir pasiėmus atostogas, su kuom nors išvažiuoti į kokią įdomią kelionę. Tai tikrai padės - žinau.

8

Re: nenoriu gyventi.

aš irgi nenoriu, bet reikia smile

9 (redagavo Valdas 2018-09-29 20:50)

Re: nenoriu gyventi.

Ir aš noriu mirti, bet gyventi sunkiau, todėl renkuosi kentėti. Pragare šilčiau, nes ten nėra metų laikų. Ir, žinoma, renkuosi Ambio multivitaminus, su beveik visomis medžiagomis po 100 proc. bei kalio miltellius, prie viso kito, kad nieko nepritrūktų padoriam funkcionavimui. Kad tai ir liktų - tiktai žodžių žaismas. smile

Ar jam jau pasakei, kad tema netikra, o jei tikra - ar jam jau pasakei, kad žinai, ką jis daro?

10

Re: nenoriu gyventi.

Valdas parašė:

Ir aš noriu mirti, bet gyventi sunkiau, todėl renkuosi kentėti. Pragare šilčiau, nes ten nėra metų laikų. Ir, žinoma, renkuosi Ambio multivitaminus, su beveik visomis medžiagomis po 100 proc. bei kalio miltellius, prie viso kito, kad nieko nepritrūktų padoriam funkcionavimui. Kad tai ir liktų - tiktai žodžių žaismas. smile

Ar jam jau pasakei, kad tema netikra, o jei tikra - ar jam jau pasakei, kad žinai, ką jis daro?

As irgi norejau numirti kada man buvo 28m...kaip Jimis Hendriksas,Janis...Jimis Morisson mire..paskui supratau,kad kvailas buvau...tiek geru zmoniu po to sutikau,tiek geros muzikos,filmu...niekad to nebuciau nepamates

11

Re: nenoriu gyventi.

Mat kaip. Janis Joplin ir Jimmi Hendrix...Klausydavau ir klausydavau. smile Žinoma, reikia gyventi. O kad smegenys nekvailiotų - užtikrinti joms visų medžiagų netrūkumą, reikiamą bendravimą ir taip toliau.

Oh, Lord, won't you buy me - a Mercedes Benz. My friends all drive Porche'ys...

12

Re: nenoriu gyventi.

Valdas parašė:

Mat kaip. Janis Joplin ir Jimmi Hendrix...Klausydavau ir klausydavau. smile Žinoma, reikia gyventi. O kad smegenys nekvailiotų - užtikrinti joms visų medžiagų netrūkumą, reikiamą bendravimą ir taip toliau.

Oh, Lord, won't you buy me - a Mercedes Benz. My friends all drive Porche'ys...

Oh,Janis....

13

Re: nenoriu gyventi.

O dabar ją pakeitė - Barbra Streisand.

14

Re: nenoriu gyventi.

Zinai kaip apie Barbra Streisand sake to meto muzikos kritikai-Ji ant tiek negrazi,kad net miela...

15

Re: nenoriu gyventi.

Man jauna ji graži, o vyresnė - ne. Tada jos veidas ypač atrodo kaip žvėries. Liūtės ar panašiai.

16

Re: nenoriu gyventi.

Tipo kai pamaciau sitos temos autores teksta pamaniau kad cia kokia raso 15 mete, bet kai paspaudziau ant jos anketos ir pamaciau kad temos autorei 45 metai...

b*et ...
Bet cia rimtai psixiniu ligoniu lizdas ..
Vieni religiniai fanatikai,
kitas su autizmo genais ir vitaminais.
treciai depresija ir ji kazkodel ne pagalbos telefonu kreipiasi kur nemokamai tycia tokiems bet i ieskok portala forume...

Jus juokaujat?
cia sapnuoju as tikriausiai?
Prasau pasakykit kad sapnuoju.
dar nebutu taip blogai jei jum visiem po 15 butu.
Bet jum po 30 50 metu.

Ar as kazka praziopsojau?
Gal buvo kazkokia "kvailaliges" epidemija?

17

Re: nenoriu gyventi.

O kodel Kris Kristofferson buvo ja isimylejes,zmogus,kuris tuo metu galejo turet bent kuria faktiskai amerikos paaugle,tiek buvo tuo metu poluliarus..?

18

Re: nenoriu gyventi.

Pražiopsojai tai, kad esi durnas. Patį svarbiausią faktą. Kaip galėjai tai pražiopsoti? Bet kodėl neturėtum vengti savo durnumo supratimo.

19

Re: nenoriu gyventi.

Romai, nežinau.

20

Re: nenoriu gyventi.

Valdas parašė:

Romai, nežinau.

https://www.youtube.com/watch?v=I0f1cMYF91A