21

Re: Gražiausia Lietuvos moteris

ROMAS parašė:
Valdas parašė:

Taip.

Grazi moteris,egzotiskas jos grozis kaip ir Barbra..

Man panaši į mano kolegę žydaitę Allą labai. Net antrą sykį pažiūrėjau , maniau, kad ji.

22 (redagavo Valdas 2018-10-01 22:23)

Re: Gražiausia Lietuvos moteris

Reiškia abi žydaitės. smile Todėl ir įdėjau. Taip, kaip Barbra. smile Graži kaip tos gėlės ir dar gražesnė.

23

Re: Gražiausia Lietuvos moteris

Veikia, veikia - dar ir kaip. Restoranas, aludė, kavinė, baras ir viešbutis.

http://stikliai.com

https://s-ec.bstatic.com/images/hotel/max1024x768/141/141016869.jpg

24

Re: Gražiausia Lietuvos moteris

Tu gėjus

25

Re: Gražiausia Lietuvos moteris

Tu smaukytojas. Taip ir sakyk

26

Re: Gražiausia Lietuvos moteris

O kodėl tu toks nacis?

27

Re: Gražiausia Lietuvos moteris

https://akphoto1.ask.fm/766/985/549/1650003031-1qb25cb-9do8edfac0dgopp/original/Untitled.jpg

28

Re: Gražiausia Lietuvos moteris

Deivil parašė:

https://akphoto1.ask.fm/766/985/549/1650003031-1qb25cb-9do8edfac0dgopp/original/Untitled.jpg

Oi blyyyn... Apsisi.... Iš juoko. Čia mis Lietuva.

29

Re: Gražiausia Lietuvos moteris

Gražuolė. Kaip Valdas apsidžiaugs ją pamatęs

30

Re: Gražiausia Lietuvos moteris

Baikit tyciotis is zmogaus.Tai jau primena viduramzius,kada vidury miesto aikstes keli vienas kita paragindami issisokeliai musa lazdomis zmogu vien del to ,kad jis kitokis...o minia stebedama tai leipsta juokais.Svolaciai jus svolaciai...kada nors prispausti nelaimiu ar nepagydomos ligos prabude nakti apgalvosit savo gyvenimus,tik tada suprasit uz ka tas nutiko...

31

Re: Gražiausia Lietuvos moteris

Valdas parašė:

Romai, man jų nesąmonės neturi jokios reikšmės. smile Man patinka stebėti jų kvailą elgesį, kaip stebėčiau gyvūnus zoologijos sode. Pažintinė prasmė. Kaip jie reaguoja vienu ar kitu atveju. Kaip kitaip dar gali sureaguoti. Tik tiek man jie įdomūs. smile

Gerai cia pasakei.O jie tegu toliau montuoja vaikiskus nuotraukeliu miksus,pienburniai...

32

Re: Gražiausia Lietuvos moteris

ROMAS parašė:
Valdas parašė:

Romai, man jų nesąmonės neturi jokios reikšmės. smile Man patinka stebėti jų kvailą elgesį, kaip stebėčiau gyvūnus zoologijos sode. Pažintinė prasmė. Kaip jie reaguoja vienu ar kitu atveju. Kaip kitaip dar gali sureaguoti. Tik tiek man jie įdomūs. smile

Gerai cia pasakei.O jie tegu toliau montuoja vaikiskus nuotraukeliu miksus,pienburniai...

Niekas nemontavo googlej radau.
Niekas is kitokiu nesitycioja,
jis nera kitoks. Na nebent protiskai tai jo jis atsilikes.
Bet esme kad tas atsilikes galvoja kad yra kietesnis nors yra durnesnis.
Jei durnas yra tegu zino savo vieta,

33

Re: Gražiausia Lietuvos moteris

Pupi, už skątinimą žudytis, baudžia.

34

Re: Gražiausia Lietuvos moteris

pupis parašė:
ROMAS parašė:

Baikit tyciotis is zmogaus.Tai jau primena viduramzius,kada vidury miesto aikstes keli vienas kita paragindami issisokeliai musa lazdomis zmogu vien del to ,kad jis kitokis...o minia stebedama tai leipsta juokais.Svolaciai jus svolaciai...kada nors prispausti nelaimiu ar nepagydomos ligos prabude nakti apgalvosit savo gyvenimus,tik tada suprasit uz ka tas nutiko...


Viduramziuose uz demagogija zmogus priverstinai budavo pasiunciamas ten kur nusipelne, siandien tai daroma humaniskiau - jam tolerantiskai duodama suprasti ir parodomas kelias, kad nebesikankintu sioje planetoje, jis kencia jau kelis metus bandydamas rasti terpe bent siame forume, nei vienas nenori pasijusti jo kailyje, taciau visi nori jam padeti.

As jungiuosi prie sios visuotines akcijos, kuo daugiau zmoniu palaikys jo pasitraukima is gyvenimo – tuo maziau cia esanciu zmoniu skaudes uz jo kancias, kurias ji patiria atejes i si pasauli,  savo teorijomis kovodamas su nematomais priesais.

Tu tai rimtai parasei,apgalvojes savo zodzius?Butu idomu patatyt tavo veida..
Man gaila i ji ziureti, todel Is manes parasas i peticija.

https://cdn.mpasho.co.ke/wp-content/uploads/2016/01/imageedit_3_3492356594-696x505.jpg?x75745

35

Re: Gražiausia Lietuvos moteris

ROMAS parašė:
pupis parašė:
ROMAS parašė:

Baikit tyciotis is zmogaus.Tai jau primena viduramzius,kada vidury miesto aikstes keli vienas kita paragindami issisokeliai musa lazdomis zmogu vien del to ,kad jis kitokis...o minia stebedama tai leipsta juokais.Svolaciai jus svolaciai...kada nors prispausti nelaimiu ar nepagydomos ligos prabude nakti apgalvosit savo gyvenimus,tik tada suprasit uz ka tas nutiko...


Viduramziuose uz demagogija zmogus priverstinai budavo pasiunciamas ten kur nusipelne, siandien tai daroma humaniskiau - jam tolerantiskai duodama suprasti ir parodomas kelias, kad nebesikankintu sioje planetoje, jis kencia jau kelis metus bandydamas rasti terpe bent siame forume, nei vienas nenori pasijusti jo kailyje, taciau visi nori jam padeti.

As jungiuosi prie sios visuotines akcijos, kuo daugiau zmoniu palaikys jo pasitraukima is gyvenimo – tuo maziau cia esanciu zmoniu skaudes uz jo kancias, kurias ji patiria atejes i si pasauli,  savo teorijomis kovodamas su nematomais priesais.
Tu tai rimtai parasei,apgalvojai savo zodzius?
Tu tai rimtai parasei,apgalvojes savo zodzius?Butu idomu patatyt tavo veida..
Man gaila i ji ziureti, todel Is manes parasas i peticija.

https://cdn.mpasho.co.ke/wp-content/uploads/2016/01/imageedit_3_3492356594-696x505.jpg?x75745

36

Re: Gražiausia Lietuvos moteris

O tu niekad nepagalvojai,jei taip ir nutiktu...viena diena Valdas neparaso,kita...menesi...metus?Tu laimingas tada butum? Gertum ryte kava-va pasiekiau savo tiksla-jo jau nera,mano prieso,as ji nugalejau ir pasiunciau ten ,kur ir yra jo vieta...ar tu zinai koks trapus yra gyvenimas,ir kokia stipri zodzio galia?Ypac vienisam daug mastanciam zmogui,kuris raso,skaito ir gyvena tuo-tiki,nezaidzia ,o gyvena tuo...

37

Re: Gražiausia Lietuvos moteris

ROMAS parašė:

O tu niekad nepagalvojai,jei taip ir nutiktu...viena diena Valdas neparaso,kita...menesi...metus?Tu laimingas tada butum? Gertum ryte kava-va pasiekiau savo tiksla-jo jau nera,mano prieso,as ji nugalejau ir pasiunciau ten ,kur ir yra jo vieta...ar tu zinai koks trapus yra gyvenimas,ir kokia stipri zodzio galia?Ypac vienisam daug mastanciam zmogui,kuris raso,skaito ir gyvena tuo-tiki,nezaidzia ,o gyvena tuo...

Keisciausiai tai kad protiskai atsilike zmones zudosi daug reciau nei zmones neturintys pschines negalios. Matyt kaskaip kitaip jie viska priima. Del Valdo... tegu jis ilgai gyvena ir kuria naujas teorijas, bent bus linksma

38

Re: Gražiausia Lietuvos moteris

Valdas tuoj uzvalgys ledu ir pajus naturalu poreikį atlikineti diarchi tipo kaskadinius triukus ir uzsidarys saldytuve ir mirs.. Ne is salcio zinoma durniui paprasciausiai oro pritrūks.
XD

39

Re: Gražiausia Lietuvos moteris

Valdas parašė:

Kuo ilgiau gyvensiu aš, tuo mažiau gyvens tokių, kaip jūs. Tikiuosi jūs ne tokie, kaip jūs. Ha Ha ha.

ir kaip tu sumazinsi musu populiacija? aa, zinau, suvalgysi kepta kiaule tinkama veistis ir tada sugalvosi.

40

Re: Gražiausia Lietuvos moteris

Gana čia metyti baidyklių foto