61

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Ne, su autistu diskusijos beprasmes

62

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Kas iš to, beždžioniuk. Pasiskaityk dar kartą, ką rašiau. Jaunai merginai jaunas vaikinas yra labai reikalingas, nors jis nieko dar neturi. Nes jai reikia daugintis. Kaip matai, jei išvis matai, jos nelaukia, kol jie subręs, taps keturiasdešimtmečiais ir panašiai, viską turinčiais, ir tada dauginsis. Dažniausiai jos dauginasi to kelio pradžioje. Todėl jauni vyrai, kurie dar nieko ar beveik nieko neturi, joms yra absoliučiai reikalingi.

63

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Konstatuoji tai kas akivaizdu remdamasis vienu kieciausiu siu laiku psichologu ir jo veikalu.
Esi uzsipuoalamas autisto kad esi durnas.

Valdas sapalioja tai ko nei vienas zmogus nezino tik jis vienas, nusisneka, daro logines klaidas ir neretai pats sau priestarauja - nepateikia jokio saltinio ar argumentu savo kliedesiams pagristi.
Verkia kai ji vadina durnu ir autistu

64

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Taborigene - ko nori? Grįžk į narvą. Zoo. Atsimink į žodį, daugiau tau suprasti nei reikia, nei įmanoma. Zoo.

65

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Valdas parašė:

Taborigene - ko nori? Grįžk į narvą. Zoo. Atsimink į žodį, daugiau tau suprasti nei reikia, nei įmanoma. Zoo.

As tau sakiau kad nesuprantu atistu kalbos prasau lietuviskai kalbeti atsilikeli.

66

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Jei nebūtum šizofrenikas, tai suprastum, ką rašau, arba tyčiia nerašytum nesąmonių. Remember: I don't give a f u c k what your write about me. Jūs man kaip pacientai. Aš stebiu jūsų elgesį.

67

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Tu nesupranti lietuvių kalbos, kai parašyta lietuvių kalba? So sick. But that's a s h i t bitch.

68

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Vladimir, nepyk tu taip

69 (redagavo Deivil 2018-10-03 14:41)

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Valdas parašė:

Jei nebūtum šizofrenikas, tai suprastum, ką rašau, arba tyčiia nerašytum nesąmonių. Remember: I don't give a f u c k what your write about me. Jūs man kaip pacientai. Aš stebiu jūsų elgesį.

Stebek tu ka nori.
As tuoj magistra turesiu, tu geriausiu atveju profke baiges ir maximoj dirbi.
Kai ateitu tikras daktaras nusimamantis genetikoje ir paskaitytu tavo pievas paziuretume tada kas cia ka stebi. Nes mes visi puikiai jauciu iskaitant ir tave zinom ( na jei nezinai tai tu didesnis autistas nei maniau) kad tas daktaras tikrai nebutu tavo puseje. Taip kad raukis kol gali.Esi kaip ta boba kuri turi grozi ir juo naudojasi kaip privilegija, lygiai taip pat esi debilas ir nei vienas is cia neturi tos srities mokslinio laipsnio kad tave labai greit patubdyti i vieta. Nors tiesa sakant jis ir nebutinas nes tu pats neturi toj srityje mokslinio laipsnio o visi saltiniai ir irodymai eina pries tave ir pries visas tavo erezijas.

70

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Apie ką tu? Sergi nepagydoma liga ir savo simptomus bandai pritaikyti man? Gal paaiškintum, kodėl tavo snukis atrodo kaip beždžionės ir rudas kaip čigono? Vladimir? O žinai, kiek pas mane lietuvių tautybės, beždžione?

71

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Lietuviu tautybes xD

Tu zinai juk kad istirti kilme dnr testai kainuoja kai kurie po 2000 tais laikais litu?

72

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Tai kas, kad tu turėsi magistrą. Tu durnas. Daug su magistrais yra durnų. Tai negelbėja. Kaip ta Pedersono kliedesių dalis, kurią pakopijavai apie jaunų vyrų nereikalingumą.

73

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Tu nesi mokslininkas todel pats nieko neatradai ir joks mokslininkas genetikos nei biologijos srityje tai ka tu sapalioji nera teiges nei uzsimines apie tai.

Vadinasi tu nieko nezinai - tu nusisneki nes negali irodyti nei vieno savo marazmo.

74

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Lietuvių, beždžione, lietuvių.

75

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Kaip tu isvis gyvas?
Ta prasme pas mus mokykloj tokius idiotus kaip tu py zdindavo kol arba suprotedavo arba nusizudydavo.

76

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Valdas nemoka diskutuoti. Eilinis chamas is provincijos ir dar totalus out.

77 (redagavo Valdas 2018-10-03 14:49)

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Jūsų mokykloj būtum verkęs, jei būčiau tavo klasiokas. Bet tik durniems į nosį duodavau ir būdavo ramu. Šiaip aš geras.

78

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Smurtas - baudziamoji byla.

79

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Eugis deb ilas visiškas. Šudus kliedi pastovius kaip beždžionė. Daunas absoliutus.

80

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Tai Deivil mokykloj turbūt daug baudžiamųjų bylų buvo už jo daužymą. ;DDD