41

Re: nenoriu gyventi.

Tas pats galioja ir moterims

42

Re: nenoriu gyventi.

Zmones sergantys veziu kabinasi i gyvenima nors nujaucia kad ju pastangos nueis per niek. Cia sveika moterele mirsta is meiles, kaip ironiska

43

Re: nenoriu gyventi.

Daktaras nuo varenos parašė:

Zmones sergantys veziu kabinasi i gyvenima nors nujaucia kad ju pastangos nueis per niek. Cia sveika moterele mirsta is meiles, kaip ironiska

Kol dar rašo norėdama pasiguosti ir atkreipti dėmesį į jos problemą, nemirs. Tai tik pagalbos šauksmas.
... Jo, tas kabinimasis į gyvenimą neleidžia oriai išeiti.

44

Re: nenoriu gyventi.

45 metai kokia dar ten meile gali ji jaust....
Nebent susituokė pries 5 metus

45

Re: nenoriu gyventi.

Deivil,
o ką tu vadini meile? smile

46

Re: nenoriu gyventi.

Sulamita parašė:

Deivil,
o ką tu vadini meile? smile

chemija ir hormonai.

Esme kad nei viena pora budama 40 metu nebendrauja kaip 20 metu poros.
Nemaciau nei girdejau nei apie viena 60 metu zila senuka daranti laiziaka su savo mociute.
Ne taip viskas vyksta.

Zmones tokiame amziuje labiau palaiko draugiskus santykius arba riejasi nei meile vaidina.

47 (redagavo Sulamita 2018-10-04 13:15)

Re: nenoriu gyventi.

Deivil,
mažai matei :-)
natūralu, tavo aplinkoje mažai 60mečių ir pan.
Teko tokių cirkų pamatyti ir išgirsti, tokių bučinių ir aistrų išvysti, kad 20mečiai slėptis galėtų :-)

48 (redagavo Laimute 2018-10-04 16:30)

Re: nenoriu gyventi.

Deivil parašė:
Sulamita parašė:

Deivil,
o ką tu vadini meile? smile

chemija ir hormonai.

Esme kad nei viena pora budama 40 metu nebendrauja kaip 20 metu poros.
Nemaciau nei girdejau nei apie viena 60 metu zila senuka daranti laiziaka su savo mociute.
Ne taip viskas vyksta.

Zmones tokiame amziuje labiau palaiko draugiskus santykius arba riejasi nei meile vaidina.

..ir gerai, kad nematei. Tai nesiderina su Tavo metu moraliniais kodeksais. Stenkis , kad to niekada ir netektu pamatyti. Jauniems tai slyksciai atrodo. Netgi i tevu intymu svelnuma vienas kitam ziuri jaunimas su panieka ir geda. Nedera ir tiek....ir beprasmiska butu irodineti, kad 60 metu vyra buciuoja ne kiek ne prasciau uz 30 meti smile

49

Re: nenoriu gyventi.

Sulamita parašė:

Deivil,
mažai matei :-)
natūralu, tavo aplinkoje mažai 60mečių ir pan.
Teko tokių cirkų pamatyti ir išgirsti, tokių bučinių ir aistrų išvysti, kad 20mečiai slėptis galėtų :-)

tik del to nes buna isskirtiniu atveju tai nereiskia kad visi tai daro.
Zinoma tu man gali megint cia irodinet kazka ir sapaliot.

Bet gi jau internetas yra, nieko tu jau nebeapgausi.

50

Re: nenoriu gyventi.

protinguoli interneto,
tegul Valdas tau savo tiesas ir faktus įrodinėja, aš geriau pažintinį filmą pažiūrėsiu :-)

51

Re: nenoriu gyventi.

Sulamita parašė:

protinguoli interneto,
tegul Valdas tau savo tiesas ir faktus įrodinėja, aš geriau pažintinį filmą pažiūrėsiu :-)

Melo kojos trumpos
Nezinau ko jus taip bijot tos senatves bet bobos panasu kad panikuoja del to matyt Perersonas teisus buvo.
Yra jaunyste ir yra senatve tokie gamtos dėsniai. Tapęs senu tau budingi senu zmoniu bruozai. Nieko tame bloga. Esme tame kad seniai net fiziskai negali praktikuoti tokios meiles kaip jauni. Seniams impotencija ir pan. Be to per gyvenima jie atsiragauja vienas kito nuogo kuno.

As nesuprantu su kuria dalim jus mociutes mastot bet ne su ta reiketu.

52

Re: nenoriu gyventi.

Deivil parašė:
Sulamita parašė:

protinguoli interneto,
tegul Valdas tau savo tiesas ir faktus įrodinėja, aš geriau pažintinį filmą pažiūrėsiu :-)

Melo kojos trumpos
Nezinau ko jus taip bijot tos senatves bet bobos panasu kad panikuoja del to matyt Perersonas teisus buvo.
Yra jaunyste ir yra senatve tokie gamtos dėsniai. Tapęs senu tau budingi senu zmoniu bruozai. Nieko tame bloga. Esme tame kad seniai net fiziskai negali praktikuoti tokios meiles kaip jauni. Seniams impotencija ir pan. Be to per gyvenima jie atsiragauja vienas kito nuogo kuno.

As nesuprantu su kuria dalim jus mociutes mastot bet ne su ta reiketu.

Deivil,
jei dar nepastebėjai, tai senatvės labiausiai bijai tu smile vis ją mini, vardiji jos trūkumus ir vertini žmones pagal amžių...
tiesa, yra dar vienas dalykas, kurio tu bijai dar labiau - kad gali sugriūti tavo susikurtas pasaulio vaizdas arba paaiškės, kad tu mąstai per siaurai...
man tai atrodo labai keista - tu taip liaupsini mokslą ir tuo pačiu esi toks... konservatyvus... o mokslas - tai kaita, tai seno mąstymo keitimas nauju, tai faktų vertimas aukštyn kojomis, tai vis platesnis pasaulio ir žmogaus suvokimas... Toks įspūdis, kad viduramžiais tu būtumei tas inkvizitorius, kuris kitaip mąstančius degintų ant laužo, o ne Galieo Gailėjus smile
na, o jei tau autoritetas tai, kas parašyta internete, tai atsiprašau... a, tiesa, tau autoritetas tai, ką tu laikai autoritetu smile)) kažką tai primena...

53

Re: nenoriu gyventi.

Sulamita parašė:
Deivil parašė:
Sulamita parašė:

protinguoli interneto,
tegul Valdas tau savo tiesas ir faktus įrodinėja, aš geriau pažintinį filmą pažiūrėsiu :-)

Melo kojos trumpos
Nezinau ko jus taip bijot tos senatves bet bobos panasu kad panikuoja del to matyt Perersonas teisus buvo.
Yra jaunyste ir yra senatve tokie gamtos dėsniai. Tapęs senu tau budingi senu zmoniu bruozai. Nieko tame bloga. Esme tame kad seniai net fiziskai negali praktikuoti tokios meiles kaip jauni. Seniams impotencija ir pan. Be to per gyvenima jie atsiragauja vienas kito nuogo kuno.

As nesuprantu su kuria dalim jus mociutes mastot bet ne su ta reiketu.

Deivil,
jei dar nepastebėjai, tai senatvės labiausiai bijai tu smile vis ją mini, vardiji jos trūkumus ir vertini žmones pagal amžių...
tiesa, yra dar vienas dalykas, kurio tu bijai dar labiau - kad gali sugriūti tavo susikurtas pasaulio vaizdas arba paaiškės, kad tu mąstai per siaurai...
man tai atrodo labai keista - tu taip liaupsini mokslą ir tuo pačiu esi toks... konservatyvus... o mokslas - tai kaita, tai seno mąstymo keitimas nauju, tai faktų vertimas aukštyn kojomis, tai vis platesnis pasaulio ir žmogaus suvokimas... Toks įspūdis, kad viduramžiais tu būtumei tas inkvizitorius, kuris kitaip mąstančius degintų ant laužo, o ne Galieo Gailėjus smile
na, o jei tau autoritetas tai, kas parašyta internete, tai atsiprašau... a, tiesa, tau autoritetas tai, ką tu laikai autoritetu smile)) kažką tai primena...

Senatves as visiskai nebijau tiesa sakant as jos net laukiu. Sugriuti mano susikurtas pasaulio vaizdas? la di da.. galim prideti kaip dar viena dalyka prie jau esanciu del kuriu esi visiskai neteisi.

Bet pradekim nuo to kad tu esi isties durna.

Ar zinai kokia mokslo savoka yra? zinoma nezinai, tau virs 40 bet tau reikia 20 mecio kuris tau tai paaiskintu. Mokslas tai yra zmoniu veikla kuri sistemingai renka objektyvias zinias apie tikrove, tas zinias tikrina ir naujina.
pala padesiu smile nes cia pagal durneliu kalba reiskia kad kazka tuo pasiekiai (skirtumas tik tas kad as padesiu sita smile vietoje)
taigi wink

Konservatyvumas turi daug daugiau bendra su mokslu nei regresyvioji kaire. As suprantu kad dabar visi istize ir suskysteje ir tu tame tarpe esi ir tau svarbu jausmai ir jei jausmus nugincyji vadinasi esi konservatyvus ar siauru paziuru (kas yra ironiska nes tai butent ka tu darai ir yra siauros paziuros).

FAKTAMS NERUPI TAVO JAUSMAI - kapish?

Ir svarbiausia tu nieko neirodei. As tau aiskiai pasakiau tai kas akivaizdu ir kas zinoma visiems yet tu bandai gincytis man pasakodama kazkokias anomalijas tarsi tos anomalijos yra norma o norma yra anomalijos. Tu nusisneki.

Tu grynai elgiesi kaip tos feministes kur galvoja kad moterys gali buti tokios pat fiziskai stiprios kaip vyrai, nors sportininke kulturiste moteris ranku lenkime pralimi pries paprasta vyra, nes moters raumneys ne taip sutverti kad galetu konkuruoti su vyro raumenimis. Nepaisant anomaliju kurios ten koks 1 % pasaulyje vyrai yra fiziskai stipresni uz moteris ir tik del to kad tu tavo special snowflake jausmai buvo iskaudinti sios tiesos ir sio fakto tai nedaro manes siauro mastymo. Jei kazka tai daro siauro mastymo tai tik tave. Nes gyveni savo susikurtoje iliuzijoje kur visi lygus ir visi faini. Nenuostabu kad siais laikais visur gejai ir dar pedofilus iteisint nori.

Ir taip tu teisi, bent del vieno dalyko. As deginciau viduramziuose ant lauzo durnius kuriem atrodo jog jausmai turetu buti virs mokslo virs faktu virs objektyvios nenugincijamos tiesos. Tik pradzioje duociau pasirinkima zinoma.

Ir kazkaip keista bet nei vieno autoriteto nesu minejes. Petersonas nera man autoritetas. Nors jis daug geresnis autoritetas butu nei tu.


O dabar bek is cia mociute pamokek pinigeliu baznycioj paklupek anuka pasupuok...

54

Re: nenoriu gyventi.

šunys loja, karavanas eina...

eik ar prie bažnyčios, ar savo senus konspektus paskaityti, o gal su Valdu pabendrauti smile
nes tavo komentarai persunkti jausmais ir emocijomis... o man labiau patinka skaityti faktus, o ne jauno vyro emocijas, kurias jis bando įgrūsti į faktų marškinius ir taip ką nors apgauti smile

Deivili, Deivili, palik savo mitų pilį tongue

55

Re: nenoriu gyventi.

Sulamita parašė:

šunys loja, karavanas eina...

eik ar prie bažnyčios, ar savo senus konspektus paskaityti, o gal su Valdu pabendrauti smile
nes tavo komentarai persunkti jausmais ir emocijomis... o man labiau patinka skaityti faktus, o ne jauno vyro emocijas, kurias jis bando įgrūsti į faktų marškinius ir taip ką nors apgauti smile

Deivili, Deivili, palik savo mitų pilį tongue

Tai viskas? tai viskas ka tu sugebejai atsakyti?
Nenuostabu kad durna esi.

Ir as nezinau kur tu matei jausmus ar emocijas.
Bet nesitikiu kad 40 mete ieskok.lt forume bus girdejus apie rasymo stiliu. Greiciausiai nei apie daugybes lentele girdejus nesi...

Laikas tau grizt i kaima karvutes melzt.

56 (redagavo Deivil 2018-10-05 11:27)

Re: nenoriu gyventi.

Sulamita parašė:

šunys loja, karavanas eina...

eik ar prie bažnyčios, ar savo senus konspektus paskaityti, o gal su Valdu pabendrauti smile
nes tavo komentarai persunkti jausmais ir emocijomis... o man labiau patinka skaityti faktus, o ne jauno vyro emocijas, kurias jis bando įgrūsti į faktų marškinius ir taip ką nors apgauti smile

Deivili, Deivili, palik savo mitų pilį tongue


be to mitu pili? idomu man kurioj vietoj as pasakiau mita, as labai buciau dekingas jei man faktais moksliskai pagristum kurioje vietoje as pasakiau mita.

Taciau jei tu to nepadarai esi valdo lygio ****.
Taip kad laukiu.

Man visai faina kai zmones kalba bet kai pradedi reikalaut faktu apsisika ir nieko nepasako.
Visi gudrus kalbet. Bet irodyti.. xD
Ieskok.lt mociutes ir valdas.

Reik pervadint tinklalapi

www.mociutes-ir-valdas.lt

57

Re: nenoriu gyventi.

Barškučio forumas smile

58

Re: nenoriu gyventi.

Sulamita parašė:

Barškučio forumas smile

nu ir viskas grizk kitais metais su argumentais bye bye

smile

59 (redagavo Valdas 2018-10-05 22:34)

Re: nenoriu gyventi.

Nenorėjimas gyventi yra sutrikusios smegenų veiklos, dėl netinkamos mitybos ar ir dalies maisto medžiagų trūkumo, rezultatas. Normalus organizmo funkcionavimas priklauso nuo visų medžiagų reikiamų kiekių buvimo, o maistu visiškai pasitikėti negalima, nes nėra garantijos, kad bus suvalgytos visos reikiamos maisto medžiagos reikiamais kiekiais, todėl geriau turėti vitaminų ir mineralinių medžiagų tablečių, taip pat kalio miltelių, kuris yra viena iš įprastai trūkstamų maisto medžiagų, ir suvalgyti, išgerti jų, kai/jei norisi. Tokiu būdu garantuoti, kad nebus jokios maisto medžiagos, didesnio ar didelio ir ilgalaikio trūkumo. Pavyzdžiui, iš visų multivitaminų makalošių, aš perku tuos, kuriuose visų vitaminų ir mineralinių medžiagų, yra po 100 procentų paros normos. Nėra tik kalcio, kurio kiek reikia yra pieno gaminiuose, magnio ir kalio. Tiek žinių. Jie vadinasi Ambio multivitaminai.

60 (redagavo Deivil 2018-10-05 23:26)

Re: nenoriu gyventi.

Valdas parašė:

Nenorėjimas gyventi yra sutrikusios smegenų veiklos, dėl netinkamos mitybos ar ir dalies maisto medžiagų trūkumo, rezultatas. Normalus organizmo funkcionavimas priklauso nuo visų medžiagų reikiamų kiekių buvimo, o maistu visiškai pasitikėti negalima, nes nėra garantijos, kad bus suvalgytos visos reikiamos maisto medžiagos reikiamais kiekiais, todėl geriau turėti vitaminų ir mineralinių medžiagų tablečių, taip pat kalio miltelių, kuris yra viena iš įprastai trūkstamų maisto medžiagų, ir suvalgyti, išgerti jų, kai/jei norisi. Tokiu būdu garantuoti, kad nebus jokios maisto medžiagos, didesnio ar didelio ir ilgalaikio trūkumo. Pavyzdžiui, iš visų multivitaminų makalošių, aš perku tuos, kuriuose visų vitaminų ir mineralinių medžiagų, yra po 100 procentų paros normos. Nėra tik kalcio, kurio kiek reikia yra pieno gaminiuose, magnio ir kalio. Tiek žinių. Jie vadinasi Ambio multivitaminai.

saltinis arba eini nakui