21

Re: Na ir merginos cia

Ka jus cia moteriškės vyrus lesat, štiš

22

Re: Na ir merginos cia

Deivil parašė:

Ka jus cia moteriškės vyrus lesat, štiš


ups...soriukas...traukiames is arenos... Gi visos temos cia jums su Valdu pestis smile

23

Re: Na ir merginos cia

nikole parašė:
Deivil parašė:

Ka jus cia moteriškės vyrus lesat, štiš


ups...soriukas...traukiames is arenos... Gi visos temos cia jums su Valdu pestis smile

Tam kad su kazkuo pestis reikia kad butu abu igalus.
Bet anas neigalus.
Ten kaip su medziu kalbet - savo osia ir viskas.

Sakau kad nereik ant vyru stumt.
Paskiau. Busit kaip ta feministe rusijoj man rodos kur kazkuo apipilinejo vyru kelnes ties klynu kad sedi praskete kelius

24

Re: Na ir merginos cia

Na senmerges kurios bijo ikelt net savo foto anketoje tik ta ir gerai sugeba - buti senmergem feministem ir pritarineti viena kitai

25

Re: Na ir merginos cia

Eugis parašė:

Na senmerges kurios bijo ikelt net savo foto anketoje tik ta ir gerai sugeba - buti senmergem feministem ir pritarineti viena kitai

Nu blemba, reiks priimti šitą tavo iššūkį ir įsikelti pagaliau foto big_smile o kuri čia iš mūsų tavo galva senmergė?

26

Re: Na ir merginos cia

Eugis parašė:

Na senmerges kurios bijo ikelt net savo foto anketoje tik ta ir gerai sugeba - buti senmergem feministem ir pritarineti viena kitai

Bet Eugenijau bet tau juk 30 metu t.y. esi senbernis- isdrysiu parasyti pensininkas, visi pozymiai daug bambi, viskas tau neitinka, visos merginos tau blogos, varksas tu varksas.Susirandi cia tokiu pats orogantisku, pasiputusiu tinginiu draugija kurie daugiau nieko nemoka kaip tik varyti ant visos moteriskos gimines kokios jos feministes, isnaudotojos, senmerges vien del to, kad paciu seksualinis gyvenimas nenusisekias.
Jau atsibodo vis tas pats per ta pati is metu metus.

27

Re: Na ir merginos cia

Saulė parašė:
OLA parašė:
Erikas parašė:

Man toks jausmas kad merginos cia ateina ne kazka susirasti o pries kazka buti , jos lyg neturi tikslo kazkokio o tiesios sako kad viskas blogai ir tiek

Na jos iesko vyro ar draugo o vietoj to visi siulosi i meiluzio pareigas taip koks pasityciojimas, o jai koks ir lenda su rimtais ketinimais tai jau toks kelmas apsamanojas, kad net baisu ir tai jam ta zmona reiklainga tik, kad saskaitas apmoketu ir ji nabaga islaikytu.

Oi kaip pritariu... Ta pati apie vyrus galeciau pasakyti, cia idiotu koncentracija virsija  visas normos ribas... Ka atrasyt kai siūlosi paciulpt koju pirstus, palaizyt kurnors ar dar kokias slikstynes... Po tokių nesinori ne su vienu kalbet... Arba iskrypeliai arba kelmai visiski

As tai tokius rasytojus ignoruoju. Bet zinau poru kuriuos pazinciu svetaines suvede man kai kas nors tai papasakodavo man tai atrodydavo kaip utopija bet pasirodo ir meslo kruvoje galima rasti perla tik gaila, kad ne visi ji randa ir, kad labai jau daug to meslo reikia isgriebti, kad ji aptikti.

28

Re: Na ir merginos cia

Senbernis kiekvienam savaip suprantama. Ir prie ko tas seksualinis gyvenimas?

29

Re: Na ir merginos cia

Saulė parašė:
Eugis parašė:

Na senmerges kurios bijo ikelt net savo foto anketoje tik ta ir gerai sugeba - buti senmergem feministem ir pritarineti viena kitai

Nu blemba, reiks priimti šitą tavo iššūkį ir įsikelti pagaliau foto big_smile o kuri čia iš mūsų tavo galva senmergė?

grazi mergina...ir protinga smile pasitempkit vaikinai, ne daznai cia tokios uzklysta wink

30

Re: Na ir merginos cia

Eugis parašė:

Na senmerges kurios bijo ikelt net savo foto anketoje tik ta ir gerai sugeba - buti senmergem feministem ir pritarineti viena kitai

O tu toliau verksleni? Nepabodo but boba? smile

31

Re: Na ir merginos cia

Nuomones reiskimas nera verkslenimas vista

32

Re: Na ir merginos cia

Merginos čia - yra dviejų rūšių. Tinkamos turėti vaikų ir ne. Ir tiek.

33 (redagavo Kęstas 2018-10-11 20:32)

Re: Na ir merginos cia

Nustokime teisti kitus. Pažiūrėkime į patį save. Ar aš esu nuoširdus, ar aš esu paprastas? Ar aš, sutikęs kitus, santykiuose, nevaidinu kažko kito? Ar aš jaučiu, kai peržengiu ribą savo kalbom, veiksmais? Ar aš gyvenu tikrą gyvenimą tikrąja to žodžio prasme? Gyventi tikrą gyvenimą tai nereiškia, kad aš galiu daryti ką noriu, o kad kažkam nepatinka, tai jo problema. Jeigu pas mane yra toksai požiūris, kad "čia jo problema", tai nenuostabu, kad jam su manim gal yra sunku. Aš dažnai matau, kaip jūs kandžiojatės savo atsakymais. Ir stebiuosi, kaip jūs nejaučiat saiko, nejaučiat ribų. Konkrečiai neminėsiu ir pirštais nerodysiu, bet kiekvienas sau nuoširdžiai pagalvokim - kaip aš gyvenu?

34 (redagavo Deivil 2018-10-11 20:46)

Re: Na ir merginos cia

Man pavyko rasti mergele, kuri negeria, neruko, nenaudoja soc tinklu beveik isvis jokiu, neturi ismanaus telefono net, neturejus bernelio, studijuoja biomedicina,  planuoja magistro ir daktaro laipsni tureti ateityje, orientuota i seima, ir neleidžia man nei be diakrtiniu zenklu ar kableliu rasyti, nes jos mama lietuviu k mokytoja ir ja isauklejo. Ner jos isvaizda kazkokia dieviska. Bet b let galiu pasakyt kad cia esančios mergos nei is tolo neprilygsta jai. Ta prasme siuksles cia. Ir ja radau tikrai ne ieskok.lt.

Tad jo, yra ispudingu moterų kai vyrui natūraliai suprogramuotam varvint seile ant moters grozybiu, neberupi tai nes vidus ir protas...
Bet tokiu jau neliko ant sio svieto praktiskai.

Kai ieskai padorios moters kaip minetoji tai vienintele vieta kur tokiu sutikt gan daug gali tai kapinese.

Sitos autistes net neatraso jom per prastai pasisveikinimas.
Va špygą, fakin, tos kuros pagal 1 ft ir nuosirdu pasisveikinima sprendžia  apie visa zmogu - bevertes siuksles. Tokiom linkiu taip ir selfintis instagrame iki mirties.

35

Re: Na ir merginos cia

dziaugiuosi, Deivil, kad taip pasiseke. Brangink tai ir bek is cia, kol neapsikretei "debilizmu" big_smile

36 (redagavo Valdas 2018-10-11 20:55)

Re: Na ir merginos cia

Laimute, deb ile esi tu, kaip ir tas tri peris. Žy dų loc hai, ar kas per lizdas? ;DDD

37

Re: Na ir merginos cia

Valdas parašė:

Visi - tai tu deb ile, ir kas dar? Tokie loch ai kaip tu. Daunai visiški. Laimute - ar man turėtų rūpėti, patinka tau ar ne? Mano rusų tautybė mėgausi šito locho šū dų rašymo skaitymu ir atsakymais. ;DDD

Juk tas tri peris visada pirmas bando prisi pisti. Bet nieko neišeina. Genai neegzistuoja, Rūšys neegzistuoja. Tai kur tautybės, begalve šūdbeždžione? ;DDD

38

Re: Na ir merginos cia

Siųsk, duc he ir kuo greičiau. ir savo nusiųsk, šū dų beždžione. ;DDD

39

Re: Na ir merginos cia

Laimute parašė:

dziaugiuosi, Deivil, kad taip pasiseke. Brangink tai ir bek is cia, kol neapsikretei "debilizmu" big_smile

Labai ačiū, Laimute.
Ko gero teks begti
Bet dar mes ne pora

40 (redagavo Valdas 2018-10-11 21:15)

Re: Na ir merginos cia

Kaip liūdna...O tu jau pribezdėjai? Aišku geriau tai daryti Vokietijoje nei čia - nors vokiečių nesuprantu šia prasme. ;DDD