941 (redagavo Valdas 2018-10-12 16:25)

Re: Dvasinis tobulejimas

O kalbant apie mokslininkus, įdomiausi mokslininkai yra ne tie, kurie skaito kitų parašytas žinias, o tie, kurie patys studijuoja žmonių prigimtį ir kitas sritis, ir tada gali apie tai parašyti. Nesvarbu - yra jau užrašytos kitų žinios, dalinės ar pilnos apie tai, ar dar nėra.

Todėl aš studijuoju savo sritis įvariais bandymais su savimi ir tuo pačiu su kitais, ir gaudamas pasikartojančius tuos pačius rezultatus kaip atsaką į tuos pačius kintamuosius, galiu konstatuoti faktus, kad tai yra pastovios, nekintamos sąsajos. Toks mokslas man yra vienintelis įdomus. O kitų žinios - jas skaityti, galima arba ne. Žinant kaip yra, įrodžius tai fiziniais bandymais, teorinis kitų atitikimas ar prieštaravimas - neturi jokios reikšmės.

Čia kaip kai žiūrėjau mokslinius straipsnius apie žalią, keptą mėsą ir peles. Viename moksliniame straipsnyje parašyta, kad skirtumo tarp žalia ir kepta mėsa maitinamų pelių aktyvumo, energingumo, nėra, o kitame - yra. Kuris teisingas? Arba žmogaus poveikis klimato šilimui. Daugybė mokslininkų už, daugybė prieš. Kur tiesa? Srityse, apie kurias sužinoti, kurias suprasti galima pačiam - geriau pačiam ir pažinti. Tada žinai, kaip yra, ir nereikia tikėti.

942 (redagavo Deivil 2018-10-12 16:40)

Re: Dvasinis tobulejimas

uzmirsai svarbiausia 6 zmoniu rusi.
Rusies pavadinimas "valdas".
Si rusis teigia jog yra kitos zmoniu rusys nors nera.
Bet yra per durnas kad skaitytusi zmogus
todel padare isimti jam ir priskyre prie neaiskiu autistisku padaru

943

Re: Dvasinis tobulejimas

Valdas parašė:

Beje. Kitas esminis faktas tas, kad aš nejaučiu neapykantos jokiai tautai, o rašymą apie tautybes naudoju tada, kai apie mane rašo nesąmones kokia nors kvaila galva. ;DDD

Keiksmažodžius taip pat.

bandai issivyniot, kad neuzblokuotu? big_smile

944

Re: Dvasinis tobulejimas

Laimute parašė:
Valdas parašė:

Beje. Kitas esminis faktas tas, kad aš nejaučiu neapykantos jokiai tautai, o rašymą apie tautybes naudoju tada, kai apie mane rašo nesąmones kokia nors kvaila galva. ;DDD

Keiksmažodžius taip pat.

bandai issivyniot, kad neuzblokuotu? big_smile

as parasiau administracijai laiska kad ji uzblokuotu ir ji uzblokavo.
Jis tiesiog nauja paskyra susikure.
Tad jei uzknis pranesk adminsitracijai ir uzblokuos ji.
Jei labai noretume galetume visi rasyt kad blokuotu paziuretume kiek jis tu anketu kurtusi.
Uzblokuot lengviau  ir greiciau nei susikurt.

945 (redagavo Laimute 2018-10-12 17:16)

Re: Dvasinis tobulejimas

pastebejai, Deivil, kad kai jis nauja ankea susikuria, buna is pradziu labai taikus ir netgi gerutis kol isivaziuoja ir visai nusivaziuoja..tada trina. nauja anketa jam kaip savo klaidu trynimas ir saves atnaujinimas. jis tvirtina, kad tai daro, kad galetu dazniau rasyti i karsta, bet tai nelogiska, nes nusipirkus uz kelis eurus VIP galima daznai rasyti.

946

Re: Dvasinis tobulejimas

bandai issivyniot, kad neuzblokuotu? big_smile

Suprantu, kad tu durna, bet negaliu tau to atleisti. ;DDD
Galėtum suprasti, kad aš tiesiog parašau, kaip yra, o užblokavimas, kaip matai - man nerūpi. Bet tu tokia durna, kad net tiek nerauki. Visiška pynda. ;DDD

947

Re: Dvasinis tobulejimas

Durneli Deivil, ar žinai, kiek sekundžių trunka sukurti naują anketą? ;DDD Asilas visiškas.

948 (redagavo Deivil 2018-10-12 17:37)

Re: Dvasinis tobulejimas

Laimute parašė:

pastebejai, Deivil, kad kai jis nauja ankea susikuria, buna is pradziu labai taikus ir netgi gerutis kol isivaziuoja ir visai nusivaziuoja..tada trina. nauja anketa jam kaip savo klaidu trynimas ir saves atnaujinimas. jis tvirtina, kad tai daro, kad galetu dazniau rasyti i karsta, bet tai nelogiska, nes nusipirkus uz kelis eurus VIP galima daznai rasyti.

Jo tevas su dirzu nevanojo arba vanojo per mazai.
Matosi, kad ir kariuomenej netarnaves.

949

Re: Dvasinis tobulejimas

Valdas parašė:

bandai issivyniot, kad neuzblokuotu? big_smile

Suprantu, kad tu durna, bet negaliu tau to atleisti. ;DDD
Galėtum suprasti, kad aš tiesiog parašau, kaip yra, o užblokavimas, kaip matai - man nerūpi. Bet tu tokia durna, kad net tiek nerauki. Visiška pynda. ;DDD

klausyk, gal tau kokia pasiutlige...kai rasei, kad zialia mesa valgai...arba kirminai smegenis griauzia. pasitikrink. rimtai. yra toks aparatas...nu, nesvarbu, kad ne tavo israstas...imk ir pasidaryk MRT galvos. big_smile

950 (redagavo Deivil 2018-10-12 18:00)

Re: Dvasinis tobulejimas

Reik sukurt valdui labdaros tinklalapi kur butu sumesti visi jo pasisakymai ir galimybe aukoti eura ar du.
Manau metu gale jau valdas tures sau rimta psichiatra

951 (redagavo Valdas 2018-10-12 18:06)

Re: Dvasinis tobulejimas

Jūs vis dar čia? ;DDD
Kokie priklausomi nuo manęs. ;DDD
Beždžione Deivil - kiek sekundžių trunka sukurti anketą?
Manau, kad tiek mano vokiečių, tiek rusų tautybė - iš jūsų juokiasi. Manau, suprantate, kodėl. ;DDD

952

Re: Dvasinis tobulejimas

Laimute, MRT aparatas tavo galvos išvis nefiksuotų. ;DDD

953

Re: Dvasinis tobulejimas

Valdas parašė:

Jūs vis dar čia? ;DDD
Kokie priklausomi nuo manęs. ;DDD
Beždžione Deivil - kiek sekundžių trunka sukurti anketą?
Manau, kad tiek mano vokiečių, tiek rusų tautybė - iš jūsų juokiasi. Manau, suprantate, kodėl. ;DDD

tu mum atrakcija kaip i bezdzione paziuret

954

Re: Dvasinis tobulejimas

Nebandyk išversti visko į kitą pusę, būdamas beždžione, pas kurią pamėtyti sausainių, aš ateinu. Kad ir kaip norėtum - niekaip prigimtis neapsikeis. ;DDD
Bet aš tik jus dresiruoju. Suprantu, kad gali ir nepatikti. ;DDD

955

Re: Dvasinis tobulejimas

Valdas parašė:

Nebandyk išversti visko į kitą pusę, būdamas beždžione, pas kurią pamėtyti sausainių, aš ateinu. Kad ir kaip norėtum - niekaip prigimtis neapsikeis. ;DDD
Bet aš tik jus dresiruoju. Suprantu, kad gali ir nepatikti. ;DDD

durnius protingo neismokys

956

Re: Dvasinis tobulejimas

Matyt protingi taves durniau taip pat neismokysim.

957 (redagavo Valdas 2018-10-12 18:20)

Re: Dvasinis tobulejimas

Tai, kad tu durnas. Kaip tu mane išmokysi? ;DDD Net nesistenk. ;DDD O aš tavęs durno, gal irgi ne, bet ar man tai rūpi? ;DDD Ar žmogui rūpi išmokyti žvėris narve? ;DDD Oh no. Just a game to play.

958 (redagavo Valdas 2018-10-12 18:22)

Re: Dvasinis tobulejimas

Galėčiau daugintis taip, kad paveldėtų mano netikrą žydų rūšį, ir gimtų tikri, bet jie tokie neįdomūs, tokie 'negyvi', kad geriau tegul paveldi lietuvių ir vokiečių. Negi galima būtų su tuo nesutikti? ;DDD

959

Re: Dvasinis tobulejimas

tai kad jus abu vienodi

960

Re: Dvasinis tobulejimas

O kas iš tavęs gero? Nieko.