61

Re: Na ir merginos cia

OLA parašė:
Deivil parašė:
Kęstas parašė:

Aš kartą užkalbinau moterį viešajame transporte. Buvo tokia situacija, kad mes stovėjom kartu, šalia vienas kito. Jos veide pastebėjau gražų kuklumą ir kažką tokio tyro ar paprasto... sunku nusakyti. Ir tada ją užkalbinau. Buvo lengva bendrauti. Ji atrodė tokia paprasta ir kartu tokia graži. Ji nebuvo labai prisidažiusi. Bet tiesiog ji buvo graži iš vidaus. Vėliau paaiškėjo, kad ji susijusi su labai giliomis vertybėmis. Na aš, aišku, dar padvejojau, ar man bandyti artimiau pabendrauti ar dar palaukti, ir vėliau sužinojau, kad ištekėjo už kito.


Kai buvau 16 metu padariau teorija.
"visos mergos kur vos. Tos kurios ne kur vis tos uzimtos. Tos, kurios neuzimtos ir ne kur vos - durnos arba vaikai.

Šiandien galvoju is kur toks genialumas pas toki paaugli..
Dar niekad teorija si neklydo

Su tokiu mastimu pasmerki save amzinai vienatvei, o idomu tavo simpatija prie kuriu durniu ar vaiku?

Nepasmerki, nes uztenka 1 moters, kuri irodytu jog klysti.

62

Re: Na ir merginos cia

Deivil parašė:
OLA parašė:
Deivil parašė:

Kai buvau 16 metu padariau teorija.
"visos mergos kur vos. Tos kurios ne kur vis tos uzimtos. Tos, kurios neuzimtos ir ne kur vos - durnos arba vaikai.

Šiandien galvoju is kur toks genialumas pas toki paaugli..
Dar niekad teorija si neklydo

Su tokiu mastimu pasmerki save amzinai vienatvei, o idomu tavo simpatija prie kuriu durniu ar vaiku?

Nepasmerki, nes uztenka 1 moters, kuri irodytu jog klysti.

Kaz kaip nesimato is tavo zinuciu vien apmaudas ir negatyvas. Jai ir egzistuoja ta mergina tai ziuri kaip i durneli kuri legva maustyt.

63

Re: Na ir merginos cia

Perskaičiau diskusijas vykstančias. Na, skaičiau tol, kol ten jūs nepradėjot asmeninių dalykų aiškintis, kas visai su tuo nesusiję. Ir taip nesupratau, tai kas blogai su tomis merginomis čia? Konkrečiai, kur yra problema? smile

64

Re: Na ir merginos cia

problema, kad merginos žino, kas joms tinka, o kas ne. Todėl jos nešvaisto nei savo, nei kitų laiko ir atrašo tik patinkantiems :-)

65

Re: Na ir merginos cia

Reakcija į du paskutinius postus iškart... Kas su jomis negerai..? Ogi kad ir Sulamita. Anketa - be fotkės... Reiškia, ji tikisi dėmesio tik iš tų, kuriems nesvarbu su kuo susipažinti..? Nes pažiūrėjęs į nuotraukas, gali susidaryti pirmą įspūdį: kaip žmogus atrodo, kur lankosi, ką veikia etc...
Sėdėjimas pažinčių saite - laiko nešvaistymas..?)))

66

Re: Na ir merginos cia

Breinai,
jei žinai, kad tai laiko švaistymas, bet vis tiek jį švaistai, tai reiškia, kad darai kvaikystę ir žinai, kad ją darai :-)
tai kaip kava, cigaretės, alkoholis :-)

67

Re: Na ir merginos cia

Čia gal ne taip kenksminga... Bet mane siutina, kai būna anketoje ta nuvalkiota, kvaila frazė "negaiškit nei mano, nei savo brangaus laiko..."
Kad nebūtų off topic, tai dar pridursiu, kad temos autorių, tikriausiai, siutina, kad negauna atsakymų į savo siųstus laiškus.

68

Re: Na ir merginos cia

Kažin ar temos autorius pats atsako į visus laiškus :-)

69

Re: Na ir merginos cia

Mano supratimu jokių problemų su merginomis nėra. Kodėl būtent problema su jomis, o ne su tuo žmogumi, kuris ją bando kalbinti?

Čia kai palyginimui principas: kuomet pagamini žmogui vakarienę, o šiam nepatinka, tai nekaltini to žmogaus, kad jo skonis netoks, o gamini kitą patiekalą. Arba ten nueini į restoraną, kuriame aptarnavimas blogas - gi nekeli vėjų, kad keistų darbuotojus, o tiesiog pats eini į kitą. Esmė ta, kad ir kas bebūtų, žmogus nekaltina kito, o keičia pats save. Bet kažkodėl kai viskas pasisuka link santykių, link bendravimo, staiga kitas ir tik kitas visada pasidaro kaltas. Kodėl viskas atvirkščiai gaunasi?

Jeigu ta mergina tau neatrašo, tai kodėl ji dėl to kalta? Kodėl ji iš karto "nuobodi, nežino, ko nori, nemoka bendrauti, pasikėlusi" pasidaro? Galiu garantuoti, kad ta pati mergina, kuri tave ignoruoja, su kitu žmogumi bendrauja su didžiausiu malonumu.

Mano nuomone problema yra ne su mergina, kurią bandei užkalbinti ir kuri tau neatrašė, o su tavimi pačiu. Nesvarbu, ar tu nesugalvojai kažko įdomaus jai parašyti, ar nebuvai jos skonio, ar nepatiko tavo išvaizda jai, ar dar kažkas - tai tavo problema, o ne jos. Keiskis pats: rašyk kitai, ugdyk save, tapk įdomesnė asmenybė dėl savęs, o ne varyk ant kito. wink Kalbu iš savo patirties. Aš tokį požiūrį turėjau, pakeičiau jį ir dabar matau rezultatus. Ir bendravimas įdomesnis, ir pradedu užmegzti lengviau naujas ir prasmingas pažintis. Tai veikia. smile

70

Re: Na ir merginos cia

Belieka pridurti "nebūk išrankus..." Mano filtras man rodo merginas nuo 28 iki trim aštuonių... Aš labai retai randu kam parašyti...
Kai rašydavau laiškus šimtais, surasdavau po vieną perliuką kas pusmetį. Atidžiau panagrinėjus perliukus, dalis atsisijodavo...
Šitos kasyklos nevertos pramoninio eksploatavimo...)))

71

Re: Na ir merginos cia

o man atrodo, kad su dauguma šios sveteinės lankytojais viskas gerai smile tik, kad pažinčių portalo pavadinimas - "ieškok.lt" klaidina žmones, ir nauji žmones užsiregistravę čia turi begalės naivių ir sunkiai įgyvendinamų tikslų ir siekių smile iš esmės, retas žmogus čia ieško antros pusės... merginos ateina  įmesti foto, ir gauti dėmesio... bičai ateina pablevyzgoti ir to dėmesio duoti smile o rimtais dalykais čia net nekvepia smile tad, mano patarimas, tiesiog bendraukit, dalinkites patritimi ir pažindinkitės, ir nebūkit naivūs, čia antrą pusę randą vienetai smile kalbant apie ieškok.lt merginas, yra daug smagių ir linksmų mergyčkų, tik, kad jos ne rimties ieškoti ateina, tad ir nereikia tikėtis kažko rimto smile

72

Re: Na ir merginos cia

Deivil,
pakentėk truputuką, kol ateis tavęs vertas pašnekovas - Valdas :-)

73 (redagavo Eugis 2018-10-14 13:06)

Re: Na ir merginos cia

Ignai, naivuolis tu didelis. Kiek laiko čia ieškok.lt esi? Radai antrąją pusę?
Kvailas mąstymas - neatrašo, reiškia pačiame problemos. Tai jei tau dega žalia ir kažkas tave perejoj partrenkia - tu kaltas?
Kai mergos gavo lygias teises, jos išvis jau į vyrus žiūri kaip į daiktą, bet ne  kaip į žmogų.
Juokas ima kai bobos be nuotraukų sako kokius renkasi, nors nieko neranda iki pat pensijos, galvoja vyrui vienodai, kad jos anketa be nuotraukos.

74

Re: Na ir merginos cia

Deivil parašė:

Jauciu sia zinute tikėjaisi ilysti mergai i sikna kad gautum.
Nes kertasi su realybe konkrečiai ypac su tom anketom kur mergele su foto pasirašius ksd iesko vaikino, anketa jau gal menesio senumo, ir jai rase nemažai zmoniu taciau jos atsakomumas 0% nors anketa aktyvi.

Sachas ir matas

Oho, nemaniau, kad tu taip lengvai esi įtakojamas kažkokios nepažįstamos moters anketos, kuri dar ir neaktyvi yra. :::745 Logiška, jeigu anketa neaktyvi, tai kaip tau kas nors iš jos gali atsakyti į laiškus? big_smile

O šiaip aš atsakingas už tai, kokias mintis aš noriu parašyti. O jau kaip tu supranti, jauti, suvoki - čia tavo problema, o ne mano. wink Lindimas į užpakalį, kad gauti? Keista logika čia.

75 (redagavo Deivil 2018-10-14 13:39)

Re: Na ir merginos cia

Ignas parašė:
Deivil parašė:

Jauciu sia zinute tikėjaisi ilysti mergai i sikna kad gautum.
Nes kertasi su realybe konkrečiai ypac su tom anketom kur mergele su foto pasirašius ksd iesko vaikino, anketa jau gal menesio senumo, ir jai rase nemažai zmoniu taciau jos atsakomumas 0% nors anketa aktyvi.

Sachas ir matas

Oho, nemaniau, kad tu taip lengvai esi įtakojamas kažkokios nepažįstamos moters anketos, kuri dar ir neaktyvi yra. :::745 Logiška, jeigu anketa neaktyvi, tai kaip tau kas nors iš jos gali atsakyti į laiškus? big_smile

O šiaip aš atsakingas už tai, kokias mintis aš noriu parašyti. O jau kaip tu supranti, jauti, suvoki - čia tavo problema, o ne mano. wink Lindimas į užpakalį, kad gauti? Keista logika čia.

Tai dar prie to ir skaityti nemoki...

".....atsakomumas 0% nors anketa aktyvi"

viskas aisku

76

Re: Na ir merginos cia

Deivil parašė:
Ignas parašė:
Deivil parašė:

Jauciu sia zinute tikėjaisi ilysti mergai i sikna kad gautum.
Nes kertasi su realybe konkrečiai ypac su tom anketom kur mergele su foto pasirašius ksd iesko vaikino, anketa jau gal menesio senumo, ir jai rase nemažai zmoniu taciau jos atsakomumas 0% nors anketa aktyvi.

Sachas ir matas

Oho, nemaniau, kad tu taip lengvai esi įtakojamas kažkokios nepažįstamos moters anketos, kuri dar ir neaktyvi yra. :::745 Logiška, jeigu anketa neaktyvi, tai kaip tau kas nors iš jos gali atsakyti į laiškus? big_smile

O šiaip aš atsakingas už tai, kokias mintis aš noriu parašyti. O jau kaip tu supranti, jauti, suvoki - čia tavo problema, o ne mano. wink Lindimas į užpakalį, kad gauti? Keista logika čia.

Tai dar prie to ir skaityti nemoki...

".....atsakomumas 0% nors anketa aktyvi"

viskas aisku

Atsiprašau, mano klaida ten tuomet, perskaičiau tai, ką norėjau perskaityti. smile Šiaip ar taip, esmės tas nekeičia. Yra žmonės, kurie tau neatrašo, yra žmonės, kurie tau atrašo - čia faktas. Plius tas pats žmogus, kuris tau neatrašė, jis kažkam kitam atrašys - tai yra kitas faktas. Vadinasi problema ne pas jį, o pas rašiusį. wink

77 (redagavo Deivil 2018-10-14 13:59)

Re: Na ir merginos cia

Prilinde visokiu soyboys cia, vyru ir moteru feministu...

Viskas cia yra siaip senai aisku.
Moteriska lytis visada turi privalumu, kuriu neturi vyras del elementarios biologijos, kad patinai kovoja del pateles, o patele renkasi. Taip vyksta grynai del to kad spermos daug, kiausineliu mazai. Tokiu budu vyksta naturali antranka kad persiduotu tik stiprus genai. Butent tai realiai veikia zmogaus psichologija. Apie tai yra nemazai kalbama ir rasoma.

Teigti, kad jei tau neatraso tai cia tavo kalte yra absurdas visom prasmem, nebent tu pirma zinute parases ant jos varai.

Faktas kaip blynas, kad tau parasius pana "labas" tu atrasysi. Taciau moterim tas negalioja, jom reikia "originaliau". Jos zinoma galvoja, kad jom atrase del to, nes ji padare viska tinkamai ir patinka vyrui, nors realiai, vyras tiesiog nebuvo atrofuotas ir socialiai neigalus, moka pasisveikinti, kai su juo sveikinamasi, ko moteris tikslo daryti nemato (nes gi princese).

Ir aplamai negi tu noretum leisti savo gyvenima su moterim, kuri is nuotraukos, arba anketos, nepabendravus ir nepameginus taves suprasti, arba vos is tavo vieno pasisveikinimo nusprestu apie tave tinkamas tu jai ar ne? Tai nenormaliai siauras mastymas. Is asmenines patirties galiu pasakyti kad daznai buna tokiu moteru kur rodos nieko gero, kur rodos niekada negaletum nieko gero sukurti nei isvis kas butu bet buna. Kartais buna net apsikolioji, bet vienu gyvenimo momentu keliai susikerta ir paziuri i tai kitu kampu ir suformuoji draugyste trunkancia penkis metus ir daugiau.

Cia nera kur tiesiog suklysti ir nera kur ieskoti savyje kaltes. Jei uzsidejes esi padoria fotografija ir mandagiai pasisveikini su moterim, jokios kaltes tavyje apart tos nebent kad gimei ir egzistuoji cia tikrai nera. Tai jog neatrase kalte tik jos ir niekeno kito.

Sito viso dalyko pasekoje tinklalapis tapo nebe pazinciu portalu o kazkokia mesos parduotuve. Pamate tavo isvaizda, patiko atrasiau, nepatiko neatrasiau. Renkasi ne pagal zmogu, nebando jo pazinti, tiesiog imu arba ne. Zmoniu turgus kazkoks. Nenuostabu tuomet kad moterys pastoviai isteka uz girtu debilu, kurie jas veliau pyzdina.

78 (redagavo Deivil 2018-10-14 13:53)

Re: Na ir merginos cia

Ignas parašė:
Deivil parašė:
Ignas parašė:

Oho, nemaniau, kad tu taip lengvai esi įtakojamas kažkokios nepažįstamos moters anketos, kuri dar ir neaktyvi yra. :::745 Logiška, jeigu anketa neaktyvi, tai kaip tau kas nors iš jos gali atsakyti į laiškus? big_smile

O šiaip aš atsakingas už tai, kokias mintis aš noriu parašyti. O jau kaip tu supranti, jauti, suvoki - čia tavo problema, o ne mano. wink Lindimas į užpakalį, kad gauti? Keista logika čia.

Tai dar prie to ir skaityti nemoki...

".....atsakomumas 0% nors anketa aktyvi"

viskas aisku

Atsiprašau, mano klaida ten tuomet, perskaičiau tai, ką norėjau perskaityti. smile Šiaip ar taip, esmės tas nekeičia. Yra žmonės, kurie tau neatrašo, yra žmonės, kurie tau atrašo - čia faktas. Plius tas pats žmogus, kuris tau neatrašė, jis kažkam kitam atrašys - tai yra kitas faktas. Vadinasi problema ne pas jį, o pas rašiusį. wink

".....
anketa jau gal menesio senumo, ir jai rase nemažai zmoniu taciau jos atsakomumas 0%
"

nu, nu... skaityk is naujo gal is 2 karto ismoksi

79

Re: Na ir merginos cia

Prilipai prie vienos anketos, nu ir užsispyręs žmogus tu esi. Dar kartą kartoju savo nuomonę: tas esmės nekeičia. Nu ir kas, kad tos anketos savininkė aktyvi ir niekam neatrašė? Atrašė, neatrašė, koks skirtumas. Tai tik viena anketa. Na gerai, surask daugiau tokių. Kiek ten jų yra? 10? 20? Turbūt pasistengęs surasi ir 300 tokių. Aš tau galiu surasti mažų mažiausiai 2000 anketų, kur mergina vieniems atrašo, o kitiems ne. Ir kas iš to? Tai dabar jeigu mergina tau neatrašo, o kitam vaikinui atrašo, tai kaip čia gali būti jos kaltė, aš niekaip nesuprantu šito. Tu jeigu dabar spirtum kamuolį į vartus ir nepataikytum, o kitas spirtų ir pataikytų, tai ką, vartai kalti dėl to, kad tu nepataikei? Tu gi pats kaltas, kad nepataikei. Tas pats ir čia: mergina vartai, o tavo žinutė - kamuolio spyris į tuos vartus. Elementarus principas. wink

Išvaizda visiems rūpi. Jeigu tau nepatinka žmogus išoriškai, tai kam save prievartauti ir su juo bendrauti? Žmogus turi patikti visapusiškai, tiek vidumi, tiek išore. Tai man visiškai normalus dalykas ir aš niekada neverkiu, kad man neatrašė, nors aš ten iš vidaus gal nuostabiausias vyras šitoj žemėj. wink

Tavo vienokia patirtis ir aš dėl jos nesiginčiju. Aš turiu kitokią patirtį ir metodus, kurie man veikia ir kurių aš laikausi. Aš tavo poziciją supratau visame šitame, tikiuosi, kad supratai tu ir manąją. Pasakiau viską, ką norėjau, tad aš diskusiją baigiu. Jei norėsi ką nors pridurti, paskaitysiu būtinai. smile

80

Re: Na ir merginos cia

Ignas parašė:

Prilipai prie vienos anketos, nu ir užsispyręs žmogus tu esi. Dar kartą kartoju savo nuomonę: tas esmės nekeičia. Nu ir kas, kad tos anketos savininkė aktyvi ir niekam neatrašė? Atrašė, neatrašė, koks skirtumas. Tai tik viena anketa. Na gerai, surask daugiau tokių. Kiek ten jų yra? 10? 20? Turbūt pasistengęs surasi ir 300 tokių. Aš tau galiu surasti mažų mažiausiai 2000 anketų, kur mergina vieniems atrašo, o kitiems ne. Ir kas iš to? Tai dabar jeigu mergina tau neatrašo, o kitam vaikinui atrašo, tai kaip čia gali būti jos kaltė, aš niekaip nesuprantu šito. Tu jeigu dabar spirtum kamuolį į vartus ir nepataikytum, o kitas spirtų ir pataikytų, tai ką, vartai kalti dėl to, kad tu nepataikei? Tu gi pats kaltas, kad nepataikei. Tas pats ir čia: mergina vartai, o tavo žinutė - kamuolio spyris į tuos vartus. Elementarus principas. wink

Išvaizda visiems rūpi. Jeigu tau nepatinka žmogus išoriškai, tai kam save prievartauti ir su juo bendrauti? Žmogus turi patikti visapusiškai, tiek vidumi, tiek išore. Tai man visiškai normalus dalykas ir aš niekada neverkiu, kad man neatrašė, nors aš ten iš vidaus gal nuostabiausias vyras šitoj žemėj. wink

Tavo vienokia patirtis ir aš dėl jos nesiginčiju. Aš turiu kitokią patirtį ir metodus, kurie man veikia ir kurių aš laikausi. Aš tavo poziciją supratau visame šitame, tikiuosi, kad supratai tu ir manąją. Pasakiau viską, ką norėjau, tad aš diskusiją baigiu. Jei norėsi ką nors pridurti, paskaitysiu būtinai. smile

Pavyzdys su kamuoliu yra nesamoningas todel, kad vartai stovi vietoje ir ar pataikysi i ji ar ne cia priklauso nuo tavo asmeninio igudzio. Taip kad 100% priklauso nuo taves.

Santykiuose niekada niekas nepriklauso 100% nuo taves. Tu gali buti pats kieciausias tu vistiek turesi tik 50% galios. Kita 50% priklauso moteriai.

Vadinasi tavo 100%, visos tavo imanomos pastangos, viskas kas tu esi santykiuose yra tik 50%. Tai yra faktorius kurio tu nu paprasciausiai negali kontroliuoti.

Panasiai lyg spirtum kamuoli i vartus esant  dideliam vejui, kuris pradetu pusti tik tuomet kai kamuolys pakils i ora. Tik ir sis palyginimas nebutu teisingas, nes nuo vartu vejas nepriklauso.

Ir cia nera kazkoks verkimas. Paprasciausi faktai, kad moterys susilaukia daugiau zinuciu nei vyrai visuose pazinciu tinklalapiuose, visame pasaulyje, vyrai visada eina kalbint panu, vyrai visada raso zinutes pirmi, vyrai daug dazniau ATRASO i zinutes nei moterys. Vienas is pavyzdziu yra, kai daromi eksperimentai net lietuvoj darytas, kai buvo sukurtos netikros anketos su grazios moters foto, kad patikrinti tinklalapio aktyvuma, kiek vyru parasys siai netikrai anketai. Ir tada lygina pazinciu tinklalapiu aktyvuma. Zinai del ko deda simpatiskos moters o ne vyro nuotrauka netikroje anketoje? Nes simpatiski vyrai nieko nesusilaukia xD.

Esme, kad jei tau moteris neatrase tai nera tavo kalte, nebent elgiesi nepagarbiai. Yra dalykai kuriu tu negali itakoti. Visokiu scenariju buna. Buna kad vieniems atraso o kitiems ne. Tai nereiskia kad tu kazka blogai darai. Gal paprasciausiai rado jau pasnekova/simpatija ir juo apsiribojo, bent jau tam kartui.

Bet atrasyti gali tau tik pati moteris. Ar ji tau atrasys ar ne, tai priklauso nuo jos. Nes uz ja niekas tau neatrasys.

O zinant ir turint omenyje tai, kad tu negali zinoti kas ji per zmogus ir vienai tu gali pasakyti juokeli ir ji juoksis, kita pagalvos kad juokelis lekstas ir kvailas, tu gali rasyt poezija vienai kita pagalvos kad kazkoks menininkas ir jai reikia mokslisko zmogaus, tu negali nepazinodamas zmogaus pasakyti kazko kas jai patinka. Tai visiska spelione ir aklas suvis. Todel elementarus mandagus pasisveikinimas, keletas klausimu ar prisistatymas tai max ka tu gali padaryti bet ir tai is dalies neproduktyvu, nes prirasinejes idomiu klausmu arba parases apie save kazka nereiskia kad ji skaitys, jei ji is lempos sprendzia rasyt tau ar ne, tai tu iseikvosi laiko rasydamas jai apie save, kai ji tuo tarpu net neperskaitys.

Todel paprastas mandaugus pasisveikinimas per daug kazko neklausinejimas veikia kaip puiki izanga, tai yra kazkas kas turetu buti ir kaip izanga "mazdaug as siekiu komunikuoti ar to sieki ir tu?" ir kaip pranesimas kad "as suinteresuotas". Ir tai yra mandagu, tu per daug nelendi, nebandai ten jos "issifruoti". Tiesiog pradedi pokalbi kaip normaliai pradetum - mandagiai pasisveikindamas.
Va tavo 50%

Jei tau netrase
- arba kazkokios priezastys kuriu tu nezinai.
- arba durna kekse, kuri aciu dievui kad neatrase, nes butum isvaistes tiek laiko tik tam kad suprastum jog ji siauraprote.