1

Tema: Kilo klausimas.

Sveiki jeigu man 21 metai ir nesu turėjas merginos čia yra normalu kad toks esu ar gali būti kad man lemta būti vienam visa gyvenimą ? smile

2

Re: Kilo klausimas.

Varda keisk - zydrunas.diagnoze 100%

3

Re: Kilo klausimas.

Budulay parašė:

Varda keisk - zydrunas.diagnoze 100%

Nesupratau ?

4

Re: Kilo klausimas.

Tau lemta.tureti vaikina.

5

Re: Kilo klausimas.

Marius parašė:

Sveiki jeigu man 21 metai ir nesu turėjas merginos čia yra normalu kad toks esu ar gali būti kad man lemta būti vienam visa gyvenimą ? smile

O kodėl tu dėl tokio dalyko pergyveni? Negi tau antra pusė taip svarbu, kad net už gyvenimą svarbiau? Kam tu pasiduodi visuomenės spaudimui ir kankiniesi dėl kažkokio menkniekio. Pasakysiu taip, viskas yra normalu, nenormalu yra tas, kad žmonės bando save įsprausti į kažkieno sukurtus "normalumo" rėmus ir nesusigalvoja savo "normalumo". Tikiuosi pagavai, ką norėjau pasakyti.
Esmė tame, kad reikiamas žmogelis ateis savu laiku, kaip ir visa kitą gyvenime, o dabar mažiau dėl to kankinkis ir eik mėgautis gyvenimu kol gali c:

6

Re: Kilo klausimas.

Vo tep va...... zydriau..

7

Re: Kilo klausimas.

Marius parašė:

Sveiki jeigu man 21 metai ir nesu turėjas merginos čia yra normalu kad toks esu ar gali būti kad man lemta būti vienam visa gyvenimą ? smile

ats. į klausimą - normalu.
replika - nenormalu klausti tokio dalyko šioje svetainėje, nebent esi emocinis mazochistas.